Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

witam troche mnie tu nie bylo komp oddalam do serwisu i od kilku dni znowu chodzi u mnie ok zdrowko sluzy z wiosna wojazuje po sciezce rowerowej i mam prosbe---uwazajcie na mnie swieta tuz tuz tylko zimno moze jutro sie ociepli? WESOLEGO ALLELUJA ZYCZE WAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech moi mili, wczoraj miałam straszne zatwardzenie, możliwe że po jajkach, którymi uraczyłam się wieczorem. Dodam, że były to jajka na twardo, stąd z a t w a r d z e n i e. Ech, życie... Dziś byłam u nas w parafii ze święconką, ale po drodze do kościoła wypadła mi z koszyczka kiełbasa. Ach co to była za dramatyczna chwila! Nie wiedziałam co robić- podnieść czy nie? W ciągu tych parunastu sekund odbyła się w mojej głowie prawdziwa gonitwa myśli! Tak, czy nie?- pytałam samą siebie. I być może biłabym się z myślami przez kolejne minuty, gdyby nie uratował mnie przebiegający drogą pies, który szybkim ruchem złapał moją kiełbasę w swoje ostra zębiska i uciekł! Poczułam jak ciężar spadł mi z serca i z ufnością i lekkością myśli podążyłam do świątyni! - Wesołych Świąt🌼 Wasza Balladynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt wszystkim! grafomanowi-podszywaczowi tez. nie marnuj talentu - pisz bajki. jeszcze na tym zarobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Balladynko, spóźnione, ale serdeczne urodzinowe powinszowania. Zdrowia, radości z postępów i rozwoju syneczka, wszelkich obfitości na stole i mokrego Dyngusa składa Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam prosze ciastem sie czestowac kawusia aromatyczna i winkiem deserowym milego dnia lece w gosci pa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, Lorelai :) mam ostatnio zagwozdke - synek zmęczył sie żlobkiem, juz nie chce chodzić, chce na podworko do dzieci - do czwartku jeszcze mozemy posiedziec, ale kombinuje wlasnie, czy go zabrać i powierzyć opiekunce, czy przejdzie mu. podejrzewam, ze nie bez powodu mu sie juz nie chce, - w grupie jest chlopczyk , ktory bije zarowno dzieci jak i panie, chyba doszlo do starcia miedzy maluchami. Tilza - 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Balladynko, Jeśli Twój syneczek ma przeszło 3 latka, to zapisz go do przedszkola. Ja polecam prywatne przedszkole Kubusia Puchatka na Mielczarskiego, Świetne kobiety, wspaniała opieka i jestem spokojna, ze dziecko jest bezpieczne. Nawet dla mojego dziecka extra dyrektorka zatrudniła kobietę- rewalidantkę, co w państwowym przedszkolu byłoby nie do pomyślenia! To przedszkole na Krakowskiej -serdecznie go nie polecam,bo oprócz tego, że moje dziecko w rok temu było nie dopilnowane i uległo wypadkowi z poparzeniem, to teraz wybuchła afera z jakąś nadużywająca alkoholu przedszkolanka - masakra!!! Tak więc płacę kaskę ok. 500 zł - trudno, ale o dziecko się nie martwię, widzę postępy w rozwoju i co najważniejsze dziecko z wielka chęcią i przyjemnością tam chodzi. -Pozdrawiam -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam juz po swietach pogoda byle jaka zimno mokro i wieje w swieta znosnie bylo wczoraj w gosciach troche wypilam dzis na zwolnionych obrotach jestem poczestuje kawusia wypiekami milego dnia🖐️🖐️🖐️ pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier kozłowski kresy
witam mile panie. interesuje mnie oferta agencji towarzyskich w kielcach. dawno nie zamoczyłem a chciałbym, tylko kobiety brak. znacie moze miłe panie jakies godne polecenia agencje? z powazaniem mgr inż. marian kozłowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Lorelai, dzieki za radę, ale daleko mamy do Kubusia, o zimie nie wspomne, zamęczylibysmy sie, mały pojdzie do przedszkola blisko nas. Cieszę sie, ze coreczka szczesliwa - w koncu dobrze trafiła. calusy dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łączę sie w bólu z rodzinami ofiar dzisiejszej tragedii, która jest niewyobrażalna!. Świeć Boże nad ich duszami, niech odpoczywają w pokoju wiecznym. 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lacze sie w bolu z rodzinami ofiar tragedii niech odpoczywaja w pokoju wiecznym PANIEco chciales nam powiedziec zabierajac do siebie tyle niewinnych istot?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie nic nie chciał nam powiedziec;] Ksieza sobie zrobili na tym używanie, kolejna oczywista przestroga ze naród polski zyje w grzechu. Zastanawiam sie ile jeszcze osób zauwaza, ze we wszystko wkradła sie polityka i sempienie na własne korzysci. Eh jeszcze nam tylko brakowało Tuska na prostej drodze do stołka;/ Setebos (Uran XIX) - niewielki, zewnętrzny naturalny satelita Urana. Został odkryty 18 lipca 1999 r. przez Johna J. Kavelaarsa i in. Nazwa pochodzi od imienia boga, którego czcili Kaliban i Sykoraks, postacie z Burzy Williama Szekspira. Mam pytanie, proszę trupa: wciąż się męczyć czy w grób upaść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zyje w grzechu jak
i cała prominencja haha hahaha prominenty złodzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czyję, że był to zamach terrorystyczny i ruscy zestrzelili polski samolot z prezydentem, oto kilka powodów: 1. Jak Kaczyński był w Gruzji to Putin i Miedwiediew odgrażali sie, że jeszcze tego gorzko pożałuje. 2. Wybicie opozycji -to dla obecnie pretendującej partii PO nie lada gratka -Gosiewski przecież był inicjatorem otwarcia przesłuchań w sprawie afery hazardowej, w którą rząd i notable PO byli zamieszani. 3. Tusk zawsze bił się z Kaczyńskim o samoloty i nigdy nie chciał z nim latać -co było zeszłego lata w Brukseli? - co było teraz -czemu osobna imreza dla Tuska, a osobna dla Kaczyńskiego w Smoleńsku? -Jednym słowem mataczenie naszych "przyjaciół" zza wschodniej granicy jest mocno nie w porządku. Co Wy o tym sądzicie? -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sadze ze to byl spisek
tak to jest jak sie zadziera z rosja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosna jest ta argumentacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym po nieudanym zamachu na Kaczyńskiego w Gruzji były złośliwe zaraz komentarze Radka Sikorskiego i Komorowskiego, że do Kaczek, to "się strzela" -tak sarkastycznie powiedziane było w mediach, zatem, czy nie było to już planowane wcześniej? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz nad trumna Kaczyńskiego udawane łzy Tuska i innych notabli . . .-bardzo to fałszywe i niesmaczne było, zwłaszcza "dyplomatyczne" posunięcie Komorowskiego, że niby ta tragedia zbliży naród Rosyjski i Polski. . . . Patrząc w przeszłość Stalin też mordował bliskich swoich kolegów -Trockiego, Berię i wielu innych. . . -analogie w postępowaniu notabli na piedestale same się nasuwają. Jest błędem nie wyciągać wniosków z niedalekiej historii, zwłaszcza okresu międzywojennego i powojennego. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie mógł być spisek, bo
- PeOwcy już wcześniej nie raz mieli okazję, a nie akurat teraz gdy z ich drużyny też lecieli, - przed zamachem mieli wygrane wybory, a teraz nie wiadomo, bo ludzie ze współczucia będą chcieli na Jarka głosować - mgły też sobie sami nie mogli wymyślić - jeśli już, to lepiej było przy starcie się postarać, a tak zapłacili kupę kasy z budżetu na transport ciał. Pogrzeby, renty etc. tak samo, a potem trudno rządzić gdy w kasie mało. - co do Rosjan, chyba nie wbijaliby sobie samobója... po raz drugi zresztą - co by Rosjanom miało to dać? Tylko Polska zyskała rozgłos, a pradziad Stalin po gębie, bo świat się dowiedział o Katyniu. Rosjanie byli mili bo musieli, nie mieli wyjścia, - że Tusk i Komorowski nie płakali? Właśnie lipa by była gdyby płakali. Głowom rządzącym nie wypada. Trzeba być twardym, właśnie by pokazać swojemu narodowi, że życie toczy się dalej, a obcokrajowcom, że nie jesteśmy słabi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy PO -wcy mieli już wcześniej wygrane wybory -reprezentuje ta partia owszem Żydowski kapitał -media tez są w ich rękach, zwłaszcza TVN, TV24, Gazeta Wyborcza . Jeśli jestem Polką, to pewnie nie powinnam głosować ani za SLD -scheda po PZPR -kolaborującą z Moskwą, ani za PO - ekstabliszmentem żydowskim. -To tyle w temacie głosowań i patriotyzmu. . Co do lat wcześniejszych Żydzi zawsze wspierali się z partia bolszewickie , kim był Lenin? -chyba wiesz ? Tusku jeździł do Putina i układał się z nim, niewykluczone, że w sprawie tego wypadku również. Jak lądował w środę na lotnisku w Smoleńsku cała infrastruktura naprowadzająca była, potem Rosjanie pozwijali kabelki, powykręcali żarówki i lipa. Poza tym Rosjanie posiadają aparaturę zakłócającą urządzenia nadawcze, i potrafią tą aparaturę rozregulować urządzenia nawigacyjne w samolocie. Trudno mi uwierzyć w to, że nie maczali w tym swoich palców. Ty możesz wierzyć w co chcesz, ja nigdy nie uwierzę w to, że był to tylko czysty przypadek i błąd pilota. . . i mgła. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukukajWaszejTirowki
domniemywam ze uskonczyly sie wszystkie problemy Balladyny juz nie musi ubierac do pracy majtek. Odbyt i inne otwory ma juz zdrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatkała odbytnice plasteliną
na doopke stringule i wiooooo do roboty:) podobno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam dobra nowinę, moi uczniowie na X Regionalnym Konkursie w KCK w kategorii-zespoły kameralne zdobyli wyróżnienie. Fajnie zagrali, nie było wstydu. Może będą z nich w przyszłości jeszcze lepsi muzycy. . - ciesze się :o) -Spadam uczyć się angielskiego, bo jutro 2 - ga lekcja . . -uczę się w Speac up, fajna szkółka z multimediami. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej lorelai daremny trud
po ci angielski, na zmywaku zapierdalac nie bedziesz, z ciapatym romansu se nie utniesz, mature juz dawno masz za soba, po co łazisz bezsensownie na angielski i pieniadze tracisz? lepiej bys wspomogla jakas sensowna inicjatywe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle,że angielski przyda sie,bo lubię wojażować po świecie.. -turystycznie.. a poza tym doktorat przede mną-konferencje naukowe.. itd. -przyda sie, żeby wiedzieć, co mówi się np. przy stole. . - czy inni nie nabijają się z ciebie.. czy też nabijają. . -hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z czego doktorat
robisz lorelai?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×