Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Gość empikkkk
Cisza w Kielcach ? Mam nadzieje, ze bawicie sie dobrze i zdrowo ? Pozdrawiam, do nastepnego razu !

"Lorelai Cześć, A kto mnie tak kocha? - hehe Dzięki za buziaki, zastanawia mnie tylko, czy to aby do mnie, czy do Białego Motyla, a może do Maxa Zander vel Klauna? - przecież miłość w dzisiejszych czasach nie zna granic!!! Do Balladynki. - Sprawdź e-meila. Wysłałam Ci tekst, ale nie jestem pewna, zwłaszcza tych konkluzji na końcu. Sprawdź moja droga, bo może to ukazać się w wydawnictwie naukowym, naszym pokonferencyjnym, a nie chcę źle wypaść. Za korektę i słowa krytyki z góry dziękuję i masz u mnie plusa dużego - hehe, takiego wiesz- procentowego " Skąd wiesz czy nie zna granic:P? A na problemy z ranami i złamaniami polecam zwiazki cynku:classic_cool:.I nie pisz o wirusach bo nie udowodniono że istnieją:P.A jak jakiś problem z bakcylami to napisalem co zastosować:classic_cool:.To jest tańsze od antybiotyków i chyba nawet zdrowsze:classic_cool:.

Jutro odbieram klucze od dewelopera,muszę się skonsultować z kimś, kto to już robił i na co zwracać uwagę podczas odbioru mieszkanka. -Jestem tak podekscytowana, że dzisiaj nie mogłam od 2.00 nad ranem spać i ciątam się po chałpie , sprzątam , robię porządki i już nie wiem co jeszcze mam ze sobą zrobić.. . Papatki i do miłego usłyszenia. Lorelai Empik, Balladynko, może Wy coś mi podpowiecie, bo to już macie za sobą.

Gość empikkkk
[moje haslo nie jest akceptowane, musze zalozyc nowy profil] ?? Czesc dziewczyny, jestem w domu u siebie, pukajcie do drzwi moich, nr 10 - zapraszam. Pozdrawiam D

Lorelai 😘 dobrze, ze jestes. Dzisiaj jade do mamy, ma miec wizyte u okulisty na Stoku. Jak wroce do siebie, dam Ci znac. Co w ogole u Ciebie? Czy juz mozna zobaczyc nowe mieszkanie ? Pracujesz? A Co u Ciebie Balladynko ? Jak Wasze dzieciaki ? Zycze milej niedzieli i do zobaczenia.

Gość cześć kielczanie
jestem ze swietokrzyskiego, i myślę o przeprowadzce do Kielc, ponieważ tu gdzie mieszkam nie mam pracy. Myślicie że w CK da radę znaleźc coś w miarę szybo? Mogę sprzątać, pracować w barze czy sklepie. Ważne żeby uczciwe to było. Aha i jeszcze jedno kawalerka do800 zł ze wszystkim- wykonalne czy nie bardzo?

Gość w ck tylko kolesiostwo
roboty nie ma, tylko za prostytutke i ciecia. wiecej tylko za łapowki albo po znajomosci:)

Gość anka69
chcesz żyć na wzór zach sąsiadów u nas to ci przejdzie tylko z dobrą posadą jakaś dorywcza robota to nie na utrzymanie miesz kania i własne kielce nie są dobrym rynkiem pracy świetnie się rozwijają ale bardzo mało płacą

trudno cokolwiec Ci doradzic, ja widze sporo ogloszeń z ofertami pracy ma szyach sklepów, zakładów fryzjerskich itp. a nuż sie uda. z kawalerką pewnie tez wiekszego problemu nie bedzie, trzeba tylko poszukać. jesli planujesz przeprowadzkę to juz warto byloby ogloszenia przejrzeć. pozdrawiam kielczan i tych co planują sie tu zadomowić :)

Kluczyki do mieszkanka już odebrane, teraz zaczynam remonty. Zamawiam kafelki, panele, łazienkę już kupiłam- sprzęty, teraz dalej. . Jak będzie juz marzec, kwiecień, to zaproszę Was na parapetówę(jeszcze nawet parapetów w oknach nie ma, więc nie ma na czym flaszki stawiać- hehe. -Buziaki -Lorelai Ps. Oto namiary na pracodawców w Kielcach: http://projektpraca.eu/

Cześć, jak się miewacie? Ja jakoś niewesoło. . -muszę trochę ponarzekać. Córcia niedawno chorowała, przywlokła następnego wirusa z przedszkola i ja od kilku dni mam anginę. . Nic to, byłam dziś na sprawdzeniu z córeczka u lekarza i "wyżebrałam" od lekarki antybiotyk na tą moja anginę.A ta lekarka nie chciała mnie przyjąć-pediatra -kobitka, na którą się sporo osób skarży, nawet na forach internetowych.Zrobiła dziś jednak wyjątek( bo ostatnio mnie mocno "opieprzyła", choć nie miała racji. Julke dziś zabrałam tez do dentystki, bo ruszała sie jej 2-ka -mleczak i szybko poszło. . I w międzyczasie w tych kolejkach do lekarzy telefony o "hiobowych wieściach". Że wczoraj zmarła ciotka i w piątek pogrzeb. i jakby tego było mało od siostry dowiaduje się, ze mój były, z którym byłam przez 5 lat leży ciężko poparzony na oddziale w Szpitalu w Siemianowicach i nie wiadomo, czy przeżyje. . - ech życie. . . . -smutne pozdrowienia dla Was -Lorelai

" [zgłoś do usunięcia] Lorelai Cześć, jak się miewacie? Ja jakoś niewesoło. . -muszę trochę ponarzekać. Córcia niedawno chorowała, przywlokła następnego wirusa z przedszkola i ja od kilku dni mam anginę. . Nic to, byłam dziś na sprawdzeniu z córeczka u lekarza i "wyżebrałam" od lekarki antybiotyk na tą moja anginę.A ta lekarka nie chciała mnie przyjąć-pediatra -kobitka, na którą się sporo osób skarży, nawet na forach internetowych.Zrobiła dziś jednak wyjątek( bo ostatnio mnie mocno "opieprzyła", choć nie miała racji. Julke dziś zabrałam tez do dentystki, bo ruszała sie jej 2-ka -mleczak i szybko poszło. . I w międzyczasie w tych kolejkach do lekarzy telefony o "hiobowych wieściach". Że wczoraj zmarła ciotka i w piątek pogrzeb. i jakby tego było mało od siostry dowiaduje się, ze mój były, z którym byłam przez 5 lat leży ciężko poparzony na oddziale w Szpitalu w Siemianowicach i nie wiadomo, czy przeżyje. . - ech życie. . . . -smutne pozdrowienia dla Was -Lorelai" Ale już dawno pisałem że nie udowodniono istnienia wirusów:P.A na mikroby polecam nadtlenek wodoru-bo mi po 1 dawce zdechła gorączką:classic_cool:.A ja się niezbyt dobrze czuję po tym nadtlenku wodoru:O.Nie jest on dobry:O.Chciałem go łykać leczniczo na co innego ale zaczynam się obawiać że na to co ja mam nie pomoże a tylko na mikroby i być może nowotwory pomaga:O.

Witam snieznie. Lorelai, sorry ze nie moge Wam towarzyszyc dzisiaj. Opowiadaj jak wrocisz. Mam nadzieje, ze bedziecie mieli fantastyczny czas. Moze w srode bede u siebie (jak grypa odejdzie) ZAPRASZAM. Dziwna ta moja grypa taka..... 'lekka'' ale glowa boli i nic mi sie nie chce. Jestem u mamy, jest minus 10 - ubiore sie i pojde na spacer z psami. Moze zepchne te 2 cm. sniegu :D Probuje mobilny internet z Plus, ale slabiuuuttkkiiiiii. Macie jakies propozycje, jaki najlepszy u nas ? Pozdrawiam serdecznie i zycze milej niedzieli. Balladynko, a co u Was ?

hej Empiczka, u nas po staremu - nic nowego - natchnienia do pisania brak, wiec musimy sie spotkać gromadnie i pogadać :) wracaj do zdrowia i Ty Lorelai też - ależ z Was chorowitki :) do zobaczenia! jaki cudny słoneczny dzień - ruszamy na spacer

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować