Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Moi kochani. Wczoraj prowadziłam koncert w pałacu Kuroswęki. Śpiewała moja przyjaciółka - Marta Złotnicka i grał na fortepianie student naszego Instytutu Kamil Kondek - bardzo zdolny,młody człowiek,który grał i improwizował w sposób jazzowy.Koncert był bardzo miło przyjęty - Owacje na stojąco dostali artyści, tak więc było fajnie.Po koncercie darmowy poczęstunek i 5 litrów winka. . -hehe. Zapraszam na stronkę mojej koleżanki -Marty i do posłuchania jest płytka -w sprzedaży, 3 urywki z jej płyty są na poniższym linku: http://pktube.onepakistan.com/video/Cp8eVCaiuBg/Marta-Z%C5%82otnicka-P%C5%82yta-CD-Recital-w-sprzeda%C5%BCy.html Marta obdarzona jest niezwykłym mezzosopranem i talentem plastycznym. 3 lata temu skończyła Akademie Sztuk Pięknych w Krakowie i robiła kilka wernisaży(na jednym z nich grałam w duecie z inna gitarzystką). Jeśli będzie następny jej recital, to dam znać. Pozdrawiam i buziaki. -Lorelai

Ludki bylyscie na spotkaniu autorskim w poniedzialek o 18 w palacyku ZZielinskich? Bylo spotkanie z Michalem Pauli promowal ksiazke 12 x smierc opowiesc z krainy usmiecju :) Cudowny facet i przystojny :) a ksiazka super :)

Kaacia witaj !! Gdzie sie podziewasz ? Koty masz piekne. Tez mamy dwa koty i 3 psy. Na dole u mnie w garazu, przebywa sliczna kotka - moze roczna albo 2. Jest oswojona. Moze ktoras chce ja zaadoptowac? Zaszczepię ja i odpchlę. Szkoda zeby sie zmarnowala, jest taka slodka. Moje czeste wyjazdy nie pozwalaja mi zabrac jej do domu. Jedno kocie, pol roku temu wzielam z garazu, chyba, jej corcie i zanioslam mamie do domu. Ma sie dobrze i zdrowo. Króluje w domu i zgadza sie z pozostalymi.

Hej Empik dziekuje ja jestem caly czas pod wrazeniem ksiazki Michala pauli przezyl pieklo mam nadzieje ze polepszy Mu sie zdrowie i powstanie film o ktorym mowil ;)

Wlasnie czytam o ksiazce, przerazajace ! Widzialam wiele filmow na podobny temat z 'krain usmiech' Doecenia sie to szczescie, ze zyjemy w naszym kraju !

A tego przeboju nie muszę przecież nikomu reklamować ; http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1588942&start=3390 i jeszcze coś jego wartego posłuchania : http://www.youtube.com/watch?v=5oMwzTCK1iY&feature=fvst ach, ale się miłośnie zrobiło. . Witajcie Kaciaa i Empik, fajnie, że się pojawiacie i witam nowe osoby na tym topiku. -Idę spać -na ra . .

Witam wiosennie :) Co u Was kobiety ? :D Czy to prawda, ze nasze KIELCE, ul. Sienkiewicza, po raz trzeci wygrywa ''NAJPIĘKNIEJSZĄ ulica Polski'' jest ..... SIENKIEWICZA w KIELCACH ? Teraz rozumiem, moja kręcąca sie łezkę w oku, jak zobaczyłam Deptak po raz pierwszy w 2007 !

Tak, trzeba przyznać, że Kielce mają swój specyficzny urok i niczym nie ustępują mniejszym miasteczkom w zachodniej Europie. Serdecznie pozdrawiam - Lorelai

witam widze dolaczyly nowe osoby,super rozgoscie sie czujcie sie swobodnie wreszcie wiosna przyszla to i ja z domu wyszlam ludzie porzadkuja swoje ogrodki,szkoda ze tylko ogrodki powinni wyjsc poza ogrodzenie i wygrabic trawniki,na ktorych pelno smieci sie wala przy tatrzanskiej rosnie modrzew,pod nim jeden wielki smietnik po zgloszeniu do strazy miejskiej z grubsza uprzatnieto na reszte smieci polozono galezie i to jest uprzatniete do konca rece opadaja boli,ze w kraju brudasow musze mieszkac ulice jeszcze nie poklejone,dziura goni dziure i dziura pogania dobrze ze ptaszeta sie odezwaly,weselej dla duszy ide lapac energie po 😘😘😘wam zostawie milego cieplego dnia

Witaj Tilza, Tak, wiosna przyszła całkiem niedawno, słoneczko świeci, raźniej człowiekowi na duszy. Jeszcze nie wszyscy "przebudzili się" do porządkowania otaczającego nas świata. - Mój mąż czeka na przykład na mnie.. a ja na niego, aby np. śmieci z zeszłego roku wyrzucić z podjazdu(gałęzie odcięte z drzew). Jestem przemęczona pracą zawodową i chętnie bym już sobie odpoczęła, albo poszła na emeryturkę(choć wiek nie ten i jakieś 20 latek będę musiała doginać. . ) Trzeba jakoś wypełznąć z chałupy i nacieszyć się słońcem. Właśnie głos kukułki za oknem skłania do tego. Ciepłe pozdrowienia. -Lorelai

Witam, Chwale sie, Dzisiaj w KCK był konkurs gitarowy XI regionalny i II m-ce otrzymała moja uczennica z PSM z Kielc w najstarszej grupie wiekowej, oraz III m-ce w najmłodszej grupie do 10 lat otrzymał mój uczeń ze Szkoły muz. z Pińczowa, tak więc jestem zadowolona. Trzymajcie sie moje foremki. -Lorelai

Witaj Franusia i Mika0904, Ja mieszkam koło Kadzielni, ale jak sie nazywa osiedla na,którym mieszkam? hm. . , chyba psiarnia(bo tu ludzie z pieskami spacerują po tej Kadzielni), Empik jest z centrum samego, a Balladyna z KSM. Pozdrawiam

A pity wysłane? -ja dziś wysyłam i to niestety "lewego' -zaginał mi jeden - chyba moja córcia go podpaliła 2 miesiące wstecz, kiedy zrobiła "fajer" przy moim kompie i obudowa z kompa się opaliła , a płomień gasiliśmy z mężem na pół pokoju(tylko na10min wyszlismy oboje do kuchni, aby zjeść razem śniadanko. . . -Miłego dnia życzę. -Lorelai

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować