Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tamponik

Jak używać tampony?

Polecane posty

Gość lizzakk14
Boje sie uzywac tamponow od czasu pamietnego czwartku to byl istny koszmar najgorszy dzien mojego zycia. Razem z moimi kolegami wpadlismy na glupi pomysl. Mamy po 14 lat i wszyscy twiedza ze jestesmy debilami. Chcialem sie popisac przed kolegami i wlozylem tampon do ust po czym zlalem go woda. Urusl tak bardzo ze nie moglem go wyciagnac musialem pojechac na pogotowie tam mi go wydobyli bo bym sie udusil.Od tamtej pory boje sie tamponow. Pomozcie ludzie co mam zrobic ?? czekam na odpowiedzi. Z gory dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka_19_
Hej bardzo chciałabym używać tamponów ale za każdym razem kiedy próbuje go wsadzić nie udaje mi się czuje jakiś opór moja błona jest chyba za gruba próbowałam już wszystkich tamponów nawet mini nie chcą wejść co mam zrobić pójść z tym do ginekologa?? nie umiałabym powiedzieć mu o tym:( co mam zrobić odpiszcie proszę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek19
Hej bardzo chciałabym używać tamponów ale za każdym razem kiedy próbuje go wsadzić nie udaje mi się czuje jakiś opór moja błona jest chyba za gruba próbowałam już wszystkich tamponów nawet mini nie chcą wejść co mam zrobić pójść z tym do ginekologa?? nie umiałabym powiedzieć mu o tym:( co mam zrobić odpiszcie proszę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek19
Hej bardzo chciałabym używać tamponów ale za każdym razem kiedy próbuje go wsadzić nie udaje mi się czuje jakiś opór moja błona jest chyba za gruba próbowałam już wszystkich tamponów nawet mini nie chcą wejść co mam zrobić pójść z tym do ginekologa?? nie umiałabym powiedzieć mu o tym:( co mam zrobić odpiszcie proszę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata11
smutasku! NIe ma się co wstydzić !! Ginekolog napatrzył się już przez całe swoje życie na wiele narządów kobiecych i te sprawy to dla niego normalna rzecz... JA mam ZNOWU problem... Chciała bym wiedzieć kiedy mnie-więcej dostanę okresu... Bo wydziela mi się już śluz mam owłosienie łonowe i pod pachami zaczyna mi się powoli robić... A wiec ktoś możee określić kiedy go dostanę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita14lat
to niezalezy od tego tylko od rozwoju twpjego rganizmu natomiast gdy mi sie to wsyztsko zaczelo rosnac wlosy pod pachami i na lonie to ze 4 miesiace przed okresem zato wydzielina przed miesiac od okresu a potem mialam tylko kropelki i teraz coraz wiecekj pzodro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita14lat
to niezalezy od tego tylko od rozwoju twpjego rganizmu natomiast gdy mi sie to wsyztsko zaczelo rosnac wlosy pod pachami i na lonie to ze 4 miesiace przed okresem zato wydzielina przed miesiac od okresu a potem mialam tylko kropelki i teraz coraz wiecekj pzodro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smok .
No...ja wsómie mam 2 problemy. ^__^ 1.Mam spory prblem.Moja miesiączka nie jest aż tak obfita.To super. xD Ale wolałabym dla jakiegoś tam ubezpieczenia nosić jedną podpaske do szkoły.Ale mój plecak jest jednym słowem do kitu.Ma tylko tą jedną dużą komore i taką mniejszą.Tam nosze klucze,portfel,itd.I nie mam gdzie włożyć podpaski!A w naszej szkole to po plecakach grzebią. :/ Gdzie mogę ją włożyć? 2.Dlaczego nie można nosić tamponów?Moja koleżanka mnie bardzo do tego przekonuje.I jutro pójdę sobie kupie.Jeżeli go tam nie włoże,no to trudno,przecież się nie zmarnują. :P Lepsze tamapx'y czy ob? Pozdr. forrrrr all!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smok .
No...ja wsómie mam 2 problemy. ^__^ 1.Mam spory prblem.Moja miesiączka nie jest aż tak obfita.To super. xD Ale wolałabym dla jakiegoś tam ubezpieczenia nosić jedną podpaske do szkoły.Ale mój plecak jest jednym słowem do kitu.Ma tylko tą jedną dużą komore i taką mniejszą.Tam nosze klucze,portfel,itd.I nie mam gdzie włożyć podpaski!A w naszej szkole to po plecakach grzebią. :/ Gdzie mogę ją włożyć? 2.Dlaczego nie można nosić tamponów?Moja koleżanka mnie bardzo do tego przekonuje.I jutro pójdę sobie kupie.Jeżeli go tam nie włoże,no to trudno,przecież się nie zmarnują. :P Lepsze tamapx'y czy ob? Pozdr. forrrrr all!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smok .
No...ja wsómie mam 2 problemy. ^__^ 1.Mam spory prblem.Moja miesiączka nie jest aż tak obfita.To super. xD Ale wolałabym dla jakiegoś tam ubezpieczenia nosić jedną podpaske do szkoły.Ale mój plecak jest jednym słowem do kitu.Ma tylko tą jedną dużą komore i taką mniejszą.Tam nosze klucze,portfel,itd.I nie mam gdzie włożyć podpaski!A w naszej szkole to po plecakach grzebią. :/ Gdzie mogę ją włożyć? 2.Dlaczego nie można nosić tamponów?Moja koleżanka mnie bardzo do tego przekonuje.I jutro pójdę sobie kupie.Jeżeli go tam nie włoże,no to trudno,przecież się nie zmarnują. :P Lepsze tamapx'y czy ob? Pozdr. forrrrr all!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata11
zarówno tampax jak ob są dobre :D Ale ob . to chyba lepasza firma zalzy co kto lubi :D Włóż podpaskę do kieszeni spodni , lub spudniczki Mam pytanie z tego co mi wcześnie napisłąa ta poprzednia dziewczyna to wynika , ze mogę dostać okresu lada miesiąc ? proszę o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawaaaaaa
Jak często spotyka się chorobę TSS?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata11
zarówno tampax jak ob są dobre Ale ob . to chyba lepasza firma zalzy co kto lubi Włóż podpaskę do kieszeni spodni , lub spudniczki Mam pytanie z tego co mi wcześnie napisłąa anita to wynika , ze mogę dostać okresu lada miesiąc ? proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaKrykus29
Witajcie! Jestem Amelia Kryku mam 29 lat kilka osob podalo prawdziwa opinie tamponow nie mozna nosic do roku od 1 iesiaczki grozi to strata plodnsci i nie zalezy czy wlozysz czy nie.Nie mozna dla waszej przyszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka14
Smok U nas w szkole też grzebią chłopacy w plecakach ale czy jest powód do wstydu? przecież dojrzewasz;p nic sie przecież nie stanie jak ktoś zauważy ze masz podpaskę (okres) To że niektórzy chłopacy nie rozumieją i sie wyśmiewaja to znaczy ze tamci chłopacy nie dorośli są za głupi do nas dziewczyny;p pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata12
mam pytanko czy amelia mowi prawde? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka14
tego to ja nie wiem ale nie wydaje mi sie ze raczej tampony można stosować od pierwszej miesiączki ale jeżeli ona ma aż tyle lat to bardziej wie od nas(ode mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka14
ktoś odwiedza te forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila25
a ja mam 27 lat, dziś użyłam tamponu po raz pierwszy prawidłowo - czyli dostatecznie głęboko by mnie nic nie bolało i bym czuła się komfortowo!!! super sprawa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiolinda
Potwierdzam ta teorie ja tez slyszalam ze kilka lat trzeba odczekac po pierwszej miesace do tamponow xD Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P a u l i n k a
ej mam takie głupiepytanie, ale naprawde nie wiem co mam zrobić !. jade dzisiaj do aquaparku i z tego co mowicie zdecydowowalam sie na tampon :D. ale mam takie pytanie jak sie chce siku to sie go wyciaga i z higieny powinno sie wlozyc nowy czy mozna stary jak jest do polowy nasiaknietY i na pewno tampony sa dobre jesli chodzi o basen ?. odpiszcie do 16 plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P a u l i n k a
ej mam takie głupiepytanie, ale naprawde nie wiem co mam zrobić !. jade dzisiaj do aquaparku i z tego co mowicie zdecydowowalam sie na tampon :D. ale mam takie pytanie jak sie chce siku to sie go wyciaga i z higieny powinno sie wlozyc nowy czy mozna stary jak jest do polowy nasiaknietY i na pewno tampony sa dobre jesli chodzi o basen ?. odpiszcie do 16 plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka14
P a u l i n k a było pisane o tym juz... że jak dobrze pamietam no to wystarczy przytrzymać tak żeby sznureczek ci sie nie zamoczył i tyle mozesz sie dowoli załatwiać tak tampony są dobre na basem ja na ferie jade na basen ale nie potrafie włożyć tamponu bo mnie boli i właśnie prawdopodobnie w ten dzień co bede na basenie przepada mi miesiączka ... a jak wyjdziesz z wody to zmień tampona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolciak18
Ja też miałam problem z załozeniem pierwszego tampona ale razem z nim zastosowalam lubrykant ,to taki zel ktory stosuje sie czesciej podczas wspolzycia ale i przy tamponach . wtedy tampony wchodza bez problemu ;) pozdross

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka14
Lolciak18 a bolało cię? jak próbowałaś pierwszy raz włożyc tampona? bo teraz jak się patrze na tampona to aż sie go boje;/ to pujdę do apteki i kupie taką maść;p Dzięki;d mam nadzieje ze ta maść mi pomoże i że mnie nie bedzie bolało!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azi687
mam 12 lat i próbowałam użycia tamponów bo podpaski są takie że zawsze jak wypadnie mi miesiączka to jest mi mokro i cały czas musze przemieniac podpaske ale nie moge go do końca włożyć bo do połowy mi sie udaje cóż zrobić? : o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rit
Mam 13 lat i mam juz okres juz połtora roku ... i mam problem bo bym chciala zaczac uzywac tamponow powody sa 2. po pierwsze cwicze karate i tam obowiazuja biale stroje dlatego nie chodze na treningi jak mam miesiaczke, a po drugie mam juz dosyc podpasek bo prawie zawsze mi przeciekaja...i jest jeszcze jeden problem boje sie czy to nie za wczesnie jak na moj wiek :(mam nadzieje ze nie ... prosze o szybka rade xDxDxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rit
Mam 13 lat i okres mam juz od połtora roku chcialabym uzywac tamponow tylko nie wiem czy moge w tym wieku...sa 2 powody dla ktorych chce ich uzywac. po pierwsze cwicze karate a tam obowiazuja biale stroje i zawsze gdy dostaje miesiaczki to musze rezygnowac z treningow ;( (a bardzo kocham ten sport) a po drugie mam juz dosyc podpasek poniewac prawie zawsze mi przeciekaja ;( pomozcie prosze... czekam na szybka odpowiec bo jutro mam termin okresu ;(na e-maila tez mozecie odpisywac xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rit
Mam 13 lat i okres mam juz od połtora roku chcialabym uzywac tamponow tylko nie wiem czy moge w tym wieku...sa 2 powody dla ktorych chce ich uzywac. po pierwsze cwicze karate a tam obowiazuja biale stroje i zawsze gdy dostaje miesiaczki to musze rezygnowac z treningow ;( (a bardzo kocham ten sport) a po drugie mam juz dosyc podpasek poniewac prawie zawsze mi przeciekaja ;( pomozcie prosze... czekam na szybka odpowiec bo jutro mam termin okresu ;(na e-maila tez mozecie odpisywac xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×