Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tamponik

Jak używać tampony?

Polecane posty

Gość karolcia955
Teraz jestem juz naszykowana przed szkołą... Udało mi się prawidłowo załozyć tampona o.b normal Wogole go nie czuje a dzieki temu czuje sie pewniej... Założyłam tampona+wkładke+na wkładke dodatkowo podpaskę :):) Teraz jeśli tampon przecieknie to bede miala wieksza pewnosc ze przynajmniej po podpasce nic mi bokiem nie przecieknie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdkjnjk
Zmieniaj tampony co 2 godziny jak tak duzo krwawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancilla
Ja też gorąco polecam Tampaxy. Są różne w zależności od stopnia krwawienia, a komfort jest gwarantowany! Widzę , że jest mowa o tym, że tampony to "zabójstwo". Owszem, gdy nosi się je od początku aż po sam kres okresu to tak. Najlepiej stosować je tylko w najbardziej obfitych dniach, a później podpaska. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizia
hej:D! mam pytanko... mam 13 lat i chcę zacząć uzywac tamponów. nie wiem jak ich używać. znalazłam u mamy tampony. nie mam zbyt obfitego okresu. mama też. czy moge użyć tamponów mamy???? co ile sie wymienia tampony????? bardzo sie krępuje na TE tematy z mamą rozmawiać.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina955
Ja gdy w dni mam juz skąpe krwawienie to wole podpaske a na obfite wtedy zakładam tampona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesi21
Do ancilla Dlaczego mówisz że używanie tampaxów jest "Zabójstwem" odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmm.....
Czy mogę zacząć używać tamponów jeśli mam 13 lat i miesiączkuję od 2 ???? Jeśli tak to jakich ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka-amatorka
Polecam o.b. mini.Tampaxy są słabe jakościowo. Jak najbardziej możesz ich używać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makowa
do agniesi21 ancilla nie pisala ze tampony to zabójstwo tylko ze tu o tym mowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariel134
Tampaxy słabe?? Może i tak, ale po za ob są najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesi21
To ty jestes on czy ona że bierzesz udział w dyskusji na babskie temaciki????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariel134
To było do mnie??/ Żal facetem jestem jasne, masz racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka-amatorka
dziewczyny,polecacie tampony naturella i bella? Użyłąm ostatnoi tej pierwszej i jestem zadowolona. A jak wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megia
od listopada będziemy z klasą chodzić co tydzień na basen dlatego zastanawiałam się nad tamponami. Ale nie wiem dlaczego czuje niechęć do nich. Po pierwsze obawiam się że go nie wyjmę i że jak będę go wkładać to będzie bardzo bolało. Dlatego mam pytanie czy to boli? I czy tampon nie przebija błony dziewiczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariel134
Tampon może przebić błonę, ale to nie zawsze, ponieważ gdy ma się miesiączkę błona się przesuwa o kilka cm . Nie boj się ze tampona nie wyciągniesz, ponieważ sznurek jest długi i jest tak przymocowany, że nie ma opcji żeby się urwał. Spróbuj wyjąć tampona bez pomocy sznurka. W tedy się przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żallllllllllllllll
Wy to macie kompleksy jakieś !!!!!!!Ja używam tamponów normal mini (zależy od obfitości mies.)i tampax !!!!!!!!!Mam okres od stycznia tego roku a używam od września !!!!!!!!I I jeste spoko ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żallllllllllllllll
Mam 13 latek !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczesne lato
nie uzywac tamponow.No chyba,ze chcecie mieć BV,polecamtampony tylko okazyjnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariel134
Do wczesne lato: Hmm tampony może używać kiedy się chce, i czy ktoś będzie miał to BV, czy jakoś tak to zależy od organizmu itp. A i najlepiej, żeby się tutaj nie sprzeczać to iść do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lousie
A jakie znacie dobre tampony ale takie zagraniczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lousie11111111
A zna ktos dobre tampony ale zagraniczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
nie martw sie to nie takie straszne...rany ja nawet tego nauczylem moja zone a i tak mnie olala i zostawila masakra... a ty sie nie martw to proste i komfortowe ..trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariel134
Tampax są zagraniczne, albo lil lets

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrina
Witam używam tamponów tampax compak są super;]ale ostatnio wypróbowałam ob ,ale nie palcem tylko aplikatorem z tampaxa,też są bardzo dobre,tylko,że takie twarde,ale się nie rozwalają,a tampaxy troszkę się deformują przy wyciąganiu,ale za to są miękkie,ogólnie polecam Tampaxy używam tych fioletowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00dari00a
Cześć dziewczyny.Mam 14 lat i w pażdzierniku pojawiła mi się pierwsza miesiączka.Nie wiem co robić.Rozmawiałam z mamą ale chciałabym poznać opinię innych.W podpaskach czuje się okropnie dyskomfortowo.Pozatym zabrudziłam sobie bieliznę.Co do tamponów bardzo boję się aplikacji.Że bęzdzie bolało,że go nie wyciągnę. Plis poradżcie.Obpisujcie na e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariel134
Moja droga. Tampona wyciągniesz i nie musisz się obawiać. Proponuje, żebyś włożyła tampona i wyciagnela bez użycia sznureczka. Na początek te mini. A no przede wszystkim zmieniać cześciej jak masz obfity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal
lol wezcie jak mozna nie wiedziec jak wlozyc tampon ,gdzie wlozyc tampon jeszcze rozumiem pytania wzgleem jaki ma to byc tampon czy mini czy normal ale rozjebalyscie mnie tymi pytaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal
lol wezcie jak mozna nie wiedziec jak wlozyc tampon ,gdzie wlozyc tampon jeszcze rozumiem pytania wzgleem jaki ma to byc tampon czy mini czy normal ale rozjebalyscie mnie tymi pytaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×