Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa22

TOP LOOK skuteczne odchudzanie?

Polecane posty

Gość ghfkgh
a ja nic.. jakies pol kilo no moze w porywach do kila po 2 tygodniach...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Itka
Ja też dzisiaj sobie zamówiłam, mam nadzieję że sie nie rozczaruję a co do bezpieczeństwa stosowania w dzisiejszych czasach nikt nie dam nam takiej gwarancji. Mimo wszystko żeby spokojniej spać zadzwoniłam do PGF(Polska Grupa Farmaceutyczna) z pytaniem o TOP LOOK,informacje które uzyskałam zupełnie mi wystarczyły żeby złożyc zamówienie.PROŚBA DO OSÓB KTORE JUŻ STOSUJA TOP LOOK-piszcie jak wam idzie, to bardzo mobilizuje i pozytywnie nakreca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswieżam
napiszcie coś o tym preparacie , jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takto
ale bzdet z tymi tabletkami, ktos puscil farbe i zaraz sie wszyscy podniecaja.... tabletki ci tluszczu nie wypala, pewnie to jakas odwadniajaco-przeczyszcajaca chemia, zreszta nawet jesli bys schudla, to bedzie tylko woda, jesli po odstawieniu tabletek bedziesz jadla tak jak zawsze, efekt jojo mur beton... spacery i rozsadna dieta daja 1000 razy lepsze efekty, ale jesli ktos lubi szybkie i bardzo ktotkotrwale rozwiazania niech sobie kupi tabletki i jeszzce na dodatek zniechecenie i dol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyber_girl
Ale Wy ludzie macie faze, kazdy madrzejszy od 2-giego i kazdy wie lepiej co dla kogos lepszego bedzie dobre. Ja kupilam te tabletki i jestem zadowolona, bo w moim przypadku skutecznie hamuja apetyt. Oprocz tego cwicze i stosuje diete ok 1000kcl i chudne. Acha musze jeszcze napisac, ze mam bardzo wrazliwy zoladek i gdyby cos z nimi bylo nie tak to na pewno dalby mi znac:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyber_girl
o cholera, ale wyszlo nie mialo byc co dla kogos lepszego tylko co dla kogos bedzie dobre (lepsze). Sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulaaa
a czy kto wie cos na temat tego nowego preparatu LA-121?a ten top look naprawde jest skuteczny?bo ja juz nie mam sily:(bardzo chce schudnac a mi to eni wychodzi:(Help me!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulaaa
"Znalazlam juz odpowiedz na pytanie zadane wczesniej na temat preparatu LA-121:(Nasza czytelniczka Janina P. zachęcona reklamą w prasie zakupiła zestaw 100 tabletek odchudzających LA-121. W ofercie firma Tel-Art. Sp. z o.o., która sprzedaje ten specyfik, przekonywała o niewiarygodnej wprost skuteczności swojego produktu. W ciągu 48 godzin po zażyciu jednej tabletki miałam schudnąć 1 kilogram. Mało tego, mogłam jeść wszystko, co dotychczas, bez żadnych ograniczeń – opowiada czytelniczka. Niestety, regularne zażywanie tabletek, zgodne zresztą ze wskazaniami sprzedawcy, nie dało żadnego rezultatu. Po dwóch miesiącach stosowania preparatu moja waga wcale się nie zmieniła, nie zauważyłam żadnych obiecanych rezultatów – mówi Janina P. Czytelniczka skierowała do sprzedawcy dwie pisemne reklamacje, obie pozostały bez odpowiedzi. Sprzedawca zniknął, zapadł się pod ziemię – oburza się Janina P. A pod wskazanym w reklamie adresem sprzedawcy nikt nie chciał ze mną rozmawiać. Czuję się oszukana, wprowadzono mnie w błąd, wyłudzono podstępnie pieniądze, nie oferując nic kompletnie w zamian. Dlaczego takie firmy w ogóle działają, czy nic się nie da z tym zrobić? Jak mogę odzyskać swoje pieniądze? – pyta Janina P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta
3 dni świąt i tyle jedzenia, teraz muszę się trochę odchudzić w końxu robi się coraz cieplej. Ale czy ten preparat jest skuteczny? Ania 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Itka
właśnie otrzymałam preparat, podpowiedzcie jak pić te tabletki zielone i niebieskie czy przed posiłkiem(malutkim) czy po, bo chyba na czczo to nie jest najlepszy pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suny
Cześć Itka! Stosuje ten preparat od 3 tygodni. Rano podczas śniadania zielona kaspułka, podczas obiadu pomarańczowa, a podczas kolacji niebieska. Podczas tych posiłków wysypuje zawartość kapsulki do przegotowanej zchłodzonej wody, mieszam i wypijam. Pozdrawiam suny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co
? ja sobie tez zamowie... bylam na southbeacg i oczywiscie - schudlam, ale jest to zdecydowanie za droga dla mnie dieta... jak bede juz mieszkala sama i zarabiala kupe siana - znow jej sprobuje. na razie glownie beigam i probuje jest mniej... no i oszczedzam pieniazki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamowilam, czekam na przesylke i wasze opinie. moj wzrost: 176 waga: 65 pochwale sie rezultatem za jakis czas... przepraszam za poprzedni post - mial pojsc na topik o southbeachu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Itka
Dzięki Suny za szybką odpowiedź, mogłabyś zdradzić jeszcze jak na Ciebie podziałał (z góry przepraszam za moją ciekawość).Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suny
Moje początkowe wymiary to 165 cm i 70 kg i o ile pierwszy się nie zmienił ;-) to po 3 tygodniach mam 65 kg (wiem, że to wciąż dużo ale się staram to zmienić). Oprócz tego, że stosuję ten preparat stosuję również dietę 1000 kalorii. Kupiłam 2 opakowania i nie żaluję wydatku bo widzę efekty. Pozdrawiam PS. Jestem ciekawa jaka jest opinia innych o tym preparacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Itka
Dzisiaj 3 dzień z TOP LOOK,obawiałam się trochę działania przeczyszczającego tego preparatu ale nie potrzebnie, mam problem o tyle że obiad zjadam ok.17-18 i z kolacji często rezygnuję w związku z tym piję niebieską tabletkę jak mi pasuje , nie wiem czy to dobrze jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Itka
Dzisiaj 3 dzień z TOP LOOK,obawiałam się trochę działania przeczyszczającego tego preparatu ale nie potrzebnie, mam problem o tyle że obiad zjadam ok.17-18 i z kolacji często rezygnuję w związku z tym piję niebieską tabletkę jak mi pasuje , nie wiem czy to dobrze jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Itka
Jeszcze jedno pytanie, moze nieco spóźnione ale lepiej poźno niz wcale a mianowicie czy mozna brać preparat i jednocześnie antykoncepty? Nie pomyslałam o tym wczesnie i teraz mam zgryz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slkdjs
a to sie lyka czy pije bo juz nie wiem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slkdjs
a to sie lyka czy pije bo juz nie wiem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Itka
jak kto woli można łykać albo wysypać z fiolki i ropuścić w wodzie, podobno lepiej działa, ja łykam bo mam wrażliwy żołądek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co w koncu
??? jakie macie rezultaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podwyzszam bo zaczelam
brac te tabsy.. wiem - jestem beznadziejnie naiwna itp :/ ale tak wyszlo i dlatego chce waszego zdania. czy te tabsy na serio dzialaja, czy ten caly watek to zwyczajna reklama, a ja naiwna dalam sie nabrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze wypowie sie jeszcze kto
kto uwaza, ze te tabletki to kompletny szajs? :D najwyzej zaplacze nad wydanymi pieniedzmi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletek dzien drugi... nie poddam sie - jak juz kupilam to badziewie w dniu totalnej zalamki... bede pisala o wynikach. zeby zachecic, lub ostrzec przed ich kupnem... na razie drugi dzien i zbliza mi sie okres, wiec bez zmian z moja waga. zwaze sie po okresie, za okolo tydzien [o ile w ogole go dostane ;-)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle pdonmosze
:( a tu cisza... ktora coraz bardziej uswiadamia mi - jaka bylam glupia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suny
Witam. Skąd taki ponury nastrój? Co do okresu to u mnie zażywanie Top Looka nie wywołało zaburzeń. Nie słyszałam by przy jakimś preparacie na odchudzanie występowały powiłkania związane z okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 dzien - 1 kg w dol - nie wiem od czego ten kilogram zwlaszcza, ze jeden kiloram to nic nazdwyczajnego... ale z drugiej strony - od jednego kilograma zaczyna sie chudniecie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suny
Mathilde życzę Ci by ta tendencja się utrzymała :-). Będę trzymała kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×