Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa22

TOP LOOK skuteczne odchudzanie?

Polecane posty

Gość Itka
cześć! trochę zazdroszczę ponieważ ja już biorę tydzień i wielkich efektów nie widzę ok.1 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Itka
A czy oprocz brania tabletek ograniczylas jedzenie i cwiczysz? Bo jak nie, to efektow sie nie spodziewaj, ja biore od poniedzialku i 1 kg w dol. Jak dla mnie to wynik zadowalajacy, nie ma co szybciej chudnac zeby jojo nie bylo:)! Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale glupie to ejst... jaki sens jest w braniu tabletek, gdy i tak trzeba cwiczyc i ograniczyc jedzenie? przeciez od tego juz sie shudnie - po c owiec tabletki? czy ja mam to chudniecie zawdzieczac tabletkom, czy sobie samej, ze jem mniej i cwicze? a co na to nasza slaba psychika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhahaha
aha przyłanczam sie do ostatniej wypoiedzi mathilde ma rację schudnę po samych ćwiczeniach wiadome ja brałam cidrex śmieszne ale trzeba było popić szklaną wody przed jedzeniem po samej wodzie bez tabletek bedzie mi się chciało mniej jeść szkoda pieniędzi na te tabletki cud:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhahaha
aha przyłanczam sie do ostatniej wypoiedzi mathilde ma rację schudnę po samych ćwiczeniach wiadome ja brałam cidrex śmieszne ale trzeba było popić szklaną wody przed jedzeniem po samej wodzie bez tabletek bedzie mi się chciało mniej jeść szkoda pieniędzi na te tabletki cud:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhahaha
aha przyłanczam sie do ostatniej wypoiedzi mathilde ma rację schudnę po samych ćwiczeniach wiadome ja brałam cidrex śmieszne ale trzeba było popić szklaną wody przed jedzeniem po samej wodzie bez tabletek bedzie mi się chciało mniej jeść szkoda pieniędzi na te tabletki cud:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathilde, dokładnie miałam to napisać;) Iza19 twierdzi, że schudła biorąc tabletki i dodała, ze przestała jeść słodycze i coś tam jeszcze zapomniałam co to było więc to normalne przecież, że schudnie;) Przeraża mnie fakt, że te wszystkie odchudzające tabletki, niewiadomego pochodzenia, źródła i co najgorsze niewiedzy co one w rzeczywistości zawierają, zażywają je młode kobiety, przyszłe matki, które nie zdają sobie chyba sprawę z tego, że skutki uboczne moga ujawnić się po wielu latach a nie już teraz w trakcie kiedy one je łykają... a później ździwienie i rozpacz kiedy zdrowa kobieta rodzi dziecko kalekie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wszystkich osob, ktore mnie popieraja: - ja tez biore te tabletki... chcialam sprawdzic ich skutecznosc - to sa moje peirwsze takie tabsy. jak przezyje to powiem czy warto, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Itka
że cudów nie ma to ja wiem, jedzenie ograniczylam i to znacznie a co do ćwiczeń to nie ćwicze ale staram sie codziennie trochę pospacerować ok.30 min.( ostatnie 3 m-ce nawet tego nie mogłam robić), kiedys piłam herbalife nawet nie ma co porównywać ale niestety troche to drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suny
Witam Mathilde! Jak po weekendzie? Chciałabym Ci dodatkowo polecić herbatę czerwoną Pu-erh 125g w kostkach. Piję od czwartku (zasmakowała mi :-D) by dodatkowo oczyścić organizm i czuję się bardzo dobrze :-). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio nie mam kompletnie ochoty na herbatki... pije same kawy, albo cole light i wode... ;-) no i mleko 0% tez. czerwona mi smakuje, ale chyba tylk ozima :-) nawet nie pije tej pomaranczowej, ktora mam dolaczona do zestawu tabletek... a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suny
Wypiłam tamtą herbatę (oczywiście bez cukru :-D), jednak obecnie przerzuciłam się wyłącznie na wodę mineralną i herbatę czerwoną, którą zaparza się z kostek (również wolę zimną, bo nie czuć zapachu :-D). Kawy nigdy nie piłam, zapach mi nie odpowiada :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziwne... wczoraj zladlam sniadanko tlyko rano, a potem [okolo 16:00] obiadek duzy i potem pzez chyba 3 godziny jezdzilam na rowerze... i kolacji juz nie jadlam i co? rano myslalam, ze schudne, a tu waga pokazala 0.5kg wiecej :P dlaczemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ride
Tak zawsze jest mathilde, rob tak przez 2 tygodnie a potem sie waż a nie po jednej jeździe na rowerze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suny
Również żałuję, że nie jest to takie proste i automatyczne tylko trzeba się pomęczyć i zrezygnować z niektórych przyjemności :-D. Jak na razie mam silną wolę i mniejszą wagę i o to chodzi :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok... wiem, ze tak musze. bede tak jadla i cwiczyla do konca zycia :-) moze za dwa tygodnie chociaz do 60 dojde? zobaczymy... mam nadzieje, ze sie uda... bo w tabletkach niczego nadzwyczajnego jak na razie nie widze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suny
Już prawie 3 tygodnie gdy skończyłam 2 opakowanie Top Looka, a waga zatrzymała się na 62 kg. Udało mi się zrzycić 8 kg (było z czego :-D) i obawiałam się, że gdy skończę kuracje to wrócę do poprzedniej wagi, ale jak na razie trzymam się dobrze. Chciałabym jeszcze zchudnąć w końcu ma być ładne lato i nie wiem czy znowu sięgnąc po Top Look czy może wybrać coś innego? Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie chudne!!! :((((( a koncze juz pierwsze opakowanie.......... trzymam diety, cwicze... od czasu do czasu - raz na kilka dni mam gorsze chwile i zjem cos neidietowego... ale to i tak nic w porownaniu z tym co bylo przed zaczeciem odchudzanka :(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowiac delikatnie... te tabletki sa do d*** wzielam juz jedno opakowanie [czyli cos okolo 2 tygodni bralam] i nic... mimo, ze stosowalam diete southbeach 2 faze, cwiczylam [co prawda czasem zdarzaly sie gorsze dni, kiedy zjadlam kalorycznie, ale nie powinno to przeciez az tak opbnizyc skutecznosci tyc htabletek!] mowie wam dziewcyzny - nie kupujcie tego jeszcze wytrzymam z drugim opakowaniem, ale watpie, zeby teraz to cos dalo..,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona5
Dziewczyny czy wy rozumiecie Mathilde bo ja nie. W dodatku staram sobie ją wyobraznić tzn. kobietę wysoką bo o wzroście 176 cm i wadze tylko 63 kg. Gdyby ona osiągnęła to co zamierzała czyli zbiła wagę do 55 kg to byłby to już okaz anorektyka. Nie wiem po co ona kupiła ten preparat, bo jeśli ktoś przy takich wymiarach uważa, że się powinien odchudzić to tutaj zamiast tabletek na odchudzanie polecałabym tabletki na głowę. W dodatki nie ma się co dziwić, że preparat na odchudzanie na nią nie działa, skoro teraz ona ma za mało tluszczu, a spala teraz nie tluszcz a mięsnie. Mathilde skoro mi nie wierzysz wejdz na poniższą stronę, na której będziesz mogła obliczyć sobie jaka powinna być Twoja prawidłowa waga. http://www.sp1.czersk.pl/sp1/sp1/menu.php?kat=m-sport.php&str=dzialal/sport/imc.html Dziewczyny zanim sięgniecie po preparaty na odchudzanie sprawdzcie na powyższej stronie czy musicie. Nie ma się co dziwić, że suny tyle schudła skoro wciąż ma nadmiar tkanki tluszczowej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cena
Może wiecie skąd się biorą takie różnice w cenie tego preparatu? Widziałam w niektórych sklepach cenę ponad 100 zł za 96 kapsułek, a na przykład na bazarku 48 kaps. za 30 zł, czyli za 96 kapsułek 60 zł. Nie wiem czy oni myślą, że jak się jest kobietą to już się nie umie liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietetyk
- odchudzanie - diety indywidualne - dietoterapia - cukrzyca, miazdzyca, nadcisnienie,choroby przemiany materii - alergie i nietolerancje pokarmowe - celiakia, fenyloketonuria - diety sportowcow Zaprasza mgr inz Technologii Zywnosci i dietetyk mychor@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, tu ja ;-) odstawilam te tabletki :-) jezeli ktos zastanawial sie nad tym dlaczego ja sie odchudzam, to odpowiem :P moze i wygladam szczuplo... ale zyciowe doswiadczenia nabawily mnie tje kupy kompleksow :P mam problemy poczawszy od kupowania butow [rozmiar 41 :P] do spodni [za krotkie, za waskie itp] wiec pewnie od tego wyszly moje kompleksy ;-) waze okolo 61 kg juz... wygladam dobrze - wiecej raczej nie schudne - a jezeli nawet, to nie bedzie to wynikiem moich wielkich staran... mam juz inne sprawy na glowie - nowy, po prostu $%^&@$%^ rowerek :DDD i studia, ktore ostatnio staly sie moim najwiekszym hobby :-) wystarczy znalezc w sobie jakies powody d ozycia, cos, c osprawi, ze staniecie sie oryginalni [np ja chodze na zajecia z rowerem na ramieniu i nikt sie nie przejmuje... prowadzacy pozwalaja ze wzgledu na moje zaangazowanie w nauke itd :D], a wtedy zniknie ta smieszna potrzeba zaimponowania otoczeniu czyms [w naszym wypadku idealna figura :-)] zycie ejst swietne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja-zielarz-zielnik
TAK NIGDY NIE KUPUJCIE NIE ZAREJESTROWANYCH PRODUKTOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CZASEM BARDZO SZKODZA, WIEM TO Z DOSWIADCZENIA MOICH KLIENTOW KTORZY WCHODZA DO MOJEGO SKLEPU ZIELARSKIEGO I MOWIA RATUNKU BO JA BRALAM JAKIES TAM COS I MI NAROBILO SZKODY.... ... PADLO PYTANIE CO TO TA gARCINIA .... ODP TO INDYJSKA ROSLINA PRZYPRAWOWA WSPOMAGAJACA SPALANIE TLUSZCZU (TAK PROSTYM JEZYKIEM MOWIAC) JESLI POTRZEBUJECIE JAKIEJS ZIELARSKIEJ PODPOWIEDZI MOZECIE SMIALO PISAC ZIELNIK-SWIECIE@NEOSTRADA.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja-zielarz-zielnik
MATHILDE, NIE PIJ NAPOJOW TYPU COLA LIGHT JESLI SIE ODCHUDZASZ.. I NIE PIJ KAWY W DUZYCH ILOSCIACH. DLACZEGO??? COLA LUB JAKIEKOLWIEK INNE NAPOJE GAZOWANE, SLODZONE ROZNYMI SRODKAMI I KONSERWOWANE SA TOKSYCZNE ... BLOKUJA KOM. I ZABURZAJA KWASOWOSC ORGANIZMU, KAWA W DUZYCH ILOSCIACH ROWNIEZ WPLYWA NA ZABURZENIE KWASOWOSCI ORGANIZMU. JESLI ORGANIZM BEDZIE ZATOKSYCZNIONY I KWASOWOSC NIE BEDZIE UREGULOWANA TO ZADNA DIETA CUD ANI ZADNE TABLETKI CZY MIESZANKI ZIOLOWE NA ODCHUDZANIE NIE BEDA SKUTECZNE!!! NATOMIAST HERBATA CZERWONA JEST BARDZO WSKAZANA ... JEST ANTY OKSYDANTEM, BLOKUJE WOLNE RODNIKI I MIN. OCZYSZCZA ORGANIZM ... JEDNAK PIJAC CZERWONA HERBATE NALEZY ROBIC SOBIE OD CZASU DO CZASU PRZERWY (TAKIE OKOLO 1-2 TYGODNI)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa413
Maju widzę że nie wiesz o czym piszesz, a chcesz doradzać. Zacznę może od Top Looka, akurat on miał atest i pozytywną opinię z IŻŻ (gdybyście wiedziała co to znaczy – Instytut Żywności i Żywienia), a że akurat o jakimś ziele nie słyszałaś to tylko znaczy, że czas się douczyć. Od dwóch lat nie ma tego preparatu na polskim rynku więc niestety nie będziesz miała szansy go wypróbować. Co do Coli light to przecież o tym każdy wie, że jest bardziej szkodliwa niż zwykła, a co do czerwonej herbaty to napisałaś że należy robić przerwy, ale czy wiesz dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×