Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa22

TOP LOOK skuteczne odchudzanie?

Polecane posty

Gość maja-zielarz-zielnik
Rybka doksztalcic to raczej Ty sie powinnas, ja jestem zielarzeb dosc douczonym. Garcinia to nie preparat ... padlo pytanie co to takiego wiec napisalam - zapamietaj roslina a nie preparat i owszem wiem dlaczego robic przerwy pijac zielona herbate ... zajmuje sie tym na codzien i biore udzial w badaniach przy instytucie zielarstwa ... nim cos napiszesz to sie zastanow.. dopisalam rowniez ze jesli ktos ma ochote wiedziec wiecej niech sie odezwie na e-maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa413
Maju mieszasz! Najpierw piszesz o herbacie czerwonej a następnie o zielonej, a „chyba” powinnaś wiedzieć, że mają inne właściwości. Z tym douczeniem i wiedzą to jest jak u nas w rządzie, każdy z nich twierdzi, że jest kompetentny, a efekty są takie jakie każdy widzi. A na marginesie, czy wiesz, że odpisujesz ma pytania, które zostały zadane minimum rok temu?  (wątpię by kogoś to jeszcze interesowało, chyba że chcesz się zareklamować tanim kosztem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu Chiński meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Adipex NOVOSLIM, ASYSTORSLIM i itp. TO TOKSYCZNE CHIŃSKE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×