Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozlalia

quick view

Polecane posty

Gość rozlalia

Jak to jest z tym testem quick view. Biore tabletki, ale w czasie opkaowania wymiotowalam i 2 dniu krwawienia z odstawienia zrobialm dla pewności test, ale po południu ( na ulotce bylo napisane ze mozna o kazej porze dnia) a farmaceutka mowiala ze rano....ale nie chcialam dluzej czekac i sie denerwoac czy test mogl sklamac ze nie jestem w ciazy? od ewentualnego. zaplodnienia byloby w momencie robienia testu jakies 3 tyg. help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez robilam ten test
i robilam go wieczorem,byl pozytywny wiec polecialam po drugi zeby sie upewnic i tez byl pozytywny .bylam tak jak ty w 3 tyg.ciazy.teraz biega 4letnia gaba :) wiec mysle zebys byla to nie wazne o jakiej porze go robisz .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baetka
Ja robilam ten test po poludniu i dla mnie tez sie sprawdzil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mnie uspokoiłyście
, dzieki, bo już mysłałam zeby sobie znowu cos tu powkręcać.... Dziecka na razie nie chce wiec skoro wyszedl negatywny, to go nie ma zeby nie wiem co, no a poza tym to tak mi sie wydawalo, ze po terminie miesiaczki to takie testy wykrywaja juz na bank i nie trzeba ich robic rano......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymiotowałaś zaraz po wzięciu pigułki czy kilkanascie godzin po? to ma znaczenie pigułka wchłania sie do 4 godzin wiec moze w ogóle nie ma co panikowac a testy najlepiej robic rano z nocnego \"siusiu\" wtedy najwieksze jest stęzenie hormonów ciążowych które moze wykryc test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozlalia
Wymiotowałam 3 godz. po tabletach, wiec ryzyko jakies tam bylo... Wiem ze najlepiej robic test rano ale mi powiedzcie, czy mam go robic jeszcze raz skoro go zrobilam po poludniu i wyszedl negatywny? Mialam normalny okres, zadne tam plamienia, a na ulotce, jak mowie wyraznie bylo napisane ze mozna o kazdej porze...tylko mnie zmylisly wypowiedzi na formu i ta farmaceutka.....ale to stezenie czegos tam we krwi po 3 tyg. od zaplodnienia (tak wyliczylam ze by moglo byc jest chyab na tyle duze ze wykryloby w tescie nawet po poludniu no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKORO DOSTAŁAS NORMALNY OKRES to wszystko w pożadku :) www.forum.antykoncepcja.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maisy
Renika ---> "porządek" pisze się przez "rz" :P Nie zawsze w porządku. Na tabletkach okres jest efektem odstawienia hormonów (7-dniowa przerwa) i może występować także w ciąży. Reguły nie ma, raczej powinien zaniknąć, ale są przypadki gdy osoba biorąca tabletki orientuje się że jest w ciąży, gdy jest w 2-3 miesiącu... Mój ginekolog to potwierdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorka za błąd www.forum.antykoncepcja.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renik
sorka za błąd www.forum.antykoncepcja.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozlalia
To co mam zrobic jeszcze jeden test i do tego czekać do rana? Nie mam żadnych niepokojących objawów wskazujących na ciąże....czuje się normalnie. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co dla wałsnego spokoju zrób test z rana.... bedziesz spokojniejsza choć uwazam ze nie jestes w ciązy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baetka
A po co robic znowu test, skoro dostalas juz okres. Dla mnie kiedys @ spoznil sie ponad 3 tyg. ale tylko "ze strachu" przed ciaza ( test rowniez wyszedl negatywny, a po paru dniach pojawil sie okres)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozlalia
Beatka, skoro robila spodobnie jak ja po poludniu a okres Ci sie spoznial (mi nawet sie nie spoznil tylko chcialam potwierdzic ze dziecka nie ma bo czytalam ze mozna miec okres i byc w ciazy) ale przekonalas mnie nie robie 2 raz. zreszta weszlam na strone producenta, http://www.quidel.pl/start.php?ID=produkty&NR=11&ONE=11 ktory pisze ze mozna takze po poludniu go robic jak juz jest po terminie okresu wiec mysle ze OK. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie proszę o szybką odp
czy ten test można robić już 6 dni po stosunku?? proszę o odp. na maila najlepiej... z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×