Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia_

pulchna twarz, POMOCY!

Polecane posty

Jestem szczupła, ale mam pulchną twarz. Sprawia mnie ona w kompleksy. Bardzo chciałabym mieć wydatne kości policzkowe, ale czy jedynym sposobem jest odchudzanie sie? Nie chcę więcej schudnąć. Nie maluję się, wiec ticki makijażu odpadają, poza tym są one mało efektywne. Operacja plastyczna? Odpada. Co mam zrobić, żeby mieć szczupłą twarz? POMÓRZCIE, BłAGAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia1
sa specjalne kremy wyszczuplajace te miesjca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ten sam problem a jakie kremy wyszczuplaja te miejsca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ten sam problem a jakie kremy wyszczuplaja te miejsca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadne oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mama ten sam problem i przed chwilą zamieścila podobne pytanie na forum o temacie jak wyszczuplić pyzatą twarz. używałam kremu wyszczuplającego z dax cosmetics wydaje mi sie ze mi pomógł i naprawdę widac znaczną różnicę tak po ok 3 tygodniach. kosztuje 0k 32zł i mozesz go kupić w internecie np na stronie www.esentia.pl jest tez krem revitalift slim z loreala i mam zamiar go wyprobowac ale boje sie trochę używać tych kremow bo sa one przeznaczone dla starszych kobiet a ja mam 22 lata. jesli chodzi o dax cosmetics to codziennie wieczorm robiłam sobie krótki masaz przy użyciu tego kremu ruchy okrężne, szczypanie od brody w kierunku uszu.po tym kremie cera jest bardzo ładna promienna i wygładzona. ale jesli masz pryszcze to nie polecam intensywnych masaży bo wychodzi ich jeszcze więcej.efekt zobaczyłam w listopadzie ale już w grudniu jak nie stosowałam kremu twarz wróciła do tamtego stanu!wydaje mi sie ze jest to tez związane z zatrzymywaniem wody. powodzenia w walce z tłuszczykiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za....
dziewczyny, ja tez mam za gruba twarz , mysle, ze z tym zatrzymywaniem wody w organizmie prawdy cos jest, bo ostatnio moj lekarz stwierdzil, ze mam jedna nerke nie w porzadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale ja wiem coś powiem.Zobaczcie, że u osób, które mają pyzate buziaki to mają mniej zmarszczek, nie widać tak upływu czasu?Mi osobiście podobają sie dziewczyny z takimi buzkiami, i nie wiem dlaczego ale zawsze mi się wydaje, że osoby z takim buzilkiem są strasznie miłe i sympatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten krem
wyszczuplający z dax cosmetics to jest typowo do twarzy, jak on sie dokładnie nazywa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten krem z dax cosmetics to po prostu krem wyszczuplający twarz i podbrodek z serii z bioplazmą! jest faktycznie dla kobiet po 30 tce ale ja go używałam i mi pomógł i mmiałam naprawde ładną cerę.a mam 21 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten krem z dax cosmetics to po prostu krem wyszczuplający twarz i podbrodek z serii z bioplazmą! jest faktycznie dla kobiet po 30 tce ale ja go używałam i mi pomógł i mmiałam naprawde ładną cerę.a mam 21 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co mam zrobic jesli mam 16 lat i nie moge uzywac takich kremów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Double T
jak czytam te wypowiedzi w stylu tlusta twarz to zaleta, lepiej miec tlusta niz szczupla, to krew mnie zalewa. Jezeli ktos zwraca sie o pomoc to nie po to, zeby sluchac ze nie powinien nic robic. a poza tym, dziewczyna jest ladniejsza jak taka okragla twarz ale ja nie chce miec takiej, a jestem facetem, i chce sie dowiedziec, co jest przyczyna, ze nie mam takiej jaka powinienem miec i wygladam jakos dziecinnie. a mam 22 lata. chcialbym uslyszec konkretne odpowiedzi, a nie, ze tlusta jest ladna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________LOL_____________
hmmm niestety chyba jedynym ratunkiem jest delikany makijaz i modelowanie twarzy przy jego pomocy... osobiscie nie wierze w kremy wyszczuplajace ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaszczi
hmm jest jeszcze krem dax cosmetics ktory nazywa sie contour magic kosztuje 43zl dostepny w bardzo dobrych drogeriach ja uzywam go od ponad tygodnia i zauwazylam malutki efekt a na opakowaniu jest napisane ze sfekt widoczny jest dopiero po 4 tyg wiec mam nadzieje ze bedzie dobrze:)krem jest bez ograniczen wiekowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gadajcie bzdur ze pyzata \\\"twarz \\\" jest ladna bo to wcale nie prawda!!! ja mam pyzata twarz i wszyscy mi dokuczaja i sie czepiaja ze jestem inna mam juz tego dosc!! calymi dniami placze bo zawsze jak jestem w szkole to mowia ze jestem tradem i sie brzydza mnie nawet dotknac... nigdy nie mialam chlopaka .Dlaczego? bo jestem pyzata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zwalaj braku faceta na to ze masz pyzata twarz, Faceci nawet tego nie zauwazaj zapewne. A co do tych zmarszczek co na pyzatej sie podobnmo nie robia- moze i prawda, ale na starosc ma sie efekt \'mopsa\' zamiast nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izusss17
nO ja tez ma taki prOblem;/ i niewiem co mam zrobic;/ nie nawidze swojej grubej gęby..nigdy nie moge związać włosów bo sie wstydze :(:( jak biedam na w-fie to twarz mi sie trzesie jak nie wiem co :( nOrmalnie przez to mam zajebiaszczego doła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanaja
Wizualne Wyszczuplenie Twarzy. Trzeba zaopatrzyć się w puder brązujący, który powinien być o 2-3 tony ciemniejszy niż ten, którego używasz na co dzień. Puder nakłada się na boki nosa, żeby go wyszczuplić. Można też stworzyć iluzję wystających kości policzkowych, tzn. rozprowadzić puder pod kościami policzkowymi, pamiętając, aby to zrobić w sposób, który da jak najbardziej naturalny efekt. Pamiętać trzeba o podbródku, który tworzy dolną ramę twarzy. Na podbródek, kąciki oczu i grzbiet nosa nakładamy puder rozświetlający. Albo zobacz TU: http://trends.blox.pl/2007/05/Modelowanie-twarzy-makijazem.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanaja
Jest też takie ćwiczenie twarzy: Musisz zrobić usta jak rybka :* (jak najbardziej do przodu i tak jak do całusa tylko z wciągniętymi policzkami) teraz trzymając je tak, "ruszamy" raz w prawo, raz w lewo (pare razy powtórzyć). Ćwiczenie to wysmukla twarz. Albo: Tak samo ustawione usta (rybka) i na zmianę, raz wciągnięte policzki raz "niby" uśmiech. Powtórzyć kilkakrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifilifi
szanaja dobre te artukuły!!! dziełks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASKA772
witam was !! ja ma ten sam problem cowy... jestem dosyc szczupla wysoka, mam dlugie nogi, i wogole ale moja twarz jest strasznie pyzata!1 ja juz nie wiem co mam robic maluje sie ale to i tak nic nie daje , prubuje troche zrzucc z brzucha bo moze to cos da..... ale watpie :/ chodze caly czas w rozpuszczonych wlosach... odobaja mi sie pyzate dziewczyny ktorym chciaz wdac ladnie brodze bo ja mama malytka brudke i strasznie pyzate policzki oczywiscie. .. nawet dolna partia twarzy jak i gorna jest obrosnieta tluszczykiem ,,,,, wolalabym zeby byla to tylko gorna partia ;/to jest moj najwiekszy problem .... nie wiem jak mam sie inaczej jeszcze czesac.... radzicie mi zauscic grzywke czy ja zostawic ?? prsze pomozce mi :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja tez mam pyzata twarz i nawet przezywali mnie Pyza :) swojego czasu (czyt. podstawowka) mialam niezly kompleks bo dzieciary darly sie na mnie Pyza.. . ale wiecie co, mimo tego i tak lubie swoja twarz :) tzn. to ze jest okagla. Podobno nie powino sie wiazac wlosow, bo jest bardziej widoczna - ale mam to gdzies i tak ukizuje wlosy, bo tak mi sie podoba i jest mi wygodnie. Nie mam zamiaru katowac sie faktem tlustej twarzy - i tak cenik sie kogos za serducho a nie za to czy ma okragla czy kwadratowa buzke :) to kwestia gustu - jedni lubia tojkatna twarz, inni pociagła...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxzczczc
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×