Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa_Ja

.. OD DZIŚ.. ZMIENIAM SIĘ.. CHUDNĘ -

Polecane posty

Gość MAJECZKA 21
ferdydurke powodzenia na egzaminie trzymam kciuki!!;):);) A ja tez sie musze pochwalic schudlam kilogramik MALO BO MALO ALE ZAWSZE TO COŚ!!a i Dziewczyny świetne sa ćwiczonka FAT BURNING Dołączone jak dobrze pamietam do Vity;):):)ja juz ćwiczyłam 2 razy ten zestawik dsis bedzie trzeci nie mowie że tam od razu schudłam ale dużo lepiej sie czuje i zawsze jakieś spalone kalorie!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJECZKA 21
ferdydurke powodzenia na egzaminie trzymam kciuki!!;):);) A ja tez sie musze pochwalic schudlam kilogramik MALO BO MALO ALE ZAWSZE TO COŚ!!a i Dziewczyny świetne sa ćwiczonka FAT BURNING Dołączone jak dobrze pamietam do Vity;):):)ja juz ćwiczyłam 2 razy ten zestawik, dsis bedzie trzeci raz nie mowie że tam od razu schudłam ale dużo lepiej sie czuje i zawsze jakieś spalone kalorie!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyber_girl
Witam Wszystkich:) Ja wlasnie wrocilam z silowni, jak zwykle nie chcialo mi sie isc przez to zimno, ale dalam rade. Poza tym kupilam karnet na aerobik i zaczynam cwiczyc pelna para, a oprocz tego trzymam diete ok 100kcl , wcieram w siebie bielende na noc i na dzien no i pije strasznie duzo nadal. Czuje sie duzo lepiej majac swiadomosc, ze robie to dla siebie. Mysle jeszcze o masazach, ale to za jakis czas, jak sie troche cieplej zrobi. Trzymam kciuki za Was wszystkie i za siebie:)! Mysle, ze tym razem sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki!:) i ja sie do Was dolaczam:) mam 165 wzrostu i waze 69 :( wygladam okropnie a jeszcze gorzej sie czuje. od dzis nie jem slodyczy pije duzo wody zapisuje sie na silownie i aerobik:) mam nadzieje, ze mi sie uda zrzucic 10 kg... pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolamaja
Witajcie dziewczatka ale wam zazdroszcze tez bym sie gdzies zapisala bo w domu samemu sie zmusic do cwiczonek to tragedia ale niestety nie mam jak bo mam 3.5 dzieciatko ;(.Staram sie troche kicac przy robieniu obidkow i chodzic po schodach lepsze to niz nic.A jak tam wasze postepy?Umnie tylko 100g mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki :D dzis na nowo do boju wczoraj troche sobie pozwlilam, czekoladki i wogole... dzis za to zamierzam spalic to na silowni damy rade trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kattarrynka
hej kobietki :) ja tez sie do was przylaczam-od dzisiaj mam 162cm i waze 53 kg. musze schudnac conajmniej 5 kg. mam nadzieje ze mi sie uda tylko ze ja nie dam rady zadnych dietek stsowac bo to jakos nie dla mnie. najlepszym sposobem jest dla mnie nicniejedzenie. takze ood dzisiaj nie jjem nic, tylko pije plyny. 4 dni wytrzymam, zawsze to troche mniej kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nic nowego. Nawet da się wytrzymać. W pracy mam tyle roboty, że nawet zapominam o jedzeniu. Więc będzie dobrze! :D :D :D Na razie nie ważę się, mam zamier w weekend, chociaż sama nie wiem czy wytrzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justar
Kattarrynka Wiesz głodówka to nie jest najlepszy pomysł, pomyśl co się wtedy dzieje z twoim organizmem - odżywia się wchłaniając złogi i toksyny z jelita grubego, brzmi potwornie - nie, jak może to prowadzić do zdrowia? głód nie jest naturalny dla człowieka, niszczy organizm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferdydurke
Witam. dziekuje za zyczenia powodzenia na egzaminie! kurna pisalam go jak w malignie majac ponad 38.5, no coz... bywa.. przez wieksza dnia leze w lozku czuja ze odplywam. apetyt stracilam totalnie. mandarynke skubne lebo jakiegos inengo fanta! pozdrawiam was moco i wracam do lóżka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferdydurke
Witam. dziekuje za zyczenia powodzenia na egzaminie! kurna pisalam go jak w malignie majac ponad 38.5, no coz... bywa.. przez wieksza dnia leze w lozku czuja ze odplywam. apetyt stracilam totalnie. mandarynke skubne lebo jakiegos inengo fanta! pozdrawiam was moco i wracam do lóżka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam świetną radę! Chociaż może jest ona świetna dla osóbek nie za starych, ale oczywiście \"starość\" to pojęcie względne... Otóż świetnym sposobem na zrzucenie kilogramów jest częste przebywanie w fajnych dyskotekach! Ale mam tutaj na myśli tańczenie cały wieczór, a nie podpieranie ścian! Tam jest taka muza, że można się wyszaleć, a przy tym spalić zbędne kalorie... W tańcu tracimy ich bardzo dużo i to w przyjemny sposób... Ja po nocy w dyskotece tracę czasami nawet 2 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Koooobietki!! U mnie ogólnie stagnacja.. siedzę sobie w domciu z moim chłopakiem, ale generalnie nie przesadzam z jedzonkiem. Mam jednak straszne wyrzuty że tu tak żadko do Was zaglądam.. ale mam nadzieję że za niedługo się to zmieni (pamiętajcie o mnie nadal). Miłej nocki dla Was.. Ja jutro staję do ważenia, ciekawe co tam waga pokaże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Koooobietki!! U mnie ogólnie stagnacja.. siedzę sobie w domciu z moim chłopakiem, ale generalnie nie przesadzam z jedzonkiem. Mam jednak straszne wyrzuty że tu tak żadko do Was zaglądam.. ale mam nadzieję że za niedługo się to zmieni (pamiętajcie o mnie nadal). Miłej nocki dla Was.. Ja jutro staję do ważenia, ciekawe co tam waga pokaże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyber_girl
Heja, no moge powiedziec, ze jestem z siebie dumna, diete ok 1000kcl trzymam i to jak:). Ostatni posilek o 18 a dalej tylko czerwona herbatka i woda. Miesnie po silowni mnie bola jak cholera, ale to akurat dobrze. Ogolnie jestem z siebie zadowolona i mam nadzieje, zetak juz bedzie do konca tej diety! A pozniej nie zrezygnuje z cwiczen! Zycze Wam dobrej nocy i kolorowych snow! Buzka, do jutra! P.S. jak tak do Was pisze o mioch osiagach to jest mi latwiej wytrzymac, bo troche wstyd pozniej napisac, ze znow sie objadlam, albo odpuscilam cwiczenia:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubaśnica
Witajcie! Tak sobie poczytałam te wasze wypowiedzi i myslę sobie co ja tutaj robię? Ja ,a, do zrzucenia ponad 30 kg!!!!!!!!! Wiele razy próbowałam i ...nic. Slim Fasty i inne paskudztwa wcale na mnie nie działały. Efekt był wręcz odwrotny. Prawda jest taka, że im mniej jem tym bardziej staje się ociężała. To chyba ma jakis związek z hormonami. rozwaliły mnie tak jakis czas temu i teraz horror.Najgorzej jest kiedy spojrze w lustro!!!!!!!!! Koszmar!!!!!!!! Dziwię się jak inni ludzie moga na mnie wogole patrzeć!! Nie obrzeram się i uważam, ze gdyby kazdy jadł tyle co ja to żarcie strasznie by się marnowało. Bardzo, naprawde bardzo chciałabym schudnać, ale... kurna , nic nie wychodzi. Stres w pracy i ogolne zniechęcenie do wszystkiego robi swoje. Nie odzywiam się zdrowo, to też wiem. Śniadanie ok 12-13, obiad 16-18, bez kolacji. Dla wyjasnienia nie podjadam zadnych paluszków, chipsów, orzeszków... nie lubie tego a i ciacho w miarę mozliwosci zmieniam na konkrety np. dobty kawałem miesa czy kiełbasy. Jestem zdesperowana!!!!!!!!!! Doradźcie co robic. Aha! od jakis dwóch tygodni nie jem słodyczy. Soki rozcieńczam (zawsze tak robiłam), bo były za słodkie. Moze by zahaczyć o jakiegos medyka? Tylko jakiego i skad wziąć kogoś kto na serio potraktuje moje problemy , a nie powie tylko; oj! musialaby pani schudnac, albo: no cóz rodzice tez nie sa szczupli więc ... Dla mnie to zadne pocieszenie. Ja chcę schudnać i już. Zawsze byłam "puszysta" i nigdy nie sprawiało mi poruszanie się. Wszyscy się dziwili, że jestem taka żywotna i mam to do dziś. Nie męczę się więcej niz inni, szczuplejsi, ale ja chce być SZCZUPLEJSZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! RATUNKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferdydurke
No witam was moje drogie ponownie. no wiec musze wam powiedziec, ze dwa dni jedzenia ponad norme ibrzuch mi sie jakis taki mniejszy zrobil... ;-) Majeczka 21 -> fajne fajne te cwiczenia, tylko ze jak zaczne pod jedna sciana, to jak zrobie te przejscia to juz jestem przy drugiej. Mam za mala przestrzen (na czas studiow pomieszkuje u babci, ale to juz niedlugo... )ale ty cwicz cwicz... Cyber_girl - pieknie, cwicz dalej i swiec przykladem dla innych! Jolamaja - na poczatek 100g jest dobre ;-) zazdroszcze ci tak dokladnej wagi. moja za kazdym razem pokazuje co innego, dla tego nawet na neij nei stane. Moze kiedys nadejdzie ten piekny dzien. kiedy kupie sobie taka fajna. elektroniczna... kattarynka - i co z tego ze przez te 4 dni niejedzenia zejdzie z ciebie woda, a jak tylko zaczniesz potem normalnie jesc to to wroci. przeciez masz idealna wage i twoim przypadku nie nalezy jakis takich drastycznych przedsiewiec przeprowadzac. Wystarcz przez tydzien nie jesc kolacji. albo i dluzej i ruchu troche i bedzie lusss... Angela - oj prawda ci to prawda z tymi dyskotekami, pamietam na poczatku semestru bylam na pieknej imprezie techno na zamku pod warszawa. trwala od 19 do 3ej rano. Jeju, moj brzuch po imprezie sie zapadl. to bylo cos niesamowitego... piekna sprawa. Oczywiscie non stop nie tanczylam, nie da sie tego zrobic bez zadnych wspomagaczy, ale calkowicie sie zgadzam i zachecam. Tanczcie dzieewczyny!!! grubasnica- z tymi hormonami to podla sprawa.sama mam z nimi problemy. mysle ze powinnas isc do endokrynologa, on zleci ci badania na poziom hormonow, zobaczysz co tam nie gra i moze podejmiecie leczenie. Jezeli mowisz ze nie jesz duzo, to moze w hormonach tkwi przyczyna. a ja mam niewiele mniej do zrzucenia, wczoraj obliczylam sobie idealna wage, to musze schudnac 20 kilo. no coz.. jakos to bedzie, nie ma jak wsparcie, pozdrawiam i lece na sniadanie, bo antybiotyk czas zarzyc !!! milego dzionka!!! do zobaczonka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolamaja
Dzisiaj to waga stoi ale to nic nie zalamuje sie trwam w dietce dalej tylko te cwiczenia nie mam do nich sil i koniec zaczne z miotla tanczys albo co innego :)) Grubasnica-- ja tez jestem zdania ze powinnas isc do jakiegos medyka i jak ci beda mowic jakies bzdury to walnij piescia w stol i wyjdz i idz do nastepnego....lekarz ma ci pomoc i sa tacy....ale rowniez wybierz sie do dietetyka.... .napisz jak juz pobiegasz po lekarzach jestem bardzo ciekawa bo ja tez bardzo chcialam isc do takiego ale moja wage to by wysmiali bo to 10 kilo nadwagi caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki :D ale mam dobry humor :D wlasnie sie zwazylam w ubiegly poniedzialek bylo 61.8 a dzis jest 60.2 ale sie ciesze, jak tak dalej pojdzie to osiagne moj cel przed wyjazdem na wakacje w kwietniu :D:D:D:D Angelaa masz racje z tymi dyskotekami ale jakos juz nie mam zbyt czesto na to ochoty, ale wiem jak chodzilam co tydzien to waga stala w miejscu grubasnica - tez uwazam ze powinnas sie wybrac do lekarza, trzymaj sie cieplutko Pozdrawiam Was wszystkie goraco Razem damy rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyber_girl
Siemka, witam wszystkie panie z rana:). JA tez widze pozytywne zmiany u siebie, ale zaczelam od soboty, takze przymierze spodnie w sobote (przymierze spodnie, ktorych juz nie nosze, ale sa miernikiem tego czy i ile schudlam, jeszcze wczoraj byly ciasne jak cholera, a chce zeby jak kiedys znow byly luzne). Wazyc sie za bardzo nie waze, bo miesnie waza wiecej niz tluszcz dlatego sprawdzam po ciuchach rezultaty. Ale dzisiaj musze walczyc z dziadkiem, jade go odwiedzic, a on zawsze z tej okazji kupuje z 5 rodzajow ciast i niestety kaze mi jesc! Nie wiem jak to bedzie, ale bede sie bronic rekami i nogami;)!!! Zycze milego dnia, a Ty Ferdydurke nie wyglupiaj sie i kuruj sie w domu, a nie chodz na egzaminy z taka goraczka!!! Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki!! Hmm.. waga nie wiedząc czemu stoi w miejscu jak zaklęta i nie chce ani rusz się w dół przesunąć. No cóż.. chyba trzeba się w cierpliwość uzbroić. Wasze wypowiedzi podtrzymują mnie na duchu i wierzę, że mi też uda się troszeczkę poluźnić :D Ja jeszcze jestem w domciu.. siedzę na chorobowym i czekam na powrót do pracki. Wtedy tez może będzie inaczej, bo jak mam dużo pracy to za dużo nie myślę o jedzonku :) Tak więc jeszcze najgorsze przede mną - parę dni siedzenia w domciu. Pozdrowionka i idę dalej walczyć ze słabościami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki!! Hmm.. waga nie wiedząc czemu stoi w miejscu jak zaklęta i nie chce ani rusz się w dół przesunąć. No cóż.. chyba trzeba się w cierpliwość uzbroić. Wasze wypowiedzi podtrzymują mnie na duchu i wierzę, że mi też uda się troszeczkę poluźnić :D Ja jeszcze jestem w domciu.. siedzę na chorobowym i czekam na powrót do pracki. Wtedy tez może będzie inaczej, bo jak mam dużo pracy to za dużo nie myślę o jedzonku :) Tak więc jeszcze najgorsze przede mną - parę dni siedzenia w domciu. Pozdrowionka i idę dalej walczyć ze słabościami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJECZKA 21
Witam moje drogie Panie!!:)jak tam efekty odchudzania?? Nowa_Ja czasami tak jest ze stosuje sie dietke ćwiczy a waga stio w miejscu!!Ale kiedys ruszy w dół!wiec Cierpliwości!!Damy rade wytrzymasz te pare dni apotem powinno być już z górki!! Edi25 Gratuluje!!!tak trzymać!! Grybasnica Ty musisz iść do jakiego specjalisty!!!!!!Musisz!!!Nie znam sie za dobrze ale....wydaje mi sie ,że tu nie pomoze "niech pani je mniej"albo "no niestety to genetyczne"!!Musisz iść do dobrego specjalisty ktory zna sie na rzeczy!!I napewno zaleci badania i dostosje odpowiednia diete!!POZDRAWIAM i glowa do gory!!"CZLOWIEK NIE JEST TAKI ŻEBY NIE MÓGŁ!!" Ferdydurke Jak zdrówko jest jakas poprawa mam nadzieje ze tak!!! Ja od jutra zamierzam troszke pczyscic moj organizm bo przez glupie nie jedzenie sniadan a opychanie sie na noc mam bóle głowy i ogolne osłabienie!!dodam jeszcze ze normalnie nie pale papierosow gdyz uwazam ze bardzo nam szkodza ale teraz chce schudnac i sobie troszke podpalam zeby zabić głód!!No i od tego mam zawroty głowy!!ale koniec z tym!!od jutra przez dwa no moze trzy dni tylko woda i ziółka!!żadnej herbaty kawy i papierosow no i jedzenia!!musze wyzucic wszystkie świństwa z mojego organizmu!!mam nadzieje ze mi sie uda wytrzmac te dwa dni!!trzymajcie za mnie kciuki!! SŁODKICH SNOW DZIEWCZYNY!!!A JUTRO DO BOJU !!!DO WALKI!!a i pamietajcie "Dla chcącego nic trudnego!!!!!!!papapa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferdydurke
Majeczka... ty to chyba w leb chesz dostac za te pierosy. tak nie wolno!! Ja tak roiilam, ze kazda dita zaczynalam palenie. A a teraz jak sie chceodchudzac, to njchetnij znowu bym zaczela. na szczescie zawarlam mega okrutny zaklad moim luby i jego wpollokatorem i d tego czau tj. 4,5 miesiaca nie pale nic anic,,,, Przytylam przez to 9kilo,ale coz... tak wiec z dala moja droga! lepiej nie zaczync!igldoki teznie ro. organim sm sie wyczysci,tylko wiecej ruchumu zapodj!Bedzie dobrze! oki. potem sie odezwe... spadam do lzka.musze jeszcze poczytac oeoriach oobowoci bo o 11 ezm, a ja jestm toalny beton! pzdrai m was moje drogie! ps. soyza lierowki, ale wczoraj popsula mi sie klawitura teraz uywam takiej co to a kazda literke trzeba kliknac myszka... o 16 bede miala juz nowa! paaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferdydurke
no babeczki, co to dzisiaj taka posucha.. zadna sie nie odzywa... lipa ... ja sie pochwale ,ze dzisiaj wracajac z egzmianu wstapilam po drodze do sklepu i nabylam w koncu dietetetyczne jedzonko no i od jutro pelna geba ruszam z plaza... tak juz serjoznie ;-) brokulki mam, serek wiejski mam, szczypiora mam i wiele wiele innych.. no.. mam plan przez dwa tygodnie south, albo i 3 I etap, a potem sobie kapuscianke strzele (bede sie opijac zupka).. jezeli plan wypali , to powinnam do swiat jakies 8 kilosow zleciec... a potem w kiwetniu to juz normalnie, 1000 kalorii i jakos to bedzie. pozdrawiam was mocno! z nowej klawiatury, pisala dla Panstwa Ferdydurke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJECZKA 21
Jestem jestem!!!witam wszystkich!!Ferdydurke posuchalam CiE i nie robilam dzis zadnej glodowki zjadlam dzis 4 posilki zero slodyczy i koniec na dzis!!a z fajkai to jest tak ze ja nie pale nalogowo tylko pomyslalam sobie ze skoro po zapalenie nie chce sie jesc no to moze latwiej bedzie mi sobie odmowic tego i owego!!:(ide zaraz do garazu poskakac sobie na skakance i moze pol godzinki cwiczen z Cindy Crauford!!a i moze jeszcze brzuszki i piling kawusiowy!!:):):)obym tylko to wszystko zrobila!!a potem Reformy Chrzescijaństwa :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJECZKA 21
moze ja tez bym sobie zrobila ta kapuscianke ??🌼W tej dietce tylko ta zupe przez tydzien sie je??ile moe waga spasc po 7 dniach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) bardzo pracowity dzien, wreszcie jestem w domu jak sie trzymacie? ja nadal dzielnie, tylko jakos mi grapefruity zbrzydly, juz sie ne moge na nie patrzec majeczka uwazaj z tymi papierosami, ja trzy lata temu wlasnie dlatego zaczelam palic rzucilam rok temu :D ide sie troszke zrelaksowac i zrobie sobie salatke pozdrawiam goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolamaja
Witajcie z wieczorka biore juz trzeci dzien bio-slim i na razie nic ale zobaczymy :) a wy jak tam?:podajcie rozmiarki poczatkowe i terazniejsze fajnie by bylo wszyscy na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyber_girl
heja wszystkim, ja tez dzielnie sie trzymama, dzis znow silownia byla chociaz w gole nie mialam dnia do cwiczen, ale jakos poszlo. Schudlam jakies 1,5kg od soboty, takze nie jest zle, jeszcze 3-4 i bedzie ok, ssie mnie w zolodku jak cholera i nie moge juz patrzec na czewrona herbate, ale mus to mus, trzeba i juz! Mam nadzieje, ze dam rade jeszcze tak ze 2-3 tygodnie wytrzymac. Powodzenia i dobrej nocy dla wszystkich:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×