Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość __zosia78

Gruczolak przysadki

Polecane posty

Gość kasik69
Asiu, tel do dr Zielinskiego 022 6816 902, dzwoń albo 8-8,30 albo 11-14, powodzenia. A jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik69
Beze jak tam mama????? Kasiu a co z braciszkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu_kasia
Hej:) Brat czuje się dobrze. W szpitalu poleży jeszcze do środy ale ma się nieźle. Najgorsze dla niego jest chyba teraz to, że czeka go dieta a uwielbia jeść:)) Pozdrawiam Was wszystkie Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Kasik 69 , generalnie to czuje sie cały czas tak samo , tylko może gorzej trochę widzę . Cały czas nie wiem co ze mną będzie. A jak tam u ciebie z tym małym potworkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Asi ze Szczecina Ja mam zabieg usunięcia makrogruczolaka 28 grudnia we Warszawie przez dr Zielińskiego. Super lekarz, nawet do mnie sam w poprzednim tygodniu zadzwonił. Mam do niego nr na komorkę, 0/603 122 822. Strasznie się boję, no cóż, ale leki mi nie pomagają, chociaż biorę od 2,5 roku i na dodatek wydaję na nie ponad 1000 zł miesięcznie (dostinex, parlodel i inne). Czuję się na szczęście dobrze, poza tym ,że oczywiście czasem boli głowa po kilka dni. Szkoda , że ten termin taki dołujący....bo przez całe święta będę o tym myslała. Pozdrawiam wszystkich !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha jeszcze jedno: dr. Zieliński powiedział, że na sylwestra idę do domu....mam nadzieję!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batterfly
Witam.Jestem tutaj nowa.Co prawda mam gruczolaka wykrytego 3 lata temu.Pisze bo chce pocieszyc te dziewczyny ktore pomimo tego schorzenia pragna miec dziecko.Lekarze twierdzili ze nie bede mogla zajsc w ciaze a jezeli juz zajde jakims cudem to napewno nie donosze.Prawda jest taka ze pomimo wszystkiego mam piekna i zdrowa dziewczynke.Ma juz prawie 3 miesiace i nie wyobrazam sobie juz zycia bez niej.Jutro czeka mnie wazny dzien mianowicie rezonans i wiele sie dla mnie wyjasni.Ale i tak sie nie przejmuje.Najwazniejsze to wierzyc w siebie i byc optymista.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batterfly- oczywiście gratuluje córci :) ..to na pewno wspaniały prezent po tym co usłyszałas od lekarzy... mam pytanie czy w czasie ciaży łykalas jakiś leki ? jesli pamiętasz jak duzego miałas gruczolaka 3 lata temu? lub jak wysoką PRL ? ja jestem na etapie staranek z tym ze jak na razie bez skutku..ale u nas jest jeszcze inny problem nie tylko moje gruczolaki a co za tym idzie podwyższona PRL pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik69
MMKK- trzymam kciuki za operacje, pomysl, nowy rok zaczynasz zdrowsza i bez sublokatora w glowie!!!!! Powodzenia, Asia ze Szczecina, czy umowilas sie na wizyte do dr Zielinskiego? Ja po podrozy samolotem jakos nie moge do siebie dojsc, mam ciagle bole glowy i zawroty, ale licze ze to szybko minie.... Beze i Kasia- co tam u was? Czy juz napisalyscie zyczenia do Mikolaja??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMKK- czas świąt na pewno pozwoli Ci zapomniec o tym \'wyczekiwaniu\"...pochłonięta atmosferą świąt zobaczysz jak szybko to przeleci....oczywiście zyczę aby sylwester był juz poza szpitalem z nowymi siłami do działania...bądż silna... pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kasik69 : Nie mogę sie do doktora Zielińskiego dodzwonić . Dziewczyny czy wy macie numer do Profesora Podgórskiego , najlepiej komórkowy .. Byłabym bardzo wdzięczna za podanie numeru i gdzie przyjmuje prywatnie jeśli ktoś wie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagadka: Kategoria \"celebrities\". Kto to taki? \"Jak na człowieka nie jest zbyt wysoki, z pewnością nie jest też uznawany za przystojnego. Czytaj: niski i brzydki. Jest ponury, humorzasty, wiecznie niezadowolony. W swojej pomysłowości wykazuje pewną inteligencję, ukierunkowaną jednak głównie na zadawanie ciosów i ran swoim oponentom. Knucie przeciwko nim zabiera większośc jego czasu i energii. Uważa, że zawsze ma rację, a za niepowodzenia najczęściej wini innych. Ponadto mieszka sam wraz z kotem i nie posiada ani prawa jazdy ani konta bankowego.\" Kto to taki? * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Oczywiście: ...............Gargamel! Wszelkie podobieństwa, o ile są, do osób faktycznie istniejących, były rzecz jasna, niezamierzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beze
cześć dziewczyny napisałam Wam długą wiadomość ale połkną ją komputer. Mamuśka jest już po wszystkim jest teraz ze mną i odpoczywa po szpitalu. Operacja się udała. Strasznie Mamuśkę potem suszyło. Na drugi dzień po zabiegu nabrała obrzydzenia do wody mineralnej i błagała o soczki, a na trzeci wołała o ananasy z puszki. Myślę że szpital Mamuśka już odreagowała, ale kiepsko śpi po nocach. Ma przytkany nos- co też pewnie utrudnia jej spanie. Po tym co się napatrzyłam i nasłuchałam w szpitalu - myślę że nasi lekarze umieją czynić cuda i dzięki Im za to. Wam Wszyskim jeszcze raz serdecznie dziękuję i na Mikołaja życzę spełnienia marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik69
Beze, pozdrow mame i zycz jej zdrowka!!!! a teraz staraj sie nawilzac jej pokoj i mozesz kupic taki spray w aptece z woda do nawilzania noska ale najpierw na wszelki wypadek zapytaj lekarza od kiedy mozna ten nos nawilzac, ja po operacji zuzylam chyba 3 takie opakowania nawilzacza i pomagalo mi oddychac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik69
Asiu szczecin, do dr Zielinskiego bardzo trudno sie dodzwonic, to fakt, ja czasem przez 3 dni nie moge go zlapac, ale zrozum, on ma tyle pacjentow z calej Polski, operuje, po kazdej operacji musi troche odpoczac bo jest to strasznie meczace wiec nie latwo go zlapac, prof Podgorski juz nie opreuje i wysyla do dr Zielinskiego. Probuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beze jak to dobrze ze wszystko poszlo dobrze masz SUPER DZIELNA MAMAE pozdrow ja ode mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypowiedź do Asi ze Szczecina, cytuje: ,,bycie Ksiezniczka a zachowywanie sie, jak rozkapryszona ksiezniczka to roznica. a zreszta, gdzie kto slyszal o wydzielaniu lh przez gruczolaka? za to odpowiada podwzgorze, to sa tak zwane dzialania neuroendokrynne podwzgorza\" Fragment art.,,Guzy przysadki - możliwości diagnostyczne i terapeutyczne \" Dr med. Marek BolanowskiKatedra i Klinika Endokrynologii i Diabetologii AM we WrocławiuKierownik: Prof. dr hab. med. Andrzej Milewicz ,,...Gruczolaki przedniego płata przysadki mózgowej są w większości czynne hormonalnie, najczęściej wydzielają Prl, hormon wzrostu (GH), ACTH, rzadziej hormony glikoproteinowe, tyreotropinę (TSH), gonadotropiny - lutropinę (LH) lub folitropinę (FSH), podjednostkę alfa, pojedynczo lub w połączeniu z innym hormonem, mogą też być nieczynne hormonalnie.\" Pisze tego posta ponieważ chce sprostowac pewne nieścisłosci jakie sie pojawiły. Oczywiscie nie wiem do kgo pisze bo ten ktoś nie podpisuje sie jednym i tym samym nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia znalazłam artykuł który myśle ze Cie zainteresuje. Jak chcesz to podaj maila-wyśle Ci. Albo odezwij sie do mnie na gg 9502582 i tam zostaw namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beze
Cześć dziewczyny przkazałam, a nawet pokazałam Mamuśće Wasze pozdrowienia - bardzo się ucieszyła i kazała przekazać Wam podziękowania i pozdrowienia. Mam Wam przekazać wiadomość że wzrok Mamuśce się poprawił. Na drugi dzień po zabiegu mówiła że znikły Jej blokady na oczach- ja myślałam że te zmiany potrwają dłużej ze względu na opuchnięcie tkanek z okolic gruczolaka. Mamuśka pyta się czy osoby po zabiegu miały suche i twarde języki i co z tą przypodłością robiły aby sobie ulżyć. Proszę o odpowiedź. Do Kasi cieszę się i z braciszkiem Twoim jest już dobrze- dieta jest tylko do czasu a dzieci szybko zapominają o pobycie w szpitalu. Jedna co jest pewne to to że ze ślepą kiszką już będzie miał spokój he he. To nie złośliwość lyko przekazuję informację od taty , który jako dziecko przeszedł usunięcie wyrostka. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flare28
Witajcie! Chwilowo się żegnam, jak przeżyję, odezwę się. Życzę Wam wszystkim dużo dobrego, pogody ducha, obyście się nie dali kapryśnej pogodzie i zimowym smutkom. Pozdrawiam serdecznie- Dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BATTERLY jak tam wynik rezonansu i podziel sie swoim cudem zajscia w ciaze napisz blizej jaka wysoka prl mialas i wogole daj znac. pozdrawiam cie jak rowniez inne dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flare28
Dziękuję, smolidoli :-) moc buziaków załączam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEATA-40
mamwykryto u mnie gruczolaka 40 lat 1,5cm-1,4cm mam isc na operacje boje sie bardzo,mam straszne bole glowy codziennie biore tabletki przeciw bolowe,wypadaja mi strasznie wlowy i do tego strasznie przytylam,wiecznie jestem senna i przygnebiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEATO 40 czy moglabys powiedziedz kiedy u ciebie wykryto gruczolaka i czy bierzesz leki bylo by nam latwiej rozmawiac.Po za tym nie denerwuj sie bo to w tym przypadku nie wskazane poniewaz wzrasta poziom prl i spokojnie wszystko postaramy sie ci wytlumaczyc w miare naszych mozliwosci. Pozdrawim cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti82
czesc dziewczyny Czytam wasze wypowiedzi i troszke leipiej sie czuje. Mam 25 lat i dwojke dzieci dzisiaj dowiedziłam sie ze mam makrogruczolaka. Myslałam ze zemdleje. Mam wszystkie objawy, tyje, nie mam miesiaczki juz 8 miesiecy i bardzo zle sie czuje. Przytyła z 10 kg i zastanawiam sie czy podczas leczenia mozna brac tabletki na odchudzanie, czy jakas diete stosowac. NIE WIEM CO ROBIC BO W OCZACH TYJE. NIE BOJE SIE TEGO PASOZYTA. BO ON NIE MA SZANS ZE MNA JA WYGRAM I BEDZIE DOBRZE:) INNA OPCJA NIE ISTNIEJE:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik 69
Do Beaty i Doti Dziewczyny, skontaktujcie sie z neurologiem w waszym miescie, jezeli jest to gruczolak do operacji, to lepiej to usunac jak najszybciej bo wtedy poprawi sie przemiana materii i hormony beda lepiej pracowac, jestem po operacji to wiem co mowie bo wiedze roznice. Wypadanie wlosow, to tez problem hormonow. Asia i Kasia, co tam u was? Flare jest juz chyba po operacji i czekam na wiesci od niej. A u mnie full pracy, wiec nie mam czasu myslec o niczym a juz czas na zrobienie wynikow. A jak tam wasze przygotowania do swiat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie. Chodzi o wypadanie włosów. Wiem, że to może być sprawa hormonów, ale czy to sprawka konkretnie prolaktyny?? Wszystkie pozostałe hormony mam OK tylko prolaktyna szaleje. Czy któraś z Was miała podobnie? Czy po ustabilizowaniu prolaktyny problem z wypadającymi włosami zniknie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×