Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość __zosia78

Gruczolak przysadki

Polecane posty

Gość beata-40
Malutki baranek ma złote różki, Pilnuje pisanek na trawie z rzeżuszki. Gdy nikt nie widzi, chorągiewką buja I beczy cichutko: Wesołego Alleluja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga2
Moi Kochani! W czas Wielkiej Nocy , czas nadziei życzę Wam wszystkim dużo zdrówka i mnóstwo radosci. Wierzę, że Zmartwychwstały Chrystus poprowadzi nas przez życie i nadzieją napelni nasze serca. Ściskam Was wszystkich bardzo serdecznie i swiątecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu_kasia
KOCHANI:) Wesołego królika co po stole bryka, spokoju świętego i czasu wolnego, życia zabawnego w jaja bogatego i wogóle wszystkiego kurcze najlepszego!!! ZDRÓWKA, ZDRÓWKA I JESZCZE RAZ ZDRÓWKA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srednia
Ja również składam Wam ( mam nadzieję, że jeszcze nie spóźnione) najcieplejsze życzenia Świąteczne. Ja niestety nie za bardzo mogę się skupić na tej świątecznej atmosferze, ponieważ we wtorek mam zabieg na Szaserów, i myślami jestem gdzie indziej ale staram się myśleć pozytywnie i jestem pełna nadziei w związku z tym zabiegiem. Trzymajcie się cieplutko! Odezwę się jak tylko wrócę i będę w stanie siąść do komputera;) POZDRAWIAM WSZYSTKICH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu_kasia
srednia i miko :) Trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze. MUSI BYĆ!!! Wracajcie szybko do nas. Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borzeskado
do poszukiwana motywacja: Ja jestem od początku pod opieką doktor Małgorzaty Bańkowskiej, ale nie wiem czy o nia Ci chodzi. Przyjmuje z tego co wiem na kasprzaka państwowo, a prywatnie: w Junonie i Novie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu_kasia
Witam poświątecznie:) Kortyzolku, to chyba dobre wieści, że dr Zieliński nie widzi potrzeby operowania. Zrób tylko te testy, mam nadzieję, że potwierdzą tylko słowa dr, trzymam kciuki:) Napisz czy udało Ci się dodzwonić do dr i co z tą Twoją przysadką. Beatko, znasz już termin operacji?? Kasiu, pozbyłaś się anginy?? Do mnie niestety przypałętało się ropne zapalenie dziąseł:( i ból głowy. Ogólnie czuję się nieciekawie:( Ale muszę się Wam pochwalić, że od czasu operacji, czyli od 6 marca nie sięgnęłam po papierosa:) a byłam nałogowym palaczem. Dwie korzyści za jednym podejściem. POZDRAWIAM WAS CIEPLUTKO PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata-40
Kasia-niestety nic nie wiem w sprawie terminu mojej operacji:( nadal czekam i z dnia na dzien sie denerwuje,glowa jakby mnie mniej bolala,maja do mnie dzwonic ze szpitala conajmiej tydzien przed operacja-boje sie tylko wyjmowania tych tamponow wrrrr:( pozdrawiam goraco(u mnie ok 25+),jeszcze z 2 tygodnie i bedzie mozna kapac sie w basenie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu_kasia
Beatko, poważnie u Ciebie +25 stopni?? U nas ok +3 :( Trzeba było się nie chwalić bo zaczniemy pakować walizki i przylecimy na tą kąpiel w basenie:) bo u nas chyba nie prędko będzie to możliwe. A co do wyjmowania tamponów, to jest to bardziej nieprzyjemne niż bolesne, ale trwa naprawdę chwilkę, dwie sekundy i po wszystkim. Po ich wyjęciu jest o niebo lepiej:) A próbowałaś sama zadzwonić i dowiedzieć się o termin? Może jak się nie upominasz to "zapomnieli " o Tobie. Trzymam kciuki za szybki telefon ze szpitala. Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata-40
do Kasia-serdecznie zapraszam na floryde:),rozmawialam z lekarzem ok dwoch tygodni przed swietami powiedzieli ze nie zapomieli o mnie:)ale w tej chwili ciezko im zgrac 3 zespoly lekarzy,bo bedzie przy mnie neurochirurg,larynholok i endokrynolog,czy u Ciebie tez byli ci wszyscy lekarze potrzebni? operuja tutaj tylko w srody a pacjentow jest cale mnostwo wiec musze nadal czekac a czekam tak od pazdziernika pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do borzyskado: dzieki! Nie wiem czy to jets ta sama. Ale ja znalazlam ja w klinice dr CHacinskiego przy ul. Armii Ludowej (tel (o22) 8251357) . Jezeli to jest ta Twoja lekarka, czy jestes zadowolona z niej? W sensie, czy jest kompetentna i wie co robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borzeska
chyba jednak mówimy o innych lekarzach. jak wrzuciłam w przeglądarkę to jest i małgorzata bińkowska i malgorzta bańkowska:( ale swoja moge Ci polecić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondzia 24
Witam:) zajrzałam na wasza stronke bo tez jak sie okazało mam problemy z prl. Wynik to 38ng a po obciazeniu po godzinie mialam 136ng czy mam sie juz martwic? Czy to moze byc jakis guz?:( lekarz gin kazal mi brac przez miesiac 1 tabletke bromocornu i przyjsc ponownie na badania.Bo czytam Wasze wypowiedzi i do mnie w sumie nic nie pasuje:( mletoku nie mam, okres mam raczej regularny.Badanie tarczycy mialam juz zrobione i wynik to:TSH 0,94 (norma 0.25-5.00), a t4 mam 12.18 ( norma 9-20) A czy ktos mogłby mi odpowiedziec na dreczące mnie pytanie, poniewaz od dłuzszego czasu jeszcze zanim zaczelam brac bromka( biore dopiero tydzien) mam problemy z siusianiem, znacznie mniej wydalam niz powinnam:(( i pozniej mam obrzeki, normalnie "tyje z powietrza" czy to moze byc spowodowane prl? Prosze pomozcie:( Pozdrawiam Was:) i zycze zdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu_kasia
Witam:) Mondzia 24, Podwyższone hormony nie muszą wcale oznaczać guza. Napewno nie martw się "na zapas" bo stres też niekorzystnie wpływa na hormony, bierz leki a jak ponowne badania będą ponad normę to wybierz się do endokrynologa. Na temat siusiania niestety nic nie wiem ale chyba najlepiej porozmawiać o tym z lekarzem. Jeżeli możesz to napisz jakie to są obrzęki, dłoni, stóp? Beatko u mnie podczas operacji napewno był neurochirurg:) i jeszcze jakiś lekarz. Parę stron wcześniej ktoś pisał o laryngologu, że jest podczas operacji, ale nic mi nie wiadomo o endokrynologu. Nie sądzę żeby była potrzebna jego obecność. Coś mało obrotni ci amerykańscy lekarze, że operują tylko w środy. Przyjedź do nas, u nas operują codziennie:) Trzymaj się cieplutko. Jesteś bardzo dzielna, że tyle cierpliwie czekasz:) A co z resztą towarzystwa? Zagląda tu ktoś? Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmarka22
Witajcie, pisze ba moja mama niedawno dowiedziała sie ze ma gruczolaka nadnercza (wiem ze to trochę odbiega od Waszego tematu) dziś zaproponowano jej usuniecie mimo iz jego wymiary to 19x17mm, co wg moich info z internetu , nie musi bycz usuwane, bo jak wiadomo jak nie trzeba to lepiej nie operować.Musi tez udać sie do endo i zrobic potrzebne badania. Mieszkamy w Łodzi, czy ktoś z was mógłby zaproponować, polecić jakiegoś dobrego endo w lodzi??Jezeli nikt z Was takiego nie zna to PROSZE napiszcie mi, skad mam ma wzias skierowanie od Dr Zielnińskiego (zupełnie sie na tym nie znam:()od lekarza prowadzacego (internisty) czy od jakiegos innego?? z gory dziekuje i wszystkich pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik 69
Witam po krótkiej przerwie, Kasiu, anginę wyrzuciłam przez okno i teraz jest już lepiej ale nadal mam zapchany nos, już zaczyna to być nudne...a Ty jak się dziś czujesz? Beata, te 25 plus to jest to co nam by sie tu przydało bo za oknem leży jeszcze pod drzewami śnieg, wprawdzie mało ale zawsze..., u mnie na pewno przy operacji byl oprócz neurochirurga laryngolog, endo był tylko wzywany na konsultację, może chcą sie zabezpieczyć żeby mieć wsparcie, nasz dr Zieliński robi takich operacji około tysiąca rocznie więc przygotowanie jest inne a być może na Florydzie nie mają aż takiego "przemiału" ale pamiętaj, że jesteśmy z Tobą i trzymamy kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu_kasia
Witam:) Dagmarka22 Przede wszystkim udajcie się do endokrynologa, on po badaniach powinien zdecydować co dalej.O ile dobrze kojarzę to gdzieś na wcześniejszych stronach ktoś pisał o endo z Łodzi, poszukaj. Ja niestety nie znam żadnych w Łodzi ale mogę polecić endokrynologów ze szpitala Bielańskiego w Warszawie. Świetni fachowcy, wiedzą co robią:) Jeżeli chodzi o dr Zielińskiego to on operuje gruczolaki przysadki, nie zajmuje się nadnerczami. Życzę powodzenia i mamie dużo zdrówka:) Kasiu, bardzo dobrze postąpiłaś z anginą:) Ja tak próbuję załatwić zapalenie dziąseł ale coś stawia opór. Jeżeli chodzi o nos to faktycznie zaczyna być nudne, u mnie też. Pobolewa mnie głowa i muszę przejść się do okulisty bo męczą mi się szybko oczy od komputera i dzisiaj zauważyłam, że też od słońca. Dzwoniłam wczoraj do Bielańskiego w sprawie wyników hormonów. Oczywiście najważniejszych czyli GH i IGF1 jeszcze nie ma. Pozostałe oki. Mam nadzieję, że tamte też takie będą, bo zauważyłam, że buty zrobiły się luźne:). Mam dzwonić w przyszłym tygodniu. Pozdrawiam wszystkich wiosennie:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka25
mam wizyte za trzy tygodnie u doktora zielinskiego a po rezonansie dostalam tylko opis i plyte bez zdiecia nie wiecie czasem czy wystarczy opis czy trzeba zabrac zdiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu_kasia
Emilko, dr Zieliński nawet nie bierze opisu do ręki, nie interesuje go to. Neurochirurdzy sami doskonale umieją "odczytać" zdjęcie, często wykluczając to co rzekomo zobaczył radiolog. Nie wiem dlaczego nie dostałaś zdjęcia, może spróbuj się o nie upomnieć. Jadąc do dr dobrze by było żebyś je miała. Jak nie, to koniecznie zabierz płytę. Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazyna47
Mam prolaktynę 112,5.Jestem po rezonansie magnetycznym głowy.Trochę się boję.Moje objawy to brak miesiączki,lub jeden raz na poł roku.Ginekolog wykluczył menopauzę.Boli mnie głowa.Ratuję się przeciw bólowymi tabletkami. POZDRAWIAM.Grażyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka25
bylam doslownie przed chwilka w szpitalu na sor bo mam bardzo wysokie poziomy cukrow lekarz powiedzial ze mnie przyjmuje na oddzial ale gdy powiedzialam ze mam gruczolaka kazal mi jechac do lekarza do krakowa na kopernika do diabetologa przez chwile mialam wrazenie ze to on jest bardziej chory odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny kurcze niewiem czy Wam mowilam ale rezonans mam dopier na 1 LIPCA zgroza!! A jak tam wsi wstretni lokatorzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka27
Witajcie No proszę wiosna przyszla i jaka cisza na forum ;) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu_kasia
Witam wszystkich:) Rzeczywiście cisza tu ostatnio, ale to chyba dobrze. To znaczy że wszyscy czują się dobrze i powychodzili na spacerki:) Grażyna47, masz już opis rezonansu? Nie zamartwiaj się a jak coś Cię gnębi to pisz. Pomozemy:) Emilko, jak Twoje cukry? Mam nadzieję, że pospadały:) Bernadka, nie da się jakoś przyspieszyć tego rezonansu? Mi na skierowaniu lekarz napisał PILNE! i to pomogło. W ciągu 3 tygodni miałam rezonans zrobiony a czeka się pół roku. Poproś swojego lekarza o taką adnotację, może się uda. Trzymam kciuki:) Beatko, Haniu, MMKK co u Was? Smolidoli, Flare, Gaga, zaglądacie tu czasami? Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flare
Witajcie! Zaglądam tu, ale nie mam czasu zbytnio pisać, mam urwanie głowy. Do tego jeszcze źle się czuję czasami po kortyzolu, mam jakie ś dziwne zmiany nastrojów. Miała któraś z Was coś takiego? Może już mam go za dużo? Asiu, pamiętamy. Napisz proszę, jak się czujesz, jak poszła Twoja operacja, bo pisałaś o jakiś komplikacjach. A kto Cię operował? Pozdrawiam wiosennie Was wszystkie. Ogromne buziaki. Dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Dawno się nie odzywałam, ale czytam forum codziennie. U mnie wszystko OK - zwłaszcza z prolaktyną, chociaż dostałam już skierowanie na rezonans na 13 maja ( ja zwykle dzwonię do rejestracji na rezonans i mowię, że lekarz pilnie potrzebuje wynik, bo jestem po operacji - więc myslę, ze to sobie przyspieszę). Przed operacją tez tak zrobiłam i miałam rezonans o 2 miesiace szybciej. Piszę, ze OK.......ale od dwoch dni mam grypę...temperatura i w ogole jestem na zwolnieniu do końca tygodnia. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gcgc2
Droga Magdo! Czytam wypowiedzi z forum ,zwłaszcza Twoje.Jutro jadę do dr.Zielińskiego.Mam wizytę o 16.00.Mój makrogruczolak jest podobnych rozmiarów jak Twój tylko mam dużo więcej lat(59) Guz jest hormonalnie nieczynny(podobno).Nie wiem jak rozmawiać z dr.Zielińskim..Mam skierowanie na zabieg od dwóch lekarzy endokrynologów.Jeden z nich współpracuje z doktorem.Mimo swoich lat nie miałam nigdy do czynienia z tak poważną sprawą.Twoje wypowiedzi dały mi dużo nadzieji i spokoju-do dzisiaj.Zobaczę co przyniesie jutro.Pozdrawiam i cieszę się ,że jesteś zdrowa i radosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj tu-kasiu oczywiscie bardzo ale to bardzo cie pozdrawiam a takze pozostale dziewczyny i nie tylko. Ja codziennie zagladam na nasze forum i sledze wszystkich losy to ze bardzo rzadko sie odzywam to tylko dlatego ze nie najlepiej znosze ostatnie zmiany pogody do tego pracuje w sklepie chemicznym w ktorym sprzedaje a zarazem waze proszki na wage od tych zapachow strasznie mnie potem glowa boli mysle nad wlasna dzialalnoscia bo zdrowie tracic dla paru grosikow nie warto,po za tym wszystko okey -powiedzmy Dziekuje ze sa osoby ktore mnie pamietaja kasiu sprawilas mi ogromna przyjemnosc.Jeszcze raz Pozdrawiam Wszystkich i zycze jak najlepszych wynikow i duzo duzzzzoo zdrowkkkkaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×