Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość __zosia78

Gruczolak przysadki

Polecane posty

Gość Ola27
Hej dziewczynki!!!! :0 Lusi24 bardzo sie ciesze ze jestes z dolnegoslaska moze kiedys sie spotkamy? Co ja tu widze wspaniala kampanie reklamowa lekow przeciwbolowych!!! :) Pogratulowac!!! Internetowa kampania grupowa!!!! :) Dołacze sie i tez przedstwie nowy obiekt na naszym internetowym rynku :) Goraca polecam apap ale 400mg nie 200 badz ibuprom a takze nurofen wszystko dawka podwojona!!!! na mnie dzialalo i jak mnie czasem boli to tez dziala!!!! Sloneczko nasze rozchmurz buzie.... wiosna zbliza sie, serce az radosne.... dobry humor juz dzis mam choc tabletki lykam sam!!! :0 Moje drogie jestescie bardzo dzielne!!! A mowiac o zlym samopoczuciu i wszystkich dolegliwosciach po odstawieniu lekow to normalne!!! Szok dla organizmu!!! Juz byl przyzwyczajony do oglupiania a teraz tego brak i wszystko nawala bo pracuje inaczej, tez to przechodzilam ale troche potem sie unormowalo i moglam nawet calkiem dobrze funkcjonowac!! :) Glowa do gory!!!! Bedzie tylko lepiej!!! Buziaczki :) Ps. Az tym sanatorium to super pomysł!!!! Gruczolakowa banda w jednym miejscu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniai35
jestem za spotkaniem fajnie by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola27
Ja mam umiarkowany stopien niepelnosprawnosci tez na stale!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubina
W związku z tym orzeczeniem mam pewne ulgi i przywileje. Dostaję zasiłek pielęgnacyjny.mam kartę parkingową,darmowe bilety na.Mogę tez wystapić o przyznanie dofinansowania ze środków PFRON do uczestnictwa w turnusie rehabilitacyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola27
Kubina a pobierasz pieniadze? Tzw rente socjalną? Wiecie ze mozecie sie o to starac?!!!! Trzeba tylko odpekac komisje lekarska ja mialam to robione przez ZUS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubina
Olu 27.Ja jak wpomnilamłam pracuję i w związku z tym nie mam renty,pobieram zasiłek pielęgnacyjny -144 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola27
Ja pobieram rente socjalna i zasilek pielegnacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola27
Z renta socjalna tez mozesz pracowac!!! Jest jedno ale nie mozesz wiecej zarobic jak 728zl!! Taka jest nowa ustawa podniesli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubina
Ja zarabiam niewiele więcej ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola27
to juz wtedy ci sie nie nalezy. Renta socjalna wynosi ponad 400zl teraz podniesli chyba do 450zl plus pielegnacyjne to wychodzi jakies 600zl. Jak bys zarabiala te 700 plus te 600 bylo by 1300zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubina
A wracając do tematu leków p/bólowych Ketonalowi wiele zawdzięczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola27
tez bralam te tabletki sa silne i skuteczne tyle ze na recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola27
Zmykam moje drogie!!!! Kubina mam nadzieje ze cie niczym nie urazilam? Dobrej i spokojnej nocy zycze wam w dzisiejsza noc, byscie rano wstaly wypoczete i w dobrym humorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabins
Cześć Wam! Mnie nie boli głowa teraz ale przez ostatnie dni (dziś szczególnie)nie mogę oddychać, strasznie mnie dusi ,mam ucisk w górnej części klatki piersiowej i szyje chce mi rozerwać (prawie jak tik).Biorę środki uspakajające , ja ostatnio żle śpie, a wstaję do pracy o 5rano. (w pracy nurwowa atmosfera -kogo zwolnić ,komu dodać roboty itd.) Ten stres mnie dobija -ja mam prolaktyne w normie ale w stresie baardzo rosnie, wtedy słabnę albo zasłabnę i koszmar wogule. Hej Kubina ja też Leczyłam się kiedyś w Kat.Ligocie ale potem przestałam i poporodzie zapomniałam o lekarzach ,po2latach zaczęłam w Gliwicach. Ciąża i karmienie 3lata czułam się OK. Sama nie wiem czy dobrze zrobiłam wszędzie nic nie gadają i obserwóją. Właśnie wLigocie to wykryto i chcieli od razu operować a kolejka była dłuuuuga. Pa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubina
Olu 27.Nie miałaś mnie czym urazić.Pozdrowienia dla wszystkich,ja też uciekam.Czeka mnie jeszcze rozmowa z moją pociechą.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny jak dzisiaj wasze samopoczucie bo mnie strasznie głowa boli juz odliczam czas do domku, nic nie pomaga , taki ładny dzień a tu głowa to jest straszne. pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola27
hej ja choc po operacji juz dawno to dzis glowa boli mocno!!!!! Jestem senna i nic mi sie nie chce!!!! Jak kladlam w poludnie swoja coreczke spac to tez zasnelam!!! :) A gdzie to ciepło? U nas mocno wieje i choc swieci slonce to wiatr powoduje ze zimno!!! Brrr.... Kubina bardzo sie ciesze ze jest ok!!! Pozdrowionka moje drogie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelina21
witam moje Kochane;) pogoda w Gdyni piekna po prostu, wiosna juz przyszła mam nadzieje na dobre;) bo jakby nie bylo słonce zawsze wyzwala w nas pozytywne myslenie - wiec Dziewczyny głowa do gory i do boju!;) buziaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie super słoneczko swieci, choc wieje mocno i zimno! Ostatnio rozmawiałam z lekarzem na temat odchudzania i powiedziała mi ze zbyt drastyczne diety nie korzystnie wpływaja na przysadke...no tak stad pewnie anorektyczki nie maja okresu. Odchudzac sie nie zamierzam bo nie ma takiej potrzeby narazie;-) ale zdrowsza dietka by sie przydała . Dziewczyny ile czasu od operacji mozna zaczac sporty uprawiac ? ( biegi, basen, narty, tenis) sa jakies ograniczenia co do wysiłków? czy to zalezy ogolnie od samopoczucia? buziaki dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubina.
Piękny dzień.Witajcie. Po powtocie z pracy poszłam na dłuższy spacerek z moim pieskiem.Nawet głowa mnie nie boli,samopoczucie też lepsze.Myślę,że to słońce tak pozytywnia mnie nastraja.Jednak jak przeglądałam rano szafę-tragedia.Albo szmaty albo się nie mieszczę. A co do uprawiania sportów,rozumiem amatorsko,to chyba po 3 mc bez ograniczeń.Mnie natychmiast kładzie potworny ból głowy i wtedy wiem ,że przcholowałam.Słuchajmy swojego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubina.
Ale też wzrto czasami się do czegoś zmusić.Tez często na nic nie mam ochoty.Ja bardzo lubię długie spacery,ale naprawdę długie.Niestety złe widzenie bardzo mnie ogranicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!!! Dawno tu nie zaglądałam ale staram sie nadrobic i czytam wszystkie posty!! Witam wszystkich ktorych nie przywitałam i przepraszam ze tak późno ! Mi na pisanie zebrała sie chyba troche z zalu dzis odebrałam swoje wyniki no i bum. PRL 678 ehhh gdzie w październiku prawie 400 więc szpikuje sie lekami nic nie pomaga . I znow powtarzac rezonans i znow szpital. Ostatnio i tradzik i bole glowy . Teraz tylko potrzebuje wiosny chyba tylko słoneczko daje nam takiej energii. Pozdrawiam Was wszystkie....jeszcze troche błotka i sniegu u mnie w Olsztynie ale i on nie ma szans wiosna sie zaczyna rzadzic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola27
Hej dziewczyny!!!! U nas dzis sloneczko kolo wrocka ale i wiatr co daje uczucie zimna! Do poludnia jakos bylo potem juz trudniej. Mnie glowa dzis bolala nie obylo sie bez tableteczek. Zrobilam sie senna ale to dlatego ze troche pada. Staram sie byc pozytywnie nastawiona i myslec ze bedzie ok, choc wiem ze prolaktynka sobie poszla w gore niestety!!!!! Buziaczki dla was moje drogie i bardzo sie ciesze ze wiosna tak na was super dziala mam nadzieje ze jak juz zrobi sie cipeplutko tak na dobre i u mnie to tez mi sie poprawi samopoczucie!!! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola27
witajcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! U nas dzis swieci sloneczko i jest dosc cieplo, ale za to wieje taki wiatr ze chce glowe urwac!!!! :) A jak u was???? Jak sie dzis czujecie??? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelina21
hej!;) w Gdyni pada i zimno dzis strasznie:( no ale nie przejmuje sie tym i za chwilke wybieram sie do fryzjera - mam nadzieje ze da sie jeszcze cos zrobic z tym sianem na glowie?!:/ jak wroce napisze jaki efekt;) a głowa - w pon bedzie 3 tydzien od kiedy mnie nie bolala ;) wiec coz moge powiedziec - niogdy nie czulam sie lepiej ;) mam nadzieje ze Wy rowniez czujecie sie dobrze ? buziaki znad morza !;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola27
hej!!! Mnie glowa tez nic dzis nie boli!!! :) Fryzjera zafundowalam sobie dwa dni temu!!! Zawsze bylam jasna blondynka wiec zrobilam sobie balejaz i jestem teraz w polowie blondynka i czesciowo ciemny braz!!! Procz tego podcielam wlosy na krotko i musze przyznac ze lepiej!!! Wlosy jak na razie mi sie poprawily, jeszcze jakby nie bylo tego tradzila (choc mniej zdecydowanie go jest) to juz by bylo ok!!! :) Czy wam tez sie tak strasznie rozdwajaja paznokcie??? Mi bardzo przez co nosze krotkie!!! Chyba tipsy beda najlepszym rozwiazaniem!!! :) Dzis dostalam karte do prywatnej kliniki Medicover czas zaczac powazne leczenie!!! Od jednego lekarza do drugiego!!! Na poczatek ginekolog i endokrynolog oraz badanie hormonow!!! Pocieszam sie tym ze nie bede musiala juz tyle placic ewentualnie cos doplacic ale juz nie tyle co wczesniej!! No i co prywatna klinika to prywatna pelna kultura i super sprzet! Nie musze tez siedziec i czekac godzinami w kolejce!!! A to juz duuuuuuzy luksus!!!!! Oj oj chyba bedzie u nas padac! A tak ladnie swiecilo!!!! :( Szkoda! Mam teraz luzy maz z corka razem na zakupach a ja czas dla siebie!!! :) Zaraz wskakuje pod prysznic jakas maseczka..... i kto wie co jeszcze... Buziaczki moje drogie.... PS. A wam jak mija dzien? Co robicie by poprawic sobie nastroj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Ja dzisiaj miałam urlop poswiecilam dzien na sprzatanie glowa mnie dzisiaj tez nie boli chociaz kreci mi sie strasznie ale to po wczorajszym WIELKIM bólu głowy. Pogoda w Wielkopolsce taka sobie raz pada raz swici słońce ale za to jest cieplutko. Teraz juz jestem wykąpana, no oglądam z dzieciakam fim mamy czas dla siebie a mąz w pracy.pozdrawaim Was wszystkie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona28
Hello wszystkie dziewczyny. Ale przyjemny dzień. Wolna sobota. Co robię żeby sobie poprawić nastrój? Przede wszystkim coś dla ciała jakiś ciuszek na pocieszenie, po drugie coś dla duszy spacer, teatr, film. Hej Lusi. Jak tam wyniki? Coś ostatnio nic nie piszesz. Jak się czujesz? Pozdrawiam Was dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveline21
witam wszystkich;) widze ze wszyscy w wekend zajeci bo forum zostało na chwileczke jakby uspione;) jak sie czujecie, jak Wasze samopoczucie? ja wybieram sie niedługo do endo po skierowanie do szpitala na badania. w sumie to sie nawet ciesze bo jestem po zabiegu i ide tam z innym przeswiadczeniem - ze teraz musi byc tyklko lepiej. no ale jest problem - bo albo wizyty na NFZ sa strasznnnie odlegle (czerwiec) albo za wizyte trzeba zaplacic 70 zl. tylko za wypisanie papierka....no ale coz, takie mamy czasy.... w Gdyni pogoda piekna tylko troche wieje , ae to sie nie liczy przy tym ze w koncu swieci słonce;) zycze wAM MILEGO DNIA! ps. no i bylam u fryzjera, jestem bardzo zadowolona bo w koncu wygladam jak czlowiek, tylko nie wiem czy zadowolony bedzie moj facet bo jeszcze mnie nie widzial heheh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×