Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PB77

Do dziewczyn które wiedzą jak wygląda prawidłowy śluz

Polecane posty

Gość PB77

Chodzi mi jak wygląda sluz w poszczególnych fazach cyklu,ja jestem teraz przed miesiączką , i mam jakieś takie żółto białe upławy,śluzowate. Naprawde nie pamiętam jakie kiedyś były bo od dłuższego czasu miałam grzybicę,teraz już ją chyba wyleczyłam ,ale upławy są. Nie wiem może to bakteryjne ,a może fizjologiczne. Jak jest u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszej fazie cyklu wydzielina jest bardziej przezroczysta w drugiej bialawa gesta rwaca sie - jednak gdy zasycha na bieliznie zmienia kolor na zolty - jesli tak to znaczy ze wszytsko jest w porzadku z reguly przed sama miesiaczka zwikesza sie ilosc wydzieliny jesli nic cie nie swedzi i nie piecze to sadze ze nie ma powodw do obaw - pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoopsiup
prwawidlowy sluz, hmm duzo by otym opowiadac jest w kolorze teczy, pachnie malinkami i smakuje jak lody jagodowe a chory jest ropa naftowa w zatoce p. i trzeba go w sloiczku zawijac szlikiem i cieplo don mowic wtedy zdrowieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez caly cykl sluz jest bialy lub lekko przezroczysty, rwacy sie, lepki... W okolicy owulacji zmienia sie na przezroczysty, ciagnacy sie jak bialko kurze lub guma :) Kilka dni przed okresem moze byc wiecej tego bialego sluzu. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephora od kiedy w I-ej fazie
cyklu śluz jest przeźroczysty? :D po miesiączce są tzw. suche dni albo sluz jest skapy-biały i gęsty, potem robi się coraz rzadszy , przeźroczysty jak białko , rozciągliwy a potem znowu biały i gęsty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wicekanclera
kochana, nie powinno byc zadnych uplawow, grudek nie dajacych sie rozpuscic w wodzie. grzybica, to rzecz paskudna, zbadaj sie tez na obecnosc chlamydii trachomatis. grozna i trudna do wybicia, a teraz bardzo czesto spotykana, uplawy to czesty objaw, tu znajdziecie info o tej paskudzie http://www.libramed.com.pl/wpg/NumeryArchiwalne/11/07.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoopsiup
wicie kanclera ma wpelni racje, ktos tu kiedys wciskal 'ze sereczek i uplawy to norma' a to mit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonnie_blue
Taki śluz wystepuje tez w czasie ciazy :D Ja przed okresem tez mam taki sluz i zyje. Grzybicy zadnej nie mam, ani nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalafu
kochałam sie z chlopakiem w 20 dniu 28dniowego cyklu - doszlo do wytrysku w środku - wg moich obliczen to byl dzien bezpieczny-śluz owolacyjny obserwowałam z tydzien wczesniej, jednakze w dzien stosunku tez byl ten śluz (przezroczysty, ciągliwy o konsystencji kurzego białka) i jeszcze potem przez 2dni tez był-temperatury nie mierzę niestety. Kto mi napisze o co chodzi z tym śluzem płodnym? Kiedy w koncu miałam owulacje? Zbaranaiałam, choć przyznam, że mało się boję o ciążę-bo to bylo 9dni przed spodziewanym okresem, azkolwiek czekam na niego z niecierpliwością-czuję się tak jakbym miała go lada dzień dostać (jeszcze ok.6dni). Tylko kurczę w końcu nie wiem kiedy mam tę owulację-czytałam coś o niereguralnym objawie śluzowym. pozdrawiam, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×