Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ziuta100

ODSTAWIENIE TABL.ANTY. A MIESIACZKA.

Polecane posty

Gość Ziuta100

Zazywajac tabl. antykoncepcyjne Minulet miesiaczke mialam zwykle po 24 dniach (21dni brania tabletek+3dni odstepu i nadejscie miesiaczki) Odstawilam narazie tabletki wogole. Po odstawieniu tych tabletek po jakim czasie powinnam dostac kolejnej miesiaczki???Gdyz minely juz 24 dni a ja jeszcze nie dostalam:( Czy moze mi sie to wszystko wydluzyc,przesunac i bedzie tak ze dostane jej po 28 dniach np. ???? Prosze o madre i konkretne odpowiedzi.Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogole nie dostalam okresu po odstawieniu tabletek a teraz sie lecze i mam sztucznie wywolywany okres i kupe roznych problemow przez te jebane tablety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziuta100
przepraszam a ile masz lat ze masz taki problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 a wszystko zaczelo sie rok temu a tablety bralam przez 7 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 a wszystko zaczelo sie rok temu a tablety bralam przez 7 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziuta100
Czekam na dalsze wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziuta100
Czekam na dalsze wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziuta100
Czekam na dalsze wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do DJ80Di Nie chciałabym być wśipsaka, ale czy mogłabyś napisać coś więcej dlaczego masz teraz problemy przez tabletki?Bo ja dostałam niby na polepszenie zdrowia.I teraz się zastanawiam.... Ziuta ja po odstawieniu tabletek też nie dostałam miesiaczki i musiałam brać luteine na wywołanie.Sama ginekolog powiedziała, że po tabletkach można czekać ruski miesiąc na miesiączke.Więć chyba nie masz powodów do zmartwień.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne
nie moge w to uwierzyc ze alfa i omega w dziedzinie antykoncepcji Reeeeeeeeeeeeeeenika!!!!!! :P sie jescze nie wypowiedziala.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez pierwszy miesiąc lub dwa po odstawieniu tabletek mozesz miec wszystko rozregulowane.Mi po odstawieniu tabletek okres spoznil sie o cale 2 tygodnie ze juz myslalam że jestem w ciąży. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez pierwszy miesiąc lub dwa po odstawieniu tabletek mozesz miec wszystko rozregulowane.Mi po odstawieniu tabletek okres spoznil sie o cale 2 tygodnie ze juz myslalam że jestem w ciąży. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie przejmuj sie
do ziuta.Ja tez bralam tabletki najpierw pol roku potem odstawilam potem znow przez okolo rok i znow odstawilam juz na dobre.W czasie brania mialam idealnie okres co 28 dni.Po kazdym odstawieniu mam problemy z miesiaczką!Obecnie spoźnia mi sie już tak bardzo że musze brac luteine na wywołanie!Dlatego nie przejmuj sie nie miesiączkujesz jak podczas tabletek, bo po odstawieniu nastepuje zwykle przesuniecie okresu.Ja pół roku temu odstawilam i mam do tej pory duże problemy z regulacja okresu.Czekaj cierpliwie a jak sie nie pojawi to idz do lekarza pewnie zapisze Ci to co mi na wywolanie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziuta100
pisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziuta100
pisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka_20
U mnie po odstawieniu pierwszy okres wystąpił normalnie a drugi spóźnił się tydzień i sama nie wiem czy to był okres bo jakis krótki i mało obfity. Teraz czekam na trzeci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze moge powiedziec jak to sie zaczelo. Jakis rok temu przezylam dosc duzy stres przez co rozregulowal mi sie cykl, przez 3 miesiace czekalam na okres (sporo przybralam na wadze, byc moze to byla tylko woda) poszlam do ginekologa, ktory przepisal mi Duphaston na wywolanie okresu i Novynette na wyregulowanie cyklu, bralam Novynette przez 5 miesiecy, najpierw przy pierwszych 3 opakowaniach schudlam i bylam zadowolona a przy kolejnych opakowaniach zaczelam sie zle czuc i strasznie przytylam. Zdecydowalam sie odstawic te tablety i tak tez zrobilam oczywiscie bez konsultacji z lekarzem (idiotka). Ponownie nie dostalam okresu wiec znowu mialam wywolywana miesiaczke i tym razem byly plastry Evra przy ktorych mialam straszne doly i ogolnie myslalam ze sie powiesze bez konkretnego powodu. Moja mama widzac co sie ze mna dzieje zaprowadzila mnie do innego ginekologa, ktory przede wszystkim kazal mi odstawic hormony, po badaniu stwierdzil ze poprzedni ginekolog spieprzyl sprawe za duza w moim przypadku dawka hormonow jakimi byly Novynette ale obiecal ze mi pomoze wiec jestem pelna nadzieji i szczesliwa ze nie mam w sobie tych hormonow. NIGDY WIECEJ tego rodzaju antykoncepcji!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha zapomnialam dodac ze i tak antykoncepcja nie byla mi potrzebna bo hormony bralam ze wzgledu na wyrownanie cykli ktore i tak nic nie daly. Chcialam jeszcze dodac ze znacznie przytylam przez te wszystkie hustawki i mimo diet nie moge tego zrzucic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kateee
DJ80Di uwazam ze taka rekcja na tabl. i hormony jak w twoim przypadku zdarza sie rzadko, wiekszosc kobiet ma poprostu przesunieta miesiaczke o 1 tydz. lub 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec pewnie mam wiekszy problem niz mi sie wydaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda_20
Dziewczyny, mam pytanko: jak to jest z jajeczkowaniem po odstawieniu tabletek? Słyszałam, że moga być problemy z zajściem w ciążę. Czy jajeczkowanie jest od razu czy po pewnym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kateee
Moga Byc problemy ale nie zawsze! Ale nie odbiegajmy od tematu bo tez jestem ciekawa jak jest u innych pan z ta miesiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kateee
Moga Byc problemy ale nie zawsze! Ale nie odbiegajmy od tematu bo tez jestem ciekawa jak jest u innych pan z ta miesiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kateee
Moga Byc problemy ale nie zawsze! Ale nie odbiegajmy od tematu bo tez jestem ciekawa jak jest u innych pan z ta miesiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie:( piszcie. j a zauwazylam bol piersi i podbrzusza (chyba jajnikow) po ok 3 tygodniach po odstawieniu:( miesiaczki nie ma. A bralam tylko miesiac wiec nie za dlugo:( boje sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziuta100
Wlasnie dostalam miesiaczki:) spoznila mi sie tylko jeden dzien ;) ale ja bralam pol roku, a takie branie takich tabl jak Agusek17 na miesiac jest niedobre!!! jak bierzesz to bierz min przez 3 miesiace albo nie bierz wogole!! tylko sobie klopotow w ten sposob narobisz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, kiedys juz zakladalam topik, odstawilam bo mialam straszne doly, bole podbrzusza i krwotok:( tak jakby okres przez 4 tygodnie non stop:( wiec nie mialam wyboru:( a teraz widze ze tabletki w moim przypadku to byl zly wybor:( czy was po odstawieniu tabl tez bola jajniki i piersi? piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×