Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość omisia
mam pytanie...nurtuje mnie ono od dłuższego czasu-jak nazywa się i do czego służy przyrząd często pokazywany przy sesjach zdjęciowych który fotografowie przkładają modelkom do twarzy, ubrań? Bede bardzo wdzieczna za wyjaśnienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
omisia => ten przyrząd służy do mierzenia światła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofca
ogladalyscie wybory miss? bardzo mi sie podoba decyzja jury. Ta dziewczyna od poczatku mi sie podobala. uwazam ze z nia mamy szanse nawet na miss world :) dzieki Curious ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiscie jest ona śliczna
wyróżnia się swoją wyjatkowa i oryginalna urodawśód reszty niemal identycznych uczestniczek wyborów Miss Polonia:-oJest bardzo łądna,od początku zwróciła moją uwagei była mojąfaworytką;)Bardzo dobrze ,że wygrała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia_17
wg mnie najlepsza agencja modelek to SPP- byla tutaj kiedys wypowiedz na forum jak traktuja tam swoje modelki z pelnym zaangazowaniem.Do bardzo dobrych aencji zalicza sie również division,model plus czy metropolitan.Zastanawialam sie co dzieje sie z JMB models i eastern models kiedys to byly naprawde dobre agencje a teraz jakos ucichly.Tak samo bylo z riccardo gay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
ofco to byłoby zbyt piekne zeby kobiece kształty wygrały z tzw. wieszakami :P A nawet jak sie to nieco zmieni na korzysc kobiecych ksztaltow, to i taik do Polski dojdzie to za kilka lat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofca
i cale szczescie meggan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senioritta
moze i Natalia wygląda niepozornie, ale przynaje ze w rzeczywistości to baaaardzo ładna i szczupła dziewczyna. Super sie porusza na wybiegu. i mówi to jej konkurencja-jedna z uczestniczek model face ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofca
dziewczyny potrzebuje waszej rady. kompletnie nie wiem co robic. otoz za jakis miesiac wypadnie termin mojego ponownego przyjazdu do agencji moda forte ( pol roku temu bylam tam i powiedzieli mi ze jestem za niska wiec pogadamy za pol roku...). w warszawie jestem nie czesto bo mam do niej 360km. nie wiem czy opalca sie jechac do mody forte czy moze raczej skontaktowac sie z inna agencja i z nia umowic sie na spotkanie. w modzie forte dali mi jakies nadzieje ale nie wiem czy moda forte spelni moje oczekiwania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1787787
światłomierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofca
dziewczyny ci jest? nikt tu nie zaglada? odpiszcie mi prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofco myśle że powinnaś tez zajść do innych agencji skoro już tam bedziesz. Ja tak zrobiłam jak byłam ostatnio. Byłam umówiona z new age a po drodze wpadłam do Orange. Spróbuj :) MAm juz zdjęcia z sesji!! :D Była to moja pierwsza w zyciu sesja, wiec moze to nie jest zaden cud pieknosci (mowie o zdjeciach) ale mi sie podobaja! :D Amelio moge ci podeslac kilka na maila jak ty mi tez podeslesz. To chyba uczciwa wymiana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofca
isabelle -> zajsc do nie problem ale jesli sie zainteresuja to raczej nie podpisza od razu kontraktu... a co do zdjec moglabys mi podeslac pare? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może bedą Tobą aż tak zachwyceni że zaryzykują? :D Ale jak nie to zawsze spróbujesz, bo nawet w moda forte i tak by kazali Ci jeszcze raz przynajmniej przyjechać, tak myśle. A taką symboliczną fotkę to juz Ci wysłałam :* Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Ofco myślę, że na pierwszym spotkaniu żadna agencja nie podpisuje umowy. Najpierw muszą zrobić Ci kilka zdjęć żeby zobaczyć czy jesteś fotogeniczna, jak wychodzisz na zdjęciach itp. Dopiero potem analizują czy opłaca się zacząć współpracę , jeśli tak to czy od razu podpisać umowę czy poczekać... Wiem z doświadczenia. To nie jest takie proste, nie masz się czego obawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofca
isabelle swietne zdjecie a ty bardzo ladna jestes! tzn z tego co widac po profilu to tak ;) ale zdjecie super! kate juz raz bylam w modzie forte i robili mi zdjecia wiec juz sama nie wiem co o tym myslec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola_tm
zdjecia to oni zawsze robia kazdej osobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawda mnie nie robili
tylko wzieli moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _wiola-tmmmm
wlasnie albo robia albo biora twoje jezeli je masz ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Z tego co wiem to agencje zawyczaj umawiają się konkretnie "na podpisanie umowy", więc jeżeli tobie nic takiego nie mówili to od razu nie podpiszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _wiola-tmmmm
coz nie zawsze sie osobiscie umawiaja ..mojej znajomej ktora brala udzial w tym konkursie agencji hook ( znaczy jakos dalej nie doszla) wyslalai umowe poczta....;/ no a teraz robi bardzoej za fotomodelke dostaje zlecenia od roznych fotografow....zdjecia takie sobie bym powiedziala .. podobne robia zakladzie fotograficznym dziewczyna z wyborow miss ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Ofco :) Juz sie umawiam na kolejna sesję tym razem w plenerze, a wiec gwałtownie rozwijam swoje portfolio Trochę wysiłku i może coś ze mnie bedzie... chociaz jescze nie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
_wiola-tmmmm => Inaczej jest w przypadku kiedy dziewczyna brała udział konkursie. Wtedy pewnie wysłanie umowy pocztą jest ok bo wcześniej się widzieli a przecież nie każda laureatka nie przyjedzie skoro już wie, że ją "wzięli".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Poprawka, miało być "nie każda laureatka przyjedzie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Wiecie co? Znowu jakas agencja z tego supermodelscouts jest mna zainteresowana! Tylko jescze nie wiem jaka, bo nie mam wykupionych raportow a na maila jescze nie przyszlo nic od tej agencji (tylko od supermodelscouts). Moze Azja? Moze Afryka dzika :D heh Kate- interesujacy artykul :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Dzis widzialam relacje z finalu konkursu New Face. Faktycznie moze ta Natalia nie ma pełnych ust, wystajacych kosci itp. ale jest ładniutka i swietnie sie porusza po wybiegu. Była najlepsza z wszystkich dziewczyn. A na forum zastój, dziewczyny sie uczą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×