Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość meggan
Kate to super widocznie jestes modelka nie tylko z wyglądu ale także z zachowania, a nie taka szara myszka... :D Mi wyszlo to po srodku, w zasadzie nawet tak czuje:) Mam swoje zycie prywatne, obowiazki, milosc i przyjaciol wiec nie zrezygnowalabym z tego wszystkiego i nie wyjechałabym na dlugo za granice. ps. kolejny fajny artykul naprawde waro czytac to co dziewczyny w linkach wrzucaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia16
Hej wszystkim! właśnie przeczytałam prawie że wszystkie odpowiedzi na ten temat. Mam 166 cm wzrostu a i tak chcę spróbować swoich sił w modelingu. W końcu jeśli będę jakiejś agencji odpowiadać to przecież podpiszą ze mną kontrakt. Lindsay Lohan która jest ulubioną modelką Kalvina Kleina też ma 166 cm wzrostu i ma się dobrze. Kate Moss 168 a jest światową modelką. Wiec wydaję mi się że od wzrostu wszystko nie zależy przecież patrzą też na inne atuty jak choćby ładna twarz czy szczupła figura. Ja będę próbować i tyle. A jak się nigdzie nie załapię to trudno, przynajmniej mam świadomość że próbowałam a nie siedziałam z założonymi rękami i bujałam w obłokach. Może akurat nadarzy się okazja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Julcia 16
Tak ale te modelki sa juz od dawna slawne i bogate i NIE MIESZKAJA W POLSCE! Tu aby zostac modelka wymogi sa tak SUROWE ze w tych najlepszych agencjach z kontaktami za granica NIE MASZ SZANS! Zostań sobie spokojnie fotomodelka w jakies mniejszej agencji a moze uda ci sie pokazac na jakies okladce albo kalendarzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofca
calkowicie sie zgadzam... jako modelka w polsce nie masz raczej szans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia16
To wyjeżdżam :) Spróbuje sił jako fotomodelka.Może coś z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Julcia 16- nie zrażaj się :) Chociaż na modelkę masz naprawdę za mało wzrostu, to na fotomodelkę wzrost się nie liczy. Jesli czujesz że to twoje powołanie i masz to "coś" to droga przed tobą otwarta! Badz uparta w dążeniu do celu a na pewno się opłaci a jako agencję to może Gudejko? Droga do reklamy i mediów... W każdym razie powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dostalam zaproszenie od agencji Gaga , kurcze ale strasznie daleko do Poznania...:-( i nie wiem co tu robic.....ehhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Kobitko ja tez niewiem co bym zrobil do poznania to ja mam okolo 600 km :( Dla mnie to chyba jednak zbyt daleko, chociaz jedna dziewczyna z mojej miejscowosci jest na stronie tej agencji, widocznie nie straszne dla niej dojezdzanie na zdjecia czy castingi (moze ma tam rodzice, albo darmowe przejazdy pkp :P )Wg mnie dobrze jest miec agencje w swoim miescie lub blisko niego bo zawsze mozna dojechac szybko i tanio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofca
co wiecie o agencji AAAnews?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia16
Dzięki Meggan! :)Na pewno spróbuję do Gudejko i może jeszcze innej jakiejś agencji.Hmmm zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofca
sluchajcie moze w weekend bede miec zdjecia probne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
ofca => Super! Na sesji przekonasz się czy w ogóle podoba Ci się pozowanie. Rada: musisz mieć dużo cierpliwości i wytrwałości :) I postaraj się wyluzować, żeby zdjęcia dobre wyszły :) Podaję link do ciekawej stronki, na której można obejrzeć dużo reklam perfum. Niektóre zdjęcia są rewelacyjne! http://perso.wanadoo.fr/imagesdeparfums/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja wlasnie w srodku tygodnia bede miala juz 2 sesje tym razem w plenerze! Fotograf sam o mnie zabiega! Aż miło... poza tym oferuje mi dorywcza prace hostessy ale z tego narazie zrezygnuje. Ofco-> jesli to dobr i mily fotograf to nie bedziesz chciała konczyc sesji :) Ja z żalem skonczylam pierwsza... a teraz juz 2~! Małymi kroczkami zbliżam sie do celu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
Gratuluję, dziewczyny, nowych sesji! Wiecie co? Tak sobie czasem myślę, że częściowi już to moje marzenie się spełniło, bo nawet jeśli nie uda mi się zarabiać kasy jako fotomodelka, to w końcu jakby na to nie patrzeć miałam te 2 profesjonalne sesje i zobaczyłam, jak wygląda ta "zabawa". ;) Mi się to podoba. Fakt, że chyba nie mogłabym pozować codziennie, bo jest to jednak dość męczące, ale raz w tygodniu - nie miałabym nic przeciwko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy fotomodelki muszą mieć idealna cere?? czy dopuszczalne sa jakies manakmenty;) Wiecie tak się zastanawiam czy robić portfolio czy nie..jestem z Białegostoku i tu raczej agencji nie ma wiec lepiej by bylo jechac do Wawy do jakiejs renomowanej chyba cio?? czy mozna byle gdzie zrobic?? czy moze agencja sama robic i nic nie placisz?? Jak znajdzie sie ktos cierpliwy i zechce odpowiedziec na te pytania to z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
do taka-jedna Wedlug mnie oczywiscie mozesz pojechac do wawy i spróbować sił w agencjach dla fotomodelek, ale bez zdjęc sie nie obejdzie! Jesli przywieziesz ze sobą naprawdę ładne zdjęcia to twoje szanse beda znacznie WIEKSZE, bo przeciez o to tu chodzi ze musisz byc fotogeniczna! Wiec radzilabym ci w Białym zrobic kilka zdjęc u fotografa, a moze nawet jest taki co by ci zrobil zdjecia w zamian za pozowanie :D Poszukaj A co do cery to najlepiej zeby byla ładna, bo wiadomo im twarz jest doskonalsza, miej znaczkow, blizn, pryszczy otp. tym mniej pracy makijazystki i mniej wydanych pieniedzy! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Czytam juz od jakiegoś czasu Wasz topik-jest b.sympatyczny i b.pozytywny-bo nie ma tu krzty zawiści i zazdrości:):) tak trzymajcie!! Sama jestem fotomodelką, ale nie działam jakoś specjalnie intensywnie w tej branzy.Musze przyznac, ze jestem troche rozdarta między tym czy powinnam cos zacząć robic, a tym, czy dać sobie spokoj. Nieraz slyszalam, ze z takim wygladem to wiele bym mogla i nie powinnam tak bezczynnie siedziec-wiem, ze moze to nieskromnie zabrzmiec, ale to nie moje slowa.Z drugiej zas strony mysle, ze jest to jakis rodzaj \\\"sprzedawania\\\" siebie i moze nie ma wcale za czym tak gonic, a opinie ludzi na swoj temat upchac gdzies w glebi i nie myslec, co powinnam robic i kim byc.Oczywiscie wyksztalcenie jest nr 1 dla mnie..echh sama juz nie wiem czy warto \\\"szarpac nerwy\\\" modellingiem, choc sprawia mi on przyjemnosc....prosze napiszcie co myslcie....w koncu jest duzo pieknych dziewczyn i niewszystkie sa modelkami czy fotomodelkami i nie jest to cos, co potwierdza atrakcyjnosc, a jednak ciagnie nas w tym kierunku, zwlaszcza jak inni dopingują.Co wiecej moge powiedziec- mam ost.jakis „dziwny syndrom”-widze piekne reklamy itp i slysze \\\"to Ty powinnas tam byc \\\" i denerwuje mnie to, czuje sie wtedy tak, jakbym nie korzystala w pelni z szans i swoich mozliwosci..ale przeciez to nic wielkiego-to tylko reklamy, zdjecia, ktore promuja produkt...a mnie to zaczyna gryzc.Napiszcie cos ...chetnie odpisze i czekam na rozne opinie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iness-> Chyba mamy podobne spojrzenie :) Czasami zastanawiam się po co mi to wszytko? Jest tyle naprawdę ślicznych dziewczyn idealnych na modelkę lub fotomodlke a jednak nimi nie są z wlasnego wyboru. Przeciez nie kazda dzieczyna okrzyknieta przez innych \"ślicznotką\" musi zostac powiedzmy modelką. Ja osobiście modelig uważam za szanse, i wiem ze jak jej nie wykorzystam chociaz troszke to pozniej przegladajac zdjecia z tych \"najlepszych\" lat mogę żałować ze nie sporóbowalam choć tyle osób mnie namawialo. A robię to tylko dla siebe, zeby sie dowartościowac i spełnić marzenia. Chociaz sie waham z decyzjami to jednak jak sie zapre ze musze bo bede zalowac to dzialam! Troche motywacji, ale przede wszystkim trzeba tego chcieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofca
Iness - jesli mozna zarobic na wygladzie to czemu nie? to nie jest sprzedawanie siebie. zwykly sposob zarobku. mowisz ze jest wiele innych ladnych dziewczyn... oczywiscie ze jest! ale moze nie kazda jest na tyle odwazna by wbrew temu co mowia ludzie realizowac swoje marzenia a moze poprostu to nie jest ich powolanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Inesss => Czasami jest tak, że dziewczyny, które na każdym kroku słyszą, że są ładne nie mają żadnych szans w modelingu i na odwrót. Modelkami zostają także dziewczyny uważane przez innych za brzydkie :( Świat mody jest bardzo specyficzny, często zmieniają się tendencje np. raz królują modelki o twarzach dziecka, innym razem słowaińskie typy urody. Tutaj trzeba mieć szczęście - znaleźć się we właściwym miejscu w odpowiednim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omisia
do Curious --> jesteś fotomodelką? :) ja na bycie modelką nie mam szans dlatego zaczęłam się ostatnio "kręcić" wokół tematu fotomodelek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny!!:) dzieki za wypowiedzi.Wlasnie dostalam propozycje wyjazdu na 3 msc, za db kase, ale boje sie, ze to grubymi nicmi szyte i daje sobie spokoj.Na razie mam swoje zdjecia w paru agencjach i tyle.Moze pokusze sie o jakies dzialania...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto co znalazłam przed chwilą
przypadkiem w necie.Weszłam na stronę Filipinki(tej gazety) i wyskoczyła mi taka oto reklama: ZOSTAŃ MODELKĄ TWISTA! Marzysz o karierze na wybiegach mody, oglądaniu swoich zdjęć w popularnych magazynach i pracy u znanych projektantów? TWIST - wraz z agencją modelek Metropolitan i Galerią Centrum - organizuje castingi dla czytelniczek. Spróbuj swoich sił i przyjdź na jeden z nich do najbliższej Galerii Centrum. Możesz wygrać kontrakt z międzynarodową agencją Metropolitan i udział w sesji zdjęciowej w TWIŚCIE. Pamiętaj, żeby zabrać ze sobą wypełniony kupon (znajdziesz go w najnowszym TWIŚCIE)! To nie koniec niespodzianek... Trzy laureatki wygrają także: udział w sesji mody FRODO dla Galerii Centrum i kupony o wartości 500 zł każdy (do zrealizowania w sklepach Galeria Centrum), odtwarzacze MP3 i komórki (ufundowane przez firmę Samsung Fun Club). Niezły wypas! Podajemy terminy castingów i adresy Galerii Centrum, w których będą się one odbywać. ZAPRASZAMY Bielsko-Biała, ul. Sarni Stok 2 (CH Sarni Stok), 18.09.2005, czekamy od godz. 11.00. Gdańsk, ul. Grunwaldzka 107/109, 08.10.2005, czekamy od godz. 11.00. Kraków, ul. Św. Anny 2, 17.09.2005, czekamy od 11.00. Lublin, ul. Krak. Przedmieście 40, 10.09.2005, czekamy od godz. 11.00. Łódź, al. J. Piłsudskiego 15/23 (Galeria Łódzka), 11.09.2005, czekamy od godz. 11.00. Opole, ul. Krakowska 45/47 (CH Arkadia), 25.09.2005, czekamy od godz. 11.00. Szczecin, Al. Niepodległości 60, 09.10.2005, czekamy od godz. 11.00. Warszawa, ul. Marszałkowska 104/122, 15.10.2005, czekamy od godz. 11.00; Wrocław, ul. Świdnicka 40 (CH Renoma), 24.09.2005, czekamy od godz. 11.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
ja tam sie do metropolitan nie wybieram nawet, Tam maja ścisłe kryteria- Jak najwyższa i jak najchudsza! Moja koleznka- modelka ma 182 cm i wazy 50 kg a zeby sie dostac musiala jeszcze schudnac, ale jej sie udalo. Ja tam wiem ze tam akurat nie mam szans i nigdzie nie pojade, bo po co marnowac czas, pieniadze i nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metropolitan ma chore
wymagania co do kandydatek na modelki-muszą być to bardzo wysokie wychudzone anorektyczki:-oWtedy ma się "jakieś' szanse na zostanie modelka w Metropolitan:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
No własnie o tym mówie :) Popieram kolezanke bez pseudonimu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam sobie na www.supermodelscouts.com i chciałam siebie umieścić na tej stronie. Ale nie znam niestety zbyt dobrze angielskiego i myślałam że jeśli będę już na tej stronce to będę mogła widzieć która agencja jest mną zainteresowana a tu mi wyskakuje że chyba coś muszę zapłacić. Wchodziłyście już kiedyś na tą stronkę? O co w niej dokładnie chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×