Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

No i na Twoim miejscu tez bym poczekala czy akaś agencja będzie zainteresowana wspólpracą, a potem porozmawiała o tatuażu... bo w niektórych nie są mile widziane, w innych przejdą. wiesz, wszystko zależy od agencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia_16
no wiec moja przygoda nei jest zbyt zachecajaca. tak jak i kilka dziwczyn przede mna mam jedynie 168 wzrostu :/ a to jest za mało nawet do najmniej wymagajacych agencji. najmniej wymagajacych oczywiscie nei w sesie najgorszych tylko do tych do których nie trzeba miec az 175, wystarczy czasem tylko 170 a to i tak za mało. jedyna agencja która jak dotat zainteresowała sie współpraca ze mna jest juicy models (jesli dobrze pamietam to wałśnei juz klitka o tym pisała) na innym forum tez juz jedna dziewczyna o nich pytała. jednak strasnzi emało informacji jest na ten temat., nawet dwie dziuewczyny do których napoisałam (bedace w tej agencji) pisza, ze sa tam bnardzo krótko i niewiele moga o niej powiedziec. ratujecie....:P co wy wiecie na ten temat? moze któras z was bedzie miała wiecej czasu któregos razu i pokopie w internecie, bo ja jzu kobpie jakis czas i sama nic nie zlazłam ciekawego. a moze weszłybyscie na ich stronkę? www.bmm.pl pare agencji sie mna zainteresowało. np kietórzy z góry zpaowiadali z eodpowiedaja tylko tym dziewczynom które ich zainteresuja i wałsnei do mnie np pisali zbeym dopisała wzrost albo w ogóle cos wiecej o sobie bo czesto nie pisąłam danych tylko wysyłąłąm same zdjecia, jednak zawsze po wzroscie byłam sciagana na ziemie, słowami ze niestety nie zajmuja sie promowaniem dziewczat poniezej metr siedemdziesiąt cos tam... ach cóz :P tak to jest sie urodzic krasnalem z chorymi ambicjami, ale juz na prawde w tylu miejscach próbowałam ze mam nadzieje, ze sie w koncu opłaci. w tym momencie chciałabym sie dostac gdziekolwiek a i jeszcze jedno. czyli mówicie ze lepsze sa te agencje które maja mneij dziewczyn tak? no w sumei to prawda, bo wteyd o zadnej sie nei zpaomina. moze nawet wszystkie dobrze znaja i tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia spróbuj w AP Models (z Wrocławia) Ja też nie jestem wysoka bo mam tylko 170 cm, i Juicy też się mną interesuje, ale jedna z dziewczyn która była u nich a jest teraz w SPP nie mówiła o nich zbyt dobrze bo miała z nimi jakies problemy. Ale wiadomo jak to jest. Nie zawsze to co złe musi nas spotkać. Ale wspominam o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia_16
hej wysyłałam do nich zgłoszenie, ale bez wymiarów i w ogóle tylko same zdjecia, odezwali si ezbeym podała cos wiecej o sobie, odpisałam i juz nei dostaąłm zadnej odpowiedzi, a to raczej znaczy ze nie, bo to było w niedziele. włąsnei czegos takiego nie lubie, wiekszosc agencji odpisuje nawte jesli na nie, a tu kamien w wode...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klitka
to nei musi byc taki wielki problem jelsi jestes wysoka, bo tatuaze sa zakazane tylko chyba w Japonii. tzn wiem ze do Japonii nie bierze sie dziewczyn z tatuazami a co z reszta, to nie bardzo sie orientuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wysłałam swoje zgłoszenie do chocomodels... ale szczerze to nie licze na nic wiekiego :p ale szkoda nie spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klitka
jesli nei mieszkasz w warszawie to raczej nie bedzie to nic owocnego. u nich dziewczyny raczej tylko biegaja na castingi o których informuje je agencja. tak mi przynajmniej tłumaczyła babka stamtąd, wiec jesli jestes spoza Warszawy to troche sie najezdzisz...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klitka
poza tym jest cos takiego jak okres próbny, jesli przy miesiac czy tam wiecej czasu biegana na castingi nic nei uzyskasz to rezygnuja z współpracy z toba, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klitka
poza tym jest cos takiego jak okres próbny, jesli przy miesiac czy tam wiecej czasu biegana na castingi nic nei uzyskasz to rezygnuja z współpracy z toba, niestety próbuj w MLstudio. moim zdaniem jest swietne. sama tam nie jestem ale po opiniach i stronie uwazam ze to na prawde dobra agencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agencja
Tatuaże nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:* spróbuję :) wiesz, Aggie, ja myslę że jak siedostaniesz to wtedy z nimi gadaj. inaczej to może być ryzykowne, bo byc moze czeka Cie kariera, a ta agencja akyrat nie lubi tatuazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co Ci teraz tatuaż? :) :P Tak jak dziewczyny mówią-poczekaj aż do którejś agencji sę dostaniesz. Później możesz zapytać co oni myślą na ten temat. Może się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! ja mam pytanie do Was, zainteresowala sie mna agencja z ktora mialabym podpisac umowe na wylaczonosc ale trapi mnie jedna rzecz. W te wakacje mam wyjechac do Anglii, nie wiem jak ta wiadomosc potraktuje agencja. Wyjazd ten trwalby 3 miesiace...jak myslicie, co powiedza? pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogą nie powiedzieć nic :) może być tak że będą mieli dla Ciebie jakąś pracę i będzie to związane np z wyjazdem za granicę. Jesli tak będzie to będziesz musiała wybrać czy praca czy kariera modelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia_16 mogłabyś pokazać swoje zdjęcia? :) Jak masz of course :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elodie 17
a ja miałam zacząć moją "wodną dietę" na początku długiego weekendu ale jakojś nie wyszło :P Więc zaczynam od soboty :D MIŁEGO WYPOCZYWANIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Triniii
powiedzcie mi wiecie czy agencja Hook jest dobra ? zaprosili mnie na rozmowe i co teraz... slyszalam ze maja tam jakies gwiazdy i ze lepiej im sie wiedzie a moze wy cos wiecie .... ???? PROSZE O POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to Hook jest dobra agencją, jedną z najlepszych w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) moglybyscie mi wyslac jakies swoje zdjecia? a tak poza tym to gdzie moznaby bylo zglosic sie na casting...? sa wazne jakies kryteria..? pozdrawiam i czekam na odp 🌻 mail wertio@op.pl jesli ktoras bylaby chetna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joop... podstawowe kryteria to od 174-175 wzrostu w górę... talia kolo 60, no może ze 2 wiecej, biodra nie więcej niz 90... oczywiście jak masz powalająca twarz to nie jest to takie rygorystyczne. A zglosic się możesz do jakiejś agencji chociażby przez wyslanie formularza przez internet. w większości agencji jest taka możliwość. Próbuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stellka witaj 🌻 hmm rozumiem ;) a Ty jestes tez modelka? zglaszalas sie przez takie formularze? Buzka 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zglosilam się, ale po obejrzeniu większej ilości zdjęć uznali ze nie mieszcze się w ramach poszukiwanego przez nich typu urody. Ale mam zamiar próbowac dalej, tylko sobie musze nowe fotki cyknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co taka cisza dziewczynki????? rozumiem że zbieracie siły przed podbojem Wielkiego Świata Mody???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seeeeeeeeeeeeeeeeeeeesjaaaaaaaaaaaa idzie :] :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elodie 17
ja też trzymam kciuki za Omisię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do mnie chocomodels sie odezwało... proszą o więcej zdjęć. a ja szczerze mówiąc zapomniałam ze wysłałam tam zgłoszenie, bo zwątpiłam że przyjdzie odpowiedź. No ale zawsze coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
Witam:* Ja też dołączam się do życzenia powodzenia ;) Ja 1 maja miałam sesje teraz w weekend szykuje się kolejna. Tamta była bardziej w plenerze z 3 dziewczynami, a teraz mam jechać na sesje sama. Szukają jak anrazie dla mnie jakieś agencji zagranicznej i z tego co wiem chcą mnie najepierw wysłać na wschód, żeby zrobić dobrego booka. Chocomodels jest dobrą agencją więc trzymam kciuki i mam andzieję że uda Ci się ;) Zyczę powodzneia :* P.S. Obicełam włosy :D Tak jak Alison Nix :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×