Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Myslalam ze bedzie gorzej( wymyslalam najgorsze scenariusze...) ale nie bylo zle:) JA juz sporo schudlam i musze porobic nowe fotki najlepiej w plenerze bo wkoncu jest piekna pogoda!:):) Jesli chcesz ujedrnic skore polecam stosowanie kremu wyszczuplajacego AVON Cellut- sculpt czy jakos tak. Jest swietny! Ja po 3-tygodniach stosowania mam super jedrna skorke:) Ale do tego dorzucilam dietke, pilates, rower, bieganie no i te zimne kapiele ktore juz od roku stosuje. Doskonale poprawiaja krazenie(ale musisz stosowac na zmiane raz ciepla raz zimna wode). Naprawde warto sprobowac! Polecam Stellka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellka
Ja właśnie myslalam żeby zacząć ćwiczyć pilates. nawet mam w domu kasetę z ćwiczeniami bo moja mama kiedyś kupila :) więc zobaczymy jakie będą efekty. Dzięki za info o tym balsamie :* wypróbuję na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co! Po to tu jestesmy zeby sobie pomagac nawzajem:) Kazda z nas ma jakies sekreciki ktore byc moze przydadza sie innym dziewczynom a przy okazji mozna powymieniac sie pogladami:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellka
Dziewczyny mam pytanko :) co sądzicie o agencjach no people i Energy Models ??? z góry dzięki za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o No People slyszalam same dobre rzeczy i wszyscy na ogol wypowiadaja sie pozytywnie na temat tej agencji. Co do Energy Models niestety nie moge pomoc bo sama nie bardzo jestem w temacie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorocia1984
Hej dziewczyny! :-) Co myslicie o agencji zanzara models? Wiem ze powstali calkiem niedawno i sa z Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
omg jak mnie tu dawno nie było :P jakos tak nie mam duzo czasu teraz na siedzenie na necie.. i widze że dużo nowych osóbek się pojwaiło :D:D To bardzo dobrze krąg modelkowy się poszerza :D Mam nadzieję, że ktoś tu jeszcze ze strych osóbek zaglada :P Pozdraiwam cieplutko :* i życzę dziewczynom rozpoczynającym kariere powdzenia! ;) Starajcie się dostać do jak najlepszych gencji to jest na poczatku najwazniejsze ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisaaa
Co myslicie o agencji modelek RORES??? Prosze o pilna odpowiedz!!! :* :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosska
hehe :) no ja juz wrocilam :d bylo swietnie :) ta mi sie przynajmniej wydaje .. dostalam pierwsza prpozycje by jechac na pokaz fryzur... ale niestety fryzura wybrana dla mnie byla ... zbyt ''odjazdowa'' poniewaz moje ladne dlugie wlosy baaardzo by sie skrucily z tylu a z przodu bylyby dlugie.. hmm... troche zaluje ale szkoda mi wlosow.. a teraz czekam na inne oferty ;) aaa noi moje wlosy mialy sie stac straaasznie jasny blond... ehhh mamie sie to nie spodobalo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Zosska ze ci sie powiodlo i ze jestes zadowolona!:) Ja wlasnie wrocilam z joggingu i padam z wycienczenia:( a jeszcze mam duzoooo nauki. Ale noc mloda! hehe! kaka_17 rowniez pozdrawiamy Cie cieplutko! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość receptura
Temat agencji rores był już wiele razy poruszany, pomimo kilku modelek w IMG (jednej z topowych agnecji modelek na świecie) agencja rores dalej budzi mieszane uczucia. Właścielem jest starszy facet lekko zadufany w sobie, jako tako agencja nie ma biura (kiedyś główna siedziba była w mieszkaniu właściciela nie wiem jak teraz) jednak nie utrudnia to organizowania castingów bo zazwyczaj coś jest zarezerwowane - restauracja, lokal etc. W agencji sesje płatne w Polsce mają tylko dziewczyny które są w IMG i te które pracują w Azji- wsumie to tylko 8 dziewczyn można nazwać modelkami spośród +- 80 które prezentowane są na stronie . Reszta świeżych twarzy niestety czeka na zlecenia... i raczej sie nie doczekuje. Na stronie większość "modelek" dysponuje tylko zdjęciami amatorskimi co znaczy że agencja nie inwestuje w modelkę- nie robi Ci sesji testowej z prawdziwego zdarzenia, oferują fakt za symbolicznie 50pln sesje u ich fotografa ale niestety poziom jest kiepski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
Do tego co napisała koleżanka wyżej mogę dodać tyko to że nowe dziewczyny w Rores ze swoimi mało profesjonalnymi fotami jeżdżą na castingi wielu agencji zagranicznych i jeżeli tam się któraś dziewczyna spodoba to dopiero Pan Fura dopisuje umowe i wysyła dziewczynę za granicę. Tak czy owak jeżeli ma się naprawdę duże predyspozycje do bycia modelką można tam probować moż akurat jakaś świetna za graniczna agencję się Tobą zainteresuję.. ale jeśli dopiero się w tej branży zaczyna to lepiej wybrać agencję która wszystko od początku pokaże, pomoże, zrobi świetne portfolio i naprawdę będzie dbać o modelke ( z wlasnego doswiadczenia wiem to ). Decyzja należy do Ciebie ;) Pozdrawiam i oczywiście to jest tlyko moje zdanie choć oparte na opinii koleżanki która jest właśnie w tej agencji, a raczej tak jakby jest bo nie ma umowy, ani żadnych sesji organizowanych przez swoją "matkę" tylko od czasu do czasu dostaje meila z info o castingu i jedzie.. narazie nie miała żadnej pracy.. i myśli o zmianie agnecji. Osobiście propounje rozejrzeć się za innymi agencjami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenzura
kaka_17 mogłabys nam przyblizyc swoja historie? wiem ze wczesniej ja opisywałąs, ale to było juz dosc dawno, a chetnie bym sie dowiedziała czy jestes modelka, jesli jestes to jak nia zostałas i takie inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeko18
czy ktoras z was dziewczyny pracowala za granica jako modelka? ja prawopodobnie pojade za granice w wakacje... pzdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie Zosska że Ci się podobalo :) ja wprawdzie z doświadczenia nie wiem wiele o rores weięc nie bardzo mogę się wypowiadać, ale z tego co slyszalam to nie polecam. ooo czeko 18, to fajnie ze jedziesz za granicę. też bym chciala. a gdzie dokladnie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia123
hejka:) oj jak mnie dawno nie było:) Hmm tak czytam i czytam trzeba spróbować tych kompieli czasem chociaż wole ciepełko :)heh:) a forum rozkwita:) dużo nowych forumowiczek:) pozdrawiam wszystkie;) i Kaka jak tam jesteś w Ml jak dobrze pamiętam mów jak tam u Pani Magdy co nowego w jakimś fajnym zleceniu brałaś już udział??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah...swiat modelingu
jejku!!!!ile czytania!!! a nie bylo mnie tylko kilka dni:) witam wszystkie forumowiczki:P ciesze sie bardzo olcia ze ci sie udało:) trzmalam kciuki:) serio!!!! a co do tych cwiczen pilates czy cos takiego....co to wlasciwie jest...????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilates to sa takie ćwiczenia, dosyć lagodne i niemęczące, ale podobno czynią cuda i wysmuklają sylwetkę. Takie cos jak joga albo w tym stylu. mam zamiar niedlugo zacząc ćwiczyć bo mam kurs na vcd. Zobaczymy czy na mnie podziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
O witam Cię szyszunio:* U mnie jakoś leci powolutku :D Nie dawno zaczęło się już konkretnie rozkręcać, schudłam :D z 92 w biodrach doszłam do 89 i z 59 z talii --> mam 57 :D Więc jest już ok tylko trzeba teraz utrzymać wymiary :P Nie dawno byłam na sesji, w pon mam przymiarki do pokazu a w czwartek pokaz. W sobote zaraz casting do Women, wiec w tym tyg to ja chyba zamieszkam w Szcz :P A co tam słychać u Ciebie :D?? Pozdrówka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenzura
mogłabys nam napisac kaka_17 w jakiej jestes agencji? ile masdz lat jakdługo tam jestes i wogóle takie ogólne informacje, amoz ei bardziej szczegółowe :P i jesli mozesz, to podaj nam link ze swoimi zdjeciami na stronie twojej agencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia123
hmm a ja hmm jakoś poszłam sobie ciekawości na casting do miss Pomorza zachodniego nastolatki i hmm myślę że mam całkiem spore szansę to na razie poczekam na dalsze castingi :) a tymczasem hmm na pokazie byłam ale to wszystko za friko w zamian za naukę ale fajnie całkiem:) w sumie to jakoś mało się zajmuje tymczasowo tym modelingiem muszę się wziąć za siebie i wybrać do jakiejś agencji hmm mam propozycje do carol models znasz trochę chociaż tą agencję bo ja tylko mogę coś wywnioskować na podstawie strony :) pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patisia1818
tAKIE PYANKO:) Moze glupie ale zalezy mi na odp:) Ile macie w pasie ,jezeli w tali ok 60? pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie90
KAKA 17, zdradź nam jak schudłaś i ile czasu Ci to zajęło! Tzn. jaką dietę, jakie ćwiczenia stosowałaś no i ile czasu zajęło Ci takie zeszczuplenie? Bo bardzo dobry rezultat osiągnęłaś a ja muszę identycznie zeszczupleć! Czekam z niecierpliwością na odpowiedź! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
Szyszunia powodzenia CI życzę w wyborze agencji ;) Tej agencji o której piszesz nie znam nigdy o niej nie słyszałam więc nie jest zbyt dobry znak, chociaż oczywiście może być młodą agencją i się dopiero rozwijać :) Może podaj stronke to będę mogła coś więcej powiedzieć :) Ja jestem z MLStudio jestem bardzo zadowolona z agencji ;) Jest ona naprawdę świetna i bardzo wysoko stoi już na rynku zagranicznym jak i Polskim ;) Wiele dziewczyn wyjeżdża w różne częsci świata to najlepszych zagranicznych agencji :) Ja na swoją szanse czekam i mam nadzieję, że w najbliższym czasie już coś się wyklaruje :) Co do mojej diety to niestety nie napisze nic nowego.. Należy jeść mało mało mało, do 17 góra 18, unikać ciężko strawnych, tłustych produktów, wybierać raczej te z jak najmniejszą ilością kalorii.. zero słodyczy, fastfoodów, oraz oczywiście ruch nie zaszkodzi:) Ja osobiście nie byłam taka stanowcza dla siebie :P kebab od czasu do czasu mi nie zaszkodził ani coś słodkiego:P trzymałam się jedynie godzin : do 17 jadłam, dużo owoców, warzyw, jogurty light i chyba tyle:) teraz robi się już cieplutko i napewno nie będziecie miał dziewczyny problemów ze zrzuceniem wagi:) Aha i zamiast jeżdzić samochodem/autobusem pieszo :D:D Mi to też dużo pomogło (nienawidzę ćwiczyć a to był już jakiś ruch :D). Więc powodzenia i ciekawa jestem czy są tu jeszcze jakieś dziewczyny które mają już swoją agencje i jęsli tak to proszę zdradzić jakie i czekam na opinie :D Aha i ktoś chciał moje foty, aktualnie strona jest jeszcze stara ale jak tlko ruszy na serwer nowa (z nowymi fotami itp) to dam znać :) Buźka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
hmm agencja chyba nastawiona bardziej na rynek Polski? nie wiesz czy zajmuje się kontraktami zagranicznymi? Modelki średnie choć niektóre mają fajne foty ;) Ja radziłabym najpierw Ci poszukać czegoś lepszego a jeśli nic by z tego nie wyszło to dopiero tu. Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
Kurcze jakoś tak tu pusto.. :P Nie było mnie tu tyle czasu i kiedy przejrzałam po długim czasie topik okazało się, że on jednak nie umarł :D Że pojawiły się nowe osoby i się on kręci.. lecz teraz widzę, że idzie mu coraz gorzej :( Puściutkoo... dziewczęta pisać pisać :D:D lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie90
KAKA_17, ile zajelo Ci takie schudniecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
W sumie miałam na to pół roku :P Przez te pół roku starałam się utrzymywać tak koło 90/91 dopiero miesiac przed sesją i wziełam się za siebie :) Naprawdę jak się chce to się wszystko da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×