Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość klitka
hmmm.. to patrze ze z ciebie swietna modelka, skoro bedziesz miałą dwie agencje. a czy te nowe sesje beda na stronie ml? jesli tak to koniecznie daj link!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
na razie mam jedną i swietna wcale nie jestem.. Staram się wubić ale na razie bez skutków :P No fotki napewno beda na str. Dam znac kiedy się pojawią ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
wybić*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klitka
powiedz- duzo cie kosztuje ta agencja? (konkretnie dojezdzanie) czy koszty sie zwracają? i poza tym daleko dojezdzasz? i ile razy wmiesiacu musisz sie tam zjawic. bo wiem ze w spp trzeba conajmniej 2 razy w miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
Kosztów za dojazdy mi nie zwracają. Za bilet płace około 15 zl na bus a pociągiem pare złotych mniej. Do Spp jeżdżą 2 razy w tygodniu??? Hmm.. u mnie to bywa bardzo różnie i nie jest to ustalone ile razy w miesiącu. Czasami w tygodniu musiałam jeździć trzy razy.. A czasami w danym miesiącu wcale. W sumie to u mnie teraz dopiero się wszystko zaczeło kręcić jak schudłam :P I teraz jeżdże tam bardzo często to na sesje, to na przymiarki do pokazu to na pokaz, czy na casting. Aha i pytałaś czy mi się zwracają dojazdy jeżeli jest praca to oczywiście tak, ja narazie żadnej większej nie miałam. Ostatnio tylko za pokaz, i te pieniądze zwróciły mi się za kilka dojazdów i jeszcze mi zostało troszke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klitka
czyli na razie sesji innych niz do portfolio nie miaąłs tak? no bo wałsnei sie zastanawiam czy warto zapisywac sie do wrocławskiej agencji skoro za bilety w jedna strone zapłace 30 zł czyli w obie strony 60, a jak mi sie nie bedzie zwracało to... bedzie cienko... no w spp trzeba dwa razy wmiesiacu (pomyliłas sie napisałas w tygodniu:P) tylko ze tam trzeba tak normalnie tak nawet jesli nie ma zadnej pracy na oku. nei wiem moze dowiedziec sie o swojej sytuacji czy cos:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lgkdfduf
ona jest w ML model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lgkdfduf
nienienie ML studio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limen
Dziewczyny mam prosbe... pytanie wlasciwie:) - o agencje Network. Z tego,co wyszukalam w necie, wydaje sie dobra. Nie bardzo sie na tym znam i pierwszy raz wyslalam jakiekolwiek zgloszenie - 2 zdjecia twarzy ( duze zblizenia, dwa polprofile) i jedno calej sylwetki. Dostalam odpowiedz, by pzyslac wyrazniejsze (twarzy) i pytanie o wiek. no moze lepiej wyslac i sie nie zastanawiac :) , a nie glupio pytac, no ale.. :) Wy to w koncu "stare wyjadaczki":) (choc ja mam wiecej - 19 :), a ja laik w tej branzy... :) Czy ta agencja odpisuje tylko na wybrane zgloszenia ?? Czy to juz znak,ze jest szansa ? :) ...Czy mam sie jednak przyzwyczaic,ze zawsze prosza o wiecej zdjec,a potem nic ... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limen
a, te zdjecia nie byly jakies rozmyte, rozmazane ani w zaden sposob obrabiane komputerowo, wyrazniejsze powinny byc dlatego,ze nie bylo tak centralnie - en face i nie widac ponoc proporcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elodie 17
hej dziewczynki :) co tak pusto?? ciekawa jestem jak Omisi poszła sesja... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
A jak 2 razy w miesiącu to lepiej:P Ale i tak moim zdaniem to bez sensu, jechać nawet jak się nic nie ma.. My jeździmy tylko wtedy kiedy jestes jakaś sesja/praca/casting/przymiarki/pokaz itp.. aggie90 - moje foty można obejrzeć na stronce MLStudio jestem w new face - Kasia. Ostatnio w sobote miałam sesje - w studio wyniki jej można już zobaczyć na stronce :P I jest tam jedno jeszcze zdjęcie z wcześniejszej sesji w plenerze.. :) O której pisałam już tutaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
klitka - rozumiem twoje obawy związane z finansami.. ja sama tez się tego bałam, ale oczywiście nie wszystko mi zawsze zwraca jeżeli ma np. sesje do powiększenia portfolia. Ale warto :) W czerwcu lece na dwa miesiące do Korei. Wreszcie udało mi się :D A jeszcze rok temu pisałam tutaj, dopytując się jakie agencje są najlepsze, gdzie próbować wysyłać zgłoszenia itp.. A teraz sama pomagam wam :) Więc dziewczyny warto próbować :) Może nie długo wy będziecie doradzać początkującym. Pozdr. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modeleczka
z tego co mi wiadomo to adres agencji jest www.mlstudio.com.pl i wszystko chodzi bez zarzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modeleczka
kaka17 - gratuluje samozaparcia i pieknych zdjec!! fajna fryzura:) no i napisz cos wiecej o swoim wyjezdzie:))nie boisz sie?czesto tak sie lata z agencji? gdzie wyjezdzaja inne dziwczyny z mlstudio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
pewnie że się boje :P Kurcze jeszcze nigdy nie leciałam samolotem :P Ale mam nadzieję że będzie dobrze ;) Ja na razie dokłądnie nic nie wiem o swoim wyjeździe.. bo na razie ustalałam w szkole termin i moge dwa tyg przed końcem roku się zwolnić. Więc pewnie koło 11.06 polece :P Dzisiaj będę się jeszcze z agencja kontaktować na temat szczegółów :P I co do innych dziewczyn od nas to wiem, że Gosia 15 chyba leci do Japonii, Ksenia też gdzieś chyba :P Celina też na wschód, Ola też, Misha i Mona są w Paryżu teraz, co do reszty to się na raznie nie orientuje ale wiem tyle że dużo dziewczyn gdzieś leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
Ja dostałąm od agencji pół roku na zrzucenie :P A miałam 92 w biodrach :P Teraz jak widać na stronce moje wymiary mam 89 :D:D Ja w sumie jak już nie raz pisałam, że dużo nie musiałam robić żeby zrzucić, ale polec jeśc do 18, więcej ruchu, na bioderkach kupić sobie jakiś nie koniecznie drogi krem antycellulitowy, nie jeść słodyczy, fast-foodów i innych śmieci :P Starać się unikać ziemniaków, bułek :P A wybierać raczej ryż :D Polecam ja się przerzuciłam i nie wyobrażam sobie teraz jedzenia ziemniaków. Starać się spożywać mało soli (wypukuje ona wode z organizmu) i oczywiście dużo pić wody niegazowanej :):) Oprócz tego polecam wypić co dzinnie wode z cytryną :D Podobno działa :D I się nie obejrzysz jak schudniesz :) Powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
Heh żeby mieć skóre bardziej spręzystą na udach itp :P A woda z cyryną tak naprawdę nie wiem po co:P(chyba wypłukuje coś tam złego z organizmu :P) Moja agentka ja poleca więc i ja :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
Szczerze?:P Ja tego nie pije bo już schudłam wystarczająco :P I nie mam zamiaru więcej się katować :P Polecila to jednej z modelek która przybrala troszke na wadze :P Ale pewnie nie dużo tej cytryny.. :P Wypróbuj sobie ile :) Tyle żebyś mogła wypić :) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko przelotem
o tak, na wodzie schudlam 6 kg. Wypiajm dziennie 2 litry, lub wiecej jesli mam czas. Do dzbanka litrowego wlewam przegotowasna wode i wyciskam ok pol cytrynki. Jest smak i ona oczyszcza organizm. polecam:) mniej jesc, do 18 godziny. Ja praktycznie jem sniadanie, jakies drugie sniadanie, obiad i kolacji nie potrzebuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOSAN
MI CHODZI O TANIEC CZYPRZEZ TO ZE SIE TANCZY MOZNA BYC SLAWNY I ZAROBIC PIENIADZE W TANCU NOWOCZESNYM??ZUZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elodie 17
Przykład tańcerzy i tancerek z "Tańca z gwiazdami" pokazuje, że ten zawód też daje sławę i pieniądze. Aczkolwiek "wybijają się" tylko lepsi jeśli nie najlepsi. Na pewno niewiele osób z tego środowiska ma szansę zaistnieć w "wielkim świecie" . takie jest moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czepialskaaaaaaa
Przepraszam a co ma taniec do dbania modelek o urode???????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
Co tu tak cicho ? :P:D:D Jak tam wam idzie dziewczyny?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elodie 17
Ja cały czas się dochudzam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elodie 17
MIAŁO BYĆ ODCHUDZAM A NIE DOCHUDZAM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
Nom to życzę powodzenia :D:D:D A ja zamiast też przystopować z jedzeniem przed ywjazdem, żeby utrzymać wymiary to sie objadam strasznie :P Ale cóż taka juz jestem :P Od jutra bede się starała :P bużka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elodie 17
Ja też tak sobie mówię: "od jutra będę się starała nie jeść". Ale brakuje mi motywacji. Chyba w końcu dotarło do mnie, że i tak nic z tego nie będzie. Nie będę modelką. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
Zawsze trzeba być dobrej myśli!!!!!!! Ja też tak już myslałam ...... chciałam nawet zrezygnować, a jednak :D się udało :D i teraz pare dobrych zagranicznych agencji się mną intersuje.. ;) Więc zawsze warto próboować! i nigdy nie rezygnować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apple101
Nie wiem co z sobą zrobić. Mam 175 cm. wzrostu ale ważę 63kg. nie chce tyle ważyć bo wiem że one ważą mniej . tak w zasadzie to ile ważą top modelki ?? chciała bym być modelką.... podpowiedzcie coś... mam dobre wymiary w biodrach ale w talii za dużo nie wiem jak schudnąć a muszę to zrobić . Nie próbowałam jeszcze wysyłać zgłoszeń do agencji ale mam zamiar w przyszłym roku . Mam jeszcze na razie 14 lat ale w czerwcu będę miała już 15 . doradźcie co mam zrobić i ile powinnam ważyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×