Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość fashion victim
w najnowszym magazynie A4 jest artykul o polskich top modelkach i duzo zdjec - miedzy innymi sesja w Nowym Jorku - Mishy Parkosz z agencji MLStudio. Zauwazylam ze kaka jest tez z MLStudio - to agencja ze Szczecina, dziwne ze ich modelki robia az takie kariery...Poszperalam na necie i znalazlam same plusy na temat tej agencji a przedtem jakos nic o niej nie slyszalam. Moze kaka cos wiecej napiszesz na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie... przeciez to jest przykre zeby tak dac sie zniewolic zrobic z siebie marionetke tylko po te zeby otrzymac jakas namiastke szczescia i poczuc sie dowartosciowaną....to bardzo smutne ze dziewczyny sa zdolne do zabijania sie powoli tylko po to by wygladac jak paskudne wieszaki ktore z kobiecoscia maja malo wspolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam oczywiscie na mysli ćpanie aby być chudą dla mnie to totalny debilizm, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!mam pytanie od dawna moim marzeniem jest zostac fotomodelka,wszyscy namawiaja mnie zebym sie gdzies zglosila ja jednak mam opory gdyz nie mam ładnych zebow, jak myslicie powinnam sie zglosic czy nie powinnam sie osmieszac>Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka17
MLStudio jest mloda agencja, ktora jest bardzo krociutko na rynku, ale juz teraz moze sie pochwalic swietnymi modelkami tak jak napisala juz wyzej kolezanka np. Misha. Nie wiem o co konkretnego pytasz, moze sformulujesz swoje pytanie, bylo by mi latwiej odpowiedzic :) Ja swoja agencje bardzo lubie, wszyscy sa traktowani rowno, panuje w srodku wspaniala atmosfera i wogole ja nie widze zadnych minusow. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka17
Ariane84 - hmm.. slyszalam ze duzo dziewczyn cpa, aby byc chudszymi lecz w moim kregow znajomych modelek tak naszczescie nie jest ;) Wsumie ja dopiero zaczynam bawic sie w ten swiatek wiec pewnie jeszcze nie jedno zobacze, ale ja w ten sposob nie mam zamiaru zrzucac zbednych kilogramow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka17
co zrobic - zawsze warto sprobowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka17
Miss222 - nic trudnego, najpierw zadbac o odpowiednie foty, bez makijarzu w stroju kapielowym, sylwetki i twarzy , nastepnie dokladnie sie zmierzyc i wyslac foty do agencji wraz z wypoelnienym formularzem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Czy są modelki z aparatami na zębach ? mnie niczego nie brakuje, ale mam aprat i nie wiem czy by to przeszkadzało ? zęby pod aparatem już mam proste teaz tylko noszę aby efekt pozostał jeszcze jakiś 1 rok i 4 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia17
Kaka17- wysłałam zgłoszenie do Twojej agencji i napisali mi że dają znać najpóźniej do 3 lipca czy sa zainteresowani ponieważ jakaś pani która się tym zajmuje była w podróży służbowej. No i do dziś sie odpowiedzi nie doczekalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka17
Misie Zdaje - u mnie w agencji jest jedna dziewczyna z aparatem na zeby, miala dwie sesje testowe lecz niestety dopuki nie zdjemie aparatu nigdzie za granice nie wyjedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka17
olcia17 - moze sie przypomnij?? :D Nic nie tracisz a mozesz tylko zyskac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka17
Aha i dla dziewczyn ktore wyzej sie pytaly co zrobic zeby zostac modelka itp itd.. podaje linka do poradnika: http://www.forum.promodels.pl/10314.htm?highlight=poradnik+przysz%B3ej+modelki ranking agencji modelek: 1. http://www.forum.promodels.pl/12764.htm?highlight=ranking+agencji+modelek dalej ranking agencji warszawskich: 2. http://www.kmodels.com/Warsaw-modeling-agencies-links2.htm i ranking agencji Polskich : 3. http://www.kmodels.com/Poland-modeling-agencies-links2.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss222
Kaka17 - Dzięki za rade :) Ale mam jeszcze kilka pytań :) Nie wiesz może czy są jakieś dobre Agencje w Rzeszowie ? I czy to że brałam udział na wybiegu i to ze miałam sesje zdjęciową to coś mi daje ? :) A teraz mam bardzo ważne pytanie :) Prawie we wszystkich Agencjach jest że modelki poszukują od !4 lat , Ale czy ja mogę się się starać dostać do takiej Agencji jak kończę 14 lat dopiero w Październiku ? Czy to nie robi żadnej różnicy w jakim miesiącu kończę 14 lat tylko ważne jest że w tym roku ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka17
Spokojnie mozesz wysylac zgloszenia juz teraz :] Dobre agencje poszukuja mlodziutkich dziewczyn, czym mlodsza tym lepsza oczywiscie musi oprocz tego jeszcze spelniac wymogi fizyczne i psychiczna. W Rzeszowie nie zadnych godnych polecenia agencji, wiec jezeli chcesz na prawde zajac sie modelingiem musisz poszukac jakiejs naprawde dobrej agencji ktora sie Toba zajmie. Spisz agencji masz wyzje :) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka kiasia 345
czesc to znowu ja a czy z wzrostem 166 mogłabym zostac modelką i jak by sie spodobała im moja twaz moze w Japoni? mam wysłac zdjecie do jakiejs agencji modelek czy to bedzie obciach ze taka niska wysyła piszcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Summer9
Zależy od tego ile masz lat, ale by robić jakąś karierę musisz mieć przynajmniej 168cm wzrostu, by być fotomodelką. Jeśli masz 12-13 lat możesz urosnąć. Nawet gdybyś miała 14 lat też byś mogła. A kariera to też wymiary, sylwetka i twarz, więc nie tylko o wzrost chodzi. Podaj dokładniejsze informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka17
słodka kiasia 345 i inne dziewczyny chcace sprobowac w tej branzy.. nie ma sensu myslec czy wyslac zgloszenie cxzy nie, czy sie osmiesze, czy nie, nie ma sensu pytac o zdanie innych modelek bo to nie one wybieraja dziewczyny do agencji.. nie ma sensu przeciagac sprawy, ja sie dlugo zastanawialam no i sprobowalam, ateraz nie zaluje :) jezeli na serio chcesz sie tym zajac i wiesz ze to nie ejst tlyko przelotna zachcianka to oczywiscie ze wyslij zgloszenie do ganecji, jakich napisalam juz wyzje kilka postow. Nic nie stracisz jaqk nie beda Ciebie chcieli a moze jednak sie im spodobasz?? Mozesz tylko zyskac, wiec nie ma na co czekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Summer9
Dziewczyny! W ciągu wakacji urosła ok. 2 cm, a ogólnie od początku roku 2007 ok. 6 cm. To chyba dużo:) A z tali zrzuciłam i mam 57 - 58 cm. 9 sierpnia kończę 14 lat. Jak myślicie, ile jeszcze urosnę?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Summer9
Czyli teraz mam 166 cm wzrostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya285
HEJKA :) Zawsze kiedy mam problem związany z agencjami itp to pisze na tym forum o rade :) no i znowu Dziewczyny! MAM za sobą już 1 sesje zdjęciową dla firmy odzieżowej i efektem byly fotki na sklepach w calej Polsce :D:D:D to jest znak że marzenia się spełniają :) Niestety nie jestem w żadnej agencji i chialabym to zmienić :( z moim wzrostem 171,5 niestety do takich agencji jak model plus czy takich ktore wylącznie zajmują sie modelkami nie trafie... w dvsionie z kolei są nawet 168-sciowe szkielety... ja sie do nich nie zaliczam :P Wyslalam zgloszenie do Gagi , chocomodels, mango , hook.... wszedzie odpisywali ... Mój problem polega na tym że mieszkam w war-maz i do poznania czy wawy mam daleko :( W poniedzialek zamierzam jechac do Poznania bo juz się umowilam na spotkanie z pania K. Rusin :) Tylko... jesli sie nie dostane to na marne taki kawal :(( i myśle o tym żeby w 1 dzien obskoczyc 2 agencje.. Hook i Gage... Tylko myslicie ze to bedzie fair wobec agencji? Troche mam mieszane uczucia nie wiem co robic.. :( Bo jesli sie nie dostane do gagi to zawsze jest nadzieja w Hook :(( http://maya285.fotka.pl moje zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elodie 17
hej :D Jaka to firma odzieżowa jeśli mogę wiedzieć i jak to się stało, że dostałaś to zlecenie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maya285
jestes bardzo ladna! jesli mozesz podaj wymiary i wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. czy slyszalyscie cos na temat agencji network models? dziewczyny maja ladne, ale niestety nie ma na stronie nci na ich temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Chciałabym sie dowiedzieć i myślę że mi pomożecie. Chciałabym spróbować swoich sił jako fotomodelka . Mam 19 lat 170 cm wzrostu wymiary 94-75-94 gdzie mogłabym spróbować swoich sił?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya285
moje wymiary to 84- 64- 90 Oczywisicie musze zrzucić z tali pare cm :( ale mysle ze do fotomodelingu nie ebdzie az to takie istotne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya285
acha no i waga 56 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest tu mozr jaks dziewczyna z network wlassnie, albo ma jakas kolezanke ktora tam probowala swoich sil??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss222
Mam bardzo ważne pytanie :) Czy mogę zostać modelką lub fotomodelką jeśli mam z dzieciństwa blizne na czole ?? Bardzo Proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FGHFSDGHJROSJK
jezeli nie jest duza bardzo to bez problemu masz szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×