Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość Aggie90
mam takie głupie pytanie- jak wygląda mierzenie wzrostu w agencji? :P Czy to jest tak, że przy ścianie mają jakiś metr czy taki metr przy wadze, czy jak? Jestem strasznie ciekawa bo dziwnym trafem ale zawsze zaniżają mi wzrost peilęgniarki jak na wadze mnie mierzą! A jak w domu, normalnym metrem przy ścianie to mam dobrze więc teraz mam nadzieję rozumiecie, o co mi chodzi, hehe :) Buźka :* Kaka- strasznie się cieszę, że Ci się udaje! Oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka17
Co do mierzenia to zalezy jaka agencja, moja ML Studio mierzyla mnie centymetrem przy scianie a DCM Models tutaj w Korei mierza na wadze.. wiec to zalezy od agencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elodie 17
Kaka a masz chociaż troszkę czasu na zwiedzanie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka17
Hehe pewnie ze mam czas... ja sie chce to sie na wszystko znajdzie czas ja tutaj chodze codziennie na silownie :P:D znaczy sie prawie codziennie bo czsmai mi sie nie chce. Niedziele sa zawsze wolne i soboty czasami.. chociaz ostatnio mialam casting w neidziele do Nike :P Ale to taki wyjatek. Zaraz ide sobie do sklepu i gdzies polazic, wiec jak sie chce (znaczy jak sie nie jest bardzo zmeczonym) to bez problemu codzinnie mozna gdzies wyjsc :) pozdrowka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kaki 17
co Ty ropbisz,ze masz taką wąska talię?Masz tak naturalnie?Ćwiczysz,stosujesz jakąś dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggie90
kaka17, i naliczyli Ci identyczny wzrost i w Korei i w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka17
Nic nie robie, zeby miec taka talie.. tutaj strasznie duzo jem slodyczy i prawie codzinnie chodze do mcdonaldu i chcialabym zauwazyc jeszcze ze chodze tam w nocy ostatnio bylam o 1 :P W polsce tak sie nie objadalam, unikalam slodyczy itp.. a diete stosowalam krotko tlyko wtedy kiedy musialam zrzucic z bioder 3 cm.. i wtedy od razu talia mi sie zmniejszyla z 59 do 56. A jaka diete stosowalam to juz nie raz pisalam nizej, ogolnie nic specjalnego zero slodyczy/unikac ziemniakow.makaronu.tlustych potraw/ za miast tego jest duzo warzyw i owocow, jak sie chce jesc pic duzo wodt mineralnej.. aha i jedzenie tylko do godziny 18. A tutaj mam dobrze bo mamy obok silowanie za darmo wiec to co sie najem w nocy i wieczorem to wszystko spale :D NArazie jak mnie mierzyli 2 dnia po przyjezdzie i teraz dwa dni temu to nawet schudlam jakims cudem 1 kg ;P i powiedzieli z emoge spokojnie duzo jesc wiec jem i jem :D Musze przynac ze maja oni tutaj pyszne slodycze :DD I obok apartamentu mam KFC, maca, pizze hut i mc Donalda :D wiec cieszko jest przejsc obok tego nie wstepujac.. no i ogolnie dziewczyny tutaj przybieraja troszke na wadze :] Ja narazie jeszcze nie wiec jem ile chce :D A co do wzrostu to mam tyle samo co w Polsce - 176 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia15
a powiedzcie dziewczyny, jak wygląda taki casting , ile trwa czasu, o co pytają i w ogóle wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika7
Czesc:)) Tak czytam i czytam te komentarze,a raczej rozmowy to wnioskuje ze tu duzo dziewczyn chce być modelką..to tak jak ja :( ale jakos mi to nie wychodzi :( nie wiem jak nawet sie zabrac za to... Mam 175 cm wzrostu , jestem szczupła i mam ciemne dlugie wlosy i brazowe oczka :( waga to waha sie miedzy 49/50 Jesli bedziecie tak mile,to pomozcie mi .. i odpowiedzcie na pytania od czego mam zacząc w drodze do modelki :(? Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Summer9
Najlepiej zacząć od wysyłania zdjęć do agencji. Jak w jednej się nie powiedzie, spróbować w następnych. Jeśli spodobasz się którejś, zaproszą Cię na casting i dalej to już zależy od Ciebie. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elodie 17
Kaka jak ja Ci zazdroszczę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
ja jutro wysylam fotki do roznych agencji modelek m.i.n : d'vision ,mano ,new age models, orange... mam 173 cm wzrostu waga :51,..kg zalezy od dnia:P wymiary: 80/60/90 myslicie ze mam szanse?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elodie 17
Wymiary masz baaardzo dobre :) Zależy jeszcze czy spodoba im sie Twoja twarz :) a ile masz lat jeśli można wiedzieć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjbc
mała jesteś, kiepsko to widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjbc
no i troche już za stara na rozpoczęcie kariery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
znam modelki ktore maja po 170 i zrobily kareire za granica. Za stara nie jestem nie boj sie ;) mam kolezanke ktora tez zaczynala w moim wieku a teraz ostatnio robila reklame. jest w bardzo dobrej agencji. WLASNIE wyslalam swoje zgloszenia do 10 agencji modelek :D 3majcie kciukiiiiiiiiiii ...pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka17
Elodie 17 - nie ma mi czego zazdroscic, jak zrobie juakas dobra kampanie slawnego projektatna to wtedy tak hehe :D (marzenia..:P) a teraz pracuje tlyko jak wiele dziewczyn, to dopiero moje poczatki, albo cos ruszy i bede miala inne wyjazdy, albo stanie w miejscu i kuniec. Ciezko powiedziec jak to bedzie, tutaj oprocz figury i twarzy liczy sie takze upor i szczescie.. no ale zobaczymy nie ma co gadac na zapas ;) Sweet_19 - powodzenia :D trzymam kciuki i daj koniecznie znac jak czy jakas agencja jest toba zainteresowana. u mnie okej, wieczorem ide do klubu sie zabawic w koncu dzis piatek :D Poznalam dzis dziewczyne z new age models - ania c, bodajrze, przyjechala na dwa dni na prace tylko do krei z tokio, swietna dsziewczyna, sliczna i jaka mila ;) Do tego byla dziewczyna kubyb wesolowskiego :P ale to tylko taka ciekawostka :P pare dni temu mialam prace do FILA GOLF juz wam o tym chyba pisalam.. za tydzien drugi dzien tej pracy.. a tak to castingi, castingi i castingi.. :P Ogolnie dziewczyny powiem wam tyle ze naprawde warto probowac, ja to sobie calkiem inaczej wyobrazalam, ale jest lepiej niz myslalam, modelki (te wyzszej klasy) bardzo mile, pomocne, niestety wiele mlodzziutkich polek wyzjezdza tez za granice i sa niestety bardzo chamskie i wredne.. najlepiej mozja sie dogadac wlasnie z bardziej doswiadczonymi modelkami ktore maja za soba juz pelno wyjzdow i pelno prac.. Wiec dziewczyny nie ma na co czekac, wysylajcie foty wszedzie gdzie sie da :D, moze wlasnie ciebie czeka wielka kariera w swiecie mody :D ja sprobowalam nie zaluje, moze nieosiagnelam jeszcze nizego wilekiego ale za poltora miesiaca bede miala za soba pierwszy wyjazd za granice :) pozdraowam cieplutko i powodzenia zycze :* buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elodie 17
Ja i tak Ci bardzo zazdroszczę tego wszystkiego, bo wiem, że jeżeli nie będę modelką to nigdy nie wyjadę za granicę (a już na pewno nie do Korei) bo po prostu nie mam na to kasy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka kiasia 345
czy ktos z wzrostem 166cm moze zostac modelka nie mówie tu o profesjonalnych modelkach tylko o foto modelkach a jesli tak to gdzie moge sie zgłosic mam wymiary 80 50 90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoooleka
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
kaka chcialabym porozmawiac z Toba na gg :) podasz mi swoj nr ? :D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka17
sweet_19 - nie ma sprawy :) 7652452 czesto jestem na niewodocznym wiec pisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka17
słodka kiasia 345 - ja niestety agencji dla fotomoodelek nie znam :( Chociaz slyszalam ze GAGA otworzyla taki dzial dla nizszych dziewczyn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarcia_94
Hey! Mam pytanie, a właściwie chciałabym poprosić o radę. Mam 13 lat i chciałabym się zgłosić do castingu na modelkę . Mysle że pod względem wzrostu to się nadaję bo mam 176cm ale nie mam pojęcia o innych wymiarach , jakie są najlepsze. Czy to jest odpowiedni wiek zeby rozpocząć kariere? Jaką agencje polecacie? Widziałam także w internecie te modelki i one mają ładne twarze czy to jest aż tak bardzo potrzebne do bycia modelką ? Ponieważ zastanawiam się czy moja twarz się do tego nadaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka17
Jestes bardzo mlodziutka i bardzo wysoka co jest w tym zawodzie wazne (tylko zebys pozniej nie miala ponad 180 :P), najlepiej wyslij fotki do najlepszych Polskich agencji a przekonasz sie czy Twoja twarz sie nadaje, ale sie nie martw, poniewwaz modelka nie ma byc miss pieknosci a czasami wrecz przeciwnie, musi miec w sobie to cos i byc charakterystyczna oraz w jakis sposob wyrozniac sie z tlumu. Co do wymiarow to juz wiele razy pisalysmy jak sie powinno mierzyc, idealne wymiary dla modelki biust: tu bywa roznie mozesz miec i 75 i 90 :P, talia: max 60/61, biodra max: 90 Napisz jakie masz swoje wymiarki i bedziemy myslec co dalej :D Aha i napisz skad jestes i jakie odleglosci jestes w stanie pokonac do agencji :) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss222
Jestem młoda ale już od dawna pragnęłam zostać modelką i robie wszystko w tym kierunku ... Ale nie wiem czy mam jakieś szanse ... Chciałam się zapytać co można robić w kierunku modelki w mając 14 lat ?? proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t_a_k_a jedn_a
siema dziewczyny. ostatnio moje kolezanki ze studiow przegladały moje zdjecia i powiedziały ze jestem bardzo fotogeniczna i namawiały mnei zebym wysłala zdjecia do jakiejs agencji fotomodelek.tylko ze ja nie mam pojecia do jakiej.jedna z tych kolezanek poznała nawet znajomą ktora zaniosła swoje zdjecia do takiej agencji i wzieli ja bez rzadnego płacenia itp.pytała(ta moja kolezanka) jej jaka to agencja bo ja poprosiłam ale tamta dziewczyna nie chciała powiedziec...szok.moze ktoras z was moze mi polecic jakies agencje dla fotomodelek w warszawie?nie jestem zbyt wysoka,poza tym nigdy nie myslałam o modelingu dlatego pytam o fotomodeling, chciałabym zeby ktos na mnie rzucił okiem i powiedział mi czy chciałby ze mna wspołpracowac czy mam przyjzec sie sobie w lustrze i dac sobie spokoj...byłabym wam naprawde wdzieczna za informacje. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×