Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość malwina ratajczak
czyli nasza miss ma krotkie wlosy a doceniono jej urode :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam dzis na tym castingu z Rores... tzn casting jak casting...w kazdym razie szanowny pan doktorek baardzo podejrzany, nie ufam mu natomiast wietnamczyk (ponoc własciciel killku agencji za granicą) bardzo mily i mówil ze jestem \"wery biutiful\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe matolki to nie wirus tylko gra:D:D:D W wilkolaki i wampiry, klikajac na link zostalyscie ukaszone lub troche zezarte za to wasze kompy sa bezpieczne:D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasianeczkaa a czemu podejrzany??????? Ja tez wlasnie zauwazylam nawet na stronce ze zajmuja sie moze 5 dziewczynami a reszta ma zdjecia na odjeb sie za przeproszeniem. A szkoda bo blisko ta agencja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh tak czasem bywa z tymi agencjami... :/:/ niestety.. Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Myślałam, że pojade w tym tygodniu do wawy no ale pogoda pokrzyżowała mi szyki :P Jednak zrobiłam postanowienia: racjonalne odżywnianie, ćwiczenia, sesja u fotografa po maturce no i do akcji! Teraz bede nieco rzadziej wchodzić na forum bo sie juz uzalezniłam od neta :P ale nadal chciałabym z wami utrzymywac kontakt bo jesteście świetnymi kobietkami! Pozdrawiam Was wszystkie i do usłyszenia w weekendzik :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
hej kochane!!! rany rety-wiecie że ze mnie ziólko-spóżniłam sie na swój lot-musiałam kupować nowy bilet..ale przynajmniej zostałam 1 dzień dłużej:)jutro jade do wawy-mam jakiś finał...wiec 3majcie za mnie kciukasy:P lece juz lece bo musze sie spakować -to w końcu 2 dni...pozdrawiam gorąco wszystkie obecne i nieobecne dziewczątka..buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro dla wszystkich
i dla Ciebie 17 :-) życzę powodzenia:-) 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ze wogole zawsze tak odpisuję w nocy ale przeważnie caly dzień mnie nie ma w domu;( a wiec milka chodzi o to że to wcale nie jest blisko bo nie ma co być blisko...nie wiem czy widziałas ale ofca podawała takie forum i tak byly wlasnie tematy dotyczące modelingu, opinie o różnych agencjach itd itp... doczytałam tam ze oni wcale nie mają swojej siedziby bo na castingu okazalo się prawdą... pierwotnie niby oni zaczeli w wawie ale takto jeżdżą po Polsce i organizują castingi w różnych pubach czy hotelowych barach...ogolnie nawet na tamtym forum na okolo 15 wypowiedzi - wszystkie prócz jednej były negatywne.niestety nikt szczególowo nie podał powodów:( a wiec gdy poszlam na casting to w tym \"hotelowym barze\" siedzial taki facio w garniturku (na okolo byli zwykli klienci hotelu), cos tam pogadal, cos mu nie pasilo, wypytal do jakiej szkoly chodze, co moj tata robi bo mu coś nazwisko świta..., opieprzyl mnie ze mialo byc od 174 cm wzorstu a ja mu powiedzialam ze w mailu wyraznie mi napisac ze od 172cm..w kazdym razie kazal mi czekac az przyjdzie ten zagrniczny;) tak wogole chlopak ze mną poszedl i siedzial przy innym stoliku bo sie wszyscy bali ze ide gdzies,nie wiadomo nic dokladnie , do dwóch facetow;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec w kazdym razie przyszedl ten wietnamczyk czy w sumie nie wiem kto to byl... robil przy stoliku zdjecia innej dziewczynie po czym zawolal mnie ten Zgmunt FURA i kazal mi usiasc i gadac po ang...w kazdym razie ten niby wlasciciel agencji (hong-kong,chiny,tajwan?) byl bardzo sympatyczny, w sumie trudnych pytan nie zadawał:P w sumie i tak mu powiedzial I speak English so so;))) I`m sorry;) a on na to \"don`t worry\":D no i tak mi chyba z 3 razy powiedzial ze jestem biutiful ze az mi sie miło zrobilo;) potem dosiadl sie ten staruch i po raz kolejny wypytywal mnie o to samo...jak drugi raz podalam mu numer szkoly to on \"oh tak tak , wspólpracujemy z nią\" hahahah dobre sobie;) no i cos mnie tam o cos jeszcze pytal a ten wietnamczyk robil mi fotki przy stoliku...nie dosc ze pewnie z otwartą buzią to i z odwroconą głową bo caly czas ten dupek zawracał mi głowe;) no i to na tyle. powiedzial ze wszystko dostane w mailach, takze powiadomienia o innych castingach. No i zabrali mi płytke ze zdjęciami i wcisnal mi ok 15 gazetek takich dla studentów bo był z nim tak wywiad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak jak Ty zalwazylam ze ta agencja jest mocno naciągana, w kazdym razie na stronie preferują 3-4 modelki...w sumie ja żadnej wczesniej nigdy nie widzialam. ja osobiscie nie ufam temu facetowi. strasznie się mieszał i wogole byl powiedzmy \"nieprofesjonalny\";/ Tak wogole to mialam się odchudzac a wpieprzam jak dzika;)) planuje juz na dniach zacząc ćwiczyć...ale narazie nie mam motywacji. a Ty milka jestes w Krakowa,prawda? Ja wspólpracowalam (o ile można nazwac to wspólpracą) z Yess wiec jakbys chciala cos o niej wiedziec o pytaj. w kazdym razie nie polecam. Buziaki papapa:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem z krakowa ale w kazdym razie ze slaska:) Takie miasto do ktorego chodzi sie na pielgrzymke:D Krakow mam przynajmniej blizej niz Warszawe. A dlaczego nie polecasz Yess?? Ja ostatnio na necie znalazlam agencje Ice, stronka obiecujaca, wyslalam fotki, slyszalas cos moze o niej?? No i do No people, slyszalam ze swietna agencja. Buziaki:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie zbliza sie okres i ciagle jem jak dzika swinia, wlasnie przed chwila pozarlam prince polo i prazynki:) ale pojde na dlugi spacer:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna nocon z rores jest top modelka. nie slyszalas o niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieneczkaa [jeśli źle napisałam to sorki:P] nom troszke malo profesjonalnie ten twoj casting wyglądał.. :/ Czasami tak bywa niestety.. A jeszcze nie bylam w Szczecinie ale jeszcze wszystko przede mną :D:D Ml Studio stoi dla mnie otworem :D lol Pozdrówka dla wszystkich:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. a jesli ja jestem normalnego wzrostu( czt. 166) :] ale za to mam ładną cere itp..i wszystkir kolezanki mowia mi ze moglabym byc fotomodelka, sama tez mysle ze moglabym :P ale co mam zrobic? mozecie mi cos podpowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może powysyłać foty do Agencji które zajmują się także promowaniem fotomodelek :D Hmm..? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc tak;) w agencji Yess sesja kosztuje 200 zł ale drugie 200 zł musisz dać na to by oni dali ci te zdjęcia i pokazywali je klientom... czyli w sumie idzie 400 zł. zdjęcia są beznadziejne. na 13 wybranych przez nich (wybrali jedne z gorszych jakie wogole zrobili) moze 2 były ładne. Przez 1.5 roku napisali mi kilka smsów żebym do nich odzwonila bo jest oferta. no i tak : 2 x byłam jako hostessa...raz na dniu otwartym elektrociepłowni w krakowie (8 godzin = 50 zł) a drugi raz bylam przez dwa dni na dniach otwartych leków alergicznych (2X 8 godzin = 100 zł). koleja oferta to był bezpłatny udzial w pokazach fryzjerskich (tzn nic nie płacisz za transport a oni w zamian ekstrawagancko cię tną i farbują) - nie pojechalam, a osttania propozycja to była praca w salonie samochodowym, przez trochę lutego i połowę marca, 5 zł za godzine po szkole - juz wolałam gdy stalam w supermarketach po 6-8 zł za godzine wiec sie nie zgodzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj jest mail który dostalam dzis od p.Fury z rores;) hahaha Witam Ta informacja dotyczy tych wszystkich dziewczyn,ktore zamierzaja powaznie .powtarzam powaznie potraktować lub juz to czynią modeling,dla ktorych celem jest modeling w wydaniu zagranicznym, Sytuacja w swiecie zmieniła sie w tej chwili bardzo diametralnie....sytuacja ktora narastała w zasadzie od kilku miesiecy...... zwiekszyła się bardzo !!!!!!! konkurencja zarówno w świecie jak i kraju. W zwiazku z bardzo duza otwartoscia się nowych krajów Unii (Litwa,Estonia,Słowacja) na swiat , masa młodych dziewczyn skłonna jest o wiele bardziej niz dotychczas w sposob natychmiastowy poświęcic się modelingowi. Według ostatnich we fragmentach drukowanych raportow ( polecam ostatni numer tygodnika POLITYKI ) z Polski w wieku 15-25 lat chce natychmiast wyemigrowac 60 procent młodzieży !!!!!! w tym oczywiscie dziewczyny.. TO STRASZNE !!!!!!.. To powoduje ze agencje zagraniczne najwyzszej klasy stały sie bardzo wybredne!!!!! a trzeciorzedowe agencje np. w Mediolanie a takze w Paryzu wykorzystując sytuacje angazują mlode Polki na bzdurne kontrakty,czesto zenujace .To takze dotyczy niestety Krakowa. Aktualnie z naszego miasta oczywiscie z innych agencji w Mediolanie jest conajmniej 10 dziewczyn,ktore : pracuja jako : prezenterki nie modelki na tzw showroomach : stoja na stoiskach w boutikach,czesto domach mody jako przyslowiowe wieszaki... za bzdurne honoraria -są także takie modelki z Krakowa ktore pod szyldem \"modelek\" pracują w :knajpach,dyskotekach jako tancerki , hostessy-dodatek do drinka !!!! W Mediolanie jest ponad 30 agencji modelek , w Paryzu okolo 70 a prawda jest taka ze w Mediolanie liczy sie na dobra sprawe 6 agencji i podobnie w Paryzu..Reszta to trzeciorzędny sort !!!! agencje ktore jeszcze rok temu nie mialy odwagi przyjechac do Krakowa teraz prowadza nabory \"nowych gwiazd\" kontaktujac sie z nowymi krakowskimi: amatorskimi,niezorientowanymi w branzy !!! agencjami.. Nie bede tu wymienial nazwy ,gdyz dziewczyny co nieco zorientowane w branzy znakomicie wiedza o jakie agencje chodzi... Skutki takiej sytuacji beda załosne.. juz w tej chwili jedna ze stacji komercyjnych tv przygotowuje reportaz-dokument na temat modelingu w takim wydaniu... 2 dni temu POLSAT takze wyemitowal reportaz o pseudoagencjach z Warszawy !!!,. Dlatego poswiecam tej sytuacji tyle uwagi i po robie to po raz kolejny aby uswiadomic wage zagrozenia jakie aktualnie pojawilo sie w modelingu !!!!!!! Chcialbym rownoczesnie podkreslić ze dla RORES MODELS partnerem nr 1 jest agencja a wlasciwie siec IMG -to nr 1 agencja w świecie we wszystkich rankingach !!!!! caly nasz proces przygotowania i prowadzenia modelek zmierza do tej agencji ..lub co jest tez wazne agencji partnerskich lub wskazanych przez IMG to jest świadomy nasz wybor i zarazem sukces,poniewaz dla IMG jestesmy na rynku polskim partnerem nr 1..... wystarczy przeanalizowac naszą strone,swiatowe magazyny jak Vogue,ELLE itp IMG utrzymuje na biezaco z nami kontakt -codziennie konsultujemy kazdy krok i wszelkie nowe twarze na zasadzie pierwszej opcji sa analizowane przez IMG w pierwszej kolejnosci !! TO RORES jest odwiedzane systematycznie co kwartał przez IMG... nastepna wizyta bedzie na poczatku kwietnia : IMG odwiedzi Krakow-Wrocław,Poznan ,Warszawe,Gdansk I w zwiazku z tym bardzo apeluje po raz kolejny .. o nalezyte przygotowanie sie do tej wizyty !!!!!! Przede wszystkim nalezy zadbać o swoje fotki na stronie ne musza byc aktualne i w takiej ilosci (min.10) aby dały w miarę pełny obraz o mozliwosciach kazdej modelki. Do 10 marca instalujemy i wykonujemy dla kazdej z dziewczyn juz prezentowanych na stronie indywidualne podstrony(portfolio).To jest niezbedne -konieczne.W zasadzie aktualnie nabor kazdej nowej kandydatki-modelki wiąze sie z instalacja stronki. przypominam to symboliczna kwota 40 zł(przy 10 fotrkach ,jesli wiecej fotek to i tak to bedzie max 70zł) IMG przyjedzie do naszej agencji juz z wyrobionymi opiniami po analizie fotek na stronie. Prosze o pilny kontakt(tel,gg) w sprawie stronek w pierwszej kolejnosci te dziewczyny ktore maja tylko wizytowki TO PILNE !!!! W dalszej kolejnosci nalezy zadbac o sylwetke !!!! wymiary doprowadzic do standardowych wymiarow zwlaszcza talie(max 62) i biodra max 92 cm : wlosy naturalny kolor,cera -nie okaleczać sie tatuazami !!!! APELUJE na koncu :nie uczestniczyc poza nasza agencja w bzdurnych, niepewnych castingach !!! ktore inne agencje organizuja...nie wiazac sie z agencjami w kraju trzeciorzednej klasy !!!! Mamy na codzien wiele sytuacji ,kiedy nierozwazny krok spowdował wiele komplikacji na drodze do kariery.. czesto ja oddalił bezpowrotnie.. !! bez mozliwosci wyprostowania... Prosze bardzo dokladnie przeanalizowac i przemyslec moje sugestie i wskazowki !!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D niezle... heh no ale ja jednak sprobowalabym :P kto nie ryzykuje ten nie ma ;D moze jakies propozycje ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_fantazja_ --> Wiem że gaga też promuje fotomodelki wiec sprobuj tam a co do innych agencji to musze poszukać:P Bo wsumie zawsze interesowly mnie tylko agencje modelek a nie fotomodelek :P Wiec jak bede miala troszke czasu to Ci poszukam i napisze:) kasianeczkaa --> Nieżle nieźle... :P :D:D:D I jak przemyślałaś już sugestie i wskazówki p.Fury?? :P :D:D:D Pozdrówka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaka no jasne:D:D dziś dostałam kolejnego maila od p.Fury;)) dziś napisał mi historię jakiejś Sylwi (jest w aktualnym PLAYBOYU), ona jest licealistką w Gdańsku, za te zdjęcia w Playboyu własnie wywalili ją ze szkoły. I jakiś tam fotograf czy ktoś szuka dziewczyn z gimnazjum i liceów,które opowiedziałyby jak to u nich w szkole przyjmowane są modelki no i ogólnie co nauczyciele na modeling, jaki mają stosunek i wogóle bo chcą stworzyć jakiś artykuł ;) no i podał mi kontakt do tego pana. moze gdyby któras chciała numer telefonu to napiszę;) Mam nadzieję,że może ta agencja Metromodels wypali ale to w sumie za miesiąc. jak narazie nikt nie pisał nic o nich ani złego ani dobrego, wydaje mi się, że są mało znani ale zawsze można spróbowac. Pani z metropolitan (?) napisala mi w mailu żebym skontaktowała się z inną babką no i podała mi numer telefonu i powołala się na nią i umówila na spotkanie...co robić? to chyba warszawa prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj może akurat się uda
:-)Kto nie ryzykuje nic nie zyskuje;)Nie masz nic do starcenia:-) Może Ci sie poszczęści i coś będzie z tego... Powodzenia i pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom probuj probuj :D:D Życiowa szansa to może Twoja być :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za pozowanie
do Playboya wyrzucają ze szkół :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko w Polsce wyrzucają
w innych krajach jest NORMALNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×