Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość do kaatrinn
ale sie wkopalas z ta waga!!!!!!!!! ahahahahhahahahaha NIECALE 50KG CZY 55KG WKONCU???????????? SCIEMNIARO JEDNA! ......MODELKA :O PFFFFFFFFF!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
17 => Weszłam na stronę Model + i widzę, że mają tylko jedną Natalię. Śliczna jesteś, trzymam kciuki za dalsze sukcesy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
och dziekuje....ale przecież to normaalna sprawa jedne dostają sie tu inne gdzie indziej a model plus to przecież wkońcu nie taka agencja jak np te co podała digga więc narazie nie ma czego gratulować...NO TO CHYBA JA W URODZIE...ALE MOJA MAMA MNIE NAWET NIE POZNA ŁA WIEĆ WIESZ...:( model plus nie ma istotnie formularza zgłoszeniowego ale jest tam podany adres mailowy:modelplus@modelplus.com.pl i tam napiszesz jakieś wymiary,prześlesz fotki i napisz koniecznie że mieszkasz daleko od warszawy i niech dadzą ci konkretną odpowiiedz to wtedy przyjedziesz... buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
KATE-nie mów tak...bo jakos głupio sie czuje....dziekuje ze tak uważasz ale na zdjęciach -(szczególnie czarno białych)to nawet smok wawelski ładnie wyjdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
17 mam do Ciebie pytanko, zawsze mnie zastanawia na jakiej zasadzie stylisci mają ubrania do sesji zdjeciowych, wyporzyczaja je z sklepów i oddaja, dostają od głównego producenta (bo to darmowa reklama jak ubranie jakiejs firmy jest wykorzystane do zdjęć i pojawi sie w prasie) czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
wiezs...to różnie bywa...czasem firmy chcą sie zareklamować i wtedy nie ważne jest nawet jak na zdjęciu wyjdzie modelka tylko jak wyjdzie ciuch...do testów modelki są wypożyczane ubrania z różnych sklepów ale nie zawsze chcą je sklepy dawać...często równiez fotograf przynosi swoje(sprawdzone)ciuchy lub kupuje w używanej odzieży tzw.second-hand(liczy sie orginalność)także z tym wypożyczaniem ciuchów to różnie bywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
No tak... kiedys nawet słyszałam jak to jest z tymi ciuchami... trzeba mieć niezłe znajomosci zresztą tak jak wszedzie :P 17 jak często masz jakieś zlecenia pracy od agencji? Chodzisz na catingi czy agencja z góry przydziela ci robotę no i jesli moge zapytać jako przyszła studentka to czy masz z tego konkretną kase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
wiesz...żeby coś osiągnąć to najpierw trezba zainwestować:(..chodzi tu szczególnie o wyjazdy do warszawy..ale teraz absolutnie nie żałuje(zresztą nigdy nie żałowałam że zaczęłam tą prace)agencja wie że sie ucze i że nie mieszkam w wawie więc jeśli mają jakies castingi to dają mi tylko takie gdzie wiedzą ze mam szanse i wiedzą że jest to opłacalne...wiesz jeżeli chodzi o to jakie jest wynagrodzenie to zależy co ci sie trafi...bo różnie firmy płacą...ale ogólnie jest spoko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
To są całkiem spoko wobec Ciebie :) No to już chyba reguła że początki bywają trudne... ale jak sama mówisz- warto! Szczerze mówiąc to jak tak czytam twoje opinie to aż mi się chce już pojechać do Wawy. Jak bedę tam na stałe to nie bedzie problemu tylko zeby mnie ktoś zechciał, bo jak dotąd to konczyło się na: no tak wszystko piekni, skontaktujemy się itd. lub wroc jak schudniesz w biodrach... Muszę chyba nabrać wytrwałości! Dzienx 17 za te odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz zaczelam prace hostessy, po 3 dniach diety 1 cm mniej w biodrach i 0,5 w pasie, nie za szybko mi idzie?? Niby sie ciesze, super czuje, ale nie sadzilam ze to tak szybko, Natalia jak to u Ciebie bylo??? Mam do Ciebie male pytanko, wiec zajrzyj do skrzynki meilowej:)do Wawy pojade w kwietniu, czy gdybys byla wtedy w Warszawie to czy moglybysmy sie spotkac??? Wiesz , ja mam strasznie slaba orientacje w terenie, wytlumaczylabys mi co i jak i pogadalybysmy na zywo przy okazji:) dostosowalabym swoj wyjazd do Twojego:) Mam nadzieje ze to nie problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
no pewnie...mam nadzieje że sie tak zgadamy żeby pasowało mnie i tobie..waga z początku będzie Ci szybko schodzić..codziennie troszke aż w pewnym momencie-KONIEC...wtedy tylko da rade ćwiczeniami..ok zaraz sprawdze poczte:)..buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kloa
A ja zamiast chudnac w czasie choroby to przybieram , no ale skoro moja babcia mnie odwiedzila i jej umiejetnosci kulinarne- to grzech nie jesc:) , tak teraz czytam ze chudniecie na kopenhaskiej , chyba tez ja zaczne wkrotce;) A do wawy zabieram kolezanke , wole nie zaginac i nie umrzec pod jakims mostem:) Pozrowionka dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
what's this????;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
DO MILKA:słuchaj nic mi nie dotarło na maila...może jutro to coś co miało dojść dojdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torretti
moim zdaniem jedza bardzo malo slodyczy!!! Tomiedzi innymi pzrez slodyczse robia sie krodty itp.swinstwa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i przez słodycze się tyje
i psują się zęby:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kloa
No krostki przed okresem wyskakuja:( i niestety zostalam nimi dzisiaj naznaczona jak co misiac i akurat w czwartek jade do division super:( moze nie zauwaza bo mam grzywke zawsze jakas nadzieja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokryj twarz lekkim
kryjącym fluidem-to zakryje krostki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
nie przejmuj sie tym Kloa...oni nie beda zwracali uwagi na takie rzeczy...ja tez tak mam przed okresem..kiedys tak miałam ze miałam miec sesje i akurat mi wyskoczyly takie dwa bździągwy...byłam pewna ze fotograf mając zdjęcia to poprostu zretuszuje na swoim czarodziejskim komputerku...okazało sie jednak że są to zdjęcia beauty(czyli zbliżenie na twarz)i że tak nie za bardzo sie da...później w agencji mi wytłumaczyli że jak mi sie trafi akurat przed sesja jakiś syfek to mam mówić to sesje będzie można przenieść ....a tak poprostu mi podziękowali(pocieszyli że tak sie często zdarza a dziewczyny to nawet mówia od razu w agencji że w te dni nie bedą przyjeżdzac m.in z takiego powodu)i wzięli dziewczyne z tzw.łapanki...czyli mówisz że jedziesz w czwartek?ja też...ja bede w wawie po 10 a tobie na którą kazali??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kloa
W sumie mam byc miedzu 11 a 17 tak sie umowilam z miesiac temu:) , mam nadzieje ze dojade bo teraz tyle sniegu ze ledwo autobusy jezdza:( Mam nadzieje ze na mnie nie nawrzucaja i nie narobia mi kompleksow jak mnie zmierza, napisze w czwartek o efektach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
a słuchaj byłaś tam kiedyś???bo ja mam sesja na 11 ale mogłybysmy si e np umówić na dworcu centralnym tam u góry na kasach i bym cie dokładnie moga pokierować bo wiem dokładnie jak tam dotrzeć...jeśli oczywi śćie chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kloa
Nie bylam tam nigdy, ja sie boje duzych miast:) Jak czwartek nie wyjdzie to JASNE ze chce sie z toba spotkac normalnie do konca bym ci tego dlugu nie splacila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
spoko...nie ma sprawy...jak bedziesz wiedziała na 100% to napisz..ja bede w wawie na tak 10.10 i bym ci dokladnie poweidziała gdzie masz sie kierowac...bo ja to jade w zupełnie druga strone...gdybysmy sie nie spotkały to tak:twój kierunek to dworzec gdański-tam niedaleko jest arkadia więc sie będziesz pytać ludzi...praktycznie to prawie kazdy tramwaj tam jedzie więc sie tylko zapytasz tam kogoś o kierunek...najlepiej jak wysiądziesz sobie na rondzie tzw BABKA-to jest przy samej Arkadii i tam jest przystanek...i tam idziesz kawałek i jest burakowska..jezeli jestes juz w wawce to ja bym Ci jeszcze radziła podskoczyć do model plus... to jest na Narbutta 40/1..np z centrum jedziesz sobie metrem lub tramwajem i wysiadasz na przystanku POLE MOKOTOWSKIE idziesz dalej Al.Niepodległości i jesteś już na narbutta oczywiście niezbedna mapka-bez niej ani rusz to w takim razi powodzenia i nic sie nie martw,bądz naturalna,milutka i wogóle:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Nie wiem jakim cudem dopiero teraz trafiłam na to forum.. :P Troche sobie dzisiaj poczytałam i naprawdę widzę, że jednak w Polsce jest wiele dziewcząt które chciałyby zacząć prace modelki (lub już zaczeły :P) Ja mam z tym problem, a dokładnie chodzi oto że jestem w 1 liceum czyli NAUKA, po drugie mieszkam ponad 500 km do Wawy, i te wyjazdy mnie zabiją... Ale jeśli by coś z tego wyszło to nawet bym się poświęcała :D Wysłałam pare zdjęć do kilku hmm.. moim zdanie najleprzych agencji ale oni chcą mnie zobaczyć i jest to oczywiście zrozumiałe, boje się jednak że te wyjazdy mogą stanowić dla agencji dość poważny problem. Bardzo bym chciała rozpocząć pracę z jakąs porządną agencją. Postaram się niedługo... (może za miesiąć lub dwa) :P urwać się tak na 2 dni ze szkoły i pojechać do Warszawy, zaliczyłabym za jednym zamachem parenaście agencji i może z którąś by coś wyszło :) Co otym myślicie :D? Może któraś z was też ma tak daaaleko do Wawy? P.S. Podaję też swoje wymiary 83/61/89 i wzrost : 176 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no i jeżeli któraś z was ma czas i ochote to czekam na listy, meila podaje wyżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe.. zauważyłam że moje wymiary są podobne do tych które ma kaatrin :P :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko mam do was
a dziewczyny ile wazycie?? bo ja tez mam 176 cm wzrostu tylko ze troszke tu i ówdzie cm za duzo ale cwicze, cwicze i jeszcze raz cwicze i dbam o linie zeby to zmienic :) Tak przecietnie ile wazy modelka? No i prosze o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
ja mam 176 cm i zimą waże około 54-5 kg :/ a latem 53 :), a gdy jechałam do agencji to 52 :P No cóż zimą trzeba zadbać o ciepełko! Juz nie mogę sie doczekać lata!!!! Strasznie chce sprawdzić czy mnie zechcą w Model Plus albo D'vision... jak spadać to z wysokiego konia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
a waga to rzecz indywidualna, bo można miec tzw. ciezkie kosci a byc szkapinką! Generalnie myśle ze tak przy najwyzej modelce okolo 182 to max 56 kg ale jak mowilam jest to raczej sprawa indywidualna a ważniejsze są wymiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko mam do was
dzieki megan za odpowiedz, tez bym tyle chciala wazyc :( Ale staram sie tak zeby do wiosny bylo te 54 kg :) Tzn ze przedemna duuuzo cwiczen i zdrowego odzywiania, bo wymiary jak juz pisalam mam tez troszke za duze ale wierze ze mi sie uda. Bylam kiedys na takim castingu to wszystko byloby ok ale troszke tluszczyku tu i ówdzie kazali mi zrzucic, tak wiec zawzielam sie i zrzucam to, co niepotzrebne :D Zycze wam powodzenia i sobie abym za kilka miesiecy wyslala zdjecia do jakichs agencjii z pozytywnym skutkiem :D pa dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×