Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

jokas to ja tez nie gratuluję tak jak Eli tylko spokojnie czekam na potwierdzenie tej radosnej nowiny :) !!! Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam test tydzien temu doklanie i nic nie bylo. poszlam do lekarza, bo mnie podbrzusze bolal a ise cos innego okazalo:) pozyjemy zbaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez często boli podbrzusze. Kiedyś tego nie miałam, teraz od kilku tygodni tak mam . Bardziej wierzyłabym w ten test . Ale bym go na Twoim miejscu powtórzyła. Jokas a czy spóżnia Ci się miesiaczka i ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sume powinnam w tym tygodniu dostac a jak nie dostane to moge byc pewna ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli-dostałam album i jetem zachwycona. jest cudny!!!śliczne te nasze dzieciaki i w ogóle pierwszy raz widze niektóre mamy:) ale frajda:) dziękuję Ci bardzo ELi. Normalnie dziewczyny jesteście wielkie:Agus7 i ELi-jak wy znajdujecie na to czas, i to jeszcze przy raczkujących dzieciach? JA w weeekend niejestem w stanie przysiąść się do komputera na dłużej bo mała tak szarżuje po mieszkaniu że muszę za nia biegac i ratować nasz dobytek. w przeciwnym razie większość rzeczy byłaby wyrzucona za balkon, kwiatek stojący na podłodze zeżarty a firanka zerwana z karnisza(dziecko namiętnie wstaje). wczoraj okazłao się ze nasz tel. nie działa. Winowajca? Oczywiście nasza córeczka... Rzuciła nim z takim łoskotem że...Ehh-chyba kiepskiej jakosci byl;) Jokas-po test zasuwaj i bedziesz miala wynik. Czy chcesz męża na wstrzymanie wziąć-żeby sie pomartwił trochę hehehe? Tak czy siak-daj znać jak juz bedziesz wiedziala na 100%. Czy kolejne dziecko jest mocno wyczekiwane czy raczej tak trochę los dopomógł? Bo moja koleżanka tez jest w ciąży ale trzeciej i zupełnie nie podchodzi do tego-ze zrozumiałych dla niej względów- z entuzjazmem.Z kolei kolejne dwie bezskutecznie starają się o dzidzie już kolejny rok. Ehh-no i jak tu cokolwiek planować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam zdjecie Asi 20 wiec nowa wersja będzie bogatsza o zdjecie kolejnej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thefly u nas w miescie niema zagrozenia powodziowego,ja mieszkam w wielkopolsce,a stego co wiem to woj.dolnoslaskie jest chyba najbardziej zagrozone,niewiem dokladnie w kazdym razie u nas napewno nie grozi nam powodz:) ania30 no niestety musze przecierpiec tą moją tesciowke:)ale zgadzam sie z Tobą co do albumu,zeby agus zadecydowala o ilosci o czasie,my nie bedziemy poganiac,wiadomo,ze ma tez inne rzeczy na glowie niz tylko nasz album,wiec ze spokojem i niech agus stawia warunki,a nie my:)) jokas ja chyba bym nie wytrzymala i powtorzyla tescik:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dziwne wiadomosc, że te wiadomosci Flowers i Ani 30 skierowane są do mnie. dziewczyny ja nie stawiam warunków i nie pospieszam, nie ponaglam. Próbuje podrzucac pomysły to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być \" mam dziwne wrażenie\" ;) nie wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli z reka na sercu nie przyszlo mi na mysl,zeby o stawianiu warunkow,miec na mysli Ciebie! Poprostu tak mi sie nasunelo ogolnie,wiadomo,ze kazda ma prawo napisac o swoim pomysle,agus moze wziasc to pod uwage i powiedziec jak ma byc,ale na serio nie mialam zlych zamiarow.Jesli Cie urazilam to sorki:) mi akurat twoje tematy przypadly bardziej do gustu,juz to napisalam wczesniej.Moze stawianie warunkow to zle to ujelam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowrs - ja też nie mam zdjęć od samego początku ,bo wtedy robiliśmy zdjęcia aparatem zwykłym a nie cyfrowym . Ale spróbuję je gdzieś zeskanować. sylmag- te nasze KOCHANE teściowe !!! Nic tylko dbać o synusiów !!! A co do tematów to oczywiście sugestie przyjmuję , a te moje tematy to były rzucone ot tak jako przykład Więc tak naprawdę jem coś innego brzmiał by pewnie w oryginale inaczej. Ale fajnie że podrzucacie pomysły. flowrrs- czasami cieszę się że mnie teściowa nie odwiedza !!! Ale ja nigdy nie powstrzymałam się od odpysknięcia więc moja teściowa ma trochę respektu. thefly -jak na razie deszcz co chwila pada, ale myślę ze nas nie podtopi, zresztą nie ma skąd. Ale denerwuje mnie to bo z małym częściej siedzi się w domu. co do ilości zdjęć to wy zdecydujcie jakie tematy chcecie mieć zamiszczone i wtedykażda przyśle tyle zdjęć. I ważne jest żebym wiedziała ile z nas weźmie w tym udział. A może umówmy się tak , że przyślijcie zdjęć ile chcecie , tylko proszę opiszcie w jakim temacie chcecie je mieć, aja poprostu będę robiła tematami i jeśli pojemność płyty pozwoli to zamieszczę tyle zdjęć ile się da. Więc nie będzie tak że od jednej będzie to 60 z od drugiej 4 napiszcie która weźmie udział !!! To wtedy policzymy ile zdjęć na każdą przypadnie !!! widzę ze zainteresowanie albumem wykazują i oczwyiście chęcia udziału eli, flowers reszta proszę się dopisać A co z tą muzyczką jokas - ja robiłam badanie krwi w dwa dni po dniu w którym miałam dostać miesiączkę, i test z krwi wykazał na 100 % że jestem w ciąży. ewcia26 - na robienie albumu i siedzenie przy kompie poświęcam wieczory kiedy Sebek już śpi czyli od godz 21 do róznie. W dzień też rzadko daję radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
dzieki za album!!super!!!dzieki wielkie ze poświęciłyście się aby coś tak cennego stworzyć... wielkie dzieki!!!!!!!!!!!!!!bede go oglądać często, bardzo mnie się podoba a Laura już raczkuje od dzisiaj, narazie wolno ale już prawidłowo, bo wcześniej jakoś tak pełzała. jakaś jestem ciekawa czy będziesz w ciązy czy nie, nie będę również jescze gratulować radosnej nowiny. my juz ustaliliśmy że kolejne dziecko za jakieś 5 lat, bo ja chce popracować i Laura niech podroścnie i wtesdy coś pomyślimy, no ale jak się wcześniej trafi, co by chciał moj mąż to się też bedę cieszyć.ale narazie jestem młoda i chce się jescze rozwijać zawodowo. oh Eli dziekuje ci bardzo za ten albumik, i innym mamom też za chęć udziału i że jescze na forum zaglądają mimo iż czas niekiedy na to nie pozwala... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie dziewczyny uzależniłam się od naszych albumów i co chwila je oglądam:) dzieciaczki są cudne!!!! I oczywiście ja też się piszę na nowy album!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem czy czekac na zdjęcia pozostałych dziewcyzn czy wysłac wam album z nowymi stronami juz teraz. ( Agus będziesz czekac? Do kiedy? ) Miło by było gdyby się tak te osoby odezwały i napisały czy wyślą zdjecia i mam czekac czy nie czekac a tu nic, mimo moich maili i ciągłego pisania o tym na forum. Poprosiłam o nieignorowanie mojego maila w jednym z maili i odpowiedz na niego ( jakąkolwiek) a tu większosc mnie olała. Chyba ja tez oleje tą większosc i zaraz wyśle wam album w wersji ostatecznej. Nadal tez nie wiem czy wszyscy dostali album ode mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli - wyslać nam album z nowymi stronami juz teraz :) agus - ja tys sie pise na tyn nowy album hej :) a co do muzyczki to może np. coś fasolek dziecinnego albo kołysanka ale to może za mdłe no to może jakis dance\'owy hicior z tego lata no ni wim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia30
Dziewczyny, które są na etapie odstawiania od piersi, co w zamian maminego mleczka podajecie? Ja mam wrażenie,że moje mleczko sie konczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia mój od dawna jedno karmienie cycowe ( około 4 w nocy) i mleka z butli nie chce wiec daję twarozek, odrobinkę czasem sera żółtego ( ale niekoniecznie) kaskzi na mleku modyfikowanym i dodaję mleka modyfikowanego do .. owoców, makaroniku, ryżu, platków ryzowych, deserków itp. Ale on i tak pluje jak tylko mleko wyczuje ;) Ja tez tak podobno mialąm jako dziecko. Podobno 2 kaszki dziennie wystarcza i zaspokoją zapotrzebowanie na mleko ale nie sprawdzałam , nie czytałam wiec nie wiem. Megji, Tygrysicaaa Ewunia 21 gdzie sie podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia30
Eli a moja je dziennie ok 200ml mojego mleczka myslisz, ze to wystarczy no i oczywiscie do tego inne jedzonka ale nie na mleku. Kaszki ryzowe ale na wodzie no i "dorosłe" jedzeniezupy, ziemniaczki, owoce.... myslisz, że to wystaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia30
co ja z tym "myslisz,że wystarczy" to z pospiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia30
aaa kaszki na mleku modyfikowanym ląduja na mnie (na babci) na stole, na foteliku i gdzie tam moja Muszka plujka siegnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus7 napisz tylko do kiedy mozna przysylac Ci fotki do albumu,ile nam dajesz na to czasu? Fajnie jakby w podkladzie byla muzyczka,ale ja bym byla za tym,zeby jakas dziecieca,kolysanka itp. celebre23 fajnie,ze mala raczkuje,Bartkowi sie niechce raczkowac,ale super widok jak taki szkrab zasuwa na czworakach po domciu,ten maly od siorki raczkuje,bombnie czasami we futryne i zachwile zasuwa dalej:))) U nas to ani zębow,ani raczkowania ja niewiem co z tym moim synkiem jest :)) eli wysylaj poprawiony album i nie czekaj,jak nikt nie reaguje nawet na twoj email,zeby potwierdzic to czasem sie mozesz zaczekac,najwyzej pozniej znowu podeslesz poprawiona wersje gdyby jednak ktos podeslal Ci fotke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nasze forum cos wymarnialo,dziewczyny pouciekaly,dawno niedostalam tez od Was nowych fotek dzieciaczkow,oprocz eli:)) Mam nadzieje,ze to tylko wina wakacji,a od wrzesnia znowu forum bedzie tetnic zyciem. Dota to chyba sie plazuje cale dwa miesiace:))) Ewunia21 ty tez ucichlas,gdzie wy sie wszyscy podziewacie??? Wiem tez,ze kazdy ma swoje obowiazki,ale 5 minut napewno by sie znalazlo,zeby nastukac pare slow:))W tabelce jest sporo mam,a udzielajacych sie mozna by policzyc na palcach. hmm eli wspomniala tez o tygrysicy,no wlasnie tygrysica co z Toba sie dzieje??znowu na mazury wyjechalas czy nawal obowiazkow domowych???:))) U nas dzisiaj sloneczko sie przebija i nie pada,wiec mam zamiar wyjechac na popoludniowy spacerek,bo maly od siedzenia w domu jest niezle obreczony!no i mi tez potrzeba na swieze powietrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia 30 nie mam pojęcia czy starczy. Czy mojemu starcza tez nie wiem ale skoro nie chce to przeciez go nie nafaszeruję jak gęś ;) ( swoją drogą to tuczenie gęsi wcale śmieszne nie jest) Wpadła mi jakas ksiązeczka Hippa w ręce nie tak dawno i tam polecają jeden mleczny posilek dziennie dla takich maluchów jak nasze, wiec pewnie wystarcza. A skąd wiesz , ze mala zjada 200 ml? ja pojęcia nie mam ile mój. Postanowiłam jednak wyslac wam album po raz kolejny z nowymi zdjęciami. Sprawdzcie pocztę. Celebre a czy Ty dostałas album? Nic się nie odzywasz? A Ty Stysia? Megji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus pewnie znów nie dostaniesz albumu bo mam info na poczci ze przekroczony jest u Ciebie rozmiar skrzynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia30
Eli ja sciagam pokarm w pracy 2 razy i jeszcze w domku raz i to podaje małej przed snem a jak jest za duzo to nastepnego dnia dolewam do kaszki ryzowej. W nocy mała jej jeszcze 2-3 razy z piesi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylmag
Eli albumik dostałam pokazałam mężowi był zachwycony ja tez My wczoraj pierwszy raz zjedlismy gołąbka, dzis kupka była ładna więc chyba nie zaszkodził Kuba raczkuje coraz szybciej nauczył się z raczkowania siadac klękać ale do stania to sie nie rwie a przeciez on jest najstarszy za miesiąc skończy rok, chyba go nie podrepcze od moich rodziców dostał juz prezent, bardzo mu sie podoba http://www.allegro.pl/item119201197_8w1_rowerek_jezdzik_kolyska_pchacz_od_4m_ca.html mam nadzieje ze długo mu posłuzy teraz jestesmy na etapie uczenia sie dmuchac świeczki ale kiepsko nam to wychodzi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×