Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

usg wyszło dobre ufff powiedziała ze widocznie okostna w tym miejscu jest grubsza jeszcze dziś odbieramy prześwietlenie i mam nadzieję że to koniec tej historii aczkolwiek już dziś znów zaczerwieniona głowa w tym miejscu :( bo ja podnosiłam piłeczkę która on mi rzucił a ten z impetem biegł do mnie po nią no i ja jak wstawałam to swoją głową przywaliłam w jego dwie pierdoły :D pączków zjadłam 3szt :) no i faworki bo wolę od pączków ale się maluchy pochorowały - szybkiego powrotu do zdrowia życzymy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na chwilkę, bo moi panowie jedzą obiad (czytaj: mój mąż usiłuje wepchać małemu chociaz odrobinę zupy) Pomidorówka wg Konradka jest be i nadal uznaje tylko rosół z makaronem, jeszcze trochę, a nie bede mogła patrzeć na tęn specjał:) Ania - mam wyjście albo je sam z talerza i czasem uda mi sie mu do buzi przemycić coś więcej, albo nie zje nic. A talerzy z zupą nie zrzuca na podłogę, zdarza mu sie wywalić z ziemniakami lub czymś takim, alke z zupa jakoś nie próbował. A najwyżej jak widać na zdjęciach moja kuchnia superstara i nadaje się do bardzo gruntownego remontu, tylko kasy brak i na podłodze linoleum więc skorupy można zamieść, a resztę pościerać. Co do zwierzaków to mamy psa i dwa koty, bo mieszkamy w domu prywatnym, ale wszystkie zwierzaki podwórkowe, bo moja babcia nie toleruje domowych. Flowers - to nie ocet nakładasz na włoski, tylko przy ostatnim płukaniu do wody do garnka dodajesz lyzke octu na spora ilość wody i spłukujesz. To tylko ma lekki zapach octu i nie czuć po wysuszeniu. Matowe włoski sa na pewno po myciu mydłem. Więc ew. możesz spróbować szamponu dla dzieci. Ja myję Konrada tylko w balneum hermal plus, ze wzgledu na AZS i włoski ma błyszczace po tym i ładne, pomimo, że woda lekko tłustawa. A teraz się pochwalę: w walentynki mój mąż z samego rana pojechał na koncert do Poznania, ale popołudniu zawitał do mnie kurier z kwiatami:) Dzisiaj natomiast mąż zabrał mnie i małego do siebie do pracy na przedstawienie dla dzieci. Grali Kopciuszka i mały był zachwycony:) A ja myślałam, że się będzie bał:) Wszystkim dzieciaczkom powrotu do zdrówka życzę Thefly -cieszę się, że wszystko w porządku. pozdrawiam, bo moi mężczyźni już po jedzeniu i mnie męczą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, nie melduje sie bo oli od 3 nocy nie spi bo chory, a ja niewyspana chodze i z podkrazonymi oczami:( Nigdzie wczoraj nie wychodzilam wieczorem, bo nie mialam sily i ochoty a paczkow zjadlam 3szt z likierem, z wisniami i czekolada mniam mniam:) W walentynki nie bylo nic wyjatkowego bo maz musial wyjsc wieczorem, wiec do duuu... Ogolnie mam jakiegos dola:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha my mamy 16 zabkow, 82cm i okolo 11,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odstawiamy smoka. Jutro wam powiem jak wytrwalismy noc. Smoczka przedzirawiłąm, położyłam na podłodze koło maskotki - pieka. On znalazł smoka, popatrzył na dziurke i nie spodobał mu się. Powiedzielismy ze piesek pogryzł smoka. Potem doslzismy (razem) do wniosku ze smoczek jest zeputy i trzeba go wyrzucić. Kamiś sam osobiscie zaniósł go do kosza. Położylismy się o 19-tej. Kilka minut się bawił, kilka minut marudził ze chce smoka ale ciągle tłumaczylsimy ze się zepsuł bo piesek pogryzł i jest dziurka.... Nie płakał. W koncu się położył i ... zasnął! O 19.20 :) Jak jeszcze przezyjemy tą noc bez płaczów i walki o smoka to chyba będzie wielki sukces :) Odezwę się jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli jak Ci się uda z tym smokiem to ci zazdroszczę!!!! Ale my chyba na początek musimy odstawić pierś a potem smoczka ...tak mi się wydaje... Dzisiaj byliśmy u gastrologa-pani powiedziała że wszystko ok ale i tak chce nas widzieć za 3 miesiace jak nam idzie z wagą...obecne dane do tabelki to Franek 16 miesięcy waga 9200 -reszta bez zmian Dziewczyny których dzieci mają AZS-do jakiego lekarza z tym chodzicie? bo my chodziliśmy do dermatologa ale ta Pani mi się nie podoba bo po pierwsze juz na pierwszej wizycie mnie wkurzyła bo powiedziała że karmienie piersia po roku jest obrzydliwe a po drugie wkurza mnie bo zapisuje mu tylko co chwila jakieś drogie maści i jeszcze mówi w jakiej aptece mamy kupić bo niby tam najtaniej( a to ze na karaiby za to jeździ to już nie dodaje:).....no i tak jakoś nie wiem co z tym fantem począć....Frankowi policzki czerwone zrobiły się 4 miesiące temu i tak już ma...po zadnym jedzeniu mu nic więcej nie wychodzi...smarowaliśmy maścią Elidel i nic to nie dało...no i jesteśmy na diecie bezmlecznej..... pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thefly - super że usg wyszło dobre !!!! Sebek też non stop ma guzy, a ostatnio zauważam siniaki na nóżkach , ale jak ma ich nie mieć jak biegnie to wogóle nie patrzy pod nogi. dota - ty to masz męża, fajną ci niespodziankę sprawił i fajny pomysł z tym przedstawieniem. Ja też bym chciała gdzieś zaobrać małego ale on na mijescu nie usiedzi. A jak byliśmy na Mikołajkach, to dzieci starsze ładnie się bawiły w kółeczku a Sebek wcale nie był tym zainteresowany tylko biegał po całej sali. Chciałam z nim iśc na takie zajęcia wklejam link http://www.akademiahops.pl/ ale tam są zajęcia od dwóch lat, ale pani powiedziała że mogę przyjśc spróbować. Byłam strasznie napalona, ale jak sobie przypomniałam te Mikołajki to doszłam do wniosku że jeszcze poczekam, przynajmniej dwa miesiące. Fajne te zajęcia, bo rodzice biorą udział w zabawie, uczą się bawić z dziećmi. jokas - głowa do góry !!! przy tej pogodzie nie trudno miec doła !!! życzę oliemu szybkiego powrotu do zdrówka i wszystkim chorującym też !!! Mnie też dobija ta pogoda, bo albo niech będzie jeszcze zima oczywiście taka ze śniegiem albo niech się zaczyna wiosna !!! eli - powodzenia !!!! i napisz jutro jak wam poszło !!! bo my dalej ze smokiem !! Chociaż w dzień mniej, tylko Sebek teraz strasznie wszystko gryzie , chyba mu jakieś zębiska wychodzą 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona juz 25
W tabelce ktos pokopiowal bzdury z bodajze roczku.. Laura ma juz 10 zebow.. wzrost mierzylam 79 cm, wage podam w przyszlym tyg, bo juz dawno nie bylysmy u lekarza ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona juz 25
Dla mamus juz probujacych odstawic pampersy napisze, ze w USA sa do nabycia takie specjalne materialowe majtki z wkladem na jedno nasiusianie, czyli w razie awarii kanapa badz dywan nie ucierpia. ****trainigspants***potty trainig pants*** Ja nabylam takie trzy pary, bo znajoma mi bardzo polecala i jesli wypala dokupie jeszcze z 3-4. http://cgi.ebay.de/WC-TOEPFCHEN-TRAINING-WASSERDICHTE-UNTERHOSE_W0QQitemZ280081517763QQihZ018QQcategoryZ30245QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc... przezylismy noc bez smoczka ale i bez płaczu , bez dopiminania sie o smoczek. Całkowity sukces! No prawie całkowity bo pobudka zwykle następowala około 7-7.30 a dziś o 4.30! i od tamtej pory nie spi! Zwykle mamy drzemkę koło 10-11. Nie wiem jak nam z tą drzemką pójdzie ale noc była udana! Pierwsza pobudka przed północą- napił się herbatki i ... poszedł spac! Zero problemów chociaz kiedys obowiązkowo zasypiał ze smokiem i nawet przez sen go szukał. Druga pobudka koło 2-ej. Coś zamarudził lezac i zasnął. Spodziewałąm się płaczu, zanoszenia się, rozpaczy a tu nic! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasnął własnie i Spi bez smoczka :) Chyba się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
no wiesz Ona juz 25 ja po te pampersy do USA to raczej nie polece Agus a na co zbiersz z nestle bo ja bym chciała na ten przewodnik pascala uzbierac ale to az 30 kodów musi byc Thefly to super ze juz po zmartwieniu i ani jednego wiecej guza wam zycze Jokas dużo zdrówka dla Olivierka Dota no to dzielny twój Konradek ze sam zajadarosołek nawet jesli jest przy tym duzo zabawy,przepraszam ale Natalka siedzi na kolanach i jest spiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona 25 \" ktos pokopiował bzdury bodajże z roczku\". Nie spodobało mi się to stwierdzenie. Dobrze wiesz , że tabelkę prowadzi regularnie Thefly a nie \"ktoś\" i nie sądzę, aby tam były jakiekolwiek bzdury. Takie same dane Twojej córki sa tam juz od dawna a dziś nagle się obudziłaś z pretensją. A wystarczy podac aktualne dane i nie robić problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona juz 25
nie wiem kto prowadzi tabelke, bo nie bywam tu czesto, ale widac nader wystarczajaco, zeby stwierdzic braki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona juz 25
takie majtki mozna latwo zrobci samej wszywajac w kroczek gabke podszyta folia.. wystarczy naciac majtki w tym miejscu i wszyc .. leciec ci po nie przeciez nie karze, ale sa inne sposoby..zamowic w ebayu badz uszyc w sposob podany wyzej..duzo osob ma tez rodzine w USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona rzeczywiście bywasz tu bardzo rzadko, zjawiasz się i od razu masz pretensję , że w tabelce są bzdury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli - ja tobie się uda bez smoka, to ja też zacznę próbować bo zostanę ostatnia ze smokiem. Ale będę odstawiać też w weekend bo jakby nie spał w nocy to w tygodniu bym padła. Jeszcze nie gratuluję !!! Ale pisz jak idzie ? ania- ja też zbieram na przewodnik!!! Czytałaś regulamin bo tam oczywiście trzeba tylko kody o podanych numerach. Mnie się udało bo miałam kupione mleka, miśkopty i dwie kaszki z dobrymi kodami. Więc już ich trochę mam, ale gdzie tam do 30 Ojojoj coś tu pachnie znowu sprzeczką !!! Dota - super te zdjęcia, fajnie Konradek już wcina to my niestety z tym jesteśmy jeszcze na nauce. I słodko śpi na tych sankach !!! ania30- Natalka wygląda super w tej czerwonej kurteczce, taka mały cukiereczek. I fajne zdjęcia !!! I fajny śnieg , ja już zapomniałam jak wygląda !!!(śnieg oczywiście) eli - nie mów tylko że z Kamilka taki malarz, takie dzieła !!!! Sebek pisze , stawia kreskę i mówi że pisze \"ada\" i zupełnie nie wiemy o co chodzi, bo wszystko jedno co rysuje zawsze jest \"ada\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dota ja nigdy nie uzywalam mydla,zawsze kapalam go w plynie i szamponie w jednym do kapieli nivea. eli z tym smokiem to super Wam sie udalo!tylko pozazdroscic:) thefly fajnie ze badanie wyszlo dobrze i malemu nic powaznego sie nie stalo:) My dostalismy w koncu wypis ze szpitala i leki te dwa musi jeszcze dostawac w tej samej dawce ktora ustalili rok temu,a kolejna kontrole mamy 30maja no i moze wtedy odstawia juz na dobre,moze sie boja tak szybko odstawic,niewiem,trzeba czekac,najwazniejsze ze badania wyszly oki:) My mamy tylko jednego pampersa przez caly dzien,a na wiosne bede probowac odstawic na dobre:) Ona troche mniej wybuchowo:)a skoro thefly wedlug Ciebie wypisuje bzdury to mozesz rownie dobrze sama wpisac dane do tabelki i wtedy nie bedzie bledow:)po co niepotrzebnie sie sprzeczac:) a ja jeszcze niewiem na co zbierac kody,napewno troche uzbieram bo maly karton mleczka ma na dwa dni,podoba mi sie pare rzeczy,m.in. np. recznik i przewodnik:) super mamy pogode,od rana wczoraj i dzis sloneczko,trzeba to wykorzystac bo od wtorku zapowiadaja znowu zime:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus no wiadomo , że Kamilek sobie coś tam gryźda a nie rysuje i to najchętniej na podłodze albo po blatach ;) Można powiedziec, że smoczek odstawiony :) Wczorajsza drzemka była spokojna i trwała ponad 2 h a wieczorem po kąpieli bez żadnych protestów po prostu się położył i zasnął tak jakby tak było od zawsze. Flowers i ile odcinków nowej serii obejrzałas? Wciąga nie? Ja czasu nie miałam ale jak ostatnio przysiadłam to tez kilka odcinków na raz łyknęłam :) Super jest. Coś nam się ostatnio Sylwia 30 nie odzywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona juz 25
Ja sie z nikim nie sprzeczam, ale widze, ze wiele forumowiczek robi tu problem z niczego i sama prowokuje.. Moze to jest powod dla ktorego ten topik w porownaniu z innymi jest juz w upadlosci. Czytajac o problemach z sadzaniem na nocnik podsunelam jakas bo jakas w koncu alternatywe,a tu taka mila odpowiedz.. Nie pisze za czesto, ale jestem jedna z pierwszych, ktore na tym topiku od momentu jego powstania. Opanujcie sie dziewczyny, bo coraz mniej osob pisze. Ile z tabelke jeszcze w ogole sie odzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta od \"bzdur\" sie kłania nisko :D Eli buziaki za to, że tak stanęłaś za mną dęba ale ze mną jak z dzieckiem - Ona25 \"prosi\" thefly poprawia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
•Sylmag.... 10.09..KUBUŚ....2700..50cm 🌻 11M 9600.. 87cm..3z •Ewunia21. 24.09 WIKTORIA..3050..56cm 🌻 12M 7600.68cm..6z •Ania30.... 29.09 NATALKA....3200..53 cm🌻 16M 9700...80cm..12z •Karen ka..29.09 ALESSANDRO...3520..52cm 🌻 13M 11300...79 cm..6z •Flowers24 30.09 BARTEK....2900..53cm.. 🌻 15M 9100 ... 73cm..9z •Laura7 ....03.10 NADIA....3800..53cm 🌻 15M 11000...84cm..14z •Agucha 29 ..05.10 NATALKA..3050..50cm 🌻 15M 9200..75cm..6z •Eli.......... 08.10 KAMILEK....3850..56 cm 🌻 15M 11500..81cm...16z •tygrysicaa. 09.10 STEFANEK..3480.56 cm 🌻 13M 8700..71cm..7z •Emelle..... 10.10 KAROL....3190...53 cm 🌻 10M 9100…………2z •Thefly...... 10.10 ADAŚ....3340..52 cm 🌻 15M 10500..80cm..9z •Jokas.......10.10 Oliver....3000..50cm 🌻 15M 10125..80cm..12z •Mama szczęściara.10.10.Michałek...3950.57cm 🌻 15M 12000.82cm..10z •Delphi31... 11.10 NATALKA....3300..53 cm 🌻 12M 8600..76cm..8z •Agus7..... 13.10 SEBASTIANEK....3300.52 cm 🌻 15M 10400 80cm..8z •Waga 77.. 16.10 FRANEK....3470 ...55cm 🌻 15M 9000..75cm..6z •Maggie7000..20.10 NATALKA .. 3700.. 55 cm. 🌻 10 M 9200..72 cm..6z •Sylwia30.. 21.10 KALINA....4100...63 cm 🌻 15M 12500..77cm..6z •Frezja 73.. 23.10 KONRADEK....3550..60 cm 🌻 6M 7075..70cm..2z •Megji…… 23.10 PAWEŁEK.... 3360..35 cm 🌻 10,5M 1030..4z •Ona25..... 24.10 LAURA....3080...50 cm 🌻 15M..8700...79 cm..10z •Celebre23..24.10 LAURA....4010..53cm 🌻 15M.. 11600 80 cm..16z •asia_20... 25.10 ARTUŚ....4240...60 cm 🌻 15M 12700…98cm..8z •Dota28.... 26.10 KONRADEK....3480...60 cm 🌻 15M 9900..81cm.16z •ewcia26.. 30.10 JULECZKA....3000...57 cm 🌻 12M 9500..73cm..10z •stysia 74.. 04.11 ZUZANNA....3620..54 cm 🌻 15M 12000. 86cm..8z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona juz 25
Prosze, prosze :D i milej niedzieli zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dzisiaj takie słońce że aż serce rośnie:) czy wasze dzieciaczki tez nie chcą jeździć w wózkach ? Dla Natalki najlepszą część spaceru jest bieganie na własnych 2 obrywanie listków, dotykanie wszystkiego co brudne itp po każdym spacerze musze prać spodnie bo kończy się ta bieganina serią upadków:) Natalka mówi masz tak mi się to spodobało że cały czas każę jej to mówić a słodycz zalewa moje serce:) ale prawdziwe osiągnięcie to po wstaniu z łóżka woła mnie chodź:) jest coraz bardziej świadoma wszystkiego i bardzo szybko zapamiętuje..jest mi teraz lżej widze że koncentracja wzrosła także potrafi zająć się sama dłużej sobą i przysparza mi tyle radości:)chyba najgorszy okres minął..co piątek spotyka się z dziecmi moich znajomych i jest najbardziej otwrtym odważnym i wesołym dzieckiem z całej paki..tylko widzę że bardzo lgnie do mężczyzn to chyba ten brak ojca.. no cóż.. Aguś z Twoich wypodzi domyślam się że była jakaś ogrmona burza w Twoim życiu jak nie chcesz pisać o tym na forum to może klikniesz do mnie maila? nebos@poczta.onet.pl pzdr dla all i nie kłóćcie się , forum jest dla wszystkich czy ktoś bywa tu często czy rzadko pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądźcie pozdrowione :) I znowu koniec weekendu buu:( ale na szczeście od czwartku mój mąż ma 2 tygodnie urlopu to troche pobędziemy razem a ja nieco odpocznę :) Od wczoraj trzyma mnie zapalenie ucha paskudna przypadłośc nic na nie nie słyszę i do tego boli straszecznie :( więc dzisiaj pomimo pieknej pogody musiałam siedziec w domciu, mężuś zabrał Natalke na spacerek, poszli sobie za raczkę pochodzić i wrocili po 1,5 godziny oboje zadowoleni. Dowiedzialam sie, że Natalka próbowała jak smakuje trawa i kora ...... tatus na wszystko pozwala. My niestety też nadal smoczkowi jesteśmy czasem mała całą noc prześpi ze smoczkiem w buzi no i tak okolo 4 nad ranem głośno domaga sie niam niam czyli mleka wiem ze juz nie powinnam dawac jej mleka w nocy ale ona za skarby swiata nie zasnie bez mleka jak sie przebudzi w nocy . Waga 77 masz racje ta Dermatolog to powinna świnie paść a nie dzieci leczyc skoro jej zdaniem karmienie piersią po roku jest obrzydliwe sama pewnie dzieci baba nie miała to teraz zazdrości innym matkom, że mogą karmic piersią szkoda gadać. A moja Natka tez waży 9200 chyba nie jest to jakaś strasznie niska waga chociaż Franuś to chłopiec to może trochę inaczej liczą. Kurcze tez się wciągam w ten serial \"skazany na smierć\" :) dzisiaj nastepny odcinek !!! Delphi 31 widzę, że chyba wszystkie Natalki podobne ciekawe świata, radosne i otwarte na ludzi moja jest taka samiutka :) Moja Natka nauczyła sie mówic niunia tak słodko powtarza niania i stuka sie w piersi na znak ze to ona i tez mnie wola po obudzeniu chocby w srodku nocy :) Wyslij jakies fotki twojej kruszynki bo jej chyba jeszcze bnie widzialam a dochodza nasze do Ciebie ?? Milego wieczorku życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowers- to fajne że badania są ok. a lekarstwa jeszcze troche pobierzecie i tez będzie ok. ona - może mało nas pisze, ale nie uważam że topik upada póki ktoś się odzywa, a wiem że niektóre dziewczyny z braku czasu albo weny czytają, a czasem dadzą znak co słychać. Ja też tu jestem od początku forum i przykro trochę słuchać kłótni i pretensji delphi - mój spacer wygląda tak samo. Więc w sobotę jak nie ide do pracy, poszłam z małym do parku bez wózka, więc sobie potuptał i pooglądał wszystko co chciał. Ale nie zawsze tak mogę , bo jak jadę go zaptowadzić do mamy to zwykle się spieszę do pracy i nie mogę go wyciągnąć z wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
wiecie co, tak was czytam tzn.ona co napisala i przeciez te bzdury to ona podala wiec jakie to sa bzdury, to prawda, sa to ostatnie dane jakie zostaly do tabelki podane wiec moj Boze nikt nie jest jasnowidzem aby przewidzec ze nam w oczach rosna nasze pociechy. i bez kłotni tu, bo topic faktycznie nam upadnie...a tego nie chce laura juz zdrowieje, ale ja od niej mam bol gardla jak diabli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
ale ja tez nie zawsze pisze ale codzienie czytuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli obejrzalam 16odcinkow i czekamy z mezem na premiere kolejnego jesli sie nie myle w tym tygodniu:) Delphi31 jak wsadze malego do wozka to siedzi grzecznie,a czasem sama go wyloze zeby sobie pochodzil i wtedy niechce isc za raczke a nozkami tez mu sie niechce mocno podnosic i zalicza upadki bo on musi szybko szybko,musi dotknac kamyszki,trawke,drzewko a czasem sobie siada:)i potem tak jak ty mamy male pranie:) Wczoraj bylismy w takim malym zoo,maly byl zauroczony zwierzatkami,juz kiedys z nim bylismy ale wtedy przespal impreze,a wczoraj mu sie bardzo podobalo,szczegolnie jak malpki daly popis na hustawce:) Jak czas pozwoli to podesle pare fotek:) Dzisiaj jest pochmurno,w domu ciemno i malemu udziela sie ta pogoda jest placzliwy i rozdrazniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×