Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

A co do wigili to planuję urodzić wczesniej :D Kamila też urodziłąm 4 dni przed terminem. Znów będe złopać herbatkę z liści amiln. Wtedy podziałala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Dziękuję wam dziewczyny że wypowiedziałyście się na temat wczasów,oczywiście każdy inaczej to rozumie i też pod namiot bym nie pojechała,Eli masz rację że pobyt z wyżywieniem też ma swoje znaczenie zwłaszcza kiedy nasze dzieci są jeszcze małe.Bądź dobrej myśli Eli z maluszkiem będzie wszystko dobrze,napewno uda wam się jeszcze wyjechać nad morze,może weekend,może tydzień a to zawsze coś a jak dla mnie to bardzo dobrze.Eli ja patrząc na zdjęcia z Ciechocinka nie zauważyłam żebyś jakoś inaczej wyglądała niż na poprzednich tzn grubiej być może że ty to zauważasz po ciuchach właśnie ale najczęściej przy drugiej ciąży brzuch jest szybciej widoczny i piersi szybciej się powiększają,ale teraz się tym nie przejmuj tak musi być.Jak zareagowała opiekunka kiedy dowiedziała się że idziesz na zwolnienie i nie będzie ci już potrzebna? Celebre dobrze że wymioty same ustąpiły przy tych upałach wszystko się szybciej psuje i nawet nie wiadomo co zaszkodziło. Wczoraj byłam u mojej mamy,dostała od nas kwiaty i słodycze w ładnym koszyczku+krem opakowałam to wszystko w przezroczystą folię z kokardą fajnie to nawet wyglądało.Dzisiaj jedziemy do teściowej,gips jeszcze prawie cały czarewiec ma nosić już nie wytrzymuje często płacze i mówi że lepiej żeby ją pies zagryzł bo ona tak nie może juz wysiedzieć,tłumaczymy jej ale jakoś niewiele to daje,palce się zastały iporuszanie nimi sprawia jej duży ból nie wiem kiedy tak naprawdę odzyska w nich sprawność,jeśli nie zacznie ćwiczyć teraz to wszystko się dłużej przeciągnie,teściowej kupiłam komplet szklanek kieliszków i literatek na prezent,dorzucimy jeszcze coś dla lepszej rekonwalescencji typu soki,owoce. Pozdrawiam was i dzieciaczki,miłej niedzielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
Eli to miałaś szczęście że na ciebie podziałały liście malin, na mnie nic nie działało i Laure przenosiłam 14 dni!yy To fajnie sobie zaplanowaliście z tym pokojem, napewno maluchom będzie wygodnie i zabawnie we dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wam minol Dzien Mamy? Ja zrobilam sobie sama prezent i poszłam z malym do fryzjera.Liczylam,ze nic z tego nie bedzie po ostatniej probie obciecia wlosow.A tu mily prezent,Bartus zadowolony siedzial na kolanach taty i grzecznie obserwowal jak pan fryzjer go obcina.W nagrode dostal czekoladke i byl caly zadowolony:)Teraz sie ciesze,ze nie musze go ja obcinac,bo nie bardzo mi to szlo:) eli moj ma numer butkow 23,a co do spania to makabra tez mamy 28 stopni,ledwo wyjdzie z kapieli i kladzie sie spac to pot z niego leci,spi w samym body na krotki rekaw i odkryty.A z drzemka jest u nas tak:rano o7 pobudka, o 10:30-11:00 drzemka,ktora trwa roznie raz 1,5godz. a czasami bywa 2godz. a na dobre spanie to 19:20 tak okolo i ladnie spi do rana bez przebudzen.Rano czasem wstanie o 6,ale spi na materacu,wiec my spimy dalej a on sie bawi z pol do 45minut.Przenieslismy do sypialni troche zabawek i dzieki temu niema rano placzu tylko sobie wstanie i sie bawi,a potem wola mama tata mama tata mama tata i to jest nasza pobudka:) eli mam nadzieje,ze po wizycie nie nabralas doła i miej wiare,ze ciaza ladnie przejdzie bez powiklan.Duzo odpoczywaj,pewnie przy Kamilku ciezko o odpoczynek,ale jak tylko on drzemie to ty tez sie kladz.Zmywanie ,pranie,sprzatanie zostaw mezowi,a obiadki rob szybkie,byle sie nie przemeczac,a napewno bedzie dobrze.Tego Ci z Bartusiem zyczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli pewnie to mile uczucie jak Kamilek wie i pokaze gdzie jest dzidzia u mamy.Moj chrzesniak w wieku Bartka,przytula sie do mamy brzucha i mowi na dzidzie w brzuszku błat,czyli ze bedzie mial brata:)albo przytula sie do brzuszka objemuje i mowi koko,czyli ze kocha dzidzie,czesto siostra tez mowi,ze przychodzi dawac tutu z kubeczka i do pepka przyklada:)takie to rozne pomysly maja dzieci:) celebre dorze,ze Laurze nic nie dolega,ze to tylko było chwilowe,moze tylko cos nie tak strawila.... eli fajnie,ze masz duzy brzuszek i niema nic do wstydu,ciaza to piekne chwile dla nas kobiet:)z duzego,widocznego brzuszka mozesz byc dumna:) ania30x tesciowa pewnie troche podlamana psychicznie,napewno w te upaly gips i to co przeszla meczy ja,zalamuje..ale musi sie nie poddawac i jak najmniej przebywac sama.Oby szybko wrocila do pelnej formy.. strasznie parnoooo dwa razy zagrzmialo,ciut popadalo i dalej parowaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Flowers z tym gotowaniem u mnie to niestety tragedia. Czasem mam dzien , że wogóle nie mogę wchodizć do kuchni. A jak mam lepszy dzien to do kuchni wejdę ale lodówki i tak nie otworzę bo będę haftować ;) Być może jutro pojedziemy na 3-4 dni do Olsztyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego z okazji Dnia Matki:) spóźnione, ale szczere. ja cóż cały weekend w pracy, dopiero teraz kompa odpaliłam, bo mały śpi. Męża nie było, ja wracałam po 19 do domu, a wychodziłam o 7. Dzisiaj z powodu odbierania męża w środku nocy aż z Rudy Śląskiej i nieustannej duchoty, nie mogłam spac, więc chwilowo jestem nieprzytomna:( Eli, dużo zdrówka, bedzie dobrze. Celebre - dobrze, że wszystko ok:) Co do drogich wakacji to ja takich nie znam poza naszą podróżą poślubną, która i tak nas kosztowała 2500 za 2 tygodnie w Bułgarii. Korsyka to dla nas był supertani wypad, bo tylko za droge płaciliśy resztę mieliśmy za friko, bo mąż tam pracował. Normalnie też jeździmy szukając tanich noclegów i spędzamy czas aktywnie. Leżenia na plaży nienawidzę, lubię tylko kapiele morskie:) Rok temu wychodziłam z małym o różnych porach na plażę, ale raczej po obiedzie, on spędzał czas pod parasolem, teraz pewnie z tym problem będzie:) Drzemkę mamy od 12 30 do 14 przy upałach a normalnie ok 40 minutek:) A w nocy u nas ok. 21 stopni, a mały spi w krotkim bodziaku albo na to ma cieniutenkie spodenki 3/4, a przykryc się nie da. Wszystko z wrzaskiem przez sen skopuje, więc ja przestałam reagować, a on śpi spokojniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny nie dzywalm sie bo bya w Polsce na tydzien, a pred urlopem milam jakiegos dola i sie nie odzywalam. terz jestem pozytynie nastawiona tylko ogoda kijowa, bo pada a u rodzicow slonko. Oli spi w body na krotki rekawek i to tyle, a jaku cos innego w te upaly zaloze to si niespokojnie. Eli bedzie dobrze i glowa do gory. odezwe sie pozniej bo musze sie rozpakowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Eli Natalka śpi w krótkich piżamkach,podkoszulek i spodenki uchylam lekko okno i niczym ja nie przykrywam w dzień śpi od ok 13 i różnie 1,5 do 3 godz.czy Kamilek w Ciechocinku też miał drzemki w ciągu dnia? Dzisiaj idę na występ do szkoły z okazji Dnia Mamy,być może wezmę Natalkę żeby zobaczyła występ starszego brata,który ma rolę żaby-rechotki a w piątek już wyjeżdża na Zieloną Szkołę w góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 30 tak Kamiś miał drzemki z Ciechocinku i to bardzo regularne i bezproblemowe- codziennie od 10.30 do ok 13.30. kamil juz tez spi w body na krótki rękawek ale takimi ze spodenkami ( nie wiem jak to się nazywa- taki krótki pajacyk) . Przykrywam go w nocy prześcieradłem ale i tak się rozkopuje wiec nie nalegam. Ale boję sie zostawić w pokoju otwarte okno bo łóżko jets bezpośrednio pod oknem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory dziewczyny za literowki w poprzedniej wypowiedzi, teraz dopiero zauwazylam. Zaraz ide do ginekologa, a o co chodzi to wam pozniej napisze bo sie spiesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokas - czekamy na wiadomości i mam nadzieje, że tylko pomyslne. U nas nadal upał niemiłosierny:( zaczęło kropić jak usypiałam Kondzia i tyle tego, teraz wybitna palma!!! Zapomniałam wczoraj dopisać, że mój synek nosi buciki w rozmiarze 21-22. Stópka mała, a on wielki:) dokładnie jak jego tata:) A i śpimy przy otwafrtym oknie całą noc, w ogóle nie zamknęłam tego od ogrodu od jakiś 4 dni:) Eli - to się rampers nazywa taki bodziak ze spodenkami:) Ja juz nie widziałam nigdzie takich na rozmiar 92, a w zeszłym roku w wakacje to głownie w rampersach mały biegał, bo wygodne. korzystając z drzemki małego musze jeszcze obbiad ugotowac, bo tak to cały czas na zewnatrz siedze, aż pragnę odrobiny deszczu, żeby dom porzadnie odgruzować, bo on nic tylko ogródek i ogródek:):). Powiem wam jeszcze tylko, że samodzielność mojego syna to mnie wręcz momentami przeraża. po schodach biega sa, na dól musze go sprowadzać, ale po mnie przychodzi i żąda podania ręki. jak pies nie ma w misce wody, albo jedzenia, to przynosi, zeby mu nalać. Jak zgłodnieje on sam, to prowadzi mnie do lodówki, po czym wybiera co będzie jadł, czeka az podgrzeję, a w między czasie wyciaga sobie talerz albo miseczke i prosi o sztućce. potem sam z kuchni niesie sobie jedzenie na swój stolik, przysuwa krzesełko i zabiera sie do jedzenia (tutaj jak wiecie bywa różnie) :) jak cos wyleje albo wysypie to biegnie po ścierke albo zmiotkę, sprzata, wyrzuca do kosza itd. ja tylko poprawiam to czego nie zdołał zebrać. na zewnątrz tez moja opieka polega na tym, że pilnuję żeby psa nie zamęczył, bramki nie otworzył i ogólnie mam być:) alez mi się samosia trafiła:) ale kocham okrutnie tego mojego smyka:):) pozdrawiam i zmykam obiad gotować, może coś zje ten mój bączek, dzisiaj mamy kalafiorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz pisalam, bylam u ginekologa, bo ostatnio przez 4 dni przed okrese plamilam. Okazalao sie wszystko ok. Czy w cizazy jestem nie wiem, bo nawet teraz by napewno nie byloby widac. Kolejna @ma przyjsc 5 czerwca, wiec czekam:). Jak bedzie inaczej to 13 dnia cyklu mam isc do lekarza na usg. Oliver zaczal duzo mowic, nauczyl sie w Polsce mowic buty, koty i co to jest. Mowi teraz wiecej po polsku jak po niemiecku ha ha:) mam wrazenie, ze wiecej rozumie, co mnie bardzo cieszy. Jesli chodzi o rozmiar buta to ma 23. U nas obecne nieciekawa pogoda bo pada, wiec siedzimy w domu buuuuuuuuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć Dziewczyny! sto lat mnie nie było....ale znowu chorowaliśmy-miesiąc po miesiącu Franek brał antybiotyki-ostatnio miał szkarlatynę....już mam dosyć bo nie chcę mu dawać antybiotyków tyle.....no ale dosyć o chorobach.... Eli gratulacje!!!!!Strasznie się cieszę!!!! niech mdłości Ci szybko przejdą i wszystko będzie ok!!!! A Jokas o Tobie też myślę i żeby ci się szybko udało!!!! A ja zaczęłam brać kwas foliowy bo my po wakacjach zamierzamy się starać.... Dziewczyny wogóle za wszystkimi wami się bardzo stęskniłam....przeczytałam już posty i mam nadzieję że będę na bierząco a Franek da mi na razie spokój z choróbskami..... Franek ma but 20 ale jak wiecie on zawsze był mikrusem:) no może 21 bo z 20 powoli wyrósł-dzisiaj mu właśnie założyłam większe buty tzn numer 22 w których pływa no ale przecież nie mogę mu kupować butów co numer bo bym chyba zbankrutowała no więc kupuję co dwa numery:) A dane do tabelki FRanek 19,5 miesiąca waga 10 kg wzrost 80,5 cm pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Natalka ma rozmiar bucika 21-sandałek letni. Thefly prosze równiez o zmany w tabelce wiek 20 m-cy,waga-10,5 kg,wzrost-84 cm,14 zebów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
•Sylmag.... 10.09..KUBUŚ....2700..50cm 🌻 11M 9600.. 87cm..3z •Ewunia21. 24.09 WIKTORIA..3050..56cm 🌻 18M 10kg...78cm..16z •Ania30.... 29.09 NATALKA....3200..53 cm🌻 20M 10,5kg...84cm..14z •Karen ka..29.09 ALESSANDRO...3520..52cm 🌻 13M 11300...79 cm..6z •Flowers24 30.09 BARTEK....2900..53cm.. 🌻 19M 11kg ... 80cm..12z •Laura7 ....03.10 NADIA....3800..53cm 🌻 18M 11600...87cm..12z •Agucha 29 ..05.10 NATALKA..3050..50cm 🌻 17M 9500..75cm..6z •Eli.......... 08.10 KAMILEK....3850..56 cm 🌻 19M 12kg..86cm...16z •tygrysicaa. 09.10 STEFANEK..3480.56 cm 🌻 13M 8700..71cm..7z •Emelle..... 10.10 KAROL....3190...53 cm 🌻 10M 9100…………2z •Thefly...... 10.10 ADAŚ....3340..52 cm 🌻 17M 11300..83cm..12z •Jokas.......10.10 Oliver....3000..50cm 🌻 17M 12000..80cm..16z •Mama szczęściara.10.10.Michałek...3950.57cm 🌻 15M 12000.82cm..10z •Delphi31... 11.10 NATALKA....3300..53 cm 🌻 18M 10kg..82cm..8z •Agus7..... 13.10 SEBASTIANEK....3300.52 cm 🌻 15M 10400 80cm..8z •Waga 77.. 16.10 FRANEK....3470 ...55cm 🌻 19,5M 10kg..80,5cm..10z •Maggie7000..20.10 NATALKA .. 3700.. 55 cm. 🌻 10 M 9200..72 cm..6z •Sylwia30.. 21.10 KALINA....4100...63 cm 🌻 16M 14kg..87cm..6z •Frezja 73.. 23.10 KONRADEK....3550..60 cm 🌻 16M..12kg..90cm..10z •Megji…… 23.10 PAWEŁEK.... 3360..35 cm 🌻 10,5M 1030..4z •malutka_de.. 24.10 LAURA....3080...50 cm 🌻 17M..10100..81cm..11z •Celebre23..24.10 LAURA....4010..53cm 🌻 17M.. 12500 85cm..17z •asia_20... 25.10 ARTUŚ....4240...60 cm 🌻 18M 15000…98cm..18z •Dota28.... 26.10 KONRADEK....3480...60 cm 🌻 19M 11kg..85,5cm.17z •ewcia26.. 30.10 JULECZKA....3000...57 cm 🌻 12M 9500..73cm..10z •stysia 74.. 04.11 ZUZANNA....3620..54 cm 🌻 15M 12000. 86cm..8z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos tu dzisiaj cichutko i pusto. Zapomnialam sie wam pochalic, otoz zmienilam fryzure i okulary. Mam zrobione pasemka dwokolorowe i kupilam sobie w Polsce okulary w bordowych oprawkach. Poprawilam sobie tym troche humor:) Chodz dzisiaj zepsul mi humor kolejne plamienie, wiec w tym miesiacu znowu nici z ciazy, bede musiala isc na usg. Juz mam tego powoli dosyc. Z Oliverem wyszlo nam tak super szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozkapryszona zonka zuczka
dzieci, które przez pierwsze lata życia śpią przy zapalonych lampkach, są 5-krotnie bardziej narażone na krótkowzroczność - (badania pediatrów w Filadelfii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 25
to ciekawe, Laura i tak nie śpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emelle
Z okazji Dnia Dziecka dla wszystkich dzieci i mam radości, pogody ducha, optymizmu, zadowolenia, uśmiechu, zdrówka, spełnienia marzeń i wszystkiego co najlepsze!!! emelle z Karolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak !!! ja też i mamusiom z okazji Dnia Mamy i dziecinom z okazji Dnia Dziecka życzę wszystkiego co najlepsze najszczęśliwsze najprawdziwsze i najpiękniejsze !!! A do tego przesyłamy z Adulkiem moc całusów !!! 🌻 u nas zawiało smutkiem - babcia ma dostawać chemię w zastrzykach poza tym wszystko w porządeczku Adaś rośnie i cwaniakuje naśladując swojego nianiowego kompana :) mówi jakies ble ble po swojemu coraz więcej i więcej, nóżka malutka bo sandałki na 21cm kupowaliśmy. Spacerki w słoncu spaliły go już jak murzyna nawet aż za bardzo bo skóra mu z rak schodzi (ale to jedyna wpadka niani jak do tej pory). W pracy hmm coraz trudniej mi nie wtrącac się w wewnętrzne rozgrywki a niestety wiem , że na pewno skorzystam jak będe siedziała cicho a nie odwrotnie. Najgorzej , że jak to mówią \"jak się wejdzie miedzy wrony trzeba krakać tak jak one\" ale nie tak łatwo ze mnie zrobić konformistę :P pozdro bo chłopaki mnie wołają żeby ich uspać :D tzn. mąż i Adi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i szczególne życzenia pięknego szczęśliwego życia dla naszej najmniejszej dzieciny w brzuszku Eli - trzymaj sie mocno Puszku Okruszku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Pięknie to Thefly napisałaś trzymaj się mocno Puszku Okruszku mamy przez długie miesiące. Mój Pawełek od wczoraj na Zielonej Szkole,bardzo mi go brakuje,dzisiaj miałam głupi sen i martwię się trochę,chyba dzisiaj zadzwonię żeby się upewnić czy u dzieci wszystko dobrze.Natalka też chodzi i szuka brata mówi nie ma i rozkłada rączki,ostatnio mówi do mnie brum,brum jedziesz ania? jak mamy gdzieś jechać. Dzisiaj zalewanie stropu w naszy małym domku,wybierzemy się może dzisiaj na festyn z okazji dnia dziecka,ma być Steczkowska za którą nie przepadam,ale tez trochę atrakcji dla dzieci. Thefly ciężka choroba babci to zapewne trudne chwile dla całej waszej rodziny,życzę Twojej babci dużo sił z walką z chorobą i wam dużo cierpliwości i wytrwałości,czy otrzymałaś już swoją pierwszą pensję w swojej pracy-kup sobie w nagrodę coś ładnego że wytrzymujesz tę atmosferę w pracy. Udanego wekendu dziewczynki,ucałujcie odemnie i od Natalki wasze dzieciaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziekuję za życzenia dla Puszka Okruszka :D I dzięki Waga za gratulacje :D My wybralismy się do Olsztyna. Wrócilismy wczoraj wieczorem. Wiecie ostatnio trochę rozważamy z mężem ewentualnośc przeprowadzenia się do Olsztyna. Troche by to było trudne bo to oboje mamy pracę i mieszkanie no i drugie dziecko w drodze a tam na razie nic . Ale zobaczymy.... Na dzien dziecka Kamilek dostał od jednych i od rugich dziadków ... hustawkę na działkę. Nie, nie to zeby sie zmówili i razem kupili, dostał dwa osobne prezenty. No ale kolejne w drodze więc się pewnie przyda ;) Thefly trochę Ci zazdroszczę tej nowej pracy. Tez bym chciała swoją zmienić. To chyba tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 25
a w Niemczech nie ma dnia dziecka ale po polskim obyczaju zrobilam nam prazent,kupilam rower i siedzionko na rowerek dla Laury i sobie juz dzis pojezdzilyśmy razem.Siedziala grzecznie więc często będziemy teraz jeżdzić rowerkiem. Eli a dlaczego nagle do Olsztyna, co wam sie nagle odmieniło?Ciekawe co y Agucha i Ewunia bo cos nie pisuja ale jak cyztacie to was pozdrawiam i Flowers tez pare dni nie pisala wzdaje mi sie.wiec nas teray to garstka sie zostala. Eli a ty sie udzielasz na forum grudniowek czy nie zamierzasz juz pisywac na innym forum? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ciesze sie juz na nasz urlop w Mielnie na poczatku sierpnia.. nareszcie zasluzony wypoczynek :) jeszcze dwa m-ce czekania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJ Z OKAZJI DNIA DZIECKA :) dla Puszka Okruszka oczywiście też:):) Ja spóźniona, bo dzisiaj zajęcia, a po pracy miałam gości na spóźniony dzień dziecka i jeszcze bardzie spóźnione moje urodziny. Zrobiłam grila i wczoraj spędziłam pół dnia w kuchni piekąc sernik i babeczki nadziewane kremem budyniowym i polewane truskawkami:) pycha:) wszystko fajne, ale troszkę żal bo to z każdym roczkiem człowiek starszy:) W zasadzie powinnam nick zmienić na dota30:) Konradek ma lepsze wyniki, zdecydowanie po żelazie wraca wszystko do normy, jeszcze przez miesiąc ma brac, ale już tylko hematokryt poniżej normy:) Słodki jest woła do mnie \"mama\" i przybiega sie przytulić i dac mi słodkiego buziaka:) kochane dziecko:) Zaskoczył już, że nie ma cycusia w dzień i przestał sie upominać. Od 4 dni ładnie je, wprawdze tylko niektóre potrawy, ale to i tak sukces:) Co słychac u Aguchy to akurat wiem:) DOstała prace na pół etatu od maja, od kwietnia załatwiła sobie taka domową, a chwilowo wyjechała z Natka i mężem do jej rodziców, gdzie nie ma netu, za to dużo odpoczynku i czasu dla siebie, bo Natka pokochała dziadków:) Stąd też na forum ostatnio nie bywała, bo ledwie z robotą domowa nadążała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zycze wszystkim dzieciaczka tam duzym i tym jeszcze bardzo malenkim duzo zdrowia i radosci:).Jak juz celebre pisala w Niemczech nie obchodza dnia dziecka. My jednak malemu zrobilismy i pojechalismy do zoo. Wieczorem zasna jak aniolek i spal bez przebudzenia do 7 rano, a ja zdziwiona, ze maly sie jakos nie meldowal to o 5 sprawdzalam, czy jest wszystko ok. Eli czasami radykalne zmiany wychodza na lepsze. Z drugiej strony cie podziwiam, bo przeprowacka i ciaza, chodz my zmienialismy mieszkanie jak byam w 5 m z oliverem. Jak o tym sie moja ginekolog dowiedziala to niezle mnie ochrzanila. Oliver jest jakis dzisiaj chory ma rzadka kupe i jest jakis blady, nie chce jesc. Mial szczepinke w czwartek. Zastanawiam sie , czy czasem nie jest to od tego. to tyle u nas zycze wam milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj przylanczam sie do Eli. jestem w ciazy, pomimo ze watpilam test wyszedl pozytywny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Jokas to wspaniale,mamy już dwie przyszłe mamusie-gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×