Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

Gość ica
taki stary topik i jeszcze istnieje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam się pochwalić, ze Nadusia woła \"siusiu\" i robi siku na nocnik. Czasami trzeba jej przypomnieć, ale generalnie jeat na dobrej drodze. Cieszy się jak jest bez pieluchy i mówi \" goła pupcia\". Bardzo lubi układać puzzle (drewniane), a jak czegoś nie wie, chce tylko, żeby jej pomóc. Mówi bardzo dużo i to z sensem, np. na parkingu podziemnym \"szukamy miejsca\", jak się obleje soczkiem \"mokra bluzeczka\".Przesyłam zdjęcia z Teneryfy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura 7 zdjecia są super. Mała Ci rośnie. Zawsze miałam wrażenie, że wygląda na starszą niż jest. kamilek tez duzo gada. Naprawde duzo. Często nas zaskakuje. Byłam dziś u lekarza. Wszystko jest w porządku. Puszek Okruszek ma się dobrze. Krwiak się wchłonął mimo braku specjalnych działan z mojej strony ;) Kosmówka się przykleiła i wszystko jest ok :) Jokas bądz dobrej mysli. Ja miałam dwa krwiaki w tej ciązy i wszystko dobrze chociaż luteinę sobie trochę olewałam, nie leżałam bo nie miałam takich zaleceń, ba nawet zdarzało mi się brac Kamila na ręce bo nie miałam wyjścia. Dziś wieczorem wraca mój mąż. Jakoś przezyłąm ten tydzien i nieżle mi szło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli ja tez mysle, ze jak ci sie udalo to mi rowniez. Mam dobre przeczucie co do tej ciazy. Jednak staram sie oszczedzac, bo moge moja mama mi pomaga:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
znowu jakies pierdoly ktos wkleja MY TEGO NIE CZTAMY NAWET WIEC PROSZE NIE WKLEJAC BO STATA CZASU JEŁOPIE!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylmag
nie wysyłam Wam wszystim zdjęć bo mi gdzieś adresy wcięło u nas biegunka kły wychodza i męczą Kube praktycznie co zje to pełna pielucha teraz śpi biedaczek Ja biegam do dentysty postanowiłam sobie zrobić porządek z ząbkami tzn jednego mi brakowało to go sobie wstawiłam niby 5 ale mnie to wkurzało i usunełąm sobie kamien a dziś ide na wybielenie Dzęki za zdjęcia Bartuś to porzystojniak i super mu w tej czapeczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Ja również dziękuję za zdjęcia Bartusia i Sebastianka,pobyt w zoo widać bardzo udany,fajne te nasze dzieciaczki a chłopaczki przystojniaczki Natalka oglądała ze mną i cześć mówiła do każdego zdjecia. My wczoraj byliśmy na dniach naszego miasta może też jakaś fotka się nada do wysłania,Natalka jechała by na każdej karuzeli wszystkie jej się podobały. Moja teściowa nadal z drutami chodzi jest strajk i nic nie zrobią ręce cały czas takie ma bezużyteczne kolejna wizyta w lipcu chyba że coś innego wymyślimy do tego czasu bo cały czas się zastanawiamy co zrobić i jak jej pomóc Pozdrawiamy wszystkich super letnio wakacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja skonana po upiornym weekendzie i dzisiejszym dniu w pracy, ale na szczęście od jutra mam urlop:):) i nadala wychowawczy:) Rano jadę tylko na rozmowe do mojej poprzedniej pracy, moze dowiem się czy mam po co wracać we wrześniu, czy też dalej będę się wychowywac i zarabiać weekendowo. moja siostra biedaczka rodzi już od kilku dni i nic:( przez 2 dni miala bóle, w sobotę wieczór wylądowała na izbie przyjeć i na porodówce. Skurcze co 1 minutę, rozwarcie na 4 cm i tak całą noc, położna pijana kazała jej sie położyć, bo chciała się przespać, a lekarka dyzurna przez telefon powiedziała, że nie przyjdzie, bo strajkuje. Rano skurcze prawie zanikły, zostały co kwadrans, a dzisiaj rano wypisali ją do domu. Dla mnie szok!!! Od czegoś te cholery tam są, szwagier miękki tyłek, mój chłop już dawno dzwoniłby na policję na pijana położna i ryczał o kroplówkę z oksytocyny:) chyba nigdy nie bedzie dobrze w tym kraju:( Dziękuję serdecznie za zdjęcia Ani30, Flowers i Agus:) :* od mojego synka:) Laura ja nie dostałam zdjęć Twojego szczęścia:) idę spać wreszcie, bo rano rozmowa i wizyta u ginekologa z moją siostrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dota i jak siostra? Mam nadzieję, że już się dziewczyna nie męczy i urodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobitki. Mieliśmy małą awarie kompa, dlatego mnie nie było. Sebcio jeszcze nie siada na nocnik, tzn siada ale też nic nie leci. Byliśmy w piątek u alergologa i znów się troche podłamałam. Cytrusów nadal nie, pomidorowej nie, truskawek nie, kaszki mleczno ryżowej też nie. Stwierdziłam że i tak bede mu dawać pomidorową, chyba że go wysypie. Zrobilismy krew na mleko, jajo i gluten. Zobaczymy co wyjdzie. Ostatnio sie wystraszyłam że Sebkowi robi się stulejka, ale byłam u pani doktor i powiedziała że jest ok. Niestety starszy idzie do szpitala na stulejke w połowie sierpnia. Bedzie miał plastyke lub normalny zabieg. Laura dziękuję za fotki. Eli ciesze się że wszystko jest w porządku z Puszkiem Okruszkiem. Agus i Celebre dużo zdrówka, szczęścia, pomyslności i spełnienia najskrytszych marzeń z okazji urodzin (przepraszam że spóźnione). Flowers ale fajne te fotki z zoo. Widać że Bartusiowi bardzo się podobało. Agus Tobie również dziękuję za fotki. Wasze dzieciaczki są takie duże. Ja jak byłam w zeszłym tygodniu na szczepieniu to okazało się że Sebek waży 10,9 kg, a mierzy 81 cm.Thefly jak byś mogła uzupełnić tabelke 20 m-cy i 14 ząbków. Ide lulu bo już późno i jestem padnięta, bo dziś od rana sprzatałam całe mieszkanie od góry do dołu, a i tak jeszcze nie wszystko.Miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobitki. Mieliśmy małą awarie kompa, dlatego mnie nie było. Sebcio jeszcze nie siada na nocnik, tzn siada ale też nic nie leci. Byliśmy w piątek u alergologa i znów się troche podłamałam. Cytrusów nadal nie, pomidorowej nie, truskawek nie, kaszki mleczno ryżowej też nie. Stwierdziłam że i tak bede mu dawać pomidorową, chyba że go wysypie. Zrobilismy krew na mleko, jajo i gluten. Zobaczymy co wyjdzie. Ostatnio sie wystraszyłam że Sebkowi robi się stulejka, ale byłam u pani doktor i powiedziała że jest ok. Niestety starszy idzie do szpitala na stulejke w połowie sierpnia. Bedzie miał plastyke lub normalny zabieg. Laura dziękuję za fotki. Eli ciesze się że wszystko jest w porządku z Puszkiem Okruszkiem. Agus i Celebre dużo zdrówka, szczęścia, pomyslności i spełnienia najskrytszych marzeń z okazji urodzin (przepraszam że spóźnione). Flowers ale fajne te fotki z zoo. Widać że Bartusiowi bardzo się podobało. Agus Tobie również dziękuję za fotki. Wasze dzieciaczki są takie duże. Ja jak byłam w zeszłym tygodniu na szczepieniu to okazało się że Sebek waży 10,9 kg, a mierzy 81 cm.Thefly jak byś mogła uzupełnić tabelke 20 m-cy i 14 ząbków. Ide lulu bo już późno i jestem padnięta, bo dziś od rana sprzatałam całe mieszkanie od góry do dołu, a i tak jeszcze nie wszystko.Miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobitki. Mieliśmy małą awarie kompa, dlatego mnie nie było. Sebcio jeszcze nie siada na nocnik, tzn siada ale też nic nie leci. Byliśmy w piątek u alergologa i znów się troche podłamałam. Cytrusów nadal nie, pomidorowej nie, truskawek nie, kaszki mleczno ryżowej też nie. Stwierdziłam że i tak bede mu dawać pomidorową, chyba że go wysypie. Zrobilismy krew na mleko, jajo i gluten. Zobaczymy co wyjdzie. Ostatnio sie wystraszyłam że Sebkowi robi się stulejka, ale byłam u pani doktor i powiedziała że jest ok. Niestety starszy idzie do szpitala na stulejke w połowie sierpnia. Bedzie miał plastyke lub normalny zabieg. Laura dziękuję za fotki. Eli ciesze się że wszystko jest w porządku z Puszkiem Okruszkiem. Agus i Celebre dużo zdrówka, szczęścia, pomyslności i spełnienia najskrytszych marzeń z okazji urodzin (przepraszam że spóźnione). Flowers ale fajne te fotki z zoo. Widać że Bartusiowi bardzo się podobało. Agus Tobie również dziękuję za fotki. Wasze dzieciaczki są takie duże. Ja jak byłam w zeszłym tygodniu na szczepieniu to okazało się że Sebek waży 10,9 kg, a mierzy 81 cm.Thefly jak byś mogła uzupełnić tabelke 20 m-cy i 14 ząbków. Ide lulu bo już późno i jestem padnięta, bo dziś od rana sprzatałam całe mieszkanie od góry do dołu, a i tak jeszcze nie wszystko.Miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jokas i eli trzymam kciuki za szczesliwe donoszenie ciazy. eli jesli poczulas pierwsze ruchy to super,gratuluje:) U nas ostatnimi czasy nocnik to przyjaciel Bartka,chodzi i mowi :mama i robi buzka pfffff i wtedy wiem ze chce kupke ,idzie na nocik i ladnie zrobi.Ostatnie dwa tygodnie ladnie wola,a w upaly w pokoju stawiam mu nocnik i biega z gola pupa i jak mu sie zachce to siada,raz tak zrobil mala kupke i byl bardzo zadowolony:)fajnie mam nadzieje ze to mu zostanie bo maly od siostry tez kiedys wolal,a jak zaczol duzo mowic to mu przeszlo i robi jej w pieluchy wiec zobaczymy jak to bedzie z nami. Wyslalyscie jakies kody do nestle,bo ja czekam i czekam i narazie nic mi nie przyslali z tego co zamowilam. Dzieki Wszystkim za fotki:)dzieciaczki fajne i usmiechniete:) Przez tydzien byla siostra,mali sie fajnie bawili,tym razem jeden wolal goń,a drugi sie smial i biegal za nim,ale bylo wesolo,im starsi tym coraz lepiej sie bawia:) W sobote tak jak tatus obiecal synkowi pojechalismy do zoo,bylo fajnie,pogoda nam dopisala i wrocilismy z mandatem:)))zle zaparkowalismy,myslelismy ze to juz parking bo ludzie stali autkami wiec i my staneli,przychodzimy a tak zieloni przyjaciele juz na nas czekali:)dolozyli nam stowke pieruny jedne:P Dostalismy w koncu wypis ze szpitala,odlozyli mu jeden lek,tak ze teraz ma tylko dwa razy dziennie jeden lek,a na kazda niedziele mamy go odkladac.Za miesiac kontrola i znowu stres:( mam nadzieje ze juz bedzie dobrze ze serduszkiem ale kontrole pewnie nas nie omina.Fajnie ze juz luz z lekami bo jak dostawal 8razy dziennie i musialam go budzic o polnocy to dopiero byl koszmar,a teraz tylko rano o 7 i wieczorem o 19. dota no wlasnie i jak siostra???? tygrysicaa biedny ten twoj synek,az zal ze bedzie musial isc na zabieg.. agus i celebre ja tez sie dolaczam do spoznionych ale szczerych zyczen urodzinowych:)duzo zdrowka i zadowolenia z dzieciaczkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytalam was bo ostatnio sie zle czuje. Chcialam wam tylko krotko napisac, ze jest wszystko w porzatku, krwiak sie zmniejsza a malenstwo rosnie:). Dzis bylam u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jokas ciesze sie ze z dobrym nastrojem i dobra wiadomoscia wrocilas od lekarza:) eli jestes juz na chorobowym tak?? cichutko tu:) ewunia21 tez dawno nie pisala.... My jutro mamy piknik z meza pracy a zapowiadaja deszczyk:( ale za pol godzinki skorzystamy z ladnej pogody i wybieramy sie na zakupy z malym Bartoszkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jestem na zwolnieniu od ponad miesiąca. Muszę się wam pochwalic bo jestem dumna :) Kamil układa ładnie trzywyrazowe zdania. Np \" tata pracuje mleciarni\" \" tata czysci buty\" \" daj mi klucie!\" \" mama budzić tatę\" O sobie mówi \" Tamil \" albo \" Cimilek\" :D Ogólnie wyrazy zaczynajace się na K mówi na T no toło , togut, tupić, ... dlatego tez na siebie mówi Tamil. Pieknie mówi :D W poniedziałek wyjeżdzamy do Olsztyna i nie będzie mnie tydzien na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli chodzi o imię dla następnego dziecka to jesli będzie córa chyba mamy problem z głowy bo juz z miesiac temu wybrał je Kamil :) Od tamtej pory na pytanie jak się będzie nazywac dzidzia zawsze odpowiada MARTA. Wymieniałam mu z kilkadziesiat imion i na wszystkie mówił , ż e nie a jak doszłam do Marta to mu sie spodobało, powtórzyl i zapamiętał. Teraz głaszcze brzuch i mówi Marta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
no to bedzie Martusia, klamka zapadala, a jak chlopiec... Laura tez mowi strasznie duzo, w ostatnim tygodniu poprostu dala czadu z mowieniem jak nigdy, i tez 3 czasem juz 4 wyrazy mowi, moja mama jest tu wiec jej tez szkole daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Agus dzięki za zdjęcia gdzie wy byliście w takim ciemnym miejscu,minę Sebuś miał nie tęgą chyba nie bardzo mu się tam podobało a najbardziej zadowolony wyszedł za kierownicą-wiadomo mały mężczyzna. Ja dzisiaj miałam dzień pieczenia wczoraj byliśmy trochę w lesie na jagodach i dzisiaj były bułeczki jagodzianki a synkowi na imieniny zrobiłam jeszcze lodowca,Natalka naśladowała wszystko co robię i w swoich naczyniach kręciła swoje ciasto z chrupek. Wydaje mi się że Natalka zaczyna sama rezygnować z piersi przed spaniem pije już tylko chwile i chce żeby już ją kłaść do łożeczka po chwili już sama zasypia,więc mniej więcej tak jak starszy brat. Pozdrawiamy wieczorową porą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny dzieki za siczne zdjecia, dzieciaczki juz takie duze i sliczne:). To wasze dzieci juz naprawde duzo mowia a moj owszem , ale nie tak np: kamilek. Wczoraj rozawialam z mezem na ten temat i stwierdzilismy, ze po prostu jest mu trudniej z dwoma jezykami, mama po polsku, tata po niemiecku i tak miesza te jezyki sobie. Raz wiecej pwie po polsku, raz po neiemiecku, ale jestem cierpliwa napewno nauczy sie mowic. Jest mi ostatnio ciezko, bo znowu sie Oliver oduczyl sie sam zasypiac i tragedia w nocy ciaga mnie za wlosy a pozniej wstaje o 6 :(. Ja tez powoli pokazuje Olierowi gdzie jest baby:), a jak spytalam go gdzie jest baby to pokazal na taty brzuch, ale sie usmialismy:) Matrt ladne imie i macie juz z glowy. Ja na razie sie nie zastanawiam, bo mam nadzeje, ze dowiem sie co bedzie, tak szybko jak u Oliverka. Juz w 17 tygodniu wiedzielismy:) Ja bylam znowu wczoaj u lekarza, bo w nocy mialam staszne bole brzucha i troche zwatpilam, oby to normalne. Jest wszystko ok i nawet po 2 dniach bylo widac kolejne zmany, czyli po krwiaku prawie nie ma sladu hurrrrrrrrra. Jednak kolejna wizyte mam w srode. Samopoczuciem zarazilam sie od Eli bo mam nudnosci i przeszkadza mi zapach miesa i to jak. Wczoaj bralo mnie na wymioty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli to gratulujemy nowej umiejętności.Sebek mówi tylko mama. Ania prześlij na maila przepis na jagodzianki, bo też bym zrobiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia bardzo mi się podoba :) A ja wczoraj imieniny Babci miałam. Tydzień wcześniej byliśmy u znajomych na wsi dzięki temu mamy fantastyczne zdjęcia Adaśka w traktorze i ze zwierzątkami :) jak mi się uda to Wam prześlę niebawem. Również i u mojej kochanej koleżanki pojawił się nowy cżłowiek - jest dopiero w 9 tyg ale mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze. W związku z tą radosną nowiną i parapetówką wybieramy się do niej do stolicy, także i zoo będzie okazja pokazac małemu. Aaaa i w tamtym tyg mały miał 39 gorączki przez 4 dni tfu tfu podejrzewąła pediatra że zaraziłam go zapaleniem jamy ustnej albo że to zapalenie garła. Liczę że to drugie. Przeszła mu temp a na kontrol mamy iść w środę z gardłem, oby ten nalot zniknął. Niania ma na wakacje wolne od nas a za to babcia pilnuje - moja mama po 2 dniach ma już dosyć :P tym bardziej że cały rok ma do czynienia z tymi pędrakami. Dusiek tez coś tam sobie gada najśmieszniejsze to : nio (czyli zamiast tak - no), wow jak się dziwi :) a i ma fazę na pokazywanie i pytania: a tio? o tio? tio tio? pozdr Was serdecznie no i jak tam nasze spotkanie czyżby spaliło na panewce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thefly mysle, ze w tym roku nie wypali bo sa dwie ciezarowki ha ha:) Byloby tak w ogole super sie zobaczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi Jokas no to poczekamy aż Wam sie rodzina powiększy ze spotkaniem :) a co do roślinki na Nestle to cóż wstyd się przyznac ale jedną już uśmierciłam :) teraz mam drugą i przyjełam strategię - wykupować wizytę opiekuna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thefly a kiedy będziesz w stolicy??To może i do nas zajrzysz albo moze sie zobaczymy w zoo?? To nie będzie spotkania w te wakacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
moja siostra wkoncu wczoraj urodzila,2 tyg po terminie!! i miała cesarkę bo rozwarcie na 4 cm tylko miała.czują się dobrze.dzidzia zdrowa. a tak to Laura mały rozrabiak jest,mówi mnóstwo ale to już wcześniej pisałam.Moja mama dzis do domu leci...buuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celebre - gratulacje dla mamusi i cioci:) a co siostra urodziła? chłopca czy dziewczynkę? Moja siostra już 3 dni po terminie, chodzi z bólami krzyża i rozwarciem na 4 cm oraz wielką nadzieją, że wreszcie dostanie skurczów, bo tamte się \"zmarnowały\". A my pracujemy, przez ostatnie dwa dni malowałam ogrodzenie - 30 metrów płotu z kątowników. Dzisiaj jestem połamana, stawy mnie bola w kolanach od kucania i podrapana jestem, bo żal mi było wyciąć pnącej róży rosnącej przy ogrodzeniu. A to dopiero połowa, bo pomalowane podkładem, teraz jeszcze emalia. Ale na kilka lat znowu bedzie spokój. Wszystkim chorującym życzę szybkiego powrotu do zdrowia, ciężarówkom naszym lepszego samopoczucia i córeczek:) Marta ładne imię wahałam się przy bierzmowaniu między Martą a Anna i to drugie wygrało. Chwilowo szwagierka zatruwajaca nam życie obrzydziła lekko to imię, ale lekko:) Konradek zdrowy, całymi dniami biega na zewnatrz. Byliśmy dzisiaj na kontrolnej morfologii i mam nadzieje, że teraz już bedzie dobrze. Faktem jest, że od kiedy bierze żelazo to ani razu nie zachorował - tfu tfu. Poza tym absolutnie nic nie przytył, ale za to urósł - proszę o dopisanie do tabelki 20 miesięcy i 87 cm, reszta bez zmian. Mówic mu się nie chce, wszystko pokazuje i uzywa swoich skrótów mówionych, tylko dobrze znanych słówek używa na bieżąco. Cóz niestety nie podał sie do mnie (miałam 1,5 roku i zdaniami gadałam tak, że mnie dość ponoc mieli:). W końcu zacznie jednak:) Na nocnik nadal nie chce siadać (az dziw bierze, że przez 4 miesiace i sikał i robił kupke bez zadnych prostestów), ale kilka razy udało się wyegzekwować wykonanie toalety na nakładce sedesowej. Wydaje mu się to bardziej dorosłe chyba:) Poza tym od 6 nocy juz nie je piersi. Niestety żadnego innego mleka tez nie, ale za to śpi u siebie!!! budzi się raz w nocy, ok. 3 wg mnie z przywyczajenia. Z jedzeniem jeszcze sa kłopoty, ale juz sam się o nie upomina:) to tyle :) jesli chodzi o spotkanie to ja jestem za:), ciężarówki dowiozą tirami:):) (żart oczywiście) dziekuję bardzo za wszystkie nadesłane zdjęcia, ja muszę zrzucić nasze z ostatnich 2 tygodni i wysłać wam:) buziaki dla dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×