Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

Kamilek sam chodzi :) I to jak fajnie :) zasówa przez pół pokoju biegiem :) Z dnia na dzien mi poszedł. Celebre super zdjęcia. Mała pannica, że ho ho. Dawno nie widziałam jej zdjec chyba bo ostatnio wydawała mi się jeszcze dzidzią a teraz panienka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Wczoraj nic nie pisałam więc dzisiaj składam zyczenia Nataluni Maggie 7000 Kalince Sylwii dużo zdrówka,uśmiechu na ślicznych buziach,pięknych prezentów i wszystkiego naj,naj. Maggie 7000 mogłabyś się naprawdę odezwać. Eli dziękuję za fotki Kamilka,gratuluję pierwszych kroczków-samodzielnych.Kamilek bardzo ładnie wygląda w kombinezonku i rzeczywiście rozmiarowo jakby był na niego szyty,ale mama ma oko.Dzieci właśnie różnie reagują na muzyczkę w zabawkach napewno z czasem się oswoi i wtedy sama będziesz wyciągać baterie zeby trochę ciszy było,moja Natalka to kiedy sobie przypomni to podchodzi i załącza wszystkie po kolei.Rozumiem ze jest Ci przykro ze tak wiele spraw będzie ci teraz umykać,że nie będziesz juz świadkiem nowych postępów Kamilka,ale wiele dzieci przebywa z opiekunkami,jednak serduszko mamusi wiadomo dla dziecka bije. Thefly życzę wam obojgu z Adasiem powrotu do zdrowia,a gdzie czytałaś o tej ciepłej zimie,w portalu Twoja Pogoda? Waga oby i was choroby omijały szerokim łukiem,trzymajcie się cieplutko. Flowers to cudownie ze serduszko Bartusia bedzie mogło już pracowac bez farmaceutyków-duzo zdrówka.Dziękuję za zdj. Bartuś widac jak kazdy prawdziwy mężczyzna lubi samochody i wszystko co okrągłe czyli koła bo wiecie ze tak się mówi ze faceci lubia wszystko co okrągłe:piłkę,koła od samochodu,kobiece biodra i piersi. Wydaje mi sie dziewczyny ze drogo płacicie za ciuszki dla dzieci,ja kupiłam buciki dla Natalki za 32 zł.fakt nie sa skórzane,ale nie sa tez najgorszej jakosci w sumie i tak najwiecej jeździmy samochodem,pewnie i tak szybko z nich wyrośnie wiec narazie mogą być.Ostatnio własnie mamy takie ciepłe zimy. Pozdrawiamy i ściskamy wszystkie dzieciaczki-cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Tego z jęzorem w słowie piłka miało nie być sam jakos chyba wskoczył.Flowers to absolutnie nie dotyczy ciebie zebyś tego tak nie odebrała{ta geba z jęzorem}sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóźnione wszystkiegfo najlepszego dla natalki oraz wszelkich dóbr dla Kalinki!!!! Rosniejcie panny na zdrowe i piekne dziewczynki, a następny roczek niech będzie jeszcze szczęśliwszy niz ten pierwszy 🌻 🌻 Donoszę, że sypiamy okropnie i w dzień marudzimy dzisiaj, ale dalismy sobie zaglądnąć w dziobek i mamy 10 zęba, tym razem górnego trzonowca. Dwa pozostałe mam nadzieję wylezą jak najszybciej, bo ja się fizycznie i nerwowo wykończę :) Wszystkim chorym biedactwom szybkiego powrotu do zdrowia życzę!! A Bartusiowi pomyslnego holtera juz niedługo i odstawienia tej paskudnej chemii. A moje skorpionisko dziewczyny zaczyna cos tam podjadać, ale tylko podjadać, za to najnowsza schiza to buty. Za żadne skarby nie da sobie założyć i jak ogólnie to spokojne dziecko, to po włożeniu na siłę wiązanych butów za kostkę (inne ściaga od razu) jest ryk nie z tej ziemi. Wczoraj założyłam mu na schodach prowadzących do domu i wrzuciałam rozdartka do samochodu celem zrobienia zakupów w centrum. To była pora jego spania, ryczał mi dokładnie przez pół drogi okropnie, ale siedzi z tyłu więc go nie widziałam i myślałam, że usnął. Zajechałam na parking, patrze przez szybkę, a tu oczka optwarte, no to otwarłam bagaznik i wyciagając i rozkładając wózek usmiechnęłam sie do niego z bagaznika a on posłał mi przecudny choć szelmowski uśmieszek. Ja cała happy, że sie do butów przyzwyczaiła, otwieram drzwiczki żeby go wyciągnąć i co widzę?... Obydwa buty odsznurowane walają się obok foteklika, a Kondzio zachwycony macha mi nogami w skarpetkach :) i co miałam zrobić? zawinęłam kopytka kocem i znowu wygrana po jego stronie ech... :) Trafił mi się model :):) tym optymistycznym akcentem koncze i biegnę sprzatac, bo mężuś wyjechał wczoraj na 3 dni, a do nas dzisiaj kumpela przyjeżdża na cały dzień miłego dnia życzę :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Kalinko Życzę Ci ciekawych odkryć i jak najwięcej zachwytów. Życzę Ci sukcesu. Życzę Ci radości, pokoju i głębokiego zadowolenia. A przedewszystkim - życzę Ci miłości.🌻 eli to przykre co stalo sie twojej kolezance,pewnie jest zalamana,smutne...zycie rzeczywiscie jest czasami paskudne:( Dla Kamilka gratulacje fajnie jak sam drepta to milo popatrzec na takiego szkraba jak sam zasuwa po domku,wiem bo widze u siostry jak moj chrzesniak baraszkuje po mieszkanku:) dota gratulacje z okazji kolejnego zabka:) ania30 nawet jakby ten usmiech z jezykiem dotyczyl Bartka to bym przyjela to z usmiechem,bo plec przeciwna tak jak mowisz lubia wszystko co okragle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
my sie do zyczeń dołączmy, jak zwykle ostatnie, Natalko i Kalinko duzo zdrowka od Laury i Celebre a tak to ciągle spaceruje my albo nadrabiamy zaglełości w domku, sprzatanie, prasowanie, moja praca itp. pozdrawiam a i eli współczuje strasznie twojej koleżance, bo moja siostra stara się o dzidzie rok już i teraz chyba jest juz tydzień w ciązy i też przeżywa czy donosi i czy nic się po drodz nie zdarzy niemiłego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Najlepsze życzenia dla Kalinki, naszej małej dziewczynki która dziś roczek skoczyła by zawsze radosna tak była 🌻 To się popisałam twórczością własną ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Eli ładne to :) tak trzymać poetko :) Dziewczynki - Natalko i Kalinko Adulek z mamulą pędzi przez łącza z życzeniami, rośnijcie zdrowo i niech Wam życie płynie kolorowo :) Wspaniałej wyobraźni do wspaniałych zabaw w dzieciństwie !!! no a u nas dalej choróbsko wrrr gorączka spadła ale kopy ach szkoda gadać 5x dziennie rzadko zielono. Nifuroksazyd nie bardzo jeszcze pomógł a w nocy jexdziliśmy od apteki po Hippa kleik marchwiowo ryżowy ORS-200 no i jak na razie mieliśmy towarów 2 szt więc może przechodzi. No i obowiązkowo lacidofil dajemy. Byłam wczoraj na 6-tych urodzinach chrześniaczki wszyscy oczekiwali Adulka bo to tacy znajomi co niektórzy, którzy go nie widzieli nigdy ale niestety z polecenia pani dr kawaler został w domu bo jeszcze by dzieciaki pozarażał. Dzięki aniu30 eli dota flowers agus za życzenia powrotu do zdrowia. A co do rowerka to moje miłe, na początku też się bał a teraz wygrywa coraz to śmieszne melodyjki (już wam o tym wspominałam) - hau hau dzięn dobry jak sie masz? , dziękuję do widzienia. Coraz bardziej moje maleństwo reaguje w ogóle na muzykę, moze moje wygibasy które wyczyniałam od kiedy pojawił się w domu nie poszły na marne :) dryga nzkami stojąc przy łóżku, macha rączkami wkręca jakby żaróweczki bije brawo, na siedząco stuka stopami jak tylko uslyszy muzyczkę :D I ja juz pomału wariuję od wszystkich zabawek z bateriami :p zaczynam też żyć imprezą, która przed nami w nast sobotę , tak tak tygrysicooo jadę do Ciebie do naszej stolicy :) na wesele w Hotelu Lord. To się będzie działo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ Znowu spóźnione życzenia dla Kalinki , dużo zdrowia , szzęścia i radości w życiu, samych fajnych zabawek i spełnienia marzeń Zyczy agus i Sebek ❤️ eli - to straszne co stało się twojej koleżance, nawet nie wiem jaka to musi być dla niej tragedia, ale życzę jej że w końcu się uda !!! I fajnie że Kamilek chodzi. mnie też Sebek tak poszedł z dnia na dzień. Fajnie teraz się patrzy jak taki mały człowieczek tupta !!! dota - śmiesznie z tymi butami, a myślałam że z ubieraniem gorzej niż ja to już nie może być a tu popatrz,Sebek nie lubi się ubierać i często chodzę za nim po całym pokoju i ubieram, ale buty daje sobie założyć i nawet grzecznie siedzi. Pewnie Konradek też w końcu je zaakceptuje. thefly - żeby zabaa na weselu była udana , ale masz się fajnie, mnie w najbliższej przyszwłości już żadne wesele nie czeka A my dalej mamy katarek, ale na dwór chodzimy bo trzeba korzystać z jeszcze tak fajnej pogody. Aha wczoraj wysłałam do was zdjęcia Sebka z kaczkowozem , dostałyście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus dostałysmy, przynajmniej ja i sa jak zawsze super :) Zresztą zawsze przysyłacie fajne zdjecia. Widze po zdjeciach, że michałek Mamy szczesciary tez na zime zaopatrzony :) Wyślę wam zaraz kilka zdjec z dzisiejszego krótkiego spacerku. U nas juz kilka dni zielone kupy, marudzenie , zły sen.... Nie wiem czy to zeby czy alergia , a jelsi tak na co. Niczego nowego nie dostał conajwyzej moprzesadzilismy z ilością. Zastanawiam się nad wizytą u lekarza ale Ci lekarze to się znają jak swinia na gwiazdach... Nie wszyscy oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli a może to tak jak u nas wirusowe? i w aptekach tez mi mówili że teraz coś jak grypa żołądkowa ludziom dokucza. Podaj na pewno lacidofil czy to alergia czy nie to taka pierwsza pomoc na zielone kopy. I jednak idż do pediatry jak to juz trwa kilka dni, gdyby to alergiczne to po odstawieniu danego produktu powinno przejść więc jakąs lżejsza dietę moze zastosuj mu. A twojej koleżanki to bardzo szkoda, nie wyobrażam sobie co dziewczyn przezywa bo ja jak parę miesięcy nie mogłam zajśc w ciązę to już schizów dostawałam. Tak Agus ja tez dostałam twojego malucha na kaczkowozie :) piękne zdjęcia Wam dziewczyny jesienią wychodza aż i ja dziś na spacer z aparatem pójdę. A Michałek mamy szczęściary chyba ma takie same buty na zimę własnie jak Adulo. pozdr all idę dzis do pralni biblioteki o takie mam ważne misje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia30
Bardzo dziekujemy za zyczenia urodzinkowe. W sobote robilismy impreze ale najpierw podreptalismy do Kościółka podziekowac za Kalinkę a poźniej był torcik. W zasadzie były dwa torciki no i oczywiscie prezenty tez sie zdublował. Teściowa dała popis i upiekła torta, oczywiscie niepotrzebnie bo moja mamy zrobila pitrowego no ale nie pytala tak jak i w przypadku prezentu. Kalinka ma dwa rowerki :( To moja 83-letnia babcia najpierw zapytała co chcemy dla coreczki a nie wyskakiwala ze swoim pomysłem. Wrrrrr... ta kobieta mnie dobija Pomijajac dwa torty aaa i dwa dmuchania swieczki, dwa rowerki to imprezka udala sie. Kalinka wytrzymala godzinke i odpłynela w kraine snów. No a my z mężem na budowe stali pilnowac hihi i tak do 1 w nocy. Zdjec mamy niewiele ale cos tam jest. Przesle wieczorkiem :) Konradku i Pawełku sto lat... sto lat... kolorowego dzieciństwa, pełnego miłości i radości. Życzy Kalinka z rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Konradku Pawełku wszystkiego najlepszego w dniu Waszego święta wam życzę. 🌻 Nie będe dzis się rozpisywac bo nie mam nastroju w związku z tym zabiegiem koleznaki który się własnie odbywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Pawełku,Konradku dużo zdrówka z okazji pierwszych urodzinek,wesołych chwil spedzonych z najbliższa rodzinką. Agus,Eli dostałam zdjęcia na rowerkach,widać ze obaj panowie zadowoleni z nowych pojazdów.Eli taka sytuację jaka ma teraz twoja kolezanka ja równiez miałam przed Natalka nie wiem czy wam o tym pisałam bo nadal jest to dla mnie bardzo trudny temat. Thefly to wesele w stolicy to chyba będzie bardzo wytworne,nasze przyjęcie równiez było w Lordzie tylko ze w restauracjiale nazwa robiła swoje wrazenie na gosciach,kelnerzy podajacy do stołu i taka ogólnie fajna oprawa uroczystości,ale przepraszam po co ja to piszę tak mi sie jakos nazwa zaraz skojarzyla. Sylwia dwa torciki to nawet fajnie bo wiecej łakoci mieliście na później ale dwa rowerki to rzeczywiście troche zbyteczne w domu,chyba ze jeden sporo wiekszy od drugiego. My również zamierzamy zamówić taką mszę która jest odprawiana w intencji rocznych dzieci,ale zamówie na święta albo w rocznicę chrztu św. czyli 8 stycznia,bo u nas ksiądz mówił że wiele osób tak zamawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania30 - kochana pisz pisz co chcesz im wiecej piszesz tym bliższą pokrewną duszą mi się stajesz :) a o pogodzie to i na twojapogoda.pl i od znajomych i z radia słyszałam. Wesele faktycznie będzie wytworne bo to dwóch prawników się pobiera (pozdr dla Ewci przy okazji :) ) aż mi jakos tak kopciuszkowato ale w obliczu np. takiego wydarzenia jak ma dzis Eli kolezanka czy ty mialaś to takie obiekcje to zwykłe pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia30
ania30x rowerki sa na ten sam wiek. Ten który kupila moja rodzina to taki na teraz z mozliwoscia odkrecenia podnozka no i na pozniej a od tesciowej to taki na teraz pod warunkiem ze sama potrafi juz jescdzic bo nie ma podstawki na nozki :( moze namowie męża i ten od tesciowej sprzedamy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama szczesciara
hej. najlepsze zyczonka urodzinowe dla wszystkich małych solenizantów. Eli współczuję Twojej koleżance bo sama to przeżyłam. To jest straszne. Jak tylko dowiedziałam się ze jestem w ciązy (6 tyg) poszłam do lekarza i potwierdzila. Bardzo sie cieszylismy. Powiedzielismy rodzicom, rodzeństwu itd. Za miesiac poszłam i ... po zrobieniu USG powiedziała ze jest puste jajo płodowe serduszko nie bije. Skierowanie na zabieg na drugi dzień z rana. Po przyjsciu do domu płakalismy z męzem cała noc. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Najlepsze życzenia dla maluchów :) My też dzisiaj mamy święto:) Zaraz jemy torcik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki mamo wszystkiego najlepszego dla twojego dzieciątka. 🌻 Smacznego torcika i wielu prezencików :) Szkoda, że tak rzadko do nas wpadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Najlepsze życzonka dla Pawełka i Konradka !!!! ❤️ i dla dzieciątka miki mamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 i dla Pawełka i dla Konradka i dla dzisiejszych jubilatek - dóch Laureczek moc buziaków śle mamula Adula i sam Adul :) żyjcie zdrowo kolorowo z wesołymi minkami i wspaniałymi zabawkami :) 🌻 a to kartka od nas dla Was : http://cards.123india.com/cgi-bin/newcards/showimage.pl?no=19707&q1=birth_milestone_1st&cat=Birthday&image=/thumbs/birth_milestone_1st/1008-046-02-1071.gif&title=A+1-derful+B\'day+To+You+!&backgr=firbirth2.gif&tcolor=FF0000&tsize=5&tface=comic+sans+ms&type=html&subcat=1st+Birthday&log=india123&newbgpath=old&newmuspath=new&src=&bigimagetype=old&DATE=&tempval=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety sie link za długi wkleił ale uwierzcie że kartka jest fajna ładna śmieszna i z życzeniami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wiem jak chcesie kartkę zobaczyć to musicie skopiować cały link i wkleić w miejsce adresu www i wtedy pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilek umie sam zejść z kanapy i są na nią wejśc. Teraz wiec wchodzi i schodiz kiedy mu się podoba. Nauczył się też.... przełączać sobie melodyjki w mojej komórce! ;) Tzn ja wchodze w melodyjki a on je sobie po kolei włącza i wie jak! Nie wiem skąd to umie , moze go opiekunka uczyła na swoim telefonie bo ja nie a jednak widze, że wie co ma robić :) I pomaga mi w porządkach... bierze jakies swoje ubranko , które znajdzie i ... wyciera nim podłogę w całym mieszkaniu ;) Albo pomaga mi prac.... wyciąga wszystko z pralki lub wszytsko do niej wkłada np brudngeo pampersa znalezionego w koszu.... Musze teraz spradzac co piorę bo wkłąda tam najróżniejsze rzeczy- rolki papieru toaletowego, grzebien, zegarek czy moją komorkę ;) A rzeczy z pralki znajdję w koszu na śmieci. Ostatnio w kieblku znalazłam łyżeczke do karmienia i klocek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, uważajcie na spinacze do bielizny. Mój naucyzł się rozkładac je na czesci pierwsze i jak tylko taki dopadnie to zaraz go rozkłada.... wiadomo ze to ryzykowne ( uszczypięcie, połknięcie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoznione zyczenia dla Konradka i Pawełka 🌻 duzo zdrowka,kolorowego dziecinstwa,duzo prezencikow,duzo milosci i duzo slonca co dnia zyczy Bartus i Flowers🌻 A dzisiaj mamy dwie Laury:) Ile jest gwiazd na niebie, ile robaków w glebie, ile samochodów jeździ na świecie, ile cukierków w roku zje przeciętne dziecię - tyle kwiatów, całusków i słodyczy z okazji Pierwszych Urodzin Wam Bartus i Flowers zyczy🌻 miki mamo dla twojego maluszka rowniez Wszystkiego co Najpiekniejsze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli - ja też osttnio łowiłam klocek w kibelku !!!ale w łazience !!! ❤️ Najlepsze życzonka dla kochanych dwóch dziewczynek , dla dwóch Laur oczywiście , zdrówka przede wszystkim i dużo radości w życiu !!! A do Sebusia po buziaczku !!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 przyłączam się do życzeń dla naszych małych panienek :) Bywam zawsze swieciło słoneczko a z waszych twarzyczek nigdy nie schodził uśmiech 🌻 Swoją drogą to Ona 24 wieki u nas nie była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
ja w imieniu Laury dyiekuje ze zyczenia i buziaki od chlopakow. a przyjecie sie udalo, mnostwo zabawek do kolekcji przybylo, zdjecie torta wysle jeszcze dzis pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
dzieki eli i agus za zdjecia.widze ze te kaczkowozy ma duzo dzieci, my tez nad kupnem sie zastanawiamy ale na zime to mi sie chyba nie opłaca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×