Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

Gość celebre25
agus napisz mi adres maila bo ten stary znalazlam tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emelle
Cześć, dziewczyny, dawno tu nie zagladalam, uaktualniam dane w tabelce: •Sylmag.... 10.09..KUBUŚ....2700..50cm 11M 9600.. 87cm..3z •Ewunia21. 24.09 WIKTORIA..3050..56cm 18M 10kg...78cm..16z •Ania30.... 29.09 NATALKA....3200..53 cm 16M 9700...80cm..12z •Karen ka..29.09 ALESSANDRO...3520..52cm 13M 11300...79 cm..6z •Flowers24 30.09 BARTEK....2900..53cm.. 16M 9100 ... 80cm..11z •Laura7 ....03.10 NADIA....3800..53cm 18M 11600...87cm..12z •Agucha 29 ..05.10 NATALKA..3050..50cm 17M 9500..75cm..6z •Eli.......... 08.10 KAMILEK....3850..56 cm 16M 11500..81cm...16z •tygrysicaa. 09.10 STEFANEK..3480.56 cm 13M 8700..71cm..7z •Emelle..... 10.10 KAROL....3190...53 cm 18M 12000…………8z •Thefly...... 10.10 ADAŚ....3340..52 cm 17M 11300..83cm..12z •Jokas.......10.10 Oliver....3000..50cm 17M 12000..80cm..16z •Mama szczęściara.10.10.Michałek...3950.57cm 15M 12000.82cm..10z •Delphi31... 11.10 NATALKA....3300..53 cm 12M 8600..76cm..8z •Agus7..... 13.10 SEBASTIANEK....3300.52 cm 15M 10400 80cm..8z •Waga 77.. 16.10 FRANEK....3470 ...55cm 17M 9800..78cm..10z •Maggie7000..20.10 NATALKA .. 3700.. 55 cm. 10 M 9200..72 cm..6z •Sylwia30.. 21.10 KALINA....4100...63 cm 16M 14kg..87cm..6z •Frezja 73.. 23.10 KONRADEK....3550..60 cm 16M..12kg..90cm..10z •Megji…… 23.10 PAWEŁEK.... 3360..35 cm 10,5M 1030..4z •malutka_de.. 24.10 LAURA....3080...50 cm 17M..10100..81cm..11z •Celebre23..24.10 LAURA....4010..53cm 17M.. 12500 85cm..17z •asia_20... 25.10 ARTUŚ....4240...60 cm 18M 15000…98cm..18z •Dota28.... 26.10 KONRADEK....3480...60 cm 17,5M 11kg..85m.17z •ewcia26.. 30.10 JULECZKA....3000...57 cm 12M 9500..73cm..10z •stysia 74.. 04.11 ZUZANNA....3620..54 cm 15M 12000. 86cm..8z Karol chodzi do złobka cały czas, bardzo lubi jeżdzic samochodem, uwielbia klucze ( mowi na nie ku) i twarze - pokazuje gdzie jest oko, ucho, dziura w nosie, w brzuchu i włosy. Z jedzeniem nie mamy problemu, co dają to zjada. Karol ma juz 8 zebow, z tylu rosną czyba czwórki na górze. Miesiac temu byl z tata u fryzjera, bardzo byl zdziwiony ze pani mu cos na glowie robi, ale zniosl dzielnie wizyte i nie plakal. Ostatnio wracamy ze zlobka godzine, bo Karol idzie na piechote, a wozek pcha. Bardzo lubi pieski, szczeka na nich, a kotki dla niego to tez pieski :-)) Zainaugurowalismy sezon w piaskownicy, jak smakuje piasek tez juz wiemy. Pogoda sliczna, cieplo, to chce sie chodzic na spacery. I to byloby w skrócie. Udanego długiego weekendu zycze wszystkim. Emelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus jak dla mnie Twoja grzwka jets ekstra! Naprawdę mi się podoba. Wysłałam wam zdjecia. Fajnie Emmelle , że się odezwalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 25
dzieki eli i agus za zdjecia.Ale Kamil na 4 zdjeciu fajnie wyszedl, tam gdzie tylko głowe mu widac, super!! agud wyslij mi adres mailowy to ci zdjecia poslę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) u nas znowu katarzycho okrutne a i tatka ciągle nie ma, to nie mam kiedy tutaj zagladnąć, swoja droga jak usiluje coś napisać, to mi się strony nie wyświetlają, cos to nasze forum kiepścieje:( mój mężuś mysli o naszej stronce, ale czasu brak ostatnio, bo sezon sie zacząl. Wczoraj moj syncio skonczyl 1,5 roku a tak jakbym go wczoraj rodzila:):) Thefly - gratulacje i poproszę o zdęcia wlosow i Synusia, bo dawno nic nie dostalismy Ania - wspolczuje tesciowej, mam nadzieje, ze juz wszystko ok, i tez poprosze o zdjecia bo chyba wysylalas jak dziewczyny piszą, a byc moze to poprzednie? U nas po staremu Konradek spi pol nocy w lozezcku, ale ma ochraniacz, bo tez ciagle obija sie o szczebelki, a drugie pol z nami na lozku. Nadal jada tylko nieliczne produkty:( i niestety okazalo, sie iż ma sporą anemię więc jedziemy na żelazie:( mam nadzieję cichą, że jak u Aguchy29 polepszy mu sie apety, bo Natalka jada lepiej od kiedy skonczyla kurację żelazową. emelle - cieszę się, że się odezwalas:) i że u Was wszystko ok:) Eli - dzieki za zdjecia:) i fryzurke masz sliczną na nich, pytanie tylko czy to sprzed czy po wizycie u fryzjera? Agus - Twoja fryzurka tez bardzo ladna:), dzieki za zdjecia a problemy mam nadzieje, że juz powoli opuszczaja Cie i zeby na stale, Konradek tez nie chcial mowic, jak prosilam powiedz to czy tamto to slyszalam ciągle:\" NIE! i tyle bylo z mojej prosby, ale od kilku dni slychac jak sam z siebie zaczyna mowic:) dzisiaj slicznie powiedzial: babcia:) ja mysle, ze to tylko kwestia czasu, moi sasiedzi blizniacy jak byli mali to do 3 roku zycia ani slowa nie powiedzieli:) a potem i owszem:) Soki moj malec pije ale na dworze, w domu tylko te które my pijemy. Owoce natomiast tylko w kawalku i nigdy nie chcial innych, wiec o przemycaniu nie ma mowy:( to samo dotyczy innego jedzenia. Dzisiaj probowalam mu przemycic polowe zoltka w ziemniakach, nawet sie nie tknal:( za to te w calosci z talerza wsuwal:( taki spryciarz:) Bo ja nawet nie wiem jak on na jajko reaguje, bo nie sprobowal:( Jada je tylko w panierce od kotleta. no nic koncze, bo rano pobudka mnie czeka i 6 godzin wykladow:) Jesli pominelam jakies pytanie to przepraszam z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli lanie Ci w tej fryzurce:)dzieki za fotki,Kamil sliczny chlopak:) agus7 jak dla mnie to tez bardzo dobrze wygladarz z grzywka,nawet lepiej wyslalam Wam fotki malego,na paru jest z Julka:)fajnie sie razem bawia i lubia calowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Mam trochę do napisania ale nie wiem czy dam radę,zdjęć narazie nie oglądałam ale licze na to że są tez od Celebre,bardzo fajnie ze udał wam się wypoczynek. Thefly gratuluję ci pracy,opis opiekunki nie wygląda zbyt różowo,ale jak piszesz chcecie pomóc,miejcie jednak na pierwszym względzie dobro waszego dziecka bo będąc z małym będzie za niego odpowiedzialna,oczywiście ja się nie wtrącam nie chce zebys to źle odebrała. Eli świetnie ze wybieracie się do Ciechocinka,takie powietrze napewno wszystkim wam dobrze zrobi,całej wasze czwórce-jak to ładnie brzmi prawda? Dota w jakiej postaci macie to zelazo-syropu?Ja właściwie tez powinnam małej sprawdzić ale nie chce zeby była kłuta właściwie z jedzeniem nie jest tak źle więc z morfologią mam nadzieje także. Agus trzymaj się jakoś masz wspaniałego synka i on da ci siły. Dziękuję wam wszystkim za wsparcie,moja teściowa wyszła juz ze szpitala ale jest u siebie w domu na wsi,nie chciała mieszkac w blokach,pies za tydzień zostanie uśpiony,weterynarz nie stwierdził wścieklizny,zawsze był trochę agresywny,teraz przebywa w zamnknięciu nie wolno go wypuszczac zeby nie było zagrożenia dla innych ludzi,rany goją się powoli,ale będzie to długi proces w tej chwili tesciowa jest zależna od innych,pomagamy dojezdżając na miejsce skoro nie chce u nas być-tak zdecydowała. W moim rodzinnym mieście organizowany jest zjazd absolwentów 50 lecie liceum do którego chodziłam,wiem ze kilka dziewczyn idzie ale ja chyba nie pójdę bo to jest na wieczór i musiałabym nocowac u mojej mamy a nie chcę tak małej zostawić pierwszy raz,chcoć chętnie spotkałabym sie z dawnymi koleżankami,ale ja nigdzie nie pracuję czym ja się pochwalę no moge oczywiscie pochwalic się dziećmi ale one pewnie zaczną opowiadac jakie robią kariery zawodowe,przepraszam juz nie smęce idę spać-dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę. Ania 30 jak tak czytam Twoje wypowiedzi to zawsze mam wrażenie, że to, że nie pracujesz i jak mówisz :\" jestes kura domową\" ( kiedys tak napisałas) jest twoim kompleksem. Może się myle ale tak to odbieram z Twoich wypowiedzi. Powiem Ci , że moim zdaniem większośc ludzi pracuje tylko dlatego, że musi i nie znosi swojej pracy. Pracują bo potrzebne sa pieniądze. I wiele tych osób wiele by dało aby miec taką sytuację jak Ty: że pieniędzy wystarcza i mogę spędzać czas w domu z dziećmi. Wiele matek wraca do pracy bo musi. Masz możliwośc widziec jak rosną Twoje dzieci. Obserwujesz to Ty a nie obca osoba , której płacisz ponad połowę swojej pensji. Moim zdaniem powinno byc rzeczą normalną, że mężczyzna zarabiałby tyle, że kobieta mogłaby sama podjąc decyzję, czy chce pracowac czy chce byc w domu. A przecież wszystkie dobrze wiemy, że w domu się nie siedzi i obija tylko jest tyle roboty, że mozna by cały dzien coś robić i konca nie widac. Myslę, że masz to szczęscie, że możesz byc w domu i zadbac o ciepło domowego ogniska: by zawsze było czysto, cieplutki obiadek na stole i zapach domowego ciasta :) Wiele osó pracujących nie zdaje sobie sprawy, ze takie bycie w domu z dziecmi jest bardziej męczace niż normalna praca. Ja będac na wychowawczym bardziej się umordowałam i niż gdy wróciłam do pracy ( chociaz w pracy nie się lenię). Fakt, że praca to dla mnie oderwanie od domu i dzięki niej zachowuję jakąs rownowagę psychiczną ale nie robię kariery , która mogłabym się chwalić tylko zarabic te parę marnych groszy, które sa nam po prostu bardzo potrzebne. Teraz jednek chętnie pójde na zwolnienie aby pobyc z małym w domu a pózniej bardzo chętnie udałabym się na wychowawczy gdybym miała taką mozliwość. Moim zdaniem to żaden wstyd , że siedzisz w domu z dzieciakami. Miałas to szczęscie, że miałas taką mozliwośc i taką drogę wybrałas. Niektóre z nas nie miały wyboru i tyle. Trzymaj się mamuska :) Na zdjęciach jets moja nowa fryzura. Jak widzicie przyciemniłam włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
a ja cie Aniu rozumiem, gdyz jestem w podobnej sytuacji, tzn maz zarabia wystarczajaco a ja siedze w domku.na moje szczesie dobrze ze tesciowie maja restauracje to chodze tam czasem obslugiwac ludzi.ale czlowiek potrzebuje jakiegos innego zajecia niz pranie, sprzatanie gotowanie, nianczenie dzieci.a tak to sie przynajmniej czlowiek ubierze ladnie, podmaluje, porozmawia z innymi ludzmi.oczywiscie ze dobrze ze nie placi sie opiekunce i ze sie widzi jak dziecko dorasta ale np, ja jestem osoba wiecznie zalatana, pelna energi i nie pracowac jest dla mnie tak samo jak czlowiek jest bez nogi czy reki..niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
a jeszcze ja jestem taka mloda i szoda jakbym w domku siedziala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Eli ja absolutnie nie żałuję tylko wiesz jak pomyślałam o tym zjeździe to moze dziewczyny powiedza jakto nigdzie nie pracujesz,niektórzy mówią że nie pracuje sie tylko z lenistwa wiesz mój mąż wcale tak dużo nie zarabia mimo tego ze ma trudna i odpowiedzialną pracą,doszliśmy do wniosku ze skoro ja mam zarobić 500 zł i oddac z tego tak jak piszesz połowę to lepiej zostac w domu i samemu miec oko na wszystko,oczywiście to jest mój wybór i wcale nie jest mi z tym źle no może czasami tak jak pisze Celebre,nie zawsze da sie ubrac w słowa to co chce sie przekazać,ale dobrze ze piszesz to jak odbierasz dane wypowiedzi. Dziękuję za zdjęcia Konradka,Kamika i Sebusia chyba Sebastianek bał się trochę kury?Agus twoja fryzura bardzo mi sie podoba,dodała innego wyrazu twojej twarzy. Chyba tez sie wybiore do fryzjera,moze przed rocznica komunii mojego syna i przed urodzinami chrzesniaka. Dzieki tez za zdjęcia Bartusia od Celebre nie dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 25
ania nie dostalas, no nie mozliwe,wysylalam 2 razy!kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 25
moze masz inny adres mailowy niz ja mam zapisany, poslij mi raz jeszcze adres to wysle ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celbre ja wiem, że praca ma ten plus, że można mieć kontakt z ludzmi, oderwać sie od domu, ładnie ubrac itp. Jak sama napisałam mi tez praca pomaga zachowac równowagę psychiczną i odpocząc od domu. Ja chciałam tylko powiedziec Ani 30, że to,. że się nie pracuje absolutnie nie jest powodem do tego aby czuś się kimś gorszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 30 napisała \" ...chętnie spotkałabym sie z dawnymi koleżankami,ale ja nigdzie nie pracuję czym ja się pochwalę no moge oczywiscie pochwalic się dziećmi ale one pewnie zaczną opowiadac jakie robią kariery zawodowe...\" I do tego zdania się ustosunkowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 25
tez nie uważam ze kobieta niepracujaca jest gorsza ale osoba ktora pracuje mowi czesto, kurde jutro znowu do pracy, a ten kto nie pracuje jak ja to sie cieszy jak jest jakies zajecie poza domem, jak ja czasem chodze jako kelnerka do tesciow.i wiele osobo uwaza ze kelnerka nie jest osoba wykształcona i traktuja cię czasem jak kogos gorszego, ale pare razy juz powiedzialam ze jestem synowa właścicieli i ze mam wykształcenie wyzsze to juz ludzie byli milsi.niekiedy byly takie chasla, typu,ze jak taka kelenerka moze nie wiedziec co to za mieso w karcie jest dokładnie czy coś w tym stylu więc odpowiedalam ze ja pracuje tylko czasami tutaj, jak teściowa zadzwoni itd. ale szczerze powiem ze ciesze sie ze mam to wykształcenie chociaż niepracuje niewiem gdzie, na jakis stanowisku narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 25
i wiem co na mysli Eli miałaś, wiele pewnie mysli podobnie Flowers dzieki za fotki, Eli ty przyciemniłaś włosy,bo na tym zdjeciu z Kamilem jak kucasz to zauważyłam ale zapomniałam napisać, ładnie ci, no ładnemu we wszystkim ładnie jak to moja babcia mówi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, To moj kolejny post bo jeden gdzies mi wcielo:( U nas ladna pogoda, wiec spacery przedluzyly sie do 3 godziny. jak wychodze to pakuje troche jedzenia i picia, bo wiecie jak dzieci jak nie ma to wtedy glode. U nas temperatury dochodza do 30 stopni, wiec mozna powiedziec, ze lato mamy:) Musze sie wam rowniez pochwalic, otoz oli powoli tez siada na nocnik. jak powiem, zeby przyniosl nocnik to przyniesie i siada na niego. Co prawda siku zazwyczaj laduje jeszcze na podloge, ale polwe sukcesu juz zaliczylismy:) Eili, agus super fryzury. ja tez uwazam, ze tobie Eli troche sciemnialy wlosy. Dzieki rowniez za zdjecia, dzieciaczki takie slodkie, ze az sie chce popatrzec:) Ja rowniez jestem po studjach, piec lat juz pracowalam, a ostanie 3 jestem w domu i sie zle nie czuje. Ja mam swoja taka filozofie jest czas na prace i czas na wychowywanie dzieci. U mnie jest obecnie ten drugi i nie czuje sie z tym zle. Choc rowniez rozumiem postawe Ani. U nas sie ropoczely starania o dzidziusia mam nadzieje, ze wkrotce przylacze sie do Eli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 25
powodzenia joaksia w staraniach!! niewiem czy macie czas czytac pazdziernik 2007 na tym forum ale tam jest dziewczyna ktora stracila blizniaki w 4 miesiacu i wkoncu jej macice usuneli.....kurde ale tragedia.....................dopiero 24 latka ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja staram sie takich rzeczy nie czytac, bo pozniej mam jakies shizy. Musze pozytywnie myslec, ze bedzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny napisałam wam przecież wyzej , ze pomalowałam włowsy- tzn przyciemniłam. :) Czy wasze maluchy gadają przez sen? Mój gada jak najety. dziś nie mogłam spac to w ciągu 2 h wskazywał ręką i mówił TAM, BAJA ( bajka) , MAKARON, BAKAN ( balkon). i kilka razy MAMA . Widac przezywa dzien we snie bo wieczorem siedział u dziadków na balkonie i jadł ugotowany makaron z miseczki:) a przed snem zobaczylismy jak zwykle jak rybka na MINI MINI idzie spac stąd ta BAJA ;) Kamil woła na nocnik. Pokazuje na pieluche i mówi \" pe\". ale nie zawsze zawoła, jak jest zajety to mu się zapomni. Zużycie pieluch spadło nam jednak znacząco. Mój mały zaczyna łączyć słowa po dwa i ukłądac takie mini zdania: \" papa baba\", \" baba dada\" ( babcia idzie) \" baba adama\"( babcia idzie do dziadka adama) , \"brum brum Maka\" ( samochód Maćka) a nawet trudniejsze \" mokre body \" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 25
jokasia wiem ze nie powinnaś czytac takich rzeczy,tak najlepiej,ale to mi moja siostra powiedziała,bo ona jest w ciąży i ciagle wariatki takie rzeczy wynajdzie w necie i płacze z ludzmi.najlepiej nic nie wiedziedzieci myśleć pozytwynie! Eli moja nie gada przez sen,aleniem sie położy do łóżka to gada jakies słowa swoje.lty mówisz ze Kamil mówi mokre body, a Laura juz od 3, 4 miesiacy Barbara!!jak dosrosły człowiek,bo męża siostra tak ma na imię,a mała ja lubi.A Laura tez nocnik przynosi i woła sisi lub eeee,siada też na niego sama pare razy na dzień ale najcześciej jak juz robi lub po fakcie.ale widze ze jej juz kupa w majtkach przeszkadza bo w trakcie przewijania trzyma ciaglepupe w gorze pare minut! a dzisdo zoo jedziemy milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wysłałam Wam kilkanaście zdjęć chyba w trzech porcjach-dostałście? Co prawda robione telefonem więc nie jakieś super jakościowe ale zawsze coś-kilka niestety wyszło maluśkich ale widać co nieco ;) Widać też na jednym moją fryzurkę-przyciemnione włosy i grzywka ale na zdjęciu wyszło jakbym miała włosy ledwo do uszu obcięte-wyszło tak bo związałam-tak naprawdę są do ramion hi hi ! Celebre25-nie dostałam zdjęć a bardzo chciała bym zobaczyć. Może maila nie masz więc podaję-ewa20ewcia@wp.pl Ania30 i Celebre-ja też siedzę w chałupie,niby pracuję ale w domu i co to za praca-max 2 godziny jak dziecko śpi :) Swoje musimy odsiedzieć.Mąż mój nieźle zarabia więc tak na gwałt nie muszę iść do pracy.Też jak czasami patrzę na znajomych-a większość to bardzo młodzi ludzie bo w moim wieku-ja mam raptem 23 lata to studiują,imprezują,podróżują a ja siedze z dzieckiem i w sumie nic ciekawgo nie robię.A najlepsze jest to że większośc z nich mówi tak \"Ale Ci dobrze,zazdroszcze Ci,masz już rodzinkę,dziecko,ja też tak chcę\" ;) Marzymy o tym czego nie mamy a mają inni.To tak jak osoba która ma kręcone włosy chce mieć proste i na odwrót,blondynka chce być brunetką i na odwrót.Tak to już jest.Ja postanowiłam cieszyć się jednak tym że przynajmniej odchowam małą,wrócę na studia i skoczę je jako młoda kobitka.I co najważniejsze-odrazu pójdę sobie do pracy,nie będe musiała robić przerwy z powodu dziecka bo już je mam.Taka kolejność mi pasuje.No chyba że kiedyś zapragnę mieć drugie.... Naprodukowałam się ;) Emmelle-super że zajrzałaś do nas! Fajnie jak kobitki wracają! Aguś-Twoja grzywka jest fajna-witaj w gronie grzywiastych do którego od niedawna zaczęłam należęc ;) Eli-fajna ta nowa fryzurka. Flowers i Eli-dzięki za zdjęcia-super te Wasze chłopaki.Jeden i drugi od dziewczyn nie będzie się mógł opędzić w przyszłości :) Jokas -powodzenia w staraniach o dzidziusia! Tyle Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo ciuszków jeszcze-oczwyiście dla maluszków. Nie mam kompletnie letnich ciuchów dla małej-wszystko zimowe-sweterki,polary,body z długim rękawem,ocieplane spodenki i co najgorsze wszystko ładniutkie,drogie i nie mam teraz co małej na podwórko założyć! Ostatnio znalazłam sklep który mnie wprawił w zdumienie i zachwyt-jechałam do koleżanki i przechodziłam obok dużego second handu London Fashion-weszłam popatrzeć i jak zobaczyłam ciuchy dla maluchów to mnie zamurowało-markowe,śliczne,prawie jak nowe ubranka dla maluchów po 8zł prosto z Londynu! Poprostu zachorowałam na ten sklep.Naprawdę dziewczyny jak byście zobaczyły jakie super nowe ubranka w tak szokującej cenie.Dla dziewczyn co z Warszawy to slep jest na Górczewskiej na przeciwko przystanku Ciołka obok KFC! Naprawdę polecam.Muszę tylko zwęszyć kiedy mają dostawę.A i dla dorosłych ciuchy super,niektóre nawet z metkami jeszcze.Niby jak na ciucholand to drogi ale jak za markową rzecz mam dać nawet 30zł to nie szkoda bo wiadomo że była duuużo droższa.To tak jako ciekawostka. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celebre - mój email to agulka1977@wp.pl Prosze o zdjęcia bardzo !!! emelle - my ostatnio to zostaliśmy smakoszami piasku w piaskownicy !!! Zawsze trzeba spróbować bo może dzisiaj jest inny smak ? Dziękuję wszystkim za słowa wsparcia, staram sie bardzo nie popadać w doły ale czasem sie nie da. Całe szczęście że jest Sebuś !!! I nadzieja że problemy się skończą ... ania - ja bym na twoim miejscu poszła na ten zjazd, na pewno będzie fajna zabawa, poza tym fajnie jest spotkać się ze starymi znajomymi.I ty to dopiero masz się czym pochwalić !!! Dzieci są przeciez najważniejsze !!! A te które będą opowiadać o karierze pewnie w duchu będę ci zazdrościły . ( a ile tych opowiadań będzie ubarwionych, bo pewnie też mają taki problem ). Chociaż myślę że cię rozumię, bo sama bałabym się jechać na takie spotkanie bo ja to dopiero mam się czym pochwalić... Za to chwailiłabym się cudownym synkiem !!! A z tą kurą na której siedział Sebastian to było tak . Ciotka chciała mu pokazać kurę z bliska a on się odwrócił i zabera się do siadania na tej kurze , więc ciotka włożyłam mu te kurę między nogi i siedział , i pstryknęłam jedno zdjęcia i chciałam jeszcze drugie ale Sebek chciał już zejść , więc to drugie jest z taką skrzywioną miną. Dzięki wszystkim za wypowiedzi na temat mojej nowej fryzury, z moimi włosami niestety za duzo nie da się wymyślić, bo zrobić z kręconymi, więc tylko mogę skracać. Ale na tą grzywke mnie natchnęło i się uparłam i o dziwo po raz pierwszy jestem zadowolona !!! eli - my też kochamy tę rybkę i kołysankę !!! jejku eli aż ci zazdroszę tych słow Kamilka , ten mój łobuz ani mru mru, a jak cos mu mówię powtórz to jak widzę tą jego minę uśmiechniętą łobuzerską to już wiem że nic z tego nie będzie. ewunia - ja tez nie miałam letnich ciuszków więc w sobotę wyprawa na targ była, i oczywiście oszałałam bo tyle nakupiłam, Znowu nic nie odłoże na spłatę długu...Trudno mały musi miec w czym chodzić Teraz zdjęcia !!! Eli - Sebek też tak chodzi z komórką !!! Rosną bizenesmany !!! Fryzurkę i kolor masz super !!! I fajną minę ma Kamilek w tym kapeluszu !!! flowers - fajne te zdjęcia na tym koniku !! A to oparcie w tej piaskownicy , fajny pomysł !!! I super minka jak idzie z tą butelką ewcia - słodkie to zdjęcie z tą przytulaną !!! I widać Ze kierowca z niej będzie, Sebek też uwielbia kręcić kierownicą !!! stysia - a co wy jeszcze świnkę hodujecie ? Fajne te zdjęcia na trawie!! A my dzisiaj byliśmy na basenie po raz pierwszy, zaraz postaram się wysłać zdjęcia !!! Było fajnie chociaż moim zdaniem w tym brodziku dla dzieci powinna być jeszcze cieplejsza woda, bo zdarzało się że Sebkowi zęby latały. Bawił się fajnie, chociaż tata go puścił z takiej małej zjeżdżalni i więcej już nie chciał. Byliśmy tylko niecałą godzinkę, żeby na pierwszy raz nie przedobrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 25
ZDjeciawyslalam doagus iewuni, jak tym razem nie dojda to mnie cos trafi. milego ogladania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celebre25-dostałam zdjęcia.Sa przepiękne!! Aż normalnie dech zapiera!!! SUPER!!!!! Aguś-zdjęcia Sebka w basenie fajniuśkie-mała nasza też uwielbia park wodny.Jak znów się wybierzemy to napstrykam zdjęc i powysyłam.Widać że Sebuś świetnie czuje się w wodzie! Stysia-widać że maluchy lubią swoje towarzystwo.Całe uśmiechnięte na tych zdjęciach.Napewno sie nie nudzą! Super! Pozdrawiam wszystkie dziewczynki i pociechy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 25
ewunia a ile dostalas,bo moze dosle cos ewentualnie. i tak musze Flowerswięcej powysyłac,bo chciala,ale dzis juz nie zdazę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celebre-dostałam ok 16-może więcej.Nie pamiętam dokładnie ale jak masz jeszcze to bardzo chętnie obejrzę więcej :) Pozdrawiam! PS.Czekam na przekazanie kluczy od mieszkania i przewozimy wreszcie rzeczy.Wyślę Wam zdjęcia nowego mieszkania (niestety nie nasze tylko wynajmowane ale zawsze sami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×