Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

Jakie ma lozeczko kamil, bo my sie zastanawiamy co oliverowi kupic czy drugie dziecinne lozeczko, czy juz moze tapczanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokas też sie zastanawiałam nad tapczanikiem ale bałam sie, że bedzie z niego spadał wiec zrobiłam to samo co Flowers - położyłam na podłodze materacyk z łozeczka, a że miałam jeszcze drugi to położyłam dwa koło siebie, na to koc i mamy łożeczko bezpieczne :) Pierwszej nocy miał tylko jeden materacyk i około 4 razy w nocy przenosiłam go z dywaniku na materacyk. Teraz mam kłopot z glowy. Dla mnie to o tyle dobre, ż enie musze się martwić, że spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabian
Jak znosicie te upały? U mnie w mieszkaniu 31 stopni teraz. Cały dzien zasłonięte rolety a w kuchni wieszam w oknie mokre prześcieradło. Mimo to jest nie do wytrzymania. Tak nas tu mało ostatnio. Mam wrażenie, że tylko ja tu zaglądam. I jokas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli - super że Kamilek już śpi sam , my nadal razem. I chyba prędko się to nie zmieni, ale kto wie.. i ja też zaglądam !!!! A upały jak dla mnie to ja w sumie lubię jak jest ciepło więc nienajgorzej. Rano w domku, potem spać do babci bo ona ma lodownię mieszkanie a potem na ogórdek do basenu. moja siostra kupiła taki większy i siedzimy w nim wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zaglądam:) My z frankiem wczoraj nie wyszliśmy wogóle bo było 35 stopni a w domu 25 więc wolimy dom:) Ale teraz już się u nas ochładza więc Eli miej nadzieję że do was też dojdzie z zachodu zimniejsze powietrze:) Teraz na dworze jest nawet przyjemnie -wieje wiatr i jest 25 stopni więc już da się przeżyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w domu nadal mam 30 :( U mnie nawet zimą przy wyłączonych kaloryferach nie spada ponizej 23 stopni choć bardzo sie staram. Eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez Was czytam ale brak czasu na opisy,w skrocie to tyle ze w mieszkaniu 30stopni nie wiadomo jak siedziec,lezec i co robic zeby bylo chlodniej i wygodniej.Malemu tez upaly daja sie we znaki i dostaje szalu,chodzi po domu nago lub w pampersie.Zrobilismy mu pokoik i kupilismy fajne lozko w ikei za 300zl Sofa a po rozlozeniu jest jak materaz,dzieki temu jak spadnie bedzie maly upadek.Pierwsza noc spal super,wlecial o 5 rano do nas do sypialni z misiami,niechcial spac dalej u nas wiec poszlam z nim do jego pokoiku i spal jeszcze do 7:30.Jednej nocy zwymiotowal bo niestrawil szynki,jest lakomy naladowal do buzi i pewnie nie pogryzl dobrze,ale od razu mial energie i chcial sie bawic,a rano juz bylo dobrze.Kupilismy mu dzisiaj basen taki wiekszy na balkon i mial frajde na calego.Przesle Wam jutro pare fotek :)to tyle uciekam spac:) Co do materaca my zlikwidowali bo uderzal czesto w sciane i swterdzilismy ze kupuemy wyrko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy ścianie położyłam ochraniacz z łożeczka. Teraz jets nam luźniej a i maly śpi jak zabity :) Mam nadzieję, że mu się nie odpodoba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do tych z was które mają więcej niż jedno dziecko. Czy przy drugiej ciązy zrobiły się wam nowe rozstępy? Czy drugi poród rzeczywiście był łatwiejszy? Czy przy drugim też miałyście cięcie krocza? I co mnie bardzo interesuje- czy karmienie znów tak będzie boleć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez przylanczam sie do tego pytania:) Ja sie dzisiaj okropnie czuje mam migrene, zwracalam ochyda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Eli,Jokas ja owszem mam rozstępy i najwięcej chyba na piersiach wogóle moje piersi to tylko się nadają na operację plastyczną. Drugi poród dla mnie faktycznie był łatwiejszy kiedy połżna wsadziła mnie do wanny z hydromasażem skurcze nabrały tempa i musiałam szybko wychodzić bo o mało nie urodziłabym w wannie. Cięcie krocza miałam z tej samej strony co przy pierwszym porodzie tylko z cm wyżej prawie wszystkie szwy wypadły mi jeszcze w szpitalu. Jeśli chodzi o karmienie to rzeczywiście mała pogryzła mi sutki i karmienie bardzo bolało,pierwszą noc po porodzie obrabiała moje piersi na zmianę ale dzięki temu na drugi dzień miałam już pokarm,położna doradziła mi kupienie kapturków które rozwiązały problem na wiele m-cy,przy zranionych piersiach razem z mlekiem leciała krew i nie byłoby to zdrowe dla dziecka,dzięki kapturkom karmienie stało się dla mnie znowu przyjemne. Eli,Jokas jeśli macie jeszcze jakieś pytania to chętnie wam odpowiem. Eli pytałas też o szybkie obiady właściwie to nieraz zdarza mi się ugotować czegoś więcej i zostawiam np zimą mrożę bigos tak jak i Ty latem z młodej kapusty gotuję taki ala bigos i przeważnie mamy to na 2 obiady nieraz podpieram się półproduktami typu klopsy ze słoika lub mrożone pyzy z mięsem,Dota ostatnio pisała ze narobiła sobie krokietów i piergów. U nas po burzy i deszczu na dworze całkiem fajnie. Agus jak przygotowania do wyjazdu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 30 ale czy w drugiej ciązy zrobiły Ci się nowe rozstępy? Musze pochwalic synka- odkąd są upały zdjęłam mu pieluchę i biega w samych majteczkach i znów zaczął wołac na nocnik. Krzyczy \" Nocniczek!\" i ładnie się załatwia. Wczoraj była jedna wpadka a dziś cały dzien chodiz suchy :) Ale jestem chwalipięta co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam takie przepisiki . Może Któraś z was skorzysta? http://www.noworodek.pl/phpBB2/viewforum.php?f=9 Aaaa, przypomniało mi się , że Jokas prosiłas o przepis na fasolkę :) Ja robię tak: Moczę koło 12 h. Gotuję w tej samej wodzie z dodatkiem \" przypraw do dan z fasoli\" ok godziny. Dodaję do tego przesmażoną na patelni kiełbaskę z cebulą oraz koncentratu pomidorowego ( wg uznania). Gotuje jeszcze z pół godziny. Trzeba sprawdzać czy miękka . Na koniec dodaję rozrobioną mąke aby zagęścić. Gotujące wlewam do sparzonych słoików, zakręcam i odwracam do góry dnem. Jak wystygnie- do lodówy. Jak się zakrętka wciągnęła to się \" zawekowało\" i dłuzej postoi. Jak nie- trzeba w miarę szybko zjeść. SMACZNEGO :) Udało nam sie przetrwac cały dzien w suchych majteczkach :) Na noc nie pozwoił sobie włożyc pieluchy i spi bez. Zobaczymy. Najwyżej będziemy sie przebierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przygotowania do wyjazdu trwają !!! Jedziemy pociągiem więc pakowanie nie jest łatwe (jeśli wogóle możliwe ?????????) Myślałam że dam radę do jednej torby siebie i Sebka ale jak na razie ja się spakowałam do walizki , jeszcze coś tam dorzuće . A sebka chyba do plecaka i do wózka . To jest chyba niemożliwe !!! Pewnie jutro przy ostatecznym pakowaniu , przełoże wszystko od nowa !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam do was pytanie. Czy kupujecie co tydzien Dziennik z plytką mini mini z piosenkami dla dzieci? Co czwartek gazeta ta dodaje plytkę. Dzis jest 6-ta część. Jeśli któraś z was ma 2, 3 , 4 albo 5-tą to prosze o kontakt. Bęe chciała jakoś przegrac, albo ściągnać. Czy macie inne piosenki warte polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jestescie? Przepis na szybkie śniadnko lub kolację dla dzieci: Placki: jajko(roztrzepać) , mąka , trochę mleka, serek waniliowy danio, ewentualnie cukier. Mąke i mleko w ilości aby była dobra plackowa konsystencja. Smazyć na oleju. Posypac cukrem pudrem. Wychodza bardzo delikatne smaczne placki. Uwaga- łatwo przypalić. Własnie sprawdziłąm przepis. Bardzo szybkie i smaczne jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli ja mam 1,w 2 byla natalia wiec nie kupilam bo juz mam cala natalie kukulska wiec tez moge ci przegrac,potem mam 3 i4 a dzis jest majka jezowska i nie kupuje. Wiec jak chcesz moge ci kupic plytki,przegrac i wyslac w kopercie babelkowej a ty mi najwyzej kaske przelejesz na konto.Chyba ze chcesz jakos inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie z mini mini najbardziej podoba mi sie pierwsza plytka ale tamte tez sa ladne pioseneczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli a jak nocka?Kamil wytrwal do rana bez pieluchy czy narobil kaluzy w materacu?:)moj tez chodzi przy upalach nago i tez dzieki temu zaczol wolac siusiu na nocnik,w nocy czasem tak malo nasiusia ze pieluche jeszcze mamy na dzien.Dobrze,niech sie ucza dzieci bo ani sie nie obejrzymy jak przyjdzie pora na przedszkole:) podeslalam Wam fotki z Bartka pokoiku i jak sie chlupie w baseniku:) Lozko zdalo super egzamin,myslalam ze bedzie gorzej,ze w nocy bede biegac do niego albo i spac razem z nim,a on ladnie przesypia sam noce,spi do7 i wszyscy sa ladnie wyspani:)no i wreszcie mamy dla siebie sypialnie,nie musimy chodzic na palcach i bac sie ze szelest koldry go wybudzi,bo i tak kiedys bywalo,ze nie moglismy po cichu rozmawiac albo mialam strach sie ruszyc na drugi bok bo Bartek zaraz sie krecil i przebudzal,tak ze teraz jestem zadowolona :) Wczoraj siostra byla u gina i lada dzien moze rodzic,dzieko juz jest nisko a ona ma skurcze co jakis czas i bole krzyzowe,ciekawe jaki bedzie miala porod jak teraz ja boli kregoslup..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem, Flowers luzko Brtusia super, ja mysle, ze tez cos w takim stylu bedziemy szukac, a i Ikea jest niedaleko, wiec sie wybierzemy na mala wycieczke:) Dzieki za zdjecia. Eli dzieki za przepisy z tymi plackami to dzisiaj wyprbuje bo kupilam serki. U mnie rano byl ciag dalszy migreny, ale po spacerze mi troche przeszlo. Co za paskudctwo:( buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowers wiecozrem napisze w tej sprawie do Ciebie maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Ja z tych płyt mini mini nie mam wcale bo u nas był tylko jeden egzemplarz z tym dodatkiem który ponoć sprzedał się o 7 rano.Natalka najbardziej lubi piosenkę szczotka pasta kubek ciepła woda śpiewa ooo i tańczy wkoło. Eli rozstępów pewnie teraz mi jeszcze przybyło i może jeszcze przybędzie wstydzę się nawet męża nie lubię jak patrzy na moje piersi w dzień. Podoba mi się ten przepisik chyba musza być pyszne te placuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jokas wspolczuje migren,pamietam jak moja mama kiedys je przechoodzila,musiala lezec z mokrym okladem na czole i leki zadne nie pomagaly,okazalo sie ze od jaskry,zaczela sie leczyc i teraz ma spokoj,ale pamietam jak sie biedulka meczyla,takze wspolczuje i oby migreny Cie omijaly.Duzo zdrowka w takie upaly to dla ciezarnych masakra. eli oki czekam na meila,jesli nie dzis to jutro:) ania30x ty sie wstydzisz piersi??ja po ciazy wstydze sie calego ciala,rozstepy na posladkach,biodra mam szersze,cellulit i choc maz mi mowi ze dobrze wygladam to i tak wiem swoje,chcialabym pocwiczyc checi sa ale cialo odmawia:P poprostu wieczorem po calym dniu mam dosyc i mam WIELKIEGO lenia:P moj maz tez by chcial tak jak kiedys pocwiczyc sobie i codziennie mowimy sobie ze dzis wieczorem sie wezmiemy,ale jak przychodzi co do czego to wielkimi krokami nadchodzi LEŃ :P i tak wkolko,chcialabym miec ladniejsza figure ale ale...:P a piersi to juz wogle kicha :P od karmienia mam male i flaki ale zawsze pocieszam sie ze urode dalam synkowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuję te płyty i mam wszystkie oprócz pierwszej więc jak wróce to chętnie wam przegram !!! Nie będzie mnie przez tdzień !!! Odezwę się jak wrócimy !!1 Jutro pobudka bardzo wczesnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednym okiem szybko zerknęłam co uWas, cieszę się że wszystko dobrze się dzieje, u nas tez ok niestety sprawa jezora wróciła na tapetę jutro idę do nowego lekarza, boję sie że w końcu kiedyś mo go odrąbią :P Adaś spedza teraz cale dnie na działce z babcią tak że pada w domu jak mucha, dzis był myty i karmiony na śpiąco. W weekend jedziemy nad Bug całą rodzinką. Zoo na Adasiu nie zrobiło żadnego wrażenia a na nas przygnębiające. Zastanawiamy się z mężem nad sensem istnienia zoo przy tak wspaniałych przyrodniczych filmach które pokazują życie zwierząt na wolności. Więcej raczej nie pojedziemy już do żadnego zoo. A i byliśmy w ogrodzie botanicznym w Powsinie to tak a propos ubiegłego weekendu w stolicy :) poza tym piłam czekoladę u Wedla i jadłam obiad obok Tomasza Lisa :D przez chwilę zażylismy wielkiego świata dzięki tym znajomym, których odwiedzaliśmy ( też mają fasolkę 13 tyg :) ) Bartolini śliczny chłopiec ma super łóżko namiot i basen Adaś mówi ;) że zazdrości pozdrawiam was babeczki serdecznie Agus dobrej pogody w górach życzę no i miłego wypoczynku !!! a placki Eli niech któras mi wyśle pocztą bo mi się nie chce robić jakoś ostatnio nic :D moze być w bąbelkowej kopercie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowe dane Sebka i waga Adula 🌻 •Sylmag.... 10.09..KUBUŚ....2700..50cm 🌻 11M 9600.. 87cm..3z •Ewunia21. 24.09 WIKTORIA..3050..56cm 🌻 18M 10kg...78cm..16z •Ania30.... 29.09 NATALKA....3200..53 cm🌻 20M 10,5kg...84cm..14z •Karen ka..29.09 ALESSANDRO...3520..52cm 🌻 13M 11300...79 cm..6z •Flowers24 30.09 BARTEK....2900..53cm.. 🌻 19M 11kg ... 80cm..12z •Laura7 ....03.10 NADIA....3800..53cm 🌻 18M 11600...87cm..12z •Agucha 29 ..05.10 NATALKA..3050..50cm 🌻 17M 9500..75cm..6z •Eli.......... 08.10 KAMILEK....3850..56 cm 🌻 20 M 12kg..88cm...17z •tygrysicaa. 09.10 STEFANEK..3480.56 cm 🌻 13M 8700..71cm..7z •Emelle..... 10.10 KAROL....3190...53 cm 🌻 10M 9100…………2z •Thefly...... 10.10 ADAŚ....3340..52 cm 🌻 21M 12500..83cm..12z •Jokas.......10.10 Oliver....3000..50cm 🌻 17M 12000..80cm..16z •Mama szczęściara.10.10.Michałek...3950.57cm 🌻 15M 12000.82cm..10z •Delphi31... 11.10 NATALKA....3300..53 cm 🌻 18M 10kg..82cm..8z •Agus7..... 13.10 SEBASTIANEK....3300.52 cm 🌻 21M 10800 86cm..16z •Waga 77.. 16.10 FRANEK....3470 ...55cm 🌻 19,5M 10kg..80,5cm..10z •Maggie7000..20.10 NATALKA .. 3700.. 55 cm. 🌻 10 M 9200..72 cm..6z •Sylwia30.. 21.10 KALINA....4100...63 cm 🌻 16M 14kg..87cm..6z •Frezja 73.. 23.10 KONRADEK....3550..60 cm 🌻 16M..12kg..90cm..10z •Megji…… 23.10 PAWEŁEK.... 3360..35 cm 🌻 10,5M 1030..4z •malutka_de.. 24.10 LAURA....3080...50 cm 🌻 17M..10100..81cm..11z •Celebre23..24.10 LAURA....4010..53cm 🌻 20M.. 13500 85cm..17z •asia_20... 25.10 ARTUŚ....4240...60 cm 🌻 18M 15000…98cm..18z •Dota28.... 26.10 KONRADEK....3480...60 cm 🌻 20M 11kg..87cm..17z •ewcia26.. 30.10 JULECZKA....3000...57 cm 🌻 12M 9500..73cm..10z •stysia 74.. 04.11 ZUZANNA....3620..54 cm 🌻 15M 12000. 86cm..8z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×