Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

Gość celebre25
wiesz to moze przez to zenam samych niefajnych marcinow,alemoje zdanie tu jest najmiej wazne,wiec sie nie przejmuj a co do imionto podoba mi sie Mikolaj, Milosz,Fabian,Lukasz,Florian, Franek i pare innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś założyłam Kamilowi pieluchę. Mały mi sie znów przeziębił, ma strasnzy katar i nie chcę go dodatkow obciążac pamietaniem o sikaniu. poza tym jak kiichnie to popuszcza ( jednak słaby ten pęcherzyk jeszcze) więc wolę aby teraz był suchy i sie wykurował. Dziś w nocy zawołał siusiu i zrobił na nocnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja roslinka ma najwiecej 326 punktów. Ale z tego co czytam to i tak dośc mało. Zobacyzmy. Niebawem koniec konkursu. Dziś przędziorek, widziałyście prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
A ja tam dziewczynki nic o waszych roślinkach nie wiem i nie wiem nawet na czym ta zabawa polega-ale życzę wam zwycięstwa w tym konkursie. Eli masz rację najważniejsze żeby wszystko pomyślnie było i dzidzia zdrowa była,a imię każde jest ładne jeśli się ładnie mówi a nie jakoś ordynarnie i mnie się właściwie wszystkie imiona podobają oprócz jakiś naprawdę wymyślnych typu Hermenegilda albo Kleofas. Dziękuję za pocieszenia,podniosłaś mnie Eli na duchu co do tego wyjazdu bo myślałam że tylko ja tak wszystko przeżywam. Dzisiaj kupiłam sobie depilator,do tego zakupu długo się przymierzałam,narazie nie mam czasu wypróbować,może na wieczór ale chcę wreszcie mieć gładkie nogi na dłużej,jestem gotowa na ból i w czasie wyjazdu nie chcę myśleć że po żyletce za 2 dni będą kłujące odrosty ja wam kiedyś dziewczyny pisałam że na punkcie włosków to ja mam chopla i ja je tępię od wielu lat Uciekam bo robię dzisiaj sałatkę warzywną,sernik z rosą i napoleonki,moje starsze dziecko już zaciera ręce,mówię wam że jak widzę jak mój Pawełek pochłania moje ciasta to aż chce się piec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Kamilku zuchu zdrowiej szybciutko 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ania 30. Co do depilatora- mam go od lat i szczezre nienawidze ;) Ból to jedno ale odrastające włosy- każdy w innym terminie i wrastajace pod skórę wloski ( naskórek zdązry sie zregenerowac a włos sie nie może przebić) , stany zapalne cebulek... ja dizekuję . Ale rzeczywiście efekt dłuższy. Na wyjazd jak najbardziej. Ania napisz jak przezyłas depilację. :) Ps Kamis chodiz w pieluszce ale i tak sucha bo ciągle woła :) Ostatnio spodobało mu się robic na kibelek i czętso chce aby go tam posadzić. Chyba kupimy taką nakładkę dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thefly napisz cos wiecej. Co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli jutro w Dzienniku zaczyna się jakaś seria z bajkami dla dzieci.... i dużo zdrówka dla Kamilka:) a ja się właśnie wkurzyłam bo moja koleżanka która co tydzień do mnie przyjeżdża ze swoją córeczką o dwa miesiące młodszą od naszych szkrabów -no to właśnie dzisiaj przyszła do niej w odwiedziny koleżanka która była chora na jakąś mononukleozę zakaźną i mój mąż powiedział ze w takim razie nie będziemy się z nimi spotykać przez okres wylęgania tej choroby-czyli 30-50 dni................bo jakby ich zaraziła to oni mogą zarazić nas....-trochę zagmatwanie to opisałam ale mam nadzieję że da się zrozumieć..... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj z Kamilem u lekarza. podeszła do mnie pielęgniarka , która zajmuje się szczepieniami i poinformowała, że szczepionka, która do tej pory była platna teraz weszła na listę szczepien bezpłatnych ( chyba obowiązkowych?) i do drugiego rou zycia mogę Kamila zaszczepić. Może zainteresujecie sie u was w przychodniach lekarskich? Chyba nie spiesza sie z informowaniem licząc ze częsc skoczy juz te 2 lata ? Nie wiem jaka nazwa tej szczepinki- jakas bardzo skomplikowana ale wiem ze chroni przed zapaleniem opon mózgowych. Po drugim roku zycia szczepionka na pneumokoki moze byc podana u naszych dzieic juz tylko w 1 dawce a wiec wydatek rzedu koło 300 zł. My raczej zaszczepimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Aniom duzo zdrowka,zadowolenia z rodzinki,jak najmniej zmartwien,usmiechu na codzien oraz spelnienia marzen zyczy Flowers i Bartus eli niech Kamilek szybko zdrowieje:) Musze Wam sie pochwalic,ze po wczorajszej wizycie w szpitalu jeszcze nigdy nie bylam tak zadowolona.Bartus byl dzielny i nawet nie jeknol,widoac bylo ze jest wystraszony ale wkolo mu powtarzalismy,ze zbadamy serduszko i do domu.Tak jak zawsze mu dzien wczesniej tlumaczylismy wkolko,ze tylko jedziemy zbadac serduszko itp.Tym razem juz wiecej zrozumial,mysle ze im starszy tym lepiej rozumie i juz nie bedzie placzu na badaniach kontrolnych.Mimo ze tlumaczylismy myslalam ze znowu bedzie wielka rozpacz,krzyk,wykrecanie sie itp.a tu wszystko pieknie poszlo,kamien spadl mi z serca jak wracalismy do domu:)fajnie,ze sie udalo:) eli co do imion mi sie tez podoba Marcin i Marta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania30x jak znajdziesz czas to podeslij mi na meila przepis na sernik z rosa i na napoleonika bo narobilas mi apetytu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziekuję Flowers dziękuję :) Do dziewcyzn opiekujących się wirtualną roślinką- trochę sobie poczytałam i wam pokopiuję jak ludzie grają oszukując ... \"Jak komus brakuje florosow to piszcie. Wystarczy ze sie zalogujecie na konto, wcisniecie tylde(~), skopiujecie zawartosc i wrzucicie mi na pw, a ja juz w bazie zmienie co trzeba. Aa no i nie zaponnijcie napisac tez ile wam kaski albo punkcikow dodac. \" ....tu wiele slów oburzenia..... \"Gra jest napisana w we Flashu, który wykorzystuje Action Scripta. Po wciśnięciu tyldy wyskakuje nam konsola, w której możemy wpisać polecenia. Wystarczy znać podstawy tego języka, aby zdrowo namieszać i pododawać sobie czego potrzeba. Od razu mówię, że ja tego nie wykorzystywałem, moja roślinka ma 39 pkt rozwoju, a o opcji z tyldą dowiedziałem się przed chwilą z tego forum.\" ... znowu słowa oburzenia.... \"1)Dobra starczy spamu w tym temacie. Kilka slow na koniec - glupota niektorych userow jest powalajaca. Choc staralem sie pomoc skutecznie mnie do tego zniecheciliscie. Jesli cale to forum mysli ze pierwsze miejsca w tego typu grach zajmue siue uczciwie to sie ostro myli. Wszytkie konki koncza sie walka cheaterow w ostatnich minutach....\" ... \"phi. Gdybym się znała na tych wszystkich językach programowania i umiała pogrzebać w tej czy innej bazie (niekoniecznie na nestle) to też bym oszukiwała. I Wy wszyscy tak samo. Szczególnie Ci burzący się najbardziej. Bo sami nie potraficie, prosić o pomoc wam wstyd, więc jedziecie po tych, którzy się do owego oszukiwania nieopatrznie przyznali. I nikt mi nie zdoła wmówić, że jest inaczej - bo jesteście tutaj dla nagród i dla nagród gracie w konkursach siedząc przez miesiąc przed komputerem i wgapiając się w jakąś wirtualną roślinkę. Ot i cała prawda.\" itd itp... Podsumowując- sznase na nagrody znikome oj znikome ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Flowers bardzo się cieszę,że badania poszły wam tak gładko,miejmy nadzieję że tak będzie już zawsze a najlepiej żeby nie były wcale potrzebne,dziękuję również za życzenia imieninowe-oczywiście przepisy podeślę. Eli czy miałaś już po użyciu depilatora zapalenie cebulek włosowych jak się to objawia?Czytałam gdzieś w necie że trzeba często używać peelingu do ciała i masować skórę szorstką rękawicą lub myjką żeby zapobiegać wrastaniu włosków-narazie jestem zadowolona po chwili użytkowania nawet tak bardzo nie odczuwałam bólu tylko takie mrowienie,kilka razy musiałam powtarzać w jednym miejscu bo ciągle jakieś włoski zostawały i dziś chyba jeszcze zrobie poprawkę.Po depilacji mam trochę czerwonych kropek ale myślę że one wkrótce znikną. Kupiliśmy dzisiaj synowi książki do 4 klasy-koszt 300zł,co mają zrobić ludzie którzy mają np 3 dzieci w wieku szkolnym to ja nie wiem a przecież na podręcznikach się nie kończy-dzięki temu że kupiliśmy teraz zyskaliśmy rzekomo 10 % rabatu. Eli również nic nie wiem o tej nowej szczepionce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam sobie własnie na jednym forum, że dzieczyny same sobie będąc w ciąży badają rozwarcie. Dla mnie szok. Wy tez badałyście? jest to wykonalne? Nie wyobrażam sobie. Ale w sumie jak się umie to można sobie oszczędzić jechania do szpitala gdy zerowe rozwarcie nie? ;) Z takim pojechałam... Jokas wymyśliłas juz imiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania30x, Eli - wszystkiego najlepszego z okazji imienin!!!!! Wszystkiego tego, czego same sobie życzycie i jeszcze więcej a moi panowie ślą całusa! :* Jeśli mamy tutaj jeszcze jakieś Anny to oczywiście dla nich również te zyczenia!!! Ania30x - niestety co do depilatora, to muszę się zgodzić z Eli:(, paskudnie wrastają włosy, mnie po depilatorze na 2 lata zostały blizny po tych, które miały zapalenie:( Peeeling nie pomagał. Teraz depilatorem bawi się Konrad rozbierając go i składając:) Ja ostatnio próbowałam wosku na gorąco, ale strasznie to mozolna robota:( na 3 tygodnie spokój, niestety nie byłam w stanie pozbyć się wszystkiego. Teraz juz za późno ale za rok szarpnę się chyba na kosmetyczkę i fachową depilację. A wyjeżdżamy w niedziele i gotować będe na miejscu. Jedzenie wieziemy od nas. Eli - o matko!!! a jak one to robią z wielkimi brzuchami???? Drugi poród postępuje szybciej i przy częstych regularnych skurczach na pewno będziesz już miała rozwarcie:):) Waga - współczuję braku kontaktu z koleżanką, mam nadzieję że jej dziecko jednak nie zachoruje. Flowers - cieszę się, że Bartuś juz spokojnie przyjmuje wizyty kontrolne, oby tak dalej i oby już tym razem odstawiono mu leki na stałe. A co do szczepionki na zapalenie opon mózgowych, to weszło w obowiązkowe szczepienia dla dzieci urodzonych w 2005 i później. Więc wydaje mi się że przychodnie mają obowiązek wzywać na nie (być może się mylę). Ja szczepiłam małego na to i mile się zdziwiłam, bo za 3 dawkę nie musiałam płacić, ale dopiero za 3. Jesli któraś szczepiła skojarzonymi, to też ma to z głowy. A o jednej dawce na pneumokoki tez pisałam bo tak mi pediatrzyca proponowala - 2 latka i 1 dawka wtedy. Konradek też uczy się braku pieluszki ale zęby tak mu dają czadu, że od wczoraj biega w pieluszce o kupce informuje za każdym razem. Z siusianiem bywa różnie. A wszystkie czynności wykonuje tylko na sedesie, mamy nakładkę. Nie wiem dlaczego nabrał obrzydzenia do nocnika:( a korzystał z niego od 8 do 13 miesiąca bez problemu potem się maksymalnie zbuntował. Chyba z powodu braku czasu hihihi. Nawet teraz nie ma cierpliwości do siedzenia i kończenia co zaczął, muszę go tam zagadywać:) no nic dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję dziękuję :) Ania 30 zrób piling w momencie osrastania włosów i przebijania się przez naskórek. Dla mnie maskara. Nienawiedziłam tego. Dota czy z brzuchem czy bez ja nie wyobrazam sobie abym tam mogła wyczuć szyjkę macicy i okreslic czy się skróciła czy jest rozwarcie. matko jaka ją tam znaleźć??? Waga ja tez miałam kiedys taki przymusowy brak kontaktu z koeżanką. Pisalam wam o tym- jak wróciła z krajów tropikalnych i bałam sie, ze przenosi jakąs egzotyczną chorobę. A nie widziałysmy się wtedy z 2 lata. Dla mnie to była trudna decyzja, a w sumie raczej decyzja męża bo powiedzial, ze nie i koniec. Koleżanka niby zrouzmiala ale tak naprawde nie zrozumiała. Dziś wiem, że to Kamil byl wazny a nie ona. Flowers ja tez jestem zwolnenniczką mówienia dziecku wszystkiego, opowaidania co je czeka. jak idziemy do lekarza zawsze mówie gdzie idzimy i co tam pani bedzie robic. Mały nie jest zaskoczony i myśle, że dzieki temu będzie nam ufał. NIgdy go nie oklamuję. Ja pamietam z wlasnego dziecinstwa rozczarowanie jak sie okazało, ze zamiast do koleżanki pojechalismy do szpitala. I szlag mnie trafia jak moja tesciowa albo ktos inny kłamie Kamilowi . Zawsze tocze o to zażarte awantury ze na to nie pozwalam. Kamil nadal chory. Jeszcze sie tak nigdy nie meczył. budzi sie z płaczem, nos ma zwalony, katar mu splywa do gardła i sie dusi, dławi, masakra. W związku z tym odeszlismy od pomysłu chodzenia be z pieluchy. Ale wrócimy do tego. W dzien i tak woła a w nocy biedny zamordowany jak spi to musi miec pieluchę bo juz się zdarzało ze sie zsikal. Mały jednak teraz zdecydowanie domaga sie robienia na kibelek a nie na nocnik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektore baby maja nie powiem co w glowie. a aznokci u sto nie moglam sobie obciac, musial maz a co dopiero takie rzeczy. Eli ja imion jeszcze nie mam. One napewno beda jakies neutralne, zeby dla obu rodzin byly zrozumiale. Dla dziewczynki chodzi mi po gowie Viktoria, a chlopiec nie wiem. Spoznione zyczenia imieninowe da wszystkich An.:) Dzisiaj o 12 mam wizyte u ginekologa. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Jokas trzymamy kciuki,dziękuję za życzenia imieninowe. Dota również dzięki,ja myślałam że jak sobie ten depilator kupię to wreszcie będę cieszyć się gładkimi nogami przez długi czas a tu masz...same kłopoty. Eli ja o tym rozwarciu to pierwsze słyszę,pozatym przecież to trzeba dość głęboko palce włożyć więc ja nie wiem jak one to robią-akrobatki chyba jakie. Dotka jeszcze raz udanego wypoczynku,trochę Ci zazdroszczę tej Chorwacji bo podobno sierpień u nas ma nie być za ciepły a my właśnie w sierpniu nad nasze morze,choć wcześniej niektóre źródła zapewniały że właśnie w sierpniu ma być super pogoda-no nic byle tylko nie lało. Eli dużo zdrówka dla Kamisia,wszystkiemu winna ta zmienna pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po dzisiejszym badaniu okazalo sie, ze dziecko ma przeziornosc karkowa czy jak to sie tam nazywa za duza. Mam badania genetyczne w poniedzialek i wowczas sie wszystko okaze czy jest ok, czy musze ciaze usunac:( Ogolnie moje samopoczucie do d...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokas a wczoraj własnie czytałam na forum posta dziewczyny , która wpadła w panikę po tym badaniu bo wyszło źle. Wiele osob jej pisało, że to o niczym nie świadczy i że czesto lekarze robią złe pomiary albo mają kiepski sprzęt . W jej przypadku lekarz podobno był swietny, sprzet też. Skierowli ją na dodatkowe badania. 1,5 miesiąca czekania na badania w ogromnym stresie. Badania wykluczyły jakiekolwiek wady genetyczne czyli nosi dziecko zdrowe. Nie martw się Jokas. Jestem pewna , ze wszystko będzie dobrze. Jak znade gdzies ten temat to wrzuce tu linka. zaraz będe szukać. napisz jakie wymiary podał lekarz. Ja nie miałam tego badania bo dziecko było tak ułozone ze się poodbno nie dało zmierzyć. I chyba dobrze, że się nie dało. Kiedy massz zrobić te badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
jokas trzymam kciuki,moze bedzie ok,nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
eli plik nie otwiera sie,przynajmniej mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam nadzieje, bo dziecko bylo ruchliwe, serce bilo i mialo nosek co ponoc jest najwarzniejsze. Mowila mi rowniez, ze to o niczym nie swiadczy, bo mala juz wiele takich przypadkow i dzieci byly zdrow, wiec mam nadzieje i tam gdzies w srodku jeste spokojna i jakos pewna, ze jest dobrze. Oczywiscie bylam w szoku jak to uslyszalam. Siedzialam w gabinecie chyba 40 min. Mam miec wizyte w poniedzialek a najpozniej we wtorek, wiec szybko. Okaze sie to w poniedzialek o 9 rano. Napewno dam znac jak i co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie masz badania? Podobno na wynik aminopunkcji czeka się kilka tygodni. 2 albo 4 , nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw jakies z krwi i z wod plodowych, cos takiego. Podejma metode po jakis komputerowej kontrolii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×