Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

Dota ja chcę widoczki.A swoja drogą to z Kondzia niezły podrywacz:) Byliśmy wczoraj na lotnisku Bemowo na formule1.Sebkowi bardziej od boilidu podobały się awionetki i szybowce:)Mam parę fotek, więc prześlę zaraz.Byliśmy dziś w szpitalu i mamy cofnięte przyjęcie, bo musi być opinia kardiologa (bedzie miał ogólne znieczulenie).Nie wiem kiedy teraz przyjmą Łukasza, bo mają dużo pacjentów przez te strajki.Szkoda tylko że lekarz który kierował nas z przychodni nie powiadomił mnie o tym skierowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
ojeje my niewiedzielismy o urodzinkach Eli! WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ ELI!!! Celebre i Laura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
niewiem czy wam pisalam ze my 14 stycznia do Egiptu na 14 dni jedziemy, strasznie sie cieszę, hotel ma dla dzieci menu i mnostwo zjezdzalni i innych atrakcji dla maluchow.no ale do stycznia jest jeszcze mnóstwo czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus dzięki za fotki. Te w szafie i na ciężarówce podobają mi się najbardziej.Ja chciałam zgrać zdjęcia z aparatu i nie mogę. Musze męża zmobilizować żeby poszukał orginalnego kabla do aparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli spoznione,ale szczere zyczenia urodzinowe,zadowolenia z rodzinki,duzo zdrowia,radosci co dnia,szczesliwego rozwiazania ciazy i zdrowego dzidziusia:-) augs7 ja rowniez dziekuje za foteczki,fajna ta ciezarowaa:-) A ja dzis dostalam smutna wiadomosc u szwagra w najblizszej rodzinie,zachorowala ciezko przyrodnia siostra,to mloda dziewczyna,troche ja znam,ma 29lat,dwojke malych dzieci,jedno ma roczek,lezala dlugo w szpitalu,nikt nie wiedzial co jej jest,dusila sie kaszlem,teraz jej wykryli raka zlosliwego,nie znaja zrodla ale znalezli przezuty na pluca,teraz pozostaje sie modlic i czekac na cud...szok...skad te pierunskie choroby sie biora.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowers im bardziej świat idzie do przodu tym wiecej chorób.Człowiek powinien tylko siedzieć i się modlić do Boga o zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Oj Tygrysiczko święta prawda to co piszesz. Agus dzięki za zdjęcia mnie też podobają się te z ciężarówą najbardziej. Eli wszystkiego dobrego z okazji urodzinek,dużo zdrowia,szczęsliwego rozwiązania,zdrowego dzidziusia zadowolenia z całej rodzinki. Szukałam dzisiaj w kioskach tej książeczki -abc uczę się i nie ma już niestety,ale może gdzieś jeszcze uda się kupić,także spieszcie się dziewczyny jak chcecie ją kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼Eli ja rowniez Ci zycze wszystkieg naj a przede wszystkim lekkiego porodu i zdrowego dzidziusia:)🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję wam dziewczyny:) Byłam u lekarza. Stwierdził, ze wyniki sa ok. Dziś nie była prywatnie tylko na fundusz. U tego samego lekarza. traktowanie- zupełnie inne! Zawsze chodziłam prywatnie. nie zawsze robił usg , dzis poszłam a on łachę zrobił, że pozwolił mojemu męzowi wejśc na usg, potem gdy moj mąz zapytał o plec to lekarz oburzony walnął wywód typu \" a jakie to ma znaczenie? Was powinno interesowac czy dziecko jets zdrowe bla bla bla\" Miesiac temu prywatnie nie musiałam pytac bo sam mi chętnie pokazał, ze chłopiec. Wyszłam niezadowolona. Od dziś chodze na fundusz. Więcej ode mnie kasy nie dostanie. No moze na kolejnym usg w 30 tyg. A płec potwierdził- chłopiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli a ja Ci wróżę dziewczynke:).Nie wiem czemu, ale mam takie przeczucie że sie mylą.Dobrze że te wyniki wyszły ok.Kupiłam tą książeczkę \"ABC\".Za tą cenę stwierdzam że warto jest ją kupić. Gry schowałam do szafy, bo Sebek by je podarł odrazu. Mi spodobała się treść książeczki, taka łatwa rymowanka dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli dobrze ze wyniki oki,a na temat tego,jak Cie potraktowal lekarz szkoda slow.Bylam w podobnej sytuacji po porodzie.Cala ciaze przechodzilam prywatnie,jak po porodzie mialam komplikacje i poszlam do tego samego lekarza na fundusz,bylam potraktowana jakby pierwszy raz widzial mnie na oczy,jeszcze bezczelnie spytal:czy pani u nas rodzila?ma pani jakis wypi?itp. na dodatek mnie wogle nie zbadal!!od tego momentu zmienilam lekarza i dzieki bogu,bo gdybym liczyla na poprzedniego nie byloby mnie dzisiaj bo bym sie wykrwawila na smierc.W skrocie to tyle,ze ten madry zapisal mi rutinoscorbin na krzepniecie krwi,ale jakos mu nie uwierzylam i wybralam sie do innego,okazalo sie ze musialam brac chormony,szkoda slow...w kazdym razie jakbym teraz byla w ciazy to napewno nie chodzilabym prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy doszły do Was moje dwa emaile z fotkami??Jak któraś nie dostała to niech poda adres emailowy, bo moge go nie mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszedł :) Daawno nie widziałam Twojego synka. Bardzo sie zmienił :) Wydoroslał :) Pamiętam kiedys preferowałaś imię Stefanek a ostatnio piszesz zawsze Sebek. Poczytałam sobie wczoraj duuuzo o szczepionkach i az przerażenie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Mnie też udało się tą ksiązeczkę kupić jestem zadowolona z niej widzę że Natalce też się podoba,Eli dziękuję że o niej napisałaś,bo gdybyś tutaj o niej nie napisała to ja bym wcale nie wiedziała o tym wydaniu kolejny numer też kupię,Eli wysłałaś ankietę a będziesz prenumerować dalej? Eli dobrze że wyniki są dobre,jak to często bywa nie należy martwić się na zapas.To co piszesz o tym lekarzu jest niestety bardzo częstym zjawiskiem,za pieniądze są rozmowni i uprzejmi a w przychodni traktują pacjentkę jak zło konieczne-może jednak przeczucia Tygrysicy się sprawdzą. Spóźnia mi się okres,jestem copraz bardziej zdenerwowana i chyba kupię test,miałam już takie opóźnienie w styczniu,czekam aż Natalka na dobre przestanie pić mleczko i pędzę do lekarza po tabletki choć czytałam ostatnio że Cerazette można brać przy karmieniu co o tym dziewczyny myślicie?Jednak to zawsze hormony i wolałabym nie szprycować tym małej bo narazie jeszcze trochę się domaga na wieczór mleczka takie przyzwyczajenie. Wczoraj i dziś udało się ładnie zrobić kupkę do nocniczka ale pampers po nocy jest mocny zsikany,Natalka bardzo dużo pije ostatnio strasznie posmakował jej soczek kubuś i tak sobie nosi buteleczkę i popija stąd tyle sika nawet w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Tygrysica ja od Ciebie nic nie dostałam ani od Malutkiej. Malutka i Jokas dostałyście zdjęcia odemnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 30 nie będe prenumerowac książeczki. Choć brałam to pod uwagę. Postaram się kupowac na bierząco. A ankietę wypełniłam ale jeszcze nie wysłałam. A cerazette podobno sa bardzo bezpieczne . Ale tak do konca to chyba nigdy nie wiadomo. Wiele rzeczy jest \"bezpieczna\" a po latach okazuje się, że jakies tam badania zrobili i to czy tamto... Daj znać jak zrobisz test. U mnie w domu jutro i pojutrze mała rewolucja bo stawiamy scianke w dpokoju aby przedzielic pokój na pól. Kamil chyba wchodiz w okres buntu 2-u latka. Ostatnio strasznie stawia a swoim , zrobił sie placzliwy bo wciąz cos na mnie wymusza płaczem a ja nie zamierzam mu ustępowac i pozwalać rządzić wiec toczymy małą wojnę. A takie złote dziecko zawsze było. mam nadzieję, że szybko zrozumie, ze z mamą nie wygra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
ja tez na poczatku bralam tabletki cazzarette czy jak one sie nazywaja,i to jest jak ze spirala, i innymi srodkami antykoncepcyjnymi, ze nie ma 100 procent pewności. a ten okres buntu to normalne Eli, Laura juz tak ma od paru tygodni, dziecko poprostu probuje swoich możliwości że tak nazwę, tzn jak daleko może zajść,i broń boże nie pozwalać na coś lub nie dawać jak płaczem wymusza.czytalam troche na ten temay więc to jest okres buntu poprostu, trzeba przetwać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nie dostałaś,bo nie mam Twojego adresu email.Jak podasz to odrazu wyślę.Ja ankietę też już wypełniłam, ale jakoś mi nie podrodze na poczte.Ania nie wiem czy pamiętasz, ale ja też brałam Cerazzete.Odstawiłam je dlatego że chcemy mieć jeszcze jednego dzidziusia, a jak się już doczekam i urodze to założę sobie spiralę, bo jest to wygodniejsze i nie obciążam organizmu dodatkowymi hormonami, a przynajmniej troche mniej.Jeśli chodzi o lekarzy to są różni.Ja trafiłam na imbecyli państwowych, raz na wspaniałą lekarkę prywatnie i w czasie ciąży na w miare dobrą lekarkę w szpiatu.Prowadziła ciążę od drugiego miesiąca i nigdy nie robiła problemu z wytłumaczeniem czegoś bądź daniem skierowania na jakieś badanie.Po porodzie dowiedziałam się że przyjmuje również prywatnie, ale nigdy mi tego niezaoferowała i nadal do niej chodzę do szpitala.Wybieram się w piątek na cytologię, bo zaniedbałam się (od ostatniej minęło już dwa lata). Eli stawiacie ścinke u Was w pokoju czy u Kamilka?? Celebre te tabletki są naprawdę bardzo skuteczne, gdy się je zażywa regularnie.Wydaje mi się że w moim przypadku po dłuższym okresie brania troche mi się przytyło.Ale nie u każdej kobiety musi tak być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
tygrysica ja tez je bralam i nie narzekałam,ale finansowo lepiej opłaca sie spirale i dlatego ja mam teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Eli zrobiłam test -wynik negatywny,czuję się juz lepiej bo jakoś myśl o trzecim dziecku nie bardzo mi była mówiąc szczerze na rękę,zabroniłam mężowi zbliżać się do siebie póki czegoś konkretnego nie wymyślę. Ksiązeczki tej tez nie będę prenumerować a ankietę wysłałam wczoraj jak poszłam wieczorem po test do apteki,taka niepewność jest najgorsza zwariwać można. Eli czy mogę zapytać jaki duży jest wasz pokój skoro go dzielicie na pól też brałam taką możliwość pod uwagę żeby zrobić odzielne pokoje dla Natalki i Pawełka bo to przecież 8 lat różnicy,jednak wydawało misię że tak nie będzie dobrze dlatego pytam. Natalka też ma chyba ten bunt 2 latki bo ostatnio jest nie do zniesienia krzyk robi chyba nma cały blok jakby ktoś coś jej robił i to najbardziej mnie denerwuje-teraz też nie da mi skończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Narazie znalazłam jej inne zajęcie. Tygrysica mój e-mail:ania30x@buziaczek.pl jest w listach od innych dziewczyn napewno. Odnośnie tabletek Cerazette właśnie najbardziej boję się tego żeby nie przytyć-sama już nie wiem co zrobić.Spirala u mnie odpada bo jestem po leczeniu nadżerki a spirala mogłaby doprowadzić do jej wznowienia,po tym zabiegu ciągle miałam jakieś stany zapalne. A Natalka tak w wózku nie chce jeździć w rowerku też nie za rączkę nie da się prowadzić i wszystko chce sama :jeśc,ubierać się i na wszystko mówi już,już-ech kiedy to się skończy,dziewczyny chyba trudny czas przed nami a Tobie Eli w ciąży to chyba jeszcze trudniej zachować cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania zdjecia wysłałam.Piszesz że Natalka chce wszystko robić sama. Sebuś ma taki okres od jakiś dwuch miesięcy.Chce sam jeść (jak to pewnie zauważyłaś na zdjęciu), sam chodzić a nie za rękę już nie wspomnę że najchętniej to by wszystko robił sam.A co do antykoncepcji to wydaje mi się że pozostają albo proszki albo gumka, która jest chyba wogóle niekomfortowa.W sumie tabletki możesz spróbować, a jak coś będzie nie tak to zawsze można je odstawić. Celebre a Ty masz spirale założoną na 5 lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadne zabezpieczenie nie jest w 100% skuteczne, a moja znajoma rok temu zaszla w ciaze, choc miala podwiazane jajniki. Po prostu nowy jajowod sie wytworzyl. Lekarz, ktora ja badal stwierdzil, ze jest mloda, zdrowa, dobrze odzywiona i to wystarczy organizmowi. Teraz maja czwarte dziecko, a zaczynali od in vitro i dwa pierwsze im nie wypalily. trzy lata probowali i nic. Potem to in vitro im wypalili--- za trzecim razem, dwa lata pozniej urodzila blizniaki i teraz rok temu znow. Taki przekorny jest los :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×