Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

cześć:) wróciliśmy, ale mamy mocno zakręcony tydzień, jak tylko uporządkuję zdjęcia, to biorę się do wysyłki do Was i nadrabiania pisania, chwilowo wielki zawrót głowy, nasze autko niestety spędzie jeszcze miesiąc u mechanika (szlag nas prawie trafił jak po przyjeździe się dowiedzieliśmy, że go nie odbieramy, bo czekamy na części), a w niedzielę będę chrzestną u siostry i też trochę pomóc jej muszę z przygotowaniami. Teraz zabieram się za nadrabianie czytania pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
madzia2406@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ten wierszyk mowi mu zawsze babcia jak go buja. on po prostu go zapamietał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, ja sie nie znam na interpretacji ale wydaje mi się, że mam złe wyniki moczu. Kiedys miałam kolkę. Lekarz sie zastanawiał czy nie nerkową. W poprzednich wynikach mialąm duzo szczawianu wapnia w moczu- grozi kamica nerkową. A teraz mam krwinki czerwone w moczu \" wyług.spor. w prep\". Nie wiem co to znaczy ale norma jest do 3. Poszukłam w necie. i nie wiem co to znaczy \" wyług.spor. w prep\". ale krwinki wmocuz to krwiomocz : \"Krwiomocz, podobnie jak białkomocz, jest bardzo częstym objawem chorób układu moczowego. Źródłem krwinkomoczu (niewielka, niewidoczna dla oka utrata krwinek czerwonych) lub krwiomoczu może być uszkodzenie zarówno nerki, jak też każdego odcinka dróg moczowych. Najczęstszą, najbardziej popularną przyczyną jest kamica nerkowa, a szczególnie atak kolki nerkowej. Obecność powyżej 10 krwinek w polu widzenia mogą sugerować też gruźlicę, zaburzenia krzepnięcia krwi, niewydolność krążenia, marskość wątroby. Zwiększona zawartość krwinek czerwonych może być też spowodowana stosowaniem leków - pochodnych dikumarolu i heparyny. Czasem krwiomocz może być spowodowany domieszką krwi miesiączkowej, urazem dróg moczowych w czasie wykonywania niektórych badań inwazyjnych. W tych przypadkach krwiomocz określany jest jako rzekomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jak jedziemy na działke to po drodze widac mleczarnię i Kamil dobrze wie ze to mleczarnia. zawsze woła \"meciajnia\" Wczoraj jedzimy a on mówi \" Meciajnia! tam pracuje tata, mama, dziadek, wujek Maciek. Tam robią mlećko i serki\" Poźniej jestesmy na działce a ja chce zeby powtórzył dziadkom to co nam powiedział i pytam : \" co robią w mleczarni?\" a Kamil na to \"PIJĄ!\" Wszyscy w smiech. Mija kilkanascie sekund a mały dopowiada \" mlećko\" :d Teraz u nas codzinnie takie numery odchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Dotka to czekamy na piękną Chorwację z uśmiechniętym Konradkiem na czele-nam też się urlop fajnie udał pogoda była super. Flowers muzyczka dotarła-zaraz będę otwierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka dziękuję za zdjęcia.Widać że pogoda dopisała.Ile miałaś drogi do plaży?? Ania Wam też sie poszczęściło z pogodą,byliście na zamku w Malborku??Mała to chyba cały czas się uśmiechała, co??Ania a co do tego zabiegu to jestem pełna obaw.Tym bardziej że widze że niektórzy lekarze robią wszystko na odwal się. Eli to jak będziesz z tymi wynikami u lekarza to napisz co powiedział. Chciałam Wam wkleić link jakie garki kupiliśmy nowe, ale jeszcze nie ma ich na aukcji.Stare rozleciały się troche.Troche podobne do tych: http://www.allegro.pl/item223150098_garnki_bergner_mega_jumbo_12_ele_bg_1683]_.html tylko ciut inne wykończenie spodów garnków.I mieliśmy kupić taki skuter dla Małego ale straszny szaj: http://www.allegro.pl/item226530680_skuter_policja_trojkolowy_mini_na_akumulator.html. Myślałam że to taki jak ma córa mojego chrzestnego, ale okazało się że tylko podobny.Zresztą jak weszliśmy do reala i znalazł rowerek z pedałami to lepiej mu się spodobał.Tylko ma za krótkie nóżki i nie może pedałować,więc chyba narazie wstrzymamy się.A chyba któraś z Was miała taki rowerek.Korzystają Wasze pociechy z tych rowerków??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Tygrysica ten link o rowerku u mnie nie wyskakuje,nie wiem czy to taki rowerek jak nasz,Natalka też nie umie pedałować często w domu na niego wsiada albo wozi na nim lalki bo sama zabardzo jeździć na dworze w nim nie chce,ostatnio w wózku też nie chce tylko sama chce chodzić-taka zosia samosia albo zbuntowana dwulatka. Myślałam że na ten zabieg umówiliście się z konkretnym lekarzem bo teraz w sumie cały czas jest akcja strajkowa i niby przyjmują tylko z zagrożeniem życia nie wiem jak jest u was. W Malborku zrobiliśmy sobie dłuższy postój a przy okazji zrobiliśmy trochę fotek na tle zamku w środku nie byliśmy bo takie chodzenie z przewodnikiem mogłoby być dla małej nudne ale kiedyś chętnie bym tam pojechała jeszcze raz bo stare zamki bardzo mnie ciekawią,w ogóle stare budowle. Garnki bardzo fajne-moim też by się zdała już wymiana bo służa mi ponad 10 lat. Spokojnej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewcyzny dzielę się z wami taką informacją: przed chwilą kupiłam w kiosku \" abc uczę sie\" to jets taka książeczka w tardej oprawie, do tego jakiej plansze powiżane tematycznie z książeczką, i jakes dodatki. nawet jeszcze nie zaglądałam . Pierwsyz numer \" A jak Anakonda\" kosztuje 1.95 dlatego wam mówię. Nie wiem ile będą kostzowały kolejne numery. Może zaraz gdzieś znajdę. Za 2 tygodnie \" Ba jak barakuda\" Koncze bo Kamil koniecznie chce czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z książeczką jets plakat i gra planszowa ale do niej przyklejona jets książeczka wiec po odklejeniu sie nie bardzo nadaje . Nie wiem ile bedzie kosztowac w kioskach wiem tylko ile przy prenumeracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dziewczyny! Jestem z października 2007 :) 🌼 Mam do Was pytanko, jako do doświadczonych mam jesiennych dzieci :) Napiszcie krótko, w jakie ciuszki (i w jakiej ilości) powinnam się zaopatrzyć \"na starcie\"? Kupować body/kaftaniki z krótkimi rękawkami, czy inwestować tylko w te cieplejsze? Z jakiego materiału polecacie \"grubsze pajacyki\"? I jeszcze, jak zabezpieczałyście dzieciątko przed chłodem podczas pierwszych spacerów (i w jakim czasie po porodzie one się odbyły)? Ogólnie proszę o kilka dobrych rad :) Będę bardzo wdzięczna! Aha, i jeszcze jedno pytanie, które mnie nurtuje. Wszędzie piszą, żeby kupować body/pajacyki, bo dziecku nie farfocli się kaftanik pod śpioszkami - góra i dół tworzy jednolitą całość i jest wygodniej, zgoda. Tylko czy to jest praktyczne? Tzn jak się dziecku uleje pod szyjką, to trzeba od razu prać całego pajaca, a tak wystarczyłoby zmienić kaftanik? Co polecacie z doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam 7 szt body rozpianych z boku i swietnie zdaly egzamin :) pogoda raz dopisywala, raz nie, ale o ile pamietam tylko pierwszy m-c byl ok, ja mialam kilka bawelnianych pajacykow i ubieralam malej do nich skarpetki bez gumek, a czasem dokrywalam kocykiem , najlepsze byly z welurku rozpianane w kroczku do nich welurkowe bluzeczki z guzikami na ramionach, do tego mialam sweterki na ubrania na bluzeczki i pajacyki te tez polecam z welurku, nie trzeba prasowac i zawsze wyglada swietnie, oczywiscie kombinezon, czapke, szalik, jakies grubsze sweterki, na pierwszy spacer ubralam jej pajacyka z welurku z bluzeczka, bawelniana kurteczke, pod pajacyka rajstopki z bawelny do tego bawelniana czapeczke, na to kocyk, to byl cos poczatek- polowa listopada, slonko jeszcze swiecilo; ja polecam body z dlugi rekawkiem, moze gora dwie pary body z krotkim na cieplejsze dni, a noz takie beda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysicaa tam bylo ponad 800 m, a za nocleg my i mala placilismy 100 zl za noc/pokoj z osobna lazienka, aneksem kuchennym i darmowym bezpiecznym, parkingiem i placem zabaw jak widzialas na zdjeciach, nie wiem czy to duzo czy malo ja lepszych ofert tez na miejscu nie widzialam tzn. tanszych i tych samych warunkow,a patrzylam tak na przyszly rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli a pod koniec września każdy tom będzie ukazywał się co tydzień i koszt jednego tomu to 9,95. Czy ta ksiażeczka będzie warta później tych 10zł??Bo ja jej jeszcze nie znalazłam u siebie w kiosku.Chciałam Ci polecić właśnie obrazki dla maluszków, ale widze że też je czytacie:)(właśnie otworzył mi się link). Chemical ja miałam w większości kaftaniki i do tego śpioszki (przeważały bawełniane).Body miałam chyba ze dwie, może trzy pary.Pajacyków nie bardzo lubiłam, miałam ich mało.Nie miałam również nic z krótkim rekawkiem, bo o ile pamiętam to nie było już tak bardzo ciepło.Pamiętam że Mały miał na spacery taki fajny kombinezonik polarowy i sprawdził się aż do zimy.Do tego niezbyt ciepła czapa i jakoś szybko kupiłam rekawiczki. Malutka to my mielismy niewiele taniej od Ciebie, łazienka była wspólna i nie było za rewelacyjnie.Gdyby nie to że byliśmy tylko trzy dni i byli na tej samej kwaterze co znajomi, to chyba bysmy poszukali innego lokum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysicaa a następny numer 4,45. Później tak jak piszesz- 9,95. Czy tyle jest wart? To zalezy od indywaidualnej oceny. Ale dwie pierwsze warto kupic :) Te obrazki dla maluchów kosztują 7 zł a to mała książeczka dla maluchów bez żadnych dodatków, bez tekstu a uważam, że warto. Tu są dodatki , jest sporo stron, fajny tekst. Sama musisz zobaczyc. Ja zamierzam kupic z tej serii \"obrazki dla maluchów\" albumy np zwierzeta. Bardzo mi się podoba. Własnie licytuję na allegro :) Chemical A ubranka- ja miałam przewaznie śpiochy i kaftaniki bo takich zakupów dokonały bacie, które nie wiedziały o istnieniu body i pajacyków ;) Teraz będe miec drugie dziecko i zdecydowanie preferuję body i pajacyki :) A zwłaszcza pajacyki. Co do materiału to zalezy tez jak ciepło masz w domu- mozesz miec 18 stopni albo 24 ( jak ja) . Ja miałam rózne- i ciepłe i zimne. Te ciepłe prawie nie były wykorzystane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy znacie strone na ktorej mozna sciagac polska muzyke? Bo ja jakos nie zabardzo trafiam na odpowiednie strony, a mam ochote pare tytulow siagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
ja mialam wszytskiego po troche z ubran.chwale sobie pajacyki, na zime takie z pluszu mielismy, jako pizamy.byly super.a tak to mielismy jeszcze spiworek do spania z pluszu rowniez. a na dzien to jak na spacer szlismy zakladalam kombinezonik, mielismy je 3 plus 3 kurtki wiec raz to raz to.ale body mialam 14 par i mowilam,po co mi tak duzo,. ale sie przydawaly, niemusialam odrazu prac.pare sweterkow na zime, spodni i czapka. chemical sama niedlugo zobaczysz co sie przyda a co nie, wiec nie kupuj pochopnie mnostwa rzeczy. ale kombinezonik na zime i 1 kutrke trzeba miec uwazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokas - współczuje Ci, nie potrafię pocieszać niestety, ale mam nadzieje, że Oliver pozwoli Ci przejśc przez te cięzkie chwile szybciej i pocieszy najlepiej. Swoja droga dziwne, że nie wyszło Wam nic wcześniej z tymi wynikami krwi, a kłopoty z konfliktem zazwyczaj wypływają przy 2 dziecku. Wysłałam Wam zdjęcia z naszego wyjazdu. Dziewczyny widzę, że miałyście superpogode nad naszym morzem:) Dziękuję za zdjęcia, są super:) Za to ceny okrutne u nas:( Thefly proszę dopisać nam już komplecik ząbków - czyli 20 szt. Wprawdzie mamy jeszcze do \"wyjdzienia\" 1 połówkę, jednego 1/3 a ostatniego 2/3, ale ogólnie wszystkie juz pięknie świecą:) I nie dają spać w nocy:( Dzisiaj dałam mu apap, bo chcę się trochę wyspać, a i on ma lepszy humor jak śpi bez ciągłych pobudek. Na wczasach było super, na wielkie upały nie trafiliśmy, bo juz wiały wiatry monsunowe, które przywlekaja mieszaną pogodę. Ale i tak jesteśmy zadowoleni i chcemy tak wrócić. Dla chętnych mogę wysłać widoczki. Co do nr pampersów, to nosimy 4, a był czas gdy musiał mieć 4+, ale teraz sika mało, bo korzysta z sedesu i mniej siusia w nocy i powróciliśmy do 4. Niestety moje dziecko wdało się we mnie i praktycznie już nie sypia w dzień:( Ma tylko chwile, kiedy wtula się we mnie przytula i po kwadransie jak nowy:) Od poniedziałku spał tylko 1 dzień i to kwadrans. Ja ponoć przestałam sypiać w dzień po skończeniu 8 miesiąca, a z moją zdolnością postrzegania świata i nauką nigdy nie było problemów:) Ale że dziecko łatwiej usypia jak się drzemnie w dzień, to świeta prawda, teraz Konradek pada, bo już mu oczka odmawiają posłuszeństwa o 20 30 lub odrobinkę później, chcociaż wczoraj usnął o 21 30. Śpi ok. 12 godzin. Flowers - dzięki za muzyczkę, Konradowi się podoba, mój mąż jest innego zdania:) Ale to zboczenie zawodowe:):) No nic trzeba kończyć, bo jutro chrzciny a mam jeszcze trochę przygotowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Dota, malutka i chyba flowers dzieki za zdjecia. Dzieci super. Dota ja jakos juz do siebie doszlam, powoli wraca usmiech na twarzy i dobre samopoczucie. Staram sie do tego nie wracac i o tym nie rozpamietywac, bo to nie ma sensu. Przy perwszym dziecku nie bylo jak zbadac co sie stalo z dzieckiem bo jak sie okazalo, ze ciaza sie nie rozwija to byl 9 tydzien a dziecko umarlo na poczatku 7 tyg. Badania rutynowe krwi na przeciwciala nie wskazywaly konfliktu. Problem lezy gdzies indziej i to bedzie badane u jakiegos specjalisy w klinice. W zwiazku z tym w czwartek wieczorem dzwonila do mnie moja ginekolog. Mowila, ze znalazla specjaliste, ktory jest zainteresowany naszym przypadkiem i nawet nie bedziemy musieli placic za badania. Bedziemy po czesci jego badaniami do pacy, gdyz moja grupe krwi (AB Rh-)posiada 5%ludzi w Niemczech.Mamy do niego jechac we wrzesniu. Mowila rowniez, ze podejrzewaja jakas alergiczna reakcjie mojej krwi na krew mojego meza(0 Rh+). Okaze sie wszystko na miejscu. Wlasciwie humor poprawil mi sie po jednym snie. Snil mi sie moj dziadek, ktorego bardzo kochalam, i ktory niestety juz nie zyje. Ja bardzo plakalam w tym snie z powodu staty dziecka i w pewnym momecie pojawil sie dziadek,ja sie do niego wtulilam a on powiedzial, ze nie powinnam sie martwic, i ze wszystko bedzie dobrze. Werze w to bardzo i mam ogromna nadzieje, ze tak bedzie:). Eli dzieki za link. Masz moze jakis link, gdzie nie tylko mozna sciagac muzyke dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokas jesli chodzi o strony gdzie mozna ściągnac muzykę nie dla dzieci to nie znam. Ale jesli masz jakies konkretne tytuły na mysli to podaj tu na forum a moze Ci pomozemy. Zawsze można by powysyłac poczta poszczególne kawałki jesli będziemy miec. Fajne te wasze zdjecia z wakacji dziewczyny. Eh tez bym tak chciała gdzieś wyjechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Flowers muzyczka fajna-wielkie dzięki. Jokas a ode mnie zdjęć nie dostałaś? Eli bardzo fajne te książeczki muszę poszukać w kioskach. Dota dzięki za zdjęcia,czy tam wszędzie taka kamienista plaża-podeślij trochę widoczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
malutka zdjec jeszcze nie dostalam od ciebie,niewiem wkoncu czy wyslalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Eli z okazji urodzin życzę Ci dużo zdrówka, szczęścia, pomyślności, córeczki do kompletu i czego tylko sobie zapragniesz i wymarzysz Tygrysica z rodzinką 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×