Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

Dzięki Jokas :) Własnie się zryczałam przy czytaniu maila od Ciebie. Strasznie drazliwa i placzliwa jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
Eli no fajnie,a dzidzius bedzie u Kamilka??bo lozka niewidzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, dzidziuś będzie u nas w sypialni. Dlatego dzielilismy pokój- aby mały nie budził Kamilka kilka razy w nocy a Kamilek malego wielokrotnie w dzien ;) Łożeczko na razie złożone i czeka na odpowiedni moment. Ustawienie w sypialni sie zmieni gdy dojdzie łozeczko- wtedy komputer przejdzie do \" goscinnego\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli - czyli Wasz pokój jest podzielony na część dzienna i sypialnię tak? Bardzo fajnie. My ciągle na rozdrozu co robić - remontować stary dom, czy zacząć budować nowy. Na jedno ani na drugie nie ma kasy. Ania30x - no pomylały mi się Wasze dzieciaki:) Agus - ta akademia tyle fajna, że faktycznie mozna pokolorować i ponaklejać z maluchem, a płacić za przesyłkę, to szkoda kasy, opłaca się przy dużej ilości książek dopiero. Daj znać co z włosami:) Mam dla Ciebie propozycję i prośbę. Prosiłabym o piosenki dla Kondzia, a żeby wszystkim było łatwiej, to o wrzucenie ich i filmów na serwer (dane zaraz wyślę Ci mailem). Chętnym wyślę tylko adres i same sobie ściągną z serwera bez obciążania poczty, a Tobie będzie łatwiej niż wysyłać każdemu chętnemu. Jesli mogę prosic o zdjęcie butków z ccc:) Muszę małemu jakies kupić. Jesli chodzi o kurtkę zimową, to jedna mam po siostrzeńcu, a drugą kupiłam wczoraj w Biedronce za 20 zł. Na polarze z kapturem. Do biegania na wiosce jak znalazł. bo granatowa, a ta pierwsza beżyk, więc będzie do wyjścia. Teraz muszę kupić jakieś fajne butki. I albo Gufo z ccc albo Bartki pojadę obejrzeć. Celebre - współczuję tych przejść z wiecznym przeziebieniem Laury. Mam nadzieje, że da się to farmakologicznie wyleczyć. Wczoraj udało mi sie też wreszcie kupić kalosze małemu:):) Juz dzisiaj poszlismy w deszczu do koleżanki na chwilkę, bo on nie do zniesienia juz jest z powodu kiepskiej pogody. radość z włażenie do wody była przeogromna:) A za kaloszai chodziłam od wiosny, nigdzie nie było małych rozmiarów a ceny koszmarne!! A wczoraj trafiłam na dostawę towaru i moja mama je wypatrzyła jak kobieta dopiero metkowała, wydarłyśmy dwie pary dla Kondzia i jego kuzyna:) Obaj zachwyceni, bo ładne w moro i dodatkowo mozna poszaleć:) Trzymcie się Ciężarówki przyszle Ciężarówki:):) zdrowo przede wszystkim!! Ja chwilowo się zamartwiam zdrowiem przyjaciela. Tydzień po narodzinach upragnionego dziecka dowiedział się, że ma nowotwór. powiedział tylko mojemu mężowi, ale ja się domysliłam, no i moj musiał wygadać mi resztę. Żonie nic nie powiedział. Juz ma 2 zabiegi i operację za sobą, chemii tez mnostwo i chyba jest kiepsko:( Najgorsze, że jak do nich idę, to muszę udawać, że wszystko ok :( Walczyli o dzieciaczka przez prawie 5 lat w klinice, a teraz to:( Drudzy przyjaciele się rozwodzą:( Mam nadzieję, że będzie lepiej jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
Eli aha, no teraz rozumiem:) Dota no widzisz, chorubsko nie wybiera, mimo iz karmilam nie daje to gwarancji,ale wiem ze to dziedziczne,moj maz mial 2 razy usuwane polipy a potem migdaly jak mial 25 lat! a my teraz do polski 24 jedziemy i tez pozagladam za butami bartek, moja mama teraz nam przywiozla 2 pary Bartka ale kozaki na zime 25 rozmiar to chyba za rok bo mala ma 23, a drudie do kostki rozowe i je na poczatek zimy wlozymy, ale tu w Niemczech mamy sa zdania ze 1 butki wystarcza i 2 kurtki, dzis na krabbelgruppe wlasnie rozmawialysmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
dota a wy zastanawiacie sie nad budowa??macie dzialke czy musiscie kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy mnóstwo placu za domem. Ogólnie prawie hektar, a połowa jako grunt budowlany, na części stoi obecny dom i jest ogródek, na drugiej drugi ogródek (o tym myślimy), a reszta zalesiona jakiś czas temu. No ja tez myślę o jednych butach i 2 kurtkach:) tym bardziej, ze te z wiosny ma do kostki i jeszcze są dobre i grube więc pochodzi jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
ooo to fajnie ze macie dzielke, ale koszty tez duze, no ale nie ma jak swoje gnazdko, ale jak teraz macie dom to nie lepiej wyremontowac??kredyt bedziesz miala na 10lat a nie na 30. my tez bedziemy kupowac dom, bylismy juz nawet ogladac, ale do remontu oczywiscie, nam dosc duzo rodzina pomoze w malowaniu, tapetowaniu, instalacji itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje zawsze buty peppino albo naturino, ladne wzory ma tez richter, nie wiem czy znasz te marki, za zimowe buty Laury zaplacilismy 65 e i nie wiem czy to taka taniocha :D dodatkowo kupilam te kozaczki z ca, bo sa nieprzemakalne i oddychaja, tak na wypadek gdyby te inne przemokly badz sie przepocily,poza tym sa ciut wyzsze, mysle,ze na sanki idealne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
no buty dzieciece sa drogie, naturino mnie sie bardziej podoba bo maja ciekawsze butki, a peppino czyli ricosta uwazam dla chlopcow, bo patrzylam wcoraj na kolekcje zimowa w internecie.ja sama nie wiem czy oprocz tych bartkow kupie jeszcze jedne, a ty malutka masz zawsze jedna pare czz dwie na zime??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
a ca ma buty?niewiedzialam.a kupilas juz butki na zime??jak kupisz to daj znac i wyslij fotke, bo ja sama niewiem co u tym roku kupic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zeszlym roku mialam jedna, bo zimy jakos nie bylo, ale teraz , gdy mala juz sama tyle lata izapowiadaja straszne mrozy kupilam dwie - jedne nizsze ze skory z futerkiem i drugie cos a la sniegowce tez z futerkiem i antyposlizgiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaj maila to ci zaraz trobie fotke, mysle, ze te buty maja wziecie, bo musialam zamawiac i w ten sam dzien odebrac jak przyszly, bo by je zaraz wystawili do sprzedazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
madzia2406@interia.pl a kurtki masz dwie czy tez jedna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
malutka znasz taka stronke www.wer-kennt-wen???lub slyszalas o niej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
no kozaczki sliczne, napisz jeszcze gdzie je sprzedaja to jak u nas jest ten sklep to wybiore sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie, zebeda ci idealnie pasowaly do tego kombinezonu z hm :) bo tam tez ciut popieli z rozem jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Eli nie zajrzałam jeszcze na pocztę,ale liczę na to że zdjęcia pokoju tam znajdę. Dota dobrze sobie przekalkulujcie czy remontować czy budować nieraz jest tak że remont wychodzi o wiele drożej niż by się domek od podstaw postawiło a jak duży macie obecny dom? Dota to bardzo przykre co spotyka Twoich przyjaciół,oby Bóg pozwolił cieszyć się temu młodemu człowiekowi dzidziusiem,by mógł wychować wraz z żoną swoje wyczekiwane dziecko. Tygrysica minął pierwszy tydzień szkoły podsumowując chyba matematyczka będzie ciężką osobą do wspólpracy,kiedy przeczytałam w zeszycie całą litanię jej wymagań,wymyśliła jakiś wagowy sposób oceniania a o szóstce u niej nie mają dzieci co marzyć-tak im powiedziała chyba że ktoś dodatkowe zadania będzie umiał robić,na 5 musi być perfekcyjnie wszystko dobrze i nawt 2 trudno będzie dostać-ale zobaczymy w trakcie.Dota czy coś wiesz o tym ocenianiu wagowym na czym to polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Eli zdjęcia dostałam fajnie to sobie wykombinowaliście i o ile ja dobrze zauważyłam nie ma tam drzwi tzn między pokojem gościnnym a sypialnią czy ja nie zauważyłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli zapomniałaś o mnie??Bo nie dostałam fotek. Jokas ja też dostałam email od Ciebie i bardzo mnie poruszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś się dowiedziałam, że od 1 października zamykają nasz szpital. szpital Łomży również. Chyba będe jechać na poród ok 50 km do Przasnysza. O ile tego nie zamknął....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
jak to szpital zamykaja??? malutka te kozaczki mnie sie podobalja, i one sa z ca?????????niewierze,takie ladnei grube??a za ile one byly? jaci tez wysle zaraz nasze butki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
a za 25 e widze!kurde to jak za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
Eli wyslalam ci pare zdjec z chrztu, Malutka tobie tez cos wyslalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ci pisze celebre, ze od urodzenia malej , a nawet kompletowania wyprawki NIC w ca nie kupilam, a teraz widzialam tyle fajnych rzeczy, ze szok.. sa tez sliczne komplety na wzrost naszych dzieci, ladna bielizna, a w hm nedza doslownie..nie mam w czym tam wybierac :/ od 92 naprawde jest ciezko, a w ca wlasnie od 92 sie zaczynaja super rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
no to musze sie tam wybrac, bo u mnie to zawsze hm byl na 1 miejscu i esprit oczywiscie ale jak takie fajne kozaki tam kupilas to nie mam pytan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×