Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

a dzis to mam jakiegoś pecha... 😠 urwał mi się guzik od dżinsów i spięłam zamek z dziurką od guzika takim kółeczkiem od kluczy... :O:O:O no bo nie miałam czym... a jak chciało mi się do toalety to o mało się nie zsikałam bo nie mogłam tego odpiąć 😡 :D:D a teraz chce mi się z tego smiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za to zakłądam dwie wielkie podpaski na noc i wyglądam, jak Julka z pieluchą:D:D:D Ale o tych tamponach dobrze, że przypomniałyście, bo już zapomniałam, jakie to wygodne:o;) A czemu akurat dzisiaj się napijesz zielonej herbaty, amamen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiesz aya dlaczego zielonej herbatki amamen ma się napić? na kaca :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny rowerek:) A Jaiek go już widział? Jak zareagował? Czy dopiero na roczek dostanie?? Jejku, ja dziś jestem taka głodna, że już zdążyłam zjeść kanapkę i teraz właśnie przyszłam ze sklepiku z drożdżówką:o To chyba przez to zimno:o jak tak dalej pójdzie, to cały sklepik wykupię, bo jedząc tę drożdżówkę zastanawiam się, co by tu jeszcze...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedziałam, ze ona na kaca pomaga:o ja sobie za to kolejną dziś czerwoną robię, żeby rozgrzać ręce:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci zostały z dziadkiem i babcią przecież......:) nigdy nie zabieramy ich ze sobą, tzn. staramy się ich nie zabierać......jak już to Nikolę bo Nadia to jeszcze gapcia..:) czemu dziś herbatki sie napiłam? no bo ze sąsiadką opijałysmy przecież ten roczek Kasi!!!!!! pomieszali tej wódki Finlandię z Dębową i Malibu........no i przedwczorajsze piwo....więc nieciekawie się czuję...mężowie nasi są ok aby my takie chore...:( aya już cię widzę z tymi dwoma podpaskami :D :D :D :D :D :D :D :D :D...hahahahaha na to nie wpadłam,,,,ale gdzie ty to pomieścisz? łeeeeee taka rozkraczona jesteś czy jak? hihihihihhi czy jedna pod drugą? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Widział i nawet siedział strasznie zadowolony.wczoraj go odbieraliśmy, bo firma jest w Wawie. Nóżki ma jeszcze za krótkie, ale urosną:) Viola to faktycznie masz dziś dzień:)Ja kiedys sobie spięłam agrafką i tez nie mogłam rozpiąć.. Jasiek mi własnie zrobil dwie olbrzymie kupska jedna po drugiej!!!!Może to po tym kremie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya mi tez było dziś tak zimno, zrobiłam sobie herbatkę i się rozgrzałam. Fajnie masz że jest u Was sklepik, ja wyjść za bardzo nie mogę, więc muszę prosic koleżanki żeby kupiły mi coś do jedzenia jak sie moje zapasy skończą, zwłaszcza słodyczy. Dziś zapomniałam wziąć czegoś słodkiego, na szczęście koleżanka z pracy poczęstowała mnie ciastem to uzupełnił sie mi poziom cukru :) i może wytrzymam do końca pracy. Jadę dziś po odbiór zdjęc Oliwii po pracy, no i wreszcie weekend!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen ja też tak robiłam jak aya, ale to nie pomagało, więc przeszłam na tampony w nocy ... a to Wy mieszkacie z rodzicami czy sami? Przepraszam że tak drążę, może już pisałaś ale nie pamiętam, miałam wrażenie że sami mieszkacie. Wybaczcie że dziś jestem taki zakręt... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee to ja wam nie pisałam :0 no z rodzicami moimi........skąd bym miała kasę żeby kupić sobie dom????? :) a tak jest już nasz i możemy spokojnie remontować :) :) :) tylko to nie jest tak, że oni siedzą w domu i są na każde zawołanie....pracują i to tak jakby ich wcale nie było, są dni ,że siedzę sama jak palec...no z dziećmi oczywiście :) a właśnie elcik wy macie zapisany dom? górę tylko czy całość? to tak nawiasem....mi się przypomniało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen teoretycznie całe piętro jest nasze ale ja i Miłosz nadal jesteśmy zameldowani u mojch rodziców, jakoś nie spieszy mi się z meldunkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę popracować w ogródku.....kwiatki pooglądać czy dobrze je wczoraj wsadziłam....słonko u nas grzeje...wreszcie ładny dzień!!!!! a głowa to mi pęka!! nigdy więcej takich mieszanek....bleeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy całość , bo to bez sensu.....chociaż jak niektórzy nie mogą się zgodzić to rozumiem, a i swoje jest swoje!!! no ale ja z teściową nie wytrzymałabym 5 minut, a mieszkania z nią to sobie wcale nie wyobrażam! aha i jeszcze mam grunt zapisany.....jakiś hektar...hmmmmm....mąż się śmieje że jestem rolnik .... a ja jak raz pojechałam na to pole, bo tata mi coś tam kazał zawieźć do faceta co je uprawiał, to ja je przejechałam, bo dokładnie nie wiedziałam gdzie ono jest :) no to idę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D Amamen, tym razem nic nie miałam w ustach, na szczęście:D:D:D Już od przyszłego tygodnia nie będę sama w pokoju, więc muszę sie trochę bardziej hamować, a nie parskać śmiechem jak głupia koza.... w monitor w dodatku:D:D:D:D Jedna pod drugą (nie obok;) ) i to tak, żeby w sumie były jescze dłuższe:D, ale i tak czasem coś się poplami;) Ale jakoś rzadko mnie juz zalewa, tak dosłownie, więc jakoś da się przeżyć; hmmm. Amamen, a ja myślałam, że Twój mąż jest jakimś super biznesmenem i dom macie taki piękny i ogród:) A kto robił w końcu te węgorze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pożarłam właśnie całą puszkę śledzia po gdańsku w oleju, bez żadnego pieczywa, bez niczego :O :O Zupełnie jak w ciąży :O Ale nie jestem bo okres miałam niedawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violkam, piszesz o słodyczach i poruszasz wrażliwą strunę u mnie dzisiaj:) Chyba zaraz polecę do tego sklepiku po jakiegos batonika:o Zazwyczaj tam nie chodzę, bo biorę kanapke z domu i mi wystarcza, ale nie dziś:o Może to przez nadchodzący okres:o Żeby już nadszedł w końcu i żebym mogła te tabletki zacząć łykać i już go więcej nie mieć, przez jakiś czas:) Jak tak czyatłam o tych różnych tabletkach, to było napisane, ze te krwawienia między opakowaniami tabletek, to nie prawdziwa miesiączka, tylko takie krwawienie z odstawienia, więc w sumie możnaby go w ogóle nie mieć, jak dla mnie;) Potem czytałam o tym jaśminie, czy yasminie, że jest ich 28 w opakowaniu i też nie ma krwawień:) tylko, ze yak pisała jakaś dziewczyna ze stanów, albo kanady, a u nas podobno są po 21:( czyli normalnie:( A i czytałam jeszcze, że w stanach kobiety mają po 4 krwawienia rocznie właśnie przez stosowanie takich tabletek; no ale nie jestem przekonana czy to prawda, bo na forum różne oszołomy piszą:o Najpierw taka ilość krwawień była dla mnie dziwna, ale po głębszym namyśle byłabym jak najbardziej za! nie znoszę miesiączki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mamy piękny dom? i ogród? własnymi rączami wszystko robilismy :) skąd ci to aya przyszło do głowy???? hihihihihi przecież pisałam, że mąż większośc robił sam.....a biznesmeni chyba raczej wynajmują firmę....:( :D :D :D myślałaś o mnie a złym świetle...że wyszłam za mąż dla kasy tak? :D ....mąż jak przyszedł do mnie to dosłownie z reklamówką ubrań....nie miał nic..i teraz się cieszy ,że dorobił się czegoś :D on chciał się budować, ale ja wolałam z mamusią zostać :p hihhihihi węgorze robił w nocy jak przyszliśmy z imprezki :) :) :) jestem bezwzględna...{wściekły] i sandacze złowił ogromniaste!!!!! pycha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, to fajnie macie, zwłaszcza że jak rodzice są na miejscu, to czasami mogą z dziećmi zostac. Ale założę się że ze mnie był wiekszy rolnik niż z Ciebie, bo jak byłam gówniarą i jeździłam do tej kuzynki z Tworzymirek to razem z nią czasami sprzątałam świnkom... ;) jeżdziłam traktorem jak te snopki zbierali w żniwa (poważnie nawet sama prowadziłam), jeździłam z wujkiem na kombajnie, a potem te snopki w stodole ustawialiśmy, bo oni mają dość spore gospodarstwo i każde wakacje sprawiały mi wielką przyjemność tam u nich. Zawsze nie mogłam sie doczekać wyjazdu do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola ja mam też takie prace na koncie...:D mam wujków co mają gospodarstwa, wiec świnki i żniwa nie są mi obce :D :D też miałaś odciski i pryzgle od trzymania wideł ????? bo ja miałam :D i potem mi było wstyd na dyskotece albo zabawie...hihihihhihi fajne to były czasy...też lubiłam takie wakacje.....aha raz pomieszaliśmy świnie z kuzynem bo coś tam źle pozamykalismy i one się strasznie gryzły, a my zamiast zawołać kogoś to ....w nogi :D :D :D oj ale było fajnie...:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, te odciski... no niestety... ;) my to sobie na świnkach siadałyśmy ... co by sobie pojeździć, ale one nie kumały o co nam chodzi... :P ale słyszłam że miałaś iść kwiatki do ogrodu pooglądać :D:D właśnie była u mnie w pracy mama z Oliwią - tak sie ucieszyłam, humor mi sie poprawił :D ale ona była marudna, nie wiem czy bolą ją te dziąsełka, a może spac sie jej chciało... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obchód zrobiony :) jestem \'\'zadowolniona\'\' :D co macie na obiadek?????? co do słodkości to ja dzis zjadłam resztę tortu co mi Gośka(sasiadka) dała...ale dziś chodzą za mną truskawki...mniam mniam gdzie wyście sie wszystkie pochowały????!!!!???????? aya dobrze że ty tak\'\' poszpurałaś\'\' o tych tabletkach anty, ja sobie nazwy zapisuję i będę mądra jak pójdę do mojego gina :D walnę mu nazwy i zapytam które dla mnie najodpowiedniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę dziś z Michałem wytrzymać , na chwilę usiąść nie mogę spokojnie :( Na obiad mam rybkę smaożoną, młode ziemniaczki z koperkiem i surówkę jeszcze nie wiem jaką, chyba kupię gotową z kapusty, choć ni eprzepadam za takimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen, a jak z rzucaniem nałogu;)? Bo znalazłam inf., że cerazette mogą brać kobiety palące:) A jeszcze znalazłam inf., że w HAMERYCE mają tabletkę, która redukuje ilość miesiączek do 4 w roku i to jest seasonelle, a nie jasmin, jak na kafe ktoś pisał;) ale u nas jeszcze jej nie ma:( więc poczekam na nią biorąc cerazette;) ja wtrąbiłam właśnie 3bit io dobrze, że już za chwilę idę do domu:) Tylko jak ja bez Was wytrzymam przec cały weekend?😭😭😭 chyba do jakiejś kafejki internetowej będę musiała się udać;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam, mniam, mamo fasolki (że pozwolę sobie użyć języka Julki;) ) Ale u mnie leje, normalnie bez przerwy:( może by tak wpaść w jakąś depresję:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam coś jeszcze dla niemogących łykać chemii;) : Persona - czujnik elektroniczny Wolisz naturalne metody ochrony? Sięgnij po Personę. To specjalny zestaw, który służy do określania dni płodnych oraz niepłodnych na podstawie zmian poziomu hormonów płciowych (estrogenów i LH) zawartych w moczu. Urządzenie to składa się z testerów (paseczki do pobierania próbek moczu) i elektronicznego czytnika, który analizuje dane zbierane z testerów. Pozwala to ustalić dni płodne i niepłodne (cena: ok. 450 zł/zestaw startowy). Jak działa? Na początku musisz użyć testera, który trzymasz w strumieniu moczu przez 3 sekundy. Następnie tester umieszczasz w specjalnej szczelinie znajdującej się w urządzeniu. Do rozpoznania dni płodnych i niepłodnych służą kolorowe lampki umieszczone w czytniku: zielona pozwala się kochać, czerwona każe zrezygnować ze współżycia bez zabezpieczenia, żółta zaświeca się wtedy, gdy trzeba ponownie przeprowadzić test moczu, by dostarczyć urządzeniu odpowiednich informacji. Zalety Można powiedzieć, że Persona działa w harmonii z twoim ciałem. Jeżeli zdecydujesz się na tę metodę, nie musisz zażywać dodatkowych hormonów czy używać innych środków chemicznych, by uchronić się przed niepowołaną ciążą. Nie wywołuje też żadnych skutków ubocznych w ciele kobiety. Wady Kobiety, których cykl jest krótszy, niż 23 dni i dłuższy niż 35 dni, mające objawy przekwitania, karmiące, stosujące środki hormonalne, cierpiące na zaburzenia czynności nerek lub wątroby nie mogą korzystać z Persony, gdyż wyniki będą niewiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ się złożyło, ja też siedzę na tej stronie co mama fasolki przesłała o antykoncepcji i czytam i sie dokształcam. Właśnie przeczytałam że im mniej miesiączekj ma kobieta tym lepiej dla jej zdrowia :D Tez bym tak chciała, ale z tą kamicą to koniecznie muszę się skonsultować z moim ginem, może będzie mógł przepisac mi tabletki które nie obciąża za bardzo mojej wątroby. Napewno nie załozę nigdy spirali, bo wtedy nie można stosowac tamponów... DZIĘKUJĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie, to o tych wszystkich metodach powinnam się dowiedzieć od swojego gina, ale jakoś wizyta wygląda zawsze tak...szybko:o Jak proszę o receptę, to pytan na jakie tabletki ma wypisać:O tyle na temat badań szczegółowych przed dobraniem odpowiednich pigułek Ale dobrze, że jest internet;) chociaż tu można nazbierać informacji i iść na taką wizytę przygotowanym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tylko zeby Wam napisać ze przez następne dwa dni to raczej mnie nie będzie, juro mamy mszę na urodzinki Bartusia i malą imprezkę, ta pogada mnie dobija miał być grill :( SERDECZNE DZIĘKI ZA ZDJĘCIA , TAK SIĘ NAOGLĄDAŁAM ZE CHCĘ JESZCZE JEDNEGO DZIDZIUSIA TYLKO KONIECZNIE DZIEWCZYNKĘ:) wczoraj zrobiłam kilka zdjęć aparatem z tel szwagra ale jakość jest poprostu fatalna, wybrałam dwa na których coś widać jak będę miała chwilke to wam prześlę POZDROWIONKA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację aya. Ty przez weekend nie będziesz mogła wytrzymać bez netu a co dopiero jak pojedziecie na wczasy? 2 tygodnie? jak Ty to zniesiesz??? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×