Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

No to miłego weekendu, KaJek, i innym dziewczynom też:) Bo ja zaraz znikam w deszczu:o I netu poewnie nie będzie:( zostaje seks;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violkam, no nie wiem właśnie:o jeszcze żeby to można było brać coś w zamian;) a tak...ciężko mi będzie:o Ale coś za coś:D:D:D mam nadzieję, ze tu na mnie poczekacie:o Co??? obiecajcie, ze tu będziecie, aż wrócę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj KaJek - prześlij nam koniecznie fotki, jakoś się dopatrzymy :) No to czeka Was robota z tą imprezką. Będzie tort? O co ja pytam - to obowiązek :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya oczywiście będziemy czekać na Twój powrót, zapełnimy kilka stron żebyś miała co czytać po powrocie :D no i miłego weekendu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz ja się żegnam, będę miała dzis i jutro dostęp, więc może do Was zagladnę. Pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki!!! 🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na czereśniach u Gośki.....aż mnie brzuch boli.....nasze małe wyglądały.....jak....no bynajmniej nie jak z reklamy ;) brudne jak nie wiem co :D a teraz muszę się wziąść za prasowanie.......żelazko już się do mnie uśmiecha od trzech dni :0 macie już posprzątane? :0 ja się właśnie zabieram , ale jak tak ładnie jest na dworze to mi się nie chce w tym domu siedzieć....i w dodatku jeszcze sprzątać.... Nadia tak śmiesznie naśladuje jak pies szczeka :D a nałóg dało się w miarę opanować....tzn. 2-3 dziennie..... jestem za nerwowa to raz, a dwa musiałabym się bardziej do tego przyłożyć....mojej koleżance pomogły te plastry...nie wiem jak się nazywają....muszę też ich spróbować.......:0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo fasolki dzieki za maila....przesłałam go mojej koleżance, która jeździ mniej więcej tak jak ....hmmm ty....to znaczy dobrze ale jeszcze tak niepewnie :) :D IDĘ PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mogę otworzyć tego pliku od mamy fasolki, bo nie mam Power Pointa :( ale Sylwek dzięki za Twoje maile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu tu pustki :( ale to nic...idę wziąść kąpiel....... aha aya jak chcia.łabyś mieć z nami łączność to musiałabyś wziąść laptopa na wczasy :0.....ale chyba nie masz :0...ale to nawet lepiej , bo odpoczniesz od takich oszołomów jak my...:D :D :D :D :D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa zapomniałabym viola viola a ty pewnie teraz nie weszłabyś do \'\'blondynek\'\' co nie? ;) ;) ;)...teraz juz by nas to tak nie bawiło :D :D :D SYLWEK ZAWSZE BYŁAŚ O TEJ PORZE? GDZIE JESTEŚ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pracy zakupy sprzatanie to troche mi zeszło była u mnie siostra bo ja mam dzisiaj urodziny 27:) i kuzyn bo maż idzie za chrzestnego w przyszła niedzile idziemy tyle się oczytałam ze nie wiem co teraz pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z okresem mam tak jak aya dwie naraz i też tak wyglądam jak emilka (wielki kuferek):) i to mi wystarcza na calą noc aha i peikłam jescze biszkopta bo robie taki mały torcik, a co w koncu mam urodzinki, a na meża nie mam co liczyć zeby mi upiekł ale masę zrobie jutro bo mi się nie chce, bo juz chciałam do was pisac i tak szybko wszstko robiłam:) a mąż zaraz będzie z pracy i wtedy on będzie chciał kompa a ja do spania, a seksik to moze dopiero jutro:) powiem wam ze ja tez ostatnio to mam jakieś smaki, tylko bym słodkie jadła amamen u ciebie słoneczko a unas to deszcz, wiatr i chyba z 8 stopni emilka dzisiaj jak jechała do babci to była naubierana jak w zimie i jeszcze kocem owinięta kuzyn był z 4 miesięczna julką i to jest pierwsze dziecko które emilka zauwazyła bo tak to nie zwracała uwagi na takie małe dzieci, a jak ona płakała to tak sie dziwnie patrzyła i smiała do niej (albo z niej) tak to wygladało, a jak julka jej wzięła zabawke to od razu ręce wystawiała jakby chciała powiedziec to moje, chyba nie bedzie z niej sknerus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze tyle już napisalyście a ja dopiera na 61 stronie uzupełniam braki:) Darek zasnął więc wykorzystałam okazję, wczoraj okupował komputer pół nocy. Nie będę pisać o kłotniach z mężem bo wlaśnie wczoraj się pogodziliśmy, ja nie potrafię się na niego obrazić tak zeby sie nie odzywać jak jestem zla to on zwykle mnie rozsmiesza i zaraz mi przechodzi. amamen zazdroszcze tych kwiatków i chyba przesadziłaś z tym:\" starej pomarszczonej\" :) Mcdzia, świetny gust ta suknia cudo. Ja najczęściej obcinam Małemu paznokcie kiedy śpi . Violkam a z czym robisz te kanapeczki bo mój Bartuś to nie chce nic tylko z samym masłem roślinnym bo zwykłego to nie może ,chociaz dzisiaj dałam mu sprubować dżemu i nutelli to jadł ale pewnie dlatego ze słodkie:( . jeśli chodzi o tv to wczoraj oglądal Lippy&Missy czy jakoś tak. podobało mu się bo dużo spiewali. Violkam z tymi tamponami to rzeczywiście numer:) ale wiecie co u mnie jest tak ze jak się przepełni to sam się wysówa co prawda zdarzyło mi się to tylko raz, przy sikaniu poprostu wypadl. ja też używam na noc podpasek. Mcdzia apropos zjadania dziwnych rzeczy to Bartuś kiedyś ugryzł mydło i chyba mu zasmakowało bo teraz jak się myjemy to zawsze go łapie i prubuje wkładać do dziubka, kiedyś tez zjadł kawałek strony z bajki (tatuś go \"pilnował\" :( ) a z tym zapominaniem to możemy sobie rękę podać, jak chodzilam do szkoły to była w świetnym stanie a teraz to szkoda gadać :( mam z tym prawdziwy problem może wy wiecie co modłabym zrobić zeby poprawić jej kondycję?? Upiekłyśmy z teściową trzy ciasta i przygotowałam warzywa na sałatki, gril jednak będzię:) tylko biedny Darek będzie musial latać do kominka, Bartuś dostał już prezenty cieszyl sie jak szalony:) . Siostra przywiozła mu rowerek trochę podobny do tego co Jasiu dostał , z tego można zrobic bujak i jest bardziej kolorowy. dostał jaszcze garnuszek na klocuszki , wielkie klocki , basen, huśtawkę, taki wózek z rączką do ciągnięcia i jeszcze ma dostac piaskownicę przykrywaną zresztą jak gdzieś znajdę te rzeczy to sobie pooglądacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Amamen, to u Was już są czereśnie, czy takie niedojrzałe wcianłyście? ;) Ale mam ochotę. KaJek, wysłałąm Ci zdjęcia :) Czy Bartek ma alergię na mleko krowie? Bo pisałaś, że normalnego masła nie może jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, jak chciałam być to Was nie było!!! 😠😠 a potem to sie rozpisałyście, jak ja poszłam spać. Sylwek wczystkiego najlepszego z okazji urodzin!!! 🌻 To sie narobiłyście dziewczyny na te Wasze imprezki... fajnie macie! KaJek ja daję kanapki z szynką drobiową, chudym twarożkiem (np. z firmy Turek śmietankowy) albo żółtko z masełkiem mieszam i daję do chlebka. Ostatnio spróbowała serka żółtego w plasterkach i też jej smakowało. Ale najbardziej to chyba ą wędlinę lubi, bo bierze plasterek i cały wpycha do buzi. Oliwia w tygodniu spała do 10.00 a dziś jak mama chciała się wyspać to do 8.00 😠 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mamo fasolki już są czereśnie...i ma taką odmianę wielkie czerwone aż bordowe....no pycha.....:) sylwek wszystkiego naj naj naj 🌻 z okazji urodzin!!!!! cieszę się Kajek że napisałaś \'\'chyba przesadziłaś\'\' :( 😭...tzn. nie jesteś pewna czy tak wygląda seniorka ???? :( :( :( :( :p :p :p ha ha ha ;) no i fajne te prezenty dostał Bartek .......ja się nie mogę doczekać roczku Nadii....:) viola a mąż tez ma wolne dziś? a twój Karolina? bo mój prawie każdą sobotę pracuje...:( aha i tak mnie wczoraj naszło....wasi mężowie to ile lat są starsi? bo ja wam powiem w sekrecie że mój Piotruś jest młodszy odemnie o rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiem otworzyć na dodatek twojego maila... czegoś tam nie mam, tak mi się wyświetla Kajek..........jak byś mogła spakuj to inaczej i prześlij jeszcze raz......:) ale zrobiłas mi przykrość Kajek .... buuuuuuu....z tym \'\' chyba przesadziłaś\'\'........ale się dziś czepiam.......:D :D :D no i gdzie laseczki jesteście? co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen przyślij mi priorytetem trochę tych czereśni ;) Uwielbiam czereśnie, już nie mogę się doczekać i zawsze kupuję nawet te pierwsze psiary. Mój mężyk w co drugą sobotę ma studia doktoranckie i dziś akurat ma :( Ale mój mężuś jak jest w domu to i tak pracuje przy kompie cały czas. I też jest młodszy ode mnie o rok :D , o 9 miesięcy dokładnie. Jakiego maila od KaJek nie możesz otworzyć Amamen, ja nic nie dostałam? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja pierwsz widziałam Bartusia!!! :D:D:D no fajny ten Twój synuś KaJek, a jaką ma poważną minę... no jak na roczek przystało...juz jestem taaaki duży... :D:D Fajne zdjęcie z tymi zabawkami. Mój mąż jest ode mnie o rok starszy. Pracuje co trzecią sobotę a dziś ma wolne i odkurza. Juz był na zakupach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w czym otworzyłaś viola? bo jakos nie mogę...:( Kasiu czy zapomniałaś o mamie fasolki? wyślij jej...ona też chce zobaczyć prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo viola jakbyś była tak dobra to wyślij Karoli i mnie ...ok? ja idę troche ogarnąć ten bałagan w domu..:(........i czekam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzieki za zyczenia to już stara d.... jestem:) byłam rano na festynie bo moje dzieci z przedszkola spiewały ale już teraz wszystko porobiłam i odpoczywam mąz się kapie a mała zajada \"Mam dziecko\" gazetke, wczoraj zjadła troche ulotkę z reala mój mąż jest starszy ode mnie o rok ja tez bardzo lubię czereśnie, ale te robaczki białe brrrrrrrr ale i tak jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen ja normalnie to otworzyłam jak wszystko inne co dostaję od Was ale jak chcesz to prześlę, nie ma problemu. Sylwek lepiej nie mów, że \"stara dupa\" z Ciebie, bo Amamen jest bardzo wrazliwa i jeszcze sobie coś pomyśli :D:D:D wybacz amamen, żartowałam, wszystkie jesteśmy w podobnym wieku, no oprócz tego młodzika KaJek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×