Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

amamen nie czytaj mojego ostatniego posta bo ty bardzo wrazliwa jestes:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Sylwek wszystkiego najjj!Kajek i dla TwojegoBartusia sto lat! Świetny ten wózek dostał, koniecznie chcękupić coś podobnego Jaśkowi,myślałam o drewnianym,ale strasznie drogie są. Amamen ja teżpoproszę paczkę czereśni!Uwielbiam. Teraz jestem u rodziców, więc poszperam w sadzie może coś znajdę:) Jasiek ma fazę na babcię i nie zwraca na mnie uwagi,do babci się pcha na ręce. Wczoraj całą drogę wyrywał się z fotelika i straciłam cierpliwość. To prawie 200 km. umęczyłam się strasznie i Jasiek w końcu zaczął ryczeć a ja nie miałam siły Go zabawiać. Kończębo mi tu stoją za plecami... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia Bartoszka wysłałam amamen i mamie fasolki i pozostałym tez wyślę. Kończę bo mam dostep do 17.00. Jutro wieczorkiem się odezwę, albo w poniedziałek rano (to już napewno)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie żebym znowu wrażliwa była.....viola.....każdy wiek ma swoje prawa przecież...a ja już pisałam , że staro się nie czuję wcale.....hihihhihihihi.....powiem wam coś, jak ja miałam 21-24 lata to dla mnie osoba w wieku 30 lat była....no stara.....jakby na to nie patrzeć..:) a tak w ogóle to lubię sobie żartować ze swojego wieku ;).....dlatego przyłączyłam do tego Klubu Seniora no nie? :p :p :p ;) ;) ;) chetnie posłałabym wam trochę tych czereśni, no bo ile można jeść :0 nijak nie mogę otworzyć tego maila ani od Kajek ani od ciebie violu :( może znowu coś źle robię.....ale dziwne wszystkie wasze wiadomości otwieram bez problemu a tej nie mogę :0 :0 :0 byliśmy właśnie u mojej siostry na wyżerce :D jutro u nas festyn, ale pogoda jest nieciekawa :( chcemy też jechać do Bajkolandu do Leszna...mąż plusuje w ten sposób ...hihihhihihi... Nadia przeszła wczoraj sama spory kawałek, oczywiście nieświadomie....ale i tak dla niej mały to jest sukcesik :) :D dobranoc dziewczyny...tylko mi tam nie szaleć za bardzo w nocy :D niu niu niu!!!!!!!! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM!!! Cud! w końcu działa!! ciekawe, jak długo:o Mogłam zobaczyć Emilkę (jejku, jaka ona już duża i śliczna:) ) i Bartoszka - bardzo miał poważną minkę, ale okazja ku temu była odpowiednia;) w końcu to jego święto:) Też jest słodziutki:) KaJek, super prezenty, mam nadzieję, ze macie duży dom, bo (wiem z doświadczenia z Mateuszem;) ) w końcu zaczyna być...ciasno:D:D:D:D od tych zabawek:D:D:D:D No i wkońcu mogłam obejrzeć mail o tej jeździe samochodem:D:D:D:D razem z Robertem oglądałam i płakalismy ze śmiechu:D:D:D Już poprasowałam z zimna (zawsze prasuję, jak bardzo zmarznę:D) i idę pod gorący prysznic, żeby się rozgrzać:) Wszystkiego najlepszego Sylwek z okazji urodzin🌻🌻🌻 A Bartoszek, chyba na prawdę roczek skończy 15 czerwca? tak?? Ale rozumiem, ze imprezkę robiliście w weekend;) Dużo zdrówka dla Bartoszka!❤️❤️ Idę pod ten prysznic, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, jak to sama przeszła spory kawałek?????? w dodatku nieświadomie???? ale na własnych nóżkach bez trzymanki???!?? Napisz coś więcej:o bo dopiero pod prysznicem dotarło do mnie, że Nadia chodzi:o Teraz już znikam do łóżka:) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen przepraszam za to \"chyba\"... ale te zdjęcia takie nie wyrażne:) (to oczywiście żart).Ja wcale nie uważam ze jesteście stare mam kuzynki w waszym wieku i naprawdę mnie to nie przeszkadza, bałam się tylko ze to wy nie będziecie chcialy ze mna gadać. Prześlę wam jeszcze raz te zdjecia i Tobie Mamo Fasolki oczywiście też. Serdeczne dzięki za życzenia. Bartuś ma skazę białkowa dlatego nie może jeść nabialu, kupuję mu NAN H.A, wczoraj posprzeczaliśmy się z męzem bo teściowie mają kozę i teściowa powiedziała mężowi ze alergicy piją właśnie kozie mleko. Moja lekarka mówi ze to nie prawda, ze na kozie nie ma alergi, czytalam trochę o tym,ale opinie są tak rózne ze sama już nie wiem. Nie chcę na nim eksperymentować bo już jest obsypany ale mąż uparł się jak osiol a co wy o tym myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kajek ja nestety kompletnie nie znam się na skazie więc nie weim co ci powiedziec a jak udała się impreza urodzinkowa? matsylw@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ale się nałaziliśmy dziś z małą... Spała 2,5 godziny na spacerze po mszy... takiej to dobrze.... Amamen no napisz coś więcej, czy Nadia przeszła sama, czy trzymana pod paszki. Aya fajnie że masz neta, ... mam nadzieję że masz jeszcze ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee no przeszła po prostu jej się udało.....stała tak chwilkę i przeszła odemnie do męża!!!!! aya nie, że ona chodzi tylko tak nieświadomie zrobiła parę kroczków :)...dosyć spory kawałek..:) :D ja nadal nie mogę otworzyć zdjęć od Kajek i nie widziałam jeszcze Bartka ale musiałabyś mi to inaczej spakować, bo nie mogę otworzyć i kropka pewnie dlatego , że Kaśka się ze mnie nabija i z mojej starości :p :p :p ,a może ekspert viola coś doradzi??? hmmm? bylismy dziś w Lesznie w tym centrum szaleństw, Nikola była wniebowzięta...jak ona widzi te kulki ,te zjeżdżalnie to aż się trzęsie :D :D :D no i tanio tam bo godzina kosztuje 6 zł zdążyliśmy jeszcze na koncert Jarockiej u nas....Nikola pobrudziła znowu spodnie od trawy... aya czym ty dopierasz ????? pewnie Mateusz jak gra w piłkę to często ma kolana od trawy? aha i najważniejsze : Nikola dziś poszła do ......komuni!!!!!!!! i ksiądz dał jej opłatek!!!!!!!!!!!!:0 :0 :0 wiedziałam że jest niemożliwa, ale że aż do tego stopnia!!!!!!!! myślałam że zemdleję!!!!! zauważyłam tylko jak ona od tej komuni wraca i klęka i żegna się :0......bo to była msza dla dzieci i one stoją z przodu jak ksiądz ma kazanie.......szok!!!!! wiem ze to jest komunia nieważna, ale nigdy nie spodziewałam się ze wytnie mi taki numer!!!!!!! na pytanie czemu tak zrobiła odp. że diabeł ją pokusił.... :0 SZOK!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wogóle zapominjmy ze kiedykolwiek był taki temat ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartus ostatnio robi bardzo duże postepy jeżeli chodzi jedzenie np. dzisiaj sam trzymal butelkę i jadł ziemniaki łyżeczką, co prawda musialam mu pomóc przy nabieraniu i wkładaniu do buzi ale całkiem nieżle mu szło. dzisiaj też pierwszy raz zjadł kawałek szynki czym zupełnie mnie zaskoczyl. zdobył też dwie nowe umiejętności: cmokanie:) i dłubanie w nosie:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya, faktycznie nie miałam jeszcze okazji napisać o moich warunkach mieszkalnych a więc... mieszkamy u teściów w pokoju gościnnym:(, mamy swoje dwa pokoje ale trzeba je wyremontowac a mąż nigdy nie ma czasu, chociaż nie mam co narzekac nie jest tak żle mamy duży ogrod z altaną i oczkiem wodnym a za płotem pole z jarzynami i młody sad najwyżej jak braknie miejsca na te zabawki to je gdzieś wyniosę:). Amamen to niezły numer z tej twojej córci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo fasolki może ty wiesz jak to jest z tym mlekiem? Amamen, twoja Nadia to już nie długo będzie sama biegać teraz mówisz ze parę kroczków ale z dnia na dzie będzie coraz więcej, zeby tylko nie miała tak jak Bartuś, jeszcze tydzień temu biegał sam po całym pokoju a teaz zrobi kilka kroków i nogi ma jak z waty, no i klap na pupę. Nogi to ma całe wyobijane od tego raczkowania.nie wiem co mu się stało. Violkam oczywiście ze byl tort z jedną świeczka. przez cały tydzień uczyłam Małego zdmuchiwać świeczkę a i tak nic z tego nie było:) musieliśmy mu pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):):):):):):):) Wprawdzie wczoraj mogłam Was czytać, ale strony otwierały mi się w takim żółwim tempie,że o pisaniu nie było mowy:o Nie mam pojęcia dlaczego tak jest Myślała, że Wam prześlę fotki Julki na hustawce, a tu nic z tego Musi mi znowu Robert nagrać na płytę i wyslę z pracy;) Bylismy w sobote na dniach Sosnowca i śmieliśmy się, że Julka pierwszy raz widzi takie tłumy:D:D:D Ale chyba jej sie podobało, bo były karuzele i kucyki, no i było na co popatrzeć:) A dziś znowu w pracy:( Dobrze, ze tylko do piatku i jedziemy:) Szkoda, że nie mam laptopa, choć tam pewnie i tak nie ma sieci:o Amamen, jak tak poszła, to pewnie niedługo świadomie zacznie chodzić;) Julka na razie tylko stoi sama, jak się zapomni:) Wczoraj obcinałam jej pazurki, a Mati ją zabawiał i udało mi się obciąć wszystkie 20:D:D KaJek, ja właśnie wyworzę w góry te rzeczy, które się nie mieszczą:) Tym sposobem dzieciaki mają zabawki w dwóch miejscach i się nie nudzą, bo jak jadą tam, to mają jakby nowe;) a po powrocie mają znowu nowe;) w domu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, Nobla dla Nikoli za pomysłowość:D:D:D:D I w tym co zrobiła i w odpowiedzi:D:D:D No to masz już I komunię z głowy:D:D:D:D:D Bez tej bieganiny i wydatków:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aya mi też sie wczoraj tak strony otwierały, wydaje mi się że to przez to przeciążenie sieci. A z tymi zdjęciami aya - zamiast nagrywac na płytę, załóż sobie drugie konto internetowe i przesyłaj z jednego na drugie, tym sposobem będziesz mogła w pracy mieć dostęp do wszystkich zdjęć. Amamen, dzieci to mają pomysły :D... diabeł ją pokusił ... :D:D:D To gratulacje dla Nadii!! To napewno początki chodzenia, pierwsze kroczki ma już za sobą. Muszę Wam napisać, że Oliwia choć nie raczkuje to jest wszędzie - radzi sobie inaczej, np. zostawię ją na podłodze na jednym końcu pokuju to z siedzenia przejdzie do leżenia na brzuszku, potem ze dwa razy kulnie się na bok, usiądzie i jeszcze raz tak powtórzy i już jest na drugim końcu pokoju. Wczoraj tak doszła do szafki na której stoi telewizor i zaczęła oglądać rzeczy które tam leżą. A na wersalce nie ma mowy żeby na chwilę została, jak siedzimy obok niej to rzuca się przez nas i o mało rączkami w dół na podłogę nie spadnie. Krzesełko do karmienia też jest już niebezpieczne, bo obraca się i tyłem chce wyjść pod blatem... :O U nas wczoraj był festyn dla dzieci pod kościołem, pojechaliśmy z małą, bardzo cieszyła ją zjeżdżalnia, oczywiście tylko oglądając ją z wózka i machała rączkami jak dzieci śpiewały. Amamen, spróbuję z tymi zdjęciami Bartoszka jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[cześć🌻 KaJek dostałam meila ale nie mogłam otworzyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violkam, mam kilka kont nawet:o ale mi nie chce wysyłać z domu:o Jakoś tak się zdjęcia załączają strasznie długo (nawet zmniejszone), że ręce opadają:o A innym razem załączają się w kilka sekund; nie wiem o co chodzi:o ale może wczoraj rzeczywiście tylko kafeteria tak wolno chodziła, bo jak wchodziłam na inne strony wieczorem, to było w miarę;) Może juz z tym kompem w porządku, oby:) sprawdzę po południu:) Jak Oliwka zacznie chodzic, to dopiero będziecie mieli przechlapane:D skoro takie z niej żywe srebro, nawet, jak nie raczkuje:D:D:D Właściwie nie musi raczkować, skoro i tak się przemieszcza;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya, a masz Outlooka w domu? bo mi za pomocą tego programu bez problemu załączają się zdjęcia. Tak... będziemy mieć przechlapane, jak Wy wszystkie :D:D... a co mam mieć lepiej..;) Jak Amamen zdjęcia otworzy to Ci Elcik wyślę. Albo zaraz to zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violkam dzięki otwożyło się Bartuś super chłopczyk. A mi niechcą otwożyć się pliki o rozszeżeniu pps. niewiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcik, to jest zdaje się w Power Poincie, zazwyczaj otwoierałam takie maile w pliku tekstowym ale tego co mama fasolki mi przesłała to nie mogę otworzyć :( :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki viola za fotki Bartka!!!!! fajny z niego chłopczyk :D pewnie elcik też nie może otworzyć tak jak ja......a co ty właściwie zrobiłaś??????? zdradź nam tajemnicę....:) ok kAJEK ...topór wojenny zakopany.....:D dlaczego mówisz że cholera musi być jasna :0 :D :D :D...oj nieładnie nieładnie.......nieznasz się na moich żartach?...hihiihihihhi aya nawet nie masz pojęcia jak ja ci zazdroszczę tych wczasów , że to już.......buuuu 😭 u nas gadają, że koniec czerwca ma być upalny....życzę ci superowej pogody już dziś..... wyślę wam fotki...z ostatnich paru dni .....jeśli chcecie.... no to viola masz fajnie z tą Oliwią ;)....pomysłowa dziewczyna ci rośnie ;) oby nie tak pomysłowa jak Nikola....:( :0 wiecie co, jakoś przeżyć tego nie mogę , że ona wczoraj polazła do tej komuni...:0...normalnie jakoś mi tak dziwnie......czy ja nie umiem wychować dziecka???????!!!!!??????? obwiniam siebie - nie wiem czemu.... :0 :0 :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alo! Salut! Gratulacje dla Nadii!!! :) Nieźle wystartowała :) KaJek mój Michałek też ma sakzę białkową, nie może jeść ani nabialu ani jaj. Nie dawaj mu koziego mleka bo to są podobne alergeny. Ja karmiąc piersią Michała próbowalam jeść kozi ser i też go wysypało. A Bartek mimo tego że dostaje mleko HA ma wysypkę? Jeśli tak, to może zmieńcie na Bebilon pepti lub Nutramigen. Bo szkoda dzieciaka, a swędzi go ta wysypka? Dziękuję za zdjęcia :) Fajnego masz synka :) Nie pamiętam co jeszcze miałam napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×