Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

u nas to samo ze spaniem w weekendy, to znaczy Oliwia śpi do 7.00 - 8.00 a w takie dni potrafi do 9.00 pospać, tak jak mówisz Małgoniu, rodzicami w weekend trzeba sie nacieszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya, czytałaś o tej oszustce z Sosnowca? co wyłudzała ubranka dziecięce od forumowiczek i teraz sklep otwiera? :O:O:O No cóż... Polak potrafi... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, co masz na myśli, Małgoniu:) Ale one są zawsze takie kochane, bez względu na wiek:) Tylko z czasem wszystko się zmienia. Takie maluchy są właściwie tylko dla nas;) A potem trzeba się niestety nimi podzielić:o I to dla mnie było najtrudniejsze: danie swobody (no bez przesady;) ) Mateuszowi i to, ze są rzeczy, które on robi już nie przy mnie; Niejasne to trochę, ale chodzi mi o to, ze o poczynaniach niemowlaka jesteśmy informowane na bierząco i jesteśmy jakby świadkiem wszystkiego, a potem.... no wszystko nabiera rozmachu i wymyka się spod kontroli:) Ale to jeszcze dużo czasu przed wami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Napisałam w stronę Ayi bo ona z Sosnowca ;) Może będziesz wiedziała co to za dziewczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam, violkam;) Nieźle to sobie wymyśliła, jednak zbyt mało sprytna była, zeby nie dać się złapać:D:D Wkurzają mnie takie osoby I potem nie dziwota, ze ludzie niechętnie sobie pomagają:o Nie wszyscy oczywiście, ale tak jakoś...zrobiło się niefajnie, bo sama nieraz zaglądałm na takie topiki z myślą, ze może mam coś co taka osoba poszukuje:o Gdybym jej coś wysłała, to teraz mogłabym iść do sklepu i to odkupić:D:D:D Ale jaja:o:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, ze jej nie znam:o Nie czytałam całego topiku, tylko fragmenty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż słów brakuje, rzeczywiście mało sprytna, skoro dała się złapać. Ale wstyd, bo pewnie niejedna osoba z Waszego miasta czyta takie topiki.. powinna się prędzej pod ziemię zapaść, niż spojrzeć ludziom w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w urzędzie przyjmował mnie jakis analfabeta chyba, bo kompletnie nie wiedział co mam wypełniac, juz ma sama miałam powiedziec zeby mi dal moją teczke to sama sobie wszystko powypełniamyślała że mnie szlak trafi, ale jak przyszłam to jeszcze meza wykorzystałam:P a on taki biedny zmęczony hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek! Ty to jesteś!!! Jak mogłaś!!! A mąż chociaż zmęczony w takiej sprawie nie odmówił... ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek, Ty to rzeczywiśącie musisz go w czasie dnia dopaść:D:D:D Bo w nocy albo śpi w innym pokoju, albo pracuje:o Hmmm... a ja nikogo nie mam pod ręką:o A wieczorem Robert ostatnio głównie zajmuje się dekoderem:o Dam mu jeszcz jeden wieczór na dekoder i KONIEC! Chyba, ze mi hormony plany pokrzyżują:o Jakoś myśl o seksie w czasie @ nie napawa mnie radością:o Takie to dla mnie makabryczne trochę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya, mnie by tez nie napawało ;) A bierzesz dalej tabsy? Czy zrobiłas sobie przerwę na czas okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie co Wy takie wyposzczone :D? To słońce tak działa na Was? Przed NAmi weekend może będzie czas na romantyczne uniesienia;) jak dzieci będą spały oczywiście. A w czasie okresu to faktycznie żadna frajda, ja właśnie mam od wczoraj:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba muszę iść i za jakiś obiad się wziąść bo jak mała wstanie to nic nie zrobię zajrzę tu za chwilę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam właśnie dostać... chyba mamy wszystkie w tym samym czasie;) bo amamen ma i karolcia też tak jakoś, aya, małgonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to działa przez internet :) ale słyszałam, ze z tym okresem tak bywa, to podobno wpływ feromonów i kobiety w bliskim otoczeniu miesiączkują w tym samym czasie....... Ale żeby internet tak działał :) :) :) no cóż ponoć wszystko jest możliwe ;) Nic mi się już nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to było dopiero jak by Internet miał takie działanie ;) Solidarność jajników :D Mężowie by nas do komputerów nie dopuszczali, jak byśmy w jednym czasie zaczęły na nich narzekać :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cerazette biorę ciągle, bez przerwy:o ale pewnie jak pójdę do gina (o włąśnie muszę się umówić) to mi inne już przepisze:o jak wszxystkie mamy cykle 28 - dniowe, to każda jest zawsze albo w trakcie, albo tuz przed, albo tuż po:D:D Marzą mi się cykle 86-dniowe conajmniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya Ty to masz pomysły :D:D:D Mi się marzy w ogóle nie mieć okresu, albo chociaż raz w roku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violkam, jeste ZA!!!!!!!!!!!!! Okres mogę mieć, jak będę chciała mieć dzidziusia! A nie tak...bez sensu...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie, nudzi mi się i zmieniłam preferencje, muszę zobaczyć jak to wygląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby co to narazie nie wiem jak się nazywam.....:0 jakies zamieszanie w tym domu....porozwalane wszystko czy coś.....łeeeeeeeeee....odechciewa mi sie jak mam wszystkiego za duzo....i ta klara mi tu tak świeci .......Nadia spi a ja wpadłam na moment.....nie twórzcie tyle stron bo do zimy nie przeczytam...:0:0:0 pomału.......:D...a jeszcze nic was nie poczytałam....może jutro i zdjecia też jutro....zobaczę jeszcze.... nooooo tak witam nową mamę....:D piszesz że nie zostawiłabyś dziecka ...hm hm hm hm dziwne......pracujesz i całymi dniami jej nie widujesz no i to twoje pierwsze dziecko.....więc pogadamy za pare lat jak dorobisz sie dwójki pociech :D i bedziesz z nimi od rana do wieczora.....sory że tak sarkastycznie to zabrzmiało ale mam okres.....:0 ale i tak to jest prawda....mam prawo do wypoczynku tez chyba no nie? i jestem zadowolona że ją zostawiłam, naprawdę!!!!!!!! aya czy ja coś źle gadam?....zresztą każdy ma inne podejście i inne poglądy, ja jechałam wypocząć , korzystać ze słońca a nie łazić z Nadią za ręke i siedzieć w domku, jak robiły to inne mamy z takimi maluchami...... ok idę, bo już zaczynam być drażliwa....źle przyjmuje dziś krytykę, zwalę wszystko na okres...... piszcie o seksie....zawsze mi pomagało.......a my nad morzem na 10 dni 15 razy!!!!!!!!!!!! mogę powiedzieć dziś do moich nóg:\'\'nareszcie razem\" :p:p:p ;) :D PAPAPAPPAPAPAPAPAPAPAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapisałam sobie daty urodzin dzieci moich koleżanek, za niedługo je skasuje bo jeszcze ktoś pomyśli że to moje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wszystkim w firmie się nudzi, bo internet chodzi, jak żółw:( Nie mogę wejść w twoją stopkę, violkam:o I zaraz zasnę💤 w dodatku:o Acha, mam mieć ponoć internet od dziś; facet, jak się wczoraj umawiał z Robertem, to powiedział, ze tak teraz wszystko ulepszyli, ze będzie działał jeszcze lepiej:o Kretyn, lepiej od wcale:o Ale zobaczymy;) Może będę mogła do Was zajrzeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory Małgonia, nie żebyś była jakaś nawiedzona mamusia ale za bardzo przeżywasz, wyluzuj..... Boże jeśli się czepiam to wybacz mi...:0:0:0 idę Nadinek się obudził.........papappapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, a czy tylko z Piotrkiem???????????????????????? Jak on dał radę?????????????????? Chyba ten urlop czyni cuda:) Ja też z jednej strony boję się tego wyjazdu Julki (i Mateusza też;) ) i mam wyrzuty sumienia, a z drugiej nie mogę się doczekać;) także luzik:) Mam nadzieję, ze ten okres mi się skończy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen :D:D:D na Twój humor, mimo okresu, zawsze można liczyć :D:D:D ale mnie rozbawiłaś! Dobrze że dostałaś okres po powrocie do domu, pewnie wiedziałaś że dostaniesz i że z baraszkowania nici, to powiedziałaś: wracamy! :D HA HA HA No to super że wypoczęłaś, a jak Nadia się sprawowała u siostry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violkam, a Ty możesz w to wejść? A w twoje bobasy to już w ogóle:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×