Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Aya chciałam poprostu sobie Ciebie zapisać i zauważyłam podobieństwo do mamy fasolki.... :D:D tak myślałam że chciałaś odwalić robotę za Sylwek bo jej się nie chciało szukać wstecz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to napiszę, jesli będą jakieś efekty zadowalające po tym skrzypie;) Jakbym była bez okularów, to nawet postaci bym nie rozróżniła, a co dopiero literki:o Jak idę do okulisty, to na tekiej tablicy, gdzie są literki od największej no najmniejszych w rządkach, to ja nawet tej największej nie widzę:o Za pierwszym razem, jak to odkryłam, to był prawdziwy szok! Ledwie wiedziałam gdzie jest ta tablica:o:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejku, ale sią nasmiałam!!!! tak aya, teraz to przez Ciebie! :D:D:D Mamo fasolki masz rację, totalny chaos... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba czas na drugą kawkę, dziś zaserwuję sobie Nescafe Frape z zimnym mlekiem - piłyście już ją? Szkoda że nie mam lodu, byłaby lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dość, ze chaos, to się jeszcze czytać nie da:o Dobra, już się nie będę śmiać tak szeroko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś piłą i dobra była:) Ale w domu i z kilkoma kostaki lodu:) Weź ją do domu:D:D:D I zrób porządnie;) A masz chociaz zimną wodę w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dziękuję, mamo fasolki:) Tak ten numer mówi mi zdecydowanie więcej:D:D:D Czy u Was też zapowiadają deszcz na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę tu siedzieć, bo uśpiłam Michała w foteliku samochodowym i zaczyna się budzić, więc jak tylko się rusza to go \"dohuśtuję\". Ale ona zamiast zasnąć twardo, to tak co 2 minuty się budzi. A ja mam jeszcze tyle do zrobienia 😭 Aya, a Ty próbowałaś brać Diane 35? Te tabletki oprócz funkcji anty leczą również trądzik i inne takie zmiany. A raczej odwrotnie, to ich główna funkcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya mam zimne mleko z lodówki i już zrobiłam :O oczywiście- w tygodniu zimno jak człowiek pracuje a w weekend zimno 😡 , z jednej strony niech się ochłodzi bo w domu oddychać nie można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!! uciekaj niedobra strono!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam kiedyś Diane, ale i tak idealnej cery nie miałam:o Ja to w ogóle ideał chodzący jestem:o A nie wiesz moze, jak można sprawdzić, czy tabsy wpływają źle na libido? Czy wtedy jest jakiegoś hormonu za dużo, albo za mało? Zrozumiem, jak mi odpowiesz, po powrocie;) ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piorun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie wiem tego Aya. Spróbuję gdzieś wyczytać, ale to rzeczywiście po powrocie. Spytaj swoją ginekolożkę, może tym razem się wykaże i udzieli informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi cos poradzi, to na pewno Wam powiem;) Może to o całokształt pożycia chodzi, a nie o hormony w tabletkach;) Pożyjemy, zobaczymy:) Mam iść do gina w przyszłym tygodniu, więc może mi poświęci chwilkę dłużej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez sensu są takie wpisy... 😠 właśnie się dowiedziałam że dziś przybędzie nam nowy dzidziuś w rodzinie :D - za 4 godzinie moja kuzynka będzie już po cesarce, ma być chłopczyk ale zobaczymy. Mamo fasolki to ta kuzynka co ma implanty w kręgosłupie. Jejku, aż mi ciarki przeszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam w weekend iść na próbę z Julka na basen odkryty, zeby potem, jak jej się spodoba, móc pójść do aqua parku, ale jak pogoda nie dopisze, to znowu nic z tego Jeszcze Robertowi nie mówiłam o moich planach weekendowych, więc nie mam pewności:o, czy się zgodzi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piorun
🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas się w piątek urodził Marcinek, u kuzyna Roberta:) Jego mama leżała od poniedziałku na patologii ciąży, bo termin minął w niedzielę i dopiero w piątek urzodziła:O Wspólczuję jej troszkę, bo też ma już jedno dziecko, a ja okropnie się czułam, jak musiałam być w szpitalu i nic się nie działo z porodem, a Mati był w domku sam:( No znaczy z Robertem;) Ale ciągle myślałam o moim synusiu, kiedy do niego w końcu wrócę:o Ale od poniedziałku juz są w domu i wszystko w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przylazł mój mąż, obudził Michała. Myślałam, ze juz wszystko załatwił, a on że go coś na uczelni zatrzymało. No i teraz dopiero polazł po tą oponę, a potem do warsztatu jeszcze musi. A ja mam nie zrobione niektóre zakupy, a nie mam zamiaru iść z ciężkimi torbami, wózkiem i Michałem na raz Chyba w nocy pojedziemy. Moze już teraz się ta strona skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, za 4 godziny!!! Trzymam kciuki, violkam, zeby wszystko dobrze poszło:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może i lepiej, mamo fasolki, bo teraz strasznie gorąco, jak na podróż z maluchem;) myśl pozytywnie...myśl pozytywnie...myśl pozytywnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tam jest straszny syf po całej zimie na tej działce. trzeba posprzątać przed nocą. Ale masz rację : pozytywnie, pozytywnie, myślę pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×