Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

A moja Oliwia nie myśli dziś zasnąć, chyba ją zabiorę na zakupy. Fajne zdjęcia, czekamy na te znad morza - Amamen super wychodzi na zdjęciach, jest bardzo fotogeniczna, przyznacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne zdjęcia Amamen:) Jeszcze, jeszcze wysyłaj:);) Idę w końcu, ale jeszcze wrócę;) Miłego dnia:)❤️ Acha, Mcdzia, a gdzie zdjęcia ze ślubu???????????? Szczególne pozdrowionka dla Mamuni, bo tak rzadko wpada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za pozdrowionka:) mnie też podobały się zdjęcia, suuuper, naprawdę chciałabym żeby i moje brzdące były już takie duże, ale u mnie małe i to razy dwa, wpadam rzadko, bo czasu brak, a jak już wieczorem dzidki śpią to ja sama po całym dniu jestem tak zmęczona że marzę tylo o ciepłej kołderce i nie w głowie mi komputerki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my zawsze mamy gości na 17- nastą.....wiec za moment będą .....a musze jeszcze się wykąpać......wysłałam wam fotki z wakacji , później wam wyślę (jak zdobędę się na odwagę :p ) na których jestem ja..........przygotujcie sie na mały szok....no ale ja już tego nie zmienię :0:0:0....niestety tak wyglądam i koniec😭.......:D:D ......czyli obrosnieta tłuszczem ale obiecuję wam że schudnę dla was, żeby was nie straszyć.....:D dziś mam nadzieję , jak sobie pójdą goście to zajrzę tu i przeczytam was....Boże od strony 91!!!!!!!!!!!!!!!! więc zlitujcie sie bo nie nadążę!!!!!!!! i nie piszcie tak wiele!!!!!plisssssssss papapapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach...viola nie przesadzaj..........och.......ja fotogeniczna???????????????? wyglądam na każdym zdjęciu jak strach na wróble, a ty...że fotogeniczna....no cóż...ale dzięki za komplement!!!!!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, już chciałam napisać że jeszcze nie jesteś taka stara skoro po falochronie biegałaś, ale w porę zobaczyłam że to Nikola ...:D:D:D Zdjęcia, bardzo fajowe, Niki wygląda jak modelka na nich. Zreszta na wszystkich! Przyślij też te na których ty jesteś! A ja Wam wysłałam Oliwię kąpiącą się w swoim małym baseniku (do dużego nie chciało nam się nosić wody... ;) ) Na jednym zdjęciu jest Oliwka ze swoją prababcią - czyli moją babcią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola zdjęcia superowe!!!!! widać że Oliwka świetnie się bawi! chyba bardzo lubi sie kapać jak każde dziecko, prawda? jest prześliczna!!!!!!! 🌻 zaraz pójdzie sobie reszta gości...więc zabiorę się najpierw za sprzatanie, a potem za czytanie;)....mielismy nadwyżkę gości ale dobrze że jedzenia starczyło......:D dziś moja siostra Hanka ze szwagrem i Patrycją wyjeżdżają nad morze i też do Dziwnowa;) na tydzień, oby mieli tylko pogodę!!!! zajrzę tu potem papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie zawaliłam wam skrzynki ........nie wszystkie fotki zmnijszyłam ale brak czasu...wybaczcie !!!!!!!!! więc reszta jutro......ale zmniejsze obiecuje!!!! papapapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie skończyłam czytać....:0 było dużo tego.....podobało mi się!!!! połykanie, lesbijstwo, seksowanie sie przed pracą( to sylwek!), baby na bazarze(jak gadałyście i nie bardzo mozna było to zrozumieć):D, zaręczyny ,ślub....ach...aż mnie oczka bolą...przyznaję, że ciekawie tu miałyście na kafe:D:D:D na piątkę z plusem!!!!! napisze wam w skrócie o wakacjach....mieliśmy fajną kwaterę, mąż jako urodzony \'\'targmistrz\'\' utargował pokój z łazienką 4 osobowy za 70 zł na dobe!!!!!zjechalismy trochę bylismy w Rewalu, Pobierowie, Międzywodziu i Międzyzdrojach....ale DZIWNÓW PODOBAŁ MI SIE NAJBARDZIEJ! sama nie wiem czemu.....;) Międzyzdroje przereklamowane i drożej, ale spotkałam tam koleżankę z liceum!!!!!!! nie poznałam jej, ona wypatrzyła mnie, ale co się dziwić skoro jest jej mniej o 15 kilo!!!!! byłyśmy razem w interku, fajna dziewczyna z niej! no i codziennie plaża czyli obsamażałam trochę mój tłusty brzuchol...:D:D:D a mój mąż naprawdę się wykazał pod względem sexu ❤️ i szykowania nam żarcia!!!!! rano budzę się a tu bułeczki , kawka wszystko uszykowane!!!!! ani razu nie szykowałam jedzenia!!!!!! kochany na serio ten mój Piotrulek!!!!! mogę powiedzieć że wakacje miałam pod \'\'bykiem\'\' czyli byczenie się w każdym calu!!!!!!!! a Nadia jak mnie zobaczyła to przytuliła sie do siostry( bo trzymała ja na rękach),i jakby zawstydziła....i dopiero jak sie odezwałam ,to powiedziała mama i wyciągnęła rączki!!!!! łzy miałam wielkości słonia!!!!!😭..... urosły jej włosy i w ogóle taka duuuuuża jest jakaś :D ❤️ teraz to chyba idę spać, potem jeśli będziecie o coś pytały to wam odpiszę jeszcze ;) aha i napiszcie czy dostałyście maila z tematem \'\'nadal Dziwnów i Międzyzdroje\" bo mi sie tu wszystko kićka już.........lepiej pójdę spać....dobranoc moje panie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no o tej porze to mogła tylko amamen siedzieć... :O Ty to masz zdrowie... Dzię padł rekord, Oliwia spała do ... 10.30!!! od wczoraj godz. 22.30 U nas słoneczko ale dużo chmur, więc nad jeziorko nie jedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zdjecia super:) tyylko tego hipopotama nie widziałam:P nikola ma piękne włosy, takie długie:) a gdzie twój mężuś nigdzie go nie widac... te z dopiskiem dziwnów.. nie doszły u nas dzisiaj piękne słoneczko:) dostałam okres i strzasznie brzuch boli, nwet prochy nie pomagają:( emilka sama stała wczoraj w łóżeczku i musieliśmy dorobic dodatkową belke u góry, bo jakoś tak nisko i bałam sie żeby nie wyskoczyła sama piła wczoraj herbatke z butelki, sama ją trzymała, bardzo słodko to wygladało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violkam to bardzo długo spała:D emilka tez dzisiaj zaszalała, wstała przed 8 a poszła spac o 20.00, bo sisotra była i słyszała gosy z pokoju i jakoś nie mogła zasnać Oliwka świetna w tym baseniku, fajnie macie, ze mozecie iść sobie tak posiedziec na działce, my nigdzie nie mamy:( pozostaje tylko spacer wkoło miasta bleeeeeeee, jakby jeszcze było autko to byśmy gdzieś napewno wyskoczyli a tu niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek, to Emilka też długo spała :D a mąż chyba dziś w domu co? nie miał nocki? ;) Czy teraz będzie w dzień chodził do pracy? Amamen, zdjęcia świetne, ale jak jeszcze raz napiszesz że Ty gruba jesteś... 😠 Przecież to Ty szparag jesteś! A to zdjęcie na plaży...;) ... to nawet mój mąż widział i spytał kto to ;) Był zawiedziony że nie zobaczył nic więcej ... ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie ma........:( viola nie komplementuj mnie tak, bo się czerwienię.....:0 ;););) mój nr gg 6495047...jakby co.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniłam stopkę ...zaraz zobaczymy..... eeeee jutro rano jak ja będę spać wszystkie się zlecą i będą gada ć jedna przez drugą... kobiety nie zaczynajcie tak bezemnie!!!!!!! a teraz żadnej nie ma ........sama do siebie nie będę gadać....... no chyba że.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i???????????co z tym sie dzieje?........popierdo.................gówna !!! sory ale wk.....się można .....lepiej pójde sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz może by tak bez spacji:0 ...cielok ze mnie..........plissssssssssssssss.....hm????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurrrrrrrrra!!!!!!!!!!! a wy gdzie? ...jak ja jestem to was nie ma.......:( zajrze wieczorkiem.......pewnie dzis nad jeziorem ani na basenie żadna nie była....... starośc nie radość moje panie.......:D smutno mi......bez- was....znaczy nie ,że bez was tylko, że was nie ma noooooo czyli wychodząc z założenia , gdybyście były czyli dotrzymałybyscie mi towarzystwa i......znaczy inaczej....gdybyście tu ze mną rozmawiały a mówiąc jaśniej pisały, nie byłoby ze mną wcale tak źle.....:0...:0.... ja sama nic z tego nie rozumiem...... PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Ci się udało, ale niezłe kombinacje alpejskie trzeba zastosować żeby w końcu wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wy niedobre baby.... aby wam ten sex w głowach po prostu zboczeństwo się szerzy i tyle.......:0 moja Nadia śpi... Nikola jeszcze nie.......a mój mężuś dziś zachowuje się jakby mnie nie znał....:0 przyłażą co rusz jakieś dziadoki i z nimi gada :0 akurat dziś w niedzielę jakby jutro nie mogli..........normalnie jestem zła!!!! czy któraś chętna do prasowania??????? co??????? nie? ........ a może jednak??????? ....hm.....więc mówicie że sama tą wieżę Babel muszę uprasować?????.....o nie........:0:0:0 sylwek no przychodź wreszcie, sama ze sobą mam gadać? viola dzięki że ty chociaż wpadasz ....:D DOSZEDŁ TEN MÓJ MAIL? aha odumiałam się zmniejszać zdjęcia:0 chyba? albo coś popierdzieliłam , bo wysyłałam chyba godzinę :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze nie poprasowałaś? Oliwia się kąpie zaraz idę ją powycierać. Zaraz sprawdzę te zdjęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby kiedy viola??????? mieliśmy imieniny.....szykowania było a było przecież!!!!! i jeszcze chodząca Nadia.....uffffffff... ogródek to był prawdziwy busz.......:0 jakoś nie radzę sobie:0 albo po prostu za dużo tej roboty naraz....jutro zaczynam okna i prasowanie ......w końcu wypoczęta jestem a na roczek będzie już posprzątane przynajmniej ;) zobacz zobacz...pewnie będzie ci sie otwierało godzinę......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen jeszcze nic nie dostałam :O :( Pewnie dopiero jutro dojdzie jak nie zmniejszyłaś :D Zostaw sobie sprzątanie już na jutro ;) A powiedz dużą imprezę robisz na Roczek? Jaki tort, bo my tu już debatowałyśmy nad tym tematem. Robisz sama, czy z cukierni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem :) ogladałam film na dwójce \"daleko od szosy\" to taki stary serial, ale ja go uwielbiam:) mój mezulek ten tydzien od 14 po 8 godzin ja lubię prasowac więc mozesz alu przesłac mailem rzeczy do prasowania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha - Sylwek, gratulacje dla Emilki że już sama wstaje. Oliwia ciągle ma tyłeczek za ciężki :D:D:D ale próbuje i próbuje! A w ogóle gdzież Ty się podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jesteś :D to potowarzyszysz Amamen, bo my idziemy zaraz spaciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no filmk ogldałam:) a popołudniu byliśmy u tesciów i na spacerze, była otwarta jedna cukiernia i weszłam obejrzec torty bo były takie jak ty przesłałas m.in. taki domek ze swinkami, pytałam sie o taki okragły, sredniej wielkości z takim opłatkowym obrazkiem z kubusiem puchatkiem i mi powiedziała 60 zł, wydaje mi się duzo, a po ile są u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×