Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Elcik, świetna jest ta ciuchcia, ale co zamawiałabyś, czy sama piekła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już postanowiłam, zamawiam torta w kształcie serca, taki 1-kilogramowy Teraz przyszedł czas na mnie ;) Miłego weekendu wszystkim :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och.......Małgonia no co ty?????? nie poznałaś się jeszcze na starej ,pomarszczonej, zgorzkniałej amamen????????????????? słabo wczytywałaś sie w moje wypowiedzi......:p:p:p ...widocznie.......no ale myślę że to nadrobisz...;) idę na ogród, bo taki busz mi się zrobił...czy coś...a ja muszę mieć wszystko cacy, ani jednego chwaścika....:p ....ciągnie mnie tu do was , żeby poczytać, ale czasu brak i jeszcze jutro imieniny..... a ja tu taka rozleniwiona po tym wczasowaniu...:0 a Nadia Małgoniu pączuszek mówisz??????? hmhmmhhmhmhm ...po tacie...hihihihihhi a Nikola to szparag pokroju violi...:p no i ayi i Mcdzi.....to mamy trzy pączki Julka Nadia i Ola🌻 idę bo ja dopiero doszłam do prania......a to prasowanie?!!!! ja oszaleję!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha mówisz aya że ja impulsywna jestem? pewnie masz rację ...a szczególnie dziś... głupi okres no a zacznij Małgonia we mnie na temat wieku, bo violka stwierdziła , że ja wrażliwa jestem ponoć:p a prawda jest taka ,że miło pożartować sobie w tym naszym KLUBIE SENIORA :D ja lubie szczególnie na temat wieku...hihihiihihi a co to dopiero będzie jak będę na serio stara?????? jak przyjdę do męża nago......a on zapyta dlaczego mam taką niewyprasowaną pidżamę????:0:0:0:0:0:0...koszmar.............HAHAHHAHAHAHAAHHAHH łeeeeee idę bo sobie wszystkie polazły ani mnie nie witają ani nic......buuuuuuuu...i miały jednak nadzieję że już nie wrócę....buuuuuuuu....brzydkie koleżanki.........Jezu muszę się spieszyć, ja jeszcze nic nie zrobiłam dziś pożytecznego :0 papapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Dobra piszę,bo chyba nigdy zaległości nie nadrobię,dopiero na 104 stronie jestem. Zapomniałam napisać, że Jacek wziął urlop i do niedzieli siedzimy w Kole i wypoczywamy po ślubie:) No więcwszystko się udało,mimo iż stres był ogromny. Ja rano w sobotę nawet się rozkleiłam i pokłóciłam z Jackiem. Odstresowałam się u fryzjera i zupełnie wyluzowałam. Za to Jacek przeżywał ogromnie i wiecie co? Popłakał się przy składaniu przysięgi. Wzruszył się strasznie, bo mam nadzieję, że to nie z żalu za utraconą wolnością (bo tą to stracił już dawno:) Jasia mi było tylko żal, bo przez te przygotowania mało przebywał z nami. Jak już się pojawiałam, to wczepiał mi się w szyję i nie puszczał. Teraz też mamisynek się zrobił, jak tylko zniknę z pola widzenia to krzyk. No więc wracając do ślubu to wszystko się udało. Wesele też było nawet nawet. Szybko nam minęło. Jasio tańczył dzielnie ze wszystkimi do 22, a potem poszedł spać. Przy stoliku mieliśmy nianię elektroniczną, więc jak zaczynał jęczeć to leciałam do pokoju. Ale spał bardzo ładnie i tylko dwa razy się budził. Na sczzęście nie musiałam tańczyć ze wszystkimi, czego się obawiałam, nikt się nie spił i wszyscy byli zadowoleni. Wesele skończyło się 0 6, Jasio wstał o 9, więc nic poślubna to krótka i bezowocna była. Dopiero od wtorku zaczeliśmy nadrabiać:):):):):) A teraz to sobie nad jeziorko jeździmy, Jasiek się kąpie w takim kółku dmuchanym. Tylko Jacek się rozchorował i nosem pociąga. Kończę i wracam do mężulka i syneczka, bo siedzę tu i nadrabiam zaległości jużod godziny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wróciła do nas stara poczciwa Amamen...:D:D:D a z tą pidżamą to dowaliłaś, nie ma co! Skąd Ci się to bierze to ja nie wiem :D:D:D Słabe powitanie powiadasz? to niech Ci to zrekompensuje: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ale jak mi się nie odwdzięczysz jak ja wrócę....😠 to zobaczysz ;) Napisz jak sytuacja z kwaterami, widziałaś coś interesującego i niedrogiego? Może coś w sąsiedztwie? Mój szwagier jedzie teraz do Mielna, czy w okolice Mielna i ma się nam rozejrzeć. Bo my planujemy wyjazd po 2 sierpnia. Oliwia kąpała sie w ogródku u mojej mamy, zrobiliśmy kilka fotek, prześlę kiedyś tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mcdziu, no masz co nadrabiać, po tym jak Aya wróciła to się działo...! oj działo ..! :D:D:D No to gratuluję że wesele się udało i cieszę się że wreszcie jesteś z nami. Fotki mile widziane. No i kwiatki na powitanie: 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jeszcze raz amamen 🌼❤️:D to był ciężki dzien, przez te upały emilka zjadłą dzisaj jagody z cukrem i ze smietaną i jej smakowało, ale bałam sie zeby nie miała zatwardzenia, ale po butli zrobiła normalanie kupke:) i zjadłą dzisiaj cała brzoskwinie, ja jej trzymałam a on sobie gryzła, chyba jej strasznie smakowała a z tym zostawianiem małej u sisotry to amamen bardzo dobrze zrobiłąś, ja tez bym tak postapiła może was to zdziwi, ale chwilami to bym chciaął isć do pracy, bo juz mam dosć to jest co innego jak wy macie takie krótkie urlopy, bo to szybko zleci, a jak czowiek (zreszta amamen sam wie jak to jest i elcik) tak siedzi całymi dniami w domu do tego prawie, ze sama (robert ciagle w pracy) to dostaje kota do głowy i ma mniej cierpliwosci i pomysłó na zajecie czasu, chyba rozumiecie mnie o co mi chodzi, chyba, ze wy uwazacie inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Cię doskonale Sylwek! :D Nie mogę za dużo pisać, bo dopiero Oliwia się kąpie i zaraz idziemy spać po kąpulce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowo upieczoną męzatkę🌼❤️:D super, ze weselisko sie udało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10721;104/st/20040822/e//dt/6/k/45db/event.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u nas wczoraj się błysnęło, zagrzmiało i... po burzy... :D a dziś jestem sama bo Paweł w pracy. Obiadek się gotuje, Oliwka w huśtawce a mama.... przy kompie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan pojechał po jakieś płyty i jak wruci to układanie paneli, już niedaje rady psychicznie żyć w tym bałaganie, mężólek w końcu na urlopie ale robią w pracy radar i na 28 ma być zrobiony wię będzie w domu i w pracy.Ciiiiiiiiii nic nie wiecie o radarze :D :D :D Tajemnica wojskowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mój mezulek ma dzisiaj wreszcie wolne :) chciała zrobić sobie wczoraj jeszcze jeden suwaczek, ale mi nie chce wyjść, violkam pomóz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala masz niesamowite dziewczynki super wyglądają w kolczykach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomniałam robertowi, ze ide przebic uszka emilce, a on na to ze kateogrycznie nie, jak skonczy rok to wtedy:(, a wczesniej nie miał nic przeciwko temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek ja się na tym drugim suwaczku nie znam, więc Ci nie pomogę :( Może aya będzie wiedziała, bo ona taki ma. Jakie zdjęcia?? Już sprawdzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy wszyscy
wy wszyscy obciągajcie z połykiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 Witam Amamen i Mcdzię:) Pooglądam zdjęcia i pędzę robić obiad Zaplanowałam barszcz czerwony i nogi kurczacze pieczone:) A potem moze zoo No i mam neta w końcu:) Sylwek, ja się cieszę, ze nie mam 2 - miesi ęcznych wakacji;) Samotnych w dodatku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze odpowuiem Sylwek: najpierw wybierasz ten punkt z urodzinami czy wiekiem dziecka, potem wybierasz pasek, potem robaczka, czy coś, co na tym pasku wskazuje wiek, potem wpisujesz datę urodzin i w końcu kopiujesz ten pierwszy link z góry taki, który ma końcówkę podobną do mojego Nie wiem, czy jasno wytłumaczyłam, ale wydaje mi się, ze ty nie ten link skopiowałaś:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) czesc dziewczynki! 🖐️ moje Dzidki chwilowo śpią wieć zaglądam na moment:) pozdrowionka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×