Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Gość konork
my byliśmy dziś w kościele i u mamy na obiedzie, miała urodziny dziś. Oliwia do tej pory spała tylko 0,5 godziny, więc pojechaliśmy po obiadku na cmentarz. I już miała zasypiać ale się rozbudziła bo co spojrzała na tatę to się śmiała 😠 a ten jej miny robił. Więc przyjechaliśmy do domu, może zaraz uśnie bo znowu marudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że ja wcale nie myślałam o zmianie nicku :O:O:O :D rozmawialam z mężem i wpisałam coś bezmyślnie, i nie popatrzyłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, wysyłałam wam fotki i wyskoczyło mi ze nie mozna wyswietlic strony. mysle ze nic wam nie doszlo,nie wiem. chyba bede musiała jeszcze raz wybierac, a to duzy problem bo było zrobionych jakies 150 zdjec. i co teraz? sprawdzcie poczte plissss ja tez kiedys przez pomylke dalam inny nick: Mysiaa pysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że ja wcale nie myślałam o zmianie nicku :O:O:O :D rozmawialam z mężem i wpisałam coś bezmyślnie, i nie popatrzyłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się Mysia Pysia, widzę że są problemy na o2.pl bo u mnie nie chce się poczta otworzyć. To napewno przejściowe. Aż tyle zdjęć nam wysyłasz? ;) Będzie co oglądać :) No i gratulacje dla Martynki że już drepta! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia..a do mnie wysyłałaś??? Bo ja nic nie mam :( :( :( :( I też mi wyskoczyło że nie można wyswietlić strony.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to do mnie nie doszły... Siet...tyle roboty...i zdjęć nie ma 😭 ...a załączenie tak strasznie długoooo \"trfa\".....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyałąłam fotki, jutro opowiem:) pa Było super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja ledwo żyje, weselicho udane jutro wam wyślę fotki bo nie mam siły dziś...ale może do wieczora jeszcze zdążę wysłać , zobaczę;) wesele było w pałacu, piekne wnętrza robiły wrażenie kapela rżnęła fest!!!!!!!!:p więc tańce wywijańce były fajne........:) Nikola niosła młodej (po mszy, wyjście z kościoła) welon , bo na początek się spóźniliśmy.....hihihhihiiihhiihi.... zaraz wrócę bo mała piszczy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen...wysyłaj fotki wysyłaj... Aya dała radę...Nooo nie mów, że Ciebie bardziej połamało! :P Ja tu zaglądąm co jakiś czas...bo sprzątam hehe w niedzielę :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam jedno!!!!!!!!!!! zdjęcie z wesela co było tydzień temu mam taki bajzel w tym kompie i nic znależć nie mogę , jak mąż przyjedzie to mi tu wszystko zgra( te fotki ) i wam wyślę mamo zuzki ja nie mam twojego maila...dlaczego jak to sie stało ? a podawałaś????:O:O:O podaj koniecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen...jak klikniesz w nick...mamo Zuzki to będziesz miała :) Aya tak chyba znalazła... Ale juz piszę: agvt@interia.pl Ślij.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż wyobraźcie sobie, o 11 pojechał na...????no gdzie????? mamo zuzki mój mąż to napalony (bardzo pod tym względem:p) rybak.....i pojechał na ryby...własnie wrócił ma węgorze szczupaki i liny...mniam.......................... zaraz ci wyślę to jedno zdjęcie.......Niki niosła obrączki młodym......ale żadnego nie ma jak nakładają sobie obraczki a Niki trzyma ta tackę...:( dopiero będa jak szwagier wywoła film...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłaj...wysyłaj :} Napalony rybak...ojjj to chyba tylko taki może po weselichu skoczyć na rybki... Nie znałam jeszcze takich napaleńców :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zdjęcie..... Cóż za stoicki spokój...ja bym umarła z nerwów...idąc tak przed młodymi....i jeszcze sama..... Odważna ta Twoja córka......🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo powiem ci w sekrecie , że ona ten spokój ma po mnie....;););) zaraz mąż przyjdzie to mi zgra, a ja tymczasem idę papu:).......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam zdjęcie od ali od asi, ale od mysi nic nie dostałam:( asiu ślicznie wygladałaś:D:D:D:D Niki bardzo odwazna i taka stanowcza a jednoczesnie spokojna, super:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od mysi też nic nie mam :( jestem okrutnie zła......wiecie, że mamy jechac nad morze a tu Nadia am srakę:(:(:( a on jeszcze przed chwilka jeczał mi czy może o 4 wyjechać na ryby!!!!!!!!!!!!!!!!!! i wróci jutro ok 12 już to k...@#$%^%$#& widzę!!!!!!!!!!!!!! zaraz wam wyślę foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...o 4 na ryby...o matko...mnie by obietnica złowienia wieloryba nie wyciągnęła o tej godzinie z łóżka......:( No Amamen...będą rybki... A mała jeszcze na sraczkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziewczyny wybawiły sie za wszystkie czasy. amamen niezły rybak z Twojego męża. ma samozaparcie zeby tak rano wstać. a wesele odespał? a Niki jaka dostojna, i miała taką cudną sukienke. te fotki to mnie wkurzaja bo sie nie chcą wysłac ityle, ale sie jeszcze postaram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaa jeszcze ma :(:( jest taka wymizerowana, blada czy coś.....i słaba...nawet zauważyłam że jak idzie to sie zachwieje nieraz :( a chodzi juz przecież bardzo dobrze.....matko wystarczyły 3 dni po roczku i dziecko juz samo ładnie chodzi....no szok po prostu........a w ogóle dziewczyny nie piszecie czy wasze juz chodzą ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...moje nie chodzi...z przyczyn oczywistych.... Ale Twoja biedniutka z tą srakusią...trochę długo trzyma ta zaraza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×