Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

violkam widzisz nie jest tak źle, moze zaskoczy cie pysznym obiadkiem;) mój to by nic nie ugotował bo nie potrafi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek nie dziw się - taka deszczowa pogoda u Was to się dziecku dobrze śpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak -tylko że ja ten obiad mu przygotowałam - ugotowałam wczoraj zupę dla niego i Oliwii a dziś rano przygotowałam kurczaka do upieczenia w piekarniku ;) Spoko - naleśniki robi jednak najlepiej i zapiekanki też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogóle to podejrzewam że wyszli z domu, bo się nie odzywa na gadu od dłuższego czasu... W razie czego ciuszki miał na wyjście uszykowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo fasolki juz uciekłaś.......:(:(:( szkoda.....a myslałam ze mi pomożesz... viola na pewno sobie dobrze oboje radzą........;)...mówię ci......zawsze coś facet zrobi nie tak przy dziecku, ale wiadomo że my najlepiej;) ale nie jest źle z nimi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właściwie to już się nie martwię, Paweł zawsze stanie na wysokości zadania... Ale co z Ayą? - Może też nie ma neta? Amamen, mam nadzieję, że znajdziesz własciwe rozwiązanie. A może obudź męża i razem się zastanówcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiła mi dwie kupy pod rząd............masakra......druga cała czarna od jagód,,,,,,,,szok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i stwierdzam , że jak ją dwa razy przebrałam całą!!!! to odechciało mi się wczasów...:(:(:( mąż podjął decyzję na tak, ale jak zobaczył te kupska ,to mu się odechciało też;( hihihhihihihihhihihhi...jasne viola zawsze takie decyzje podejmujemy razem;) ...zamiast wczasów jedziemy do lekarza zaraz pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, koniecznie jedźcie do lekarza, jeszcze się biedna odwodni :( Wiem że takie decyzje podejmujecie razem Amamen ;) chodziło mi o to żebyś go obudziła - co będzie spał a Ty masz się sama zamartwiać ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed południem pojechałam do sądu i mnie wcięło do -tej prawie, bo ciągle im się system zawieszał, a ja potrzebowałam odpisy oczywiście na już! Julka śpi, Mati ogląda film, a ja marznę przy kompie:( Bardzo bym chciała, Violkam, zeby ta ładna pogoda dotarła do mnie też:o acha, chyba Sylwek pytała o tą ulewe w dzień wesela, to rzeczywiście lunęło jak z cebra, jak weszliśmy do teściów, no i sie wyjazd opóźnił, bo sie nie dało wyjść, ale do kościoła zdążyliśmy i juz potem nie padało:) Ponoć taki deszcz to błogosłwieńtwo dla młodej pary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, daj znać co z Nadią; no i gdzie nad morze jedziecie? i dziś na noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poprzednim poście chciałam napisać, ze w tym sądzie byłam do 15-tej prawie, ale znowu mi się num lock nie włączył:o Mam nadzieję, ze wybaczacie mi te drobne niedociągnięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jestem Byłam rano u stomatologa a puźniej z Milo u dzieci zdrowych. Musze porobić badania i zgłosić się na konsultacje do specjalisty od szczękowo-czaszkowego i wydatek 80 zł i mogę mieć założoną szyne relaksacyjną i czeka mnie usunięcie 8 i wydatek 700zł :( A Miłosz waży 10040g. i ma 82 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ poźniej poczytam wczesniejsze posty, to wam odpisze. powiedz mi Elcik za co masz tyle płacić bo jakos nie rozumiem. czy za dentystę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcik, przepraszam bardzo a tego zeba to Ci bedą usuwali narzedziami ze złota jednorazowego uzytku czy co??? ja nigdy nie płaciłam za usuniecie zeba, a dzieki jednej dentystce straciłam dwie dolne szustki. nie mam tez jednej ósemki bo wychodziła mi poza łuk i tylko przeszkadzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak szybko wpadłam...byliśmy u lekarza......bezsensu...dawać smectę i to wszystko tyle to ja też wiedziałam... skasowała 50 zł i luzik ...gupia a ja jestem w trakcie pakowania........my to jednak jesteśmy rąbnięci i to zdrowo....:O nie wiem aya gdzie jedziemy:O....albo Dziwnów albo Pobierowo.....może Mielno.......:D mąż mi pomaga w tym pakowaniu...:O Boże !tak na szybko to ja już nie wiem co zabrać.......:O:O:O...ale do pólnocy jeszcze mam czas.....spoko...luzik...:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen daj jej cos co reguluje flore bakteryjna przewodu pokarmowego. tak jak pisała aya. trillac. lacidofil, lakcid, nutriplant, jest tego duzo do wyboru. przeczytaj jak podawac i daj jej jak najpredzej. to nie zaszkodzi a tylko pomoze. te leki zawierają zywe kultury bakterii i chyba nic wiecej . bakterie te sa w jogurtach. mysle ze tak jak jogurtow nie mozna przedawkowac to tych lekow chyba tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Dziewczyny błagam prześlijcie mi zdjęcia Martynki i Zuzi, bo skrzynka pusta!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcik z Miłosza jest kawał chłopa! :D tzn. wysoki on bardzo. A z tą ceną to rzeczywiście przesadzają... :( Amamen jeżeli się zdecydowaliście to życzę udanej podróży i słonecznej pogody, a na taką się zapowiada. Mcdzia, zaraz postaram się wysłać, o ile mni nikt nie wyprzedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam wam ostatnie zdjecia emilki z soboty jest tam moja siostra (taka cczarna z chłopakiem) i kolega z dziewczyna:) no i my amamen zyczę spokojnej podrózy bez niespodzianek w pampersach:) oraz duzo słoneczka:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ mysiu ja jej daję lacidofil!!!!!!! i co? nic!!!!! zobaczymy ma jej przejść to przejdzie, najwyżej zaradzę coś tam nad morzem:O jakiś zastrzyk albo coś jakby było bardzo źle.....:) przyjemności życzę, będę tęskniła za wami 😭 nie lubię pożegnań.....:D aha wracamy w niedzielę albo poniedziałek ..pa pa pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję wam na pewno będzie fajnie ,bo jadę tym razem z obiema córeczkami ;) i nie będę za dużo myśleć.......:) paaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejka, aby jeszcze napisze o Emilce!!!!!! obejrzałam zdjęcia i jestem zachwycona!!!!! jakie ona ma wielkie oczy!!!!! takie błękitne i włoski jakie długie!!!!!!! a jakie śmieszne minki robi!!!!!!!!! jest piękna!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie myślałam, że Emilek jest taki śliczniutki!!!!!!!!!!! masz naprawdę pieknej urody córeczkę!!!!❤️ jestem zachwycona nią!!!!!!!!!!!! a ty jaki chudzielec! ledwo cię poznałam na tych fotkach:)fajna babka z ciebie:):):)...no i mąż zmienił image , ma bródkę.....;););) no no no ;) siostra też niczego sobie laska:) a ja muszę sobie jechać od was........😭dobrze ,że zdążyłam obejrzeć fotki Emilki ........ na serio ładna z niej dziewczynka.......szykujcie dubeltówę na przyszłość jak podrośnie, bo będzie miała full adoratorów:) pozdrawiam i ostatni raz już się żegnam;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihhiihihhi teraz juz naprawdę ostatni raz tu zagladam.....:D JAKIE TU PUSTKI:o nikogo nie ma:O nikt mnie nie chce pożegnać( aby viola i sylwek):(:(:(:( gadałam teraz z moja koleżanką, która jest pielegniarka i powiedziała mi że tych zastrzyków to Nadia powinna dostać conajmniej...:O to dlaczego jej zaspisała tylko jeden ten colistin???????:O... słyszałam, że będzie ładna pogoda.....hmm.... my to jednak szczęście mamy:)....przecież planowaliśmy jechać z Nadią , ale nie myślałam, że trafimy na pogodę:):):),że też można dwa razy mieć szczęście;););).... no co by tu jeszcze napisać...hm.....szkoda że was nie ma.......ani żywej duszy ani nic:(:( no to idę pa pa pa jak przyjadę chce mieć zapchaną skrzynkę:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
conajmniej 4-6 zastrzyków.....miało być i zapisała......a nie zaspisała...:D....ALE WY TO WIECIE BO DOMYŚLNE JESTEŚCIE......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa pa Amamen. miłych wakacji. odpocznij i za mnie. wazne zeby Nadia dużo piła, bo jak tak duzo i na rzadko to sie moze odwodnic, a tego nikt by nie chciał. pozdrawiam gorąco ze smutnej zalanej łodzi (dzisiaj brzydko padało nawet nie wystawiłam nosa na dwór) na zdjeciach, ktore wam wysłałam jest tez moja siostra ze swoim synkiem Oliwierem. on ma teraz 6 i poł miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie rozgrzewam się gorącą kawą, bo spacerze do pracy :O:O:O Normalnie przymroziło.... Ale i wczoraj słoneczko i na dziś się zapowiada, mam nadzieję że i u Was i u Amamen nad morzem - ta to rzeczywiście ma szczęście do tej pogody :D Później się odezwę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam zdjęcia Emilki i jest cudna:) No marzenie po prostu: te ciemne włoski i niebieściutkie oczy! Oczywiście miałam pewne problemy z rozpoznaniem reszty towarzystwa, ale mam nadzieję, ze dobrze was poznałam: sylwek, Ty jesteś tylko na kilku ostatnich zdjęciach i masz włosy tak podpięte do góry spinką, a Robert, to ten z włosami, tak?????? Wiem, ze jestem nienormalna, ale najpierw myślałam, ze Ty to ta dziewczyna z czarnymi włosami (choć głowę dałabym sobie uciąć, ze miałas blond:o),a potem zastanawiałam się, jakim cudem tak szybko Ci włosy urosły (to ta blondyna na fotelu:)), ale na szczęście się w końcu pojawiłaś:D:D:D Pewnie gdybym uważniej przeczytała posta, to bym się nie pogubiła:o Ale ten kolega ma poważną minę, jak trzyma młoteczek, zeby w piłeczkę uderzyć:D:D:D Faceci są tacy zabawni:D:D:D Amamen, ciepełka i słoneczka życzę, choć Ty już pewnie na miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×