Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

jedyne czego jestem pewna to tego że piorun to napewno nie mój mąż! Ale stawiam że to facet. Choć co robiłby tu na forum o macierzyństwie? Mój zmysł detektywa ma za mało informacji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłyśmy na zakupach:) witam piorun:D ciekawa jestem kto to jest, napewno facet, a ja bym obstawiała meża ayi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi piorunie czy byłeś na urlopie ostanimi czasy, bo coś sie nie odzywałeś ;) Wiecie co jak mamy się wymieniać mężami, to ja biorę pioruna :D:D:D Zgadzasz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro przemawia przez Ciebie solidarność plemników to musisz być facetem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hola hola kobiety wymieniajcie się swoimi meżami ja się na to nie piszę nie jestem mężem i jak narazie sie na to niepiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Cię piorunie urzekło w naszym topiku, że akurat przypadkiem tu trafiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane i kochan-y:) ja już spadam, do zobaczyska jutro i nie kłócić mi się tutaj:) nasze jajniki też są solidarne sic! a mężami się nie wymieniajcie lepsza stara bieda niż nowe...nie wiadomo co? :D to było wredne, hehehehe :D do usłyszonka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urzekły mnie wasze dyskusje na temat życia rodzinnego:) przepraszam za podglądanie ale dobrze jest poznać co myśli druga strona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaMa 21
witajcie dziewczyny :) jestem z topiku ROCZNE URWISKI 2004 moja corcia jest z sierpnia i wlasnie wczoraj skonczyla roczek :) mam pytanko znacie cos na biegunke dla malucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mama21 Gratulacje z okazji ukończeniua roczku dla córeczki, niech się zdrowo chowa. Na biegunkę słyszałam że ugotowana marchew albo jagody. Podaje się lacidofil - na unormowanie pracy jelit. Koleżanki nie dawno miały z tym kłopot, więc myślę że Ci odpowiedzą na to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee sylwek ja też własnie obstawiałam męża ayi:O ale tak mi głupio było powiedzieć wprost......hihihihhihihihi witaj mama21! na biegunkę? smecta najlepsza.......albo to wirus co miala moja Nadia i Michał albo zęby:O wymięszać z odrobiną jogurtu i podać.....:)....i jagody dawać .....:) viola nie możesz wziąść sobie pioruna bo jeśli to mąza ayi to mama fasolki sobie go zarezerwowała, jejka jakie to skomplikowane:O, aha no to ok mamuniu będziecie razem z ayą siedziały na ławce rezerwowych skoro nikogo nie chcecie;( :D:D:D:D ale przynależność do klubu seniora zobowiązuje:):): więc musicie chociaż od czasu do czasu bo jsli nie, to wylatujecie z klubu :D zgoda???????? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam że Twoja córeczka ma na imię Wioletka :D To bardzo ładne imię :D - takie jak moje ;) hi hi hi, niech żyje skromność. No i pozdrowionka dla imienniczki! ❤️ Ja też za chwilę uciekam, miłego popołudnia wszystkim! 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaMa 21
Dzieki wielkie za zyczonka :) no i rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, ale się z Ciebie uśmiałam, musisz być dobrą organizatorką imprez, taka łatwość w ustalaniu regulaminów :D:D;) Nie wiesz tego czy to mąż Ayi, więc Pioruna się nie czepiaj! Ja Roberta nie chcę przecież! Przecież piorun twierdzi że nie jest mężem, więc biorę kawalera ;) No ale on nie chce z nikim gadać, więc sprawa wyjasniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze wyjaśnienie: bo jeśli nie będziecie się aya i mamuniu tegować...hm hm mh....to szybciej sie zestarzejecie , a tego byście nie chciały no nie? i dlatego od czasu do czasu trzeba, komisja gorąco to poleca :D:D:D BARDZO WSKAZANE!!!! JAK TO VIOLA SPADŁO LIBIDO???:o A CO NA TO PAWEŁ????????? biedny......coś koniecznie z tym zrób, bo jak nie będziesz spełniac warunków to wiesz, czym to grozi........:D:D:D no i ty co robiła to w trójkę??????? aż wierzyć się nie chce.......:D:D:D:D:D aha i lacidofil koniecznie!!!!!!!!podawać mamo 21!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaMa 21
violkam -tez mysle ze to ladne imie :)) Nadalam jej to imie bo malo jest ostatnio Wiolus :) za to same Julie i Olivie tez tak chcialam ja nazwac ale jest ich za duzo potem jak ja zawolam to zleci sie cala gromada Julek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaMa 21
lacidofil OK mozecie mnie przygotowac odrazu na cene :)zebym nie padla w aptece? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale trafiłaś Mamo 21 akurat Julia i Oliwia są na tym forum 😠 :D i też tak pomyslałam że teraz rzadko nadają imie Wioleta, a przecież to takie sliczne imię :D:D:D zresztą jak Oliwia... ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaMa 21
wlasnie zobaczylam Nadie jest przeurocza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaMa 21
macie wszystkie tam wasze sloneczka ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tam wszystkie dwie starsza Nikole i Nadię:D A LACIDOFIL OK. 16 zł a aya ma w stopce Julke swoją ,viola Oliwkęi mysia swoją Martynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaMa 21
wszystkie sa kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D Amamen, nie podejrzewaj Roberta:D:D:D On na pewno nie zglądałby do nas, zeby się czegoś nauczyć;):D:D Chwa ła Ci za to piorunie, ze choć chęci masz;) MaMo 21, wszystkiego najlepszego dla Wioli, która urodziła się w ten dzień, co ja;) Oby jej szybko dolegliwości brzuszkowe przeszły:) Ja się nie zastanawiałam nad tym, czy Julia to imię popularne, no i tak wyszło;) Zresztą ja też miałam zawsze wiele imienniczek - rówieśniczek:D:D:D Da się przeżyć;) Nie wiem, czy to tylko moje wrażenie, ale te strony tak szybko się kończą ostatnio, może one jakieś krotsze, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Amamen, a jak często muszę, zeby zostać w klubie?:D:D:D:D:D Wolałabym to od razu ustalić i jakoś wyrobić normę:D:D:D Bo dla Was wszystko;):D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×