Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Na, ja liczę, ze koło 60-tki mnie dopadnie:D:D:D:D Jeśli w ogóle:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj usypiałam Oliwię od 21.00 😠 i też miałam wrażenie że jest padnięta. A jej się przypomniało że umie schodzić z łózka i szura do tyłu, zeszła sobie, oczywiście byłam przy niej, a ona poszła się bawić 😡 No to ja ja z powrotem do łóżka a ona to samo... Z trzecim razem mi się udało, ale zasypiała marudząc. Dwa razy smarowałam jej dziąsła, bo jej 4 zeby na raz wychodzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olką zajmuje się teściowa i mój tata, zatem poproszę mamę (moją) żeby z Nią posiedziała. Ale oczywiście to tylko plan, oby nic nie wypadło. JAkaś znużona jestem dniem codziennym :( i mam wyrzuty sumienia, że nie ma mnie całymi dniami w domu. Będę Wam dzisiaj marudzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam widze że nietylko ja w nocy nie spałam Siedział w łóżeczku i przez sen płakał, wylądował u nas i całą noc fikał pełzał przez sen .Lekarka mu dała Sedala syrop na sen a to g#@@$ daje, muwiłam jej że to może bóle wzrostowe bo przez 3 miesiące 5 cm. to dużo . A Milo to chyba najwiękrzy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisać, ze wczoraj Julka fikneła z wersalki w powietrzu koziołka i spadła na plecy na podłogę i to przy mnie😭😭😭 Normalnie zamarłam, ale ona sie tylko wystraszyła, bo nic sobie na szczęście nie zrobiła:o To była dosłownie sekunada: siedziałam przy niej, a ona stała na tej wersalce i ją asekurowałam i tylko na moment odwróciłam się do Mateuszka i jak na nią popatrzyłam, to juz lądowała:( A potem wyrzuciła kubek z piciem przez okno:o i Mateusz poleciał go przynieść:o Powiedział, ze tak się zmachał, ze to już ostatni raz pobiegł, teraz jakby co, to moja kolej będzie:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleńka to dzisiaj 13 miesiecy konczy. wszystkiego najlepszego. Dużo zdrówka. 🌼🌼🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 😍😍[lov😍😍😍e]😍😍😍😍😍😍😍 po jednym za kazdy miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj Mysiu Pysi ale dzięki:) to wygląada na to ze wszystkie jesteśmy senne. JA wstawałam do Oli o 1 i o 3 , o ja wstałam do pracy. A te fikołki i dziwne pozy to moja Olka też ma na swoim koncie, póki co nie spadła z łóżka ale mało brakowało. A z klubu to mnie wyrzucicie, bo ja ostatnio taka zmęczona jestem , ze na nic nie mam siły.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny jest Mateusz. takie mądre wnioski wysuwa. zakupy ciezkie no i po co biegac po kubek jak mama może hi hi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna ta Julka :D:D:D następnym razem to nie Ty Aya tylko sama Julka niech idzie :D:D To Oliwia zapoczątkowała upadki z łóżka :O Uważajcie dziewczyny, nie ma żartów! To takie żywe sreberka ;) Musimy odpuścić to składanie życzeń naszym dzieciom z okazji ukończenia kolejnych miesięcy, bo zrobiłyśmy tabelę z której wynika że Ola miała wczoraj 13 miesięcy a dziś Milo, dla nich 🌻🌻 i tak nam sie to wszystko myli. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to całe szczęście, ze nie tylko mnie to niekończące się zmęczenie dopadło:) Znacvzy, nie żebym się cieszyła, ze małgonię też, tylko tak jakoś mi raźniej:D:D:D Jak Milo ma 82 cm ( z tego ca pamiętam), to rzeczywiście jest największy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoniu uzupełnisz tabelkę?????? Mamunia ...........Kamilka......8.06..........10,8 kg.................74cm .....................Dominika......8.06..........10.8 kg................ 74 cm Mcdzia ...............Jaś....... ..4.07...........10.8kg..............80,5 cm Mama fasolki......Michał........22.07...............kg....................cm Małgonia............Ola...........25.07...............kg....................cm Elcik................Miłosz.........26.07........10.04kg................ 82cm Mysia Pysia........Martynka....27.07...............kg...................cm Aya..................Julia..........28.07........... 10,8kg...............78cm Violkam.............Oliwia........30.07.............8,4kg...............74cm Amamen............Nadia.........31.07............10.8kg...............78cm Sylwek..............Emilia.........22.08.............8.2kg...............71cm Mama Zuzki........Zuzia.........9.05.05.............. kg.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się nie wypowiadam, na temat pamiętania dat:O:O:O:O:O Wszystkim na wszelki wypadek kwiatki:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Ale tez jestem za zaprzestaniem:):):) No chyba, ze całe roczki chodzi, acha a tak w ogóle, to Sylwek pisała o imieninach Emilki wczoraj, czy prtzedwczoraj, a ja zapomniałam o życzeniach ❤️❤️❤️❤️ dla Emilki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie pokićkało, bo Małgonia ma tak w stopce pod postam, a z tabelki faktycznie co innego wynika. dla Milo sto lat w radości i zdrowiu 😍🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie też to wypadło: buziaczki i serduszka dla Emilki: 👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ imieninki i urodzinki - jestem za!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mnie sie wydaje czy własnie te maluchy, które są wyzsze i ciezsze, to one juz chodzą, a te małe chucherka to jeszcze nie. moze mi sie tylko wydaje, a i tak jestem zmeczona po dzisiejszej nocy, wiec nie pamietamtóre chodzi a które nie.. zaraz zaraz, ja na serio padam. co ja za głupoty wymyśliłam . moja taki mały koczkodan,a przeciez chodzi hi hi hi :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya to mnie pocieszasz, zawsze łatwiej jak człowiek nie jest sam. Milo największy ale Olinka najcięższa ponad 11,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia Pysia a tak w przybliżeniu - ile może ważyć Martynka? kiedy ważyłaś ją ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia ...........Kamilka......8.06..........10,8 kg.................74cm .....................Dominika......8.06..........10.8 kg................ 74 cm Mcdzia ...............Jaś....... ..4.07...........10.8kg..............80,5 cm Mama fasolki......Michał........22.07..............kg....................cm Małgonia............Ola...........25.07........11,5 kg.................78 cm Elcik................Miłosz.........26.07........10.04kg................ 82cm Mysia Pysia........Martynka....27.07...............kg...................cm Aya..................Julia..........28.07........... 10,8kg...............78cm Violkam.............Oliwia........30.07.............8,4kg...............74cm Amamen............Nadia.........31.07............10.8kg...............78cm Sylwek..............Emilia.........22.08.............8.2kg...............71cm Mama Zuzki........Zuzia.........9.05.05.............. kg.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj odwiedzili nas teście, dziadek tak się nachodził z Oliwią że aż się spocił. Porobili zdjęcia, ale jeszcze nie widziałam. Jak będą fajne to Wam podeślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chętnie; Usypiam po pierwszej lampce wina:D:D:D:D Mam nadzieję, że mnie dziś nie odetną chociaż:o Amamen to poszła chyba do sąsiadki na tę kawę:o:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli o kawie mowa, to chętnie się napiję ;) Juz robię! Która się pisze? ;) Mysiu Pysiu, jeżeli nie byłoby mnie z różnych przyczyn dziś wieczorem na necie to już teraz życzę Ci znalezienia pracy i szybkiego powrotu do nas. A poza tym życzę aby Ci się układało w życiu prywatnym i żeby Martnka rosła zdrowo i była grzeczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się chętnie napiję:) herbaty wprawdzie, ale zawsze coś;) Violkam, ajak u Ciebie z natykoncepcją? Planujesz coś innego? Ciekawa jestem, jakbyś się już zdecydowała, to co Ci lekarz zaproponuje:o Mysiu, a ja sie pożegnam później trochę, zeby nie było, ze to już koniec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja poproszę herbatkę:) A z antokcepcją to ja niczemu nie ufam i cała jestem zestresowana jak sobie pomyślę, zęwszystko może zawieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nawet zaufałam temu zastrzykowi;) Bardziej niz tabletkom, no bo ponoć niektóre antybiotyki osłabiają ich działanie, no i rozstroje żołądka wszelkie też. Doszłam do wniosku, ze już lepiej zabezpieczyć się nie mogę, więc jakby coś wypadło, to jestem czysta, bo zrobiłam co mogłam i widocznie tak miało byc:D:D:D No ale w końcu los nie byłby taki okrutny;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Hej dziewczyny..ja już po kawce. Milo to faktycznie wielki facet, młodszy o miesiąc od Jaśka a taki wysoki:) Jasio wczoraj podrywał dziewczyny w sklepie z butami dziecięcymi:) Ale jakoś jego wybranka nie była zainteresowana. Obudził nas dzisiaj swąd palącego się plastiku, zerwałam się na równe nogi! Okazało się, że przed blokiem spłonął samochód. Jasio z balkonu obserwowal straz pożarną i był zachwycony!! Komisja powinna byc zadowolona, wczoraj pofiglowaliśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×