Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Wysłałam Wam z konta Artura wirartur@poczta.onet.pl Napiszcie czy doszły. ALe się zezłościłam na ta pocztę cholerną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie doszło karolciu:D, tylko soę długo otwiera, ale zaraz obejrze mamo zuzi zaraz ci przesle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam mam mam ! Dzięki Sylwek :) Otwiera sie pooowoli. Mój komp cos stary chyba jest....... A ponadto nic nie mogę polepszyć bo Krzyśka mojego nie ma a ja sie nie znam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczniutkie zdjecia karolciu:D:D:Ddzieciaki swietne i tacy podobni fajnie wygladają jak majstrują przy wezu z woda (chyba dobrze zuwazyłam) i ten piesek taki wileki, a domek inczego sobie ni i w domku, jakos tam bardzo ładnie, tak wszystko równiutko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ to technologia............ No normalnie jestem pod wrażeniem. Instal i wszystko mam....... Jaki fajne fotki... Jakie bystre szkraby. Haha to z wężem jest suuper :) Zresztą wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Was nie ma to ja sobie porządek z kompem zrobiłam. A co! Mąż się zdziwi jak wróci... I pozakładałam foldery. Mam już Ayę, Mysię Pysię, Wiolkam, Amamen, Sylwka i Mamę fasolki :) Ale dumna jestem z siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja ide się kąpać:) zdjęcia od sylwek super! Emilka śliczniutka! a te boskie oczęta!!!! ach......normalnie laseczka z niej jak nie wiem co:):):) mamo fasolki a co tańczyłyście z ayą? sambę, rumbę czy raczej walca wiedeńskiego a może techno:p.....hihhihihiihi :D azdjęc od ciebie jeszcze nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mam i co? nacisnęłam instal i nic;( nie moge obejrzec...wyślijcie normalnie to bedzie ok;) mamo zuzki z ciebie to prawdziwy zuch;0 uporałaś sie z bałaganem w kompie....idę sie kapać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo Amamen jesteś??? No..to nie dyżuruję sama. A już się martwiłam normalnie. Wykąp się..to pogadamy... No chyba że padniesz.... Ja dziś coś bardzo żywotna jestem... Ale po takim lekkim dniu bez egzaminów? Normalka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pogadam z Moniką na gadu i idę spać , bo okropnie zmęczona jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też spadam już do łóżeczka... W tym tygodniu mam jeszcze jeden big egzamin z całości.... Trzymajcie kciuki. A niedługo wracam z Zuzinką do domciu.... Miłych snów kobietki...i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam która chce mojego #$%$#@ meza nie ma jak cały tydzien wstawac o 5 do pracy a w niedzielę jechac na grzyby o 6 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Przyślij mi zdjęcia Mamo Zuzki, bo skrzynka pusta. Za to pooglądałam Emilkę i Michała. Fajowe foty. My dziś rano poszlismy na targ staroci na Kole, a potem leżeliśmy w parku na kocu, póki Jasiek nie zrobił kupy. Musieliśmy się ewakuować do domu...Idę na kawkę! Aaa Mamo Zuzki masz świetną teściową, gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mam zdjęc od mamyZuzki :( Amamen, z Ayą tańczyłam coś takiego bardzo wzniosłego, to znaczy atmosfera była bardzo podniosła a taniec raczej wolny. W ogóle ten sen był taki bardzo dramatyczn, tylko nie pamietam o co chodziło. Obawiam się, że nie uda mi się wysłać zdjęć jeszcze raz pojedynczo bo mi ta poczta nie działa po prostu Niby juz załączy, a potem komunikat, że wiadomość nie została wysłana Mam nadzieję, że do wszystkich doszło z konta mojego mężusia. Michał ma katar 😭 Zaraził się pewnie od Kacpra bo tamten miał. Oby nie wyszło z tego cos poważniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziś niedziela więc Oliwia dała nam pospać tylko do 7.00 😠 ale obudziła ją kupa, po 2 godz. znowu zasnęła. I teraz też ma rozwolnienie. Nie wiem czy to przez zęby, czy prz jedzenie?:O A! i ma odparzoną pupę :(:(:( I jeszcze co chwilę płacze, bo albo wsadzi gdzieś rączkę pod drzwi, albo w szufladę, oczywiście przy tatusiu 😠 Dziś mam od rana zły humor Wczoraj umyłam lodówkę, ale miałam lodu!!!! Paweł mi pomagał w sprzątaniu i jeszcze zrobił pyszne naleśniki :) A dziś mnie wkurza 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam na razie zdjecia Emilki - ślicznie wygląda, kolczyki jej pasują!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mogę otworzyć zdjęć od mamy fasolki :( ale jutro w pracy dam radę. A Zuzia jest świetna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violkam, polecam Bepanthen na odparzoną pupę. Jest lepszy nawet niż Sudocrem i bardzo łatwo się rozprowadza. Michał jak miał sraczkę to sobie nie dał dotknąć pupy, a po tym kremie była wielka poprawa. Oliwia bardzo przyśpieszyła swój rozwój w ostatnim czasie :) NIedawno stanęła, a teraz juz chodzi przy meblach. W końcu przegoni inne dzieciaki i zacznie chodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem:D jutro ranoo jadę do nowej pracy:O ale mam nadzieję ze będe krótko dzisiaj meczylismy emilke z mężem i puszczaliśmy sama zeby chodziła, ale ona nic, tylko na pupe klap, a jak przyszła babci to do niej poprostu poszła, a potem do dziadka ale tak ino na chwile bo potem juz nie bardzo chciala, ale to i tak duży sukces:D gratulacje dla Oliwki:D:D:D🌼 my tez jestesmy na etapie przycinania palców szufladami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×