Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

mamo fasolki, nie można wejść w Twojego pajacyka:o Ponoć wielu z nich brakło benzyny, tak gdzieś wczoraj podawali i zostawiali samochody i szli dalej i stąd troche te korki się porobiły:( Całe szczęście, ze mieszkamy tu, mimo tej ponad półrocznej pluchyi zimna:o Mati został posiadaczem dwóch welonów, bo okazało się, że kula z ogrzewaniem dla bojownika byłaby za duża, jak na nasze warunki, no i zdecydowaliśmy sie na welony. Mati wybrał sobie jedną złotą rybkę i drugiego czarnego:) No i co chwila chce je karmić:o Brzęczyk od pompiki brzęczy tak, że go w nocy w całym mieszkaniu słychać i bulgotanie jeszcze :D:D:D Ale się pewnie przyzwyczaimy;) Jak tylko porobię zdjęcia, to wam wyślę:) Violkam, to obie będziemy samotne, tylko ja już od dziś:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja do was przyjadę jak jesteście same.....ucieknę od tego kurzu:O:O:O:O mam serio juz dosyć......a jeszcze cały drugi tydzień tak będę miała 😭 ja też nie rozumiem tych pojebusów mamo fasolki:(:(:(:(:(:( już wolę siedzieć w tym kurzu niż tam być :O:O:O:O aya nauczycie się ...my też jak mielismy nowe akwarium to nie mogłam sie przyzwyczaić:O brzęczało i mnie wkurzało:O ale teraz spoko:) zawsze można wyłączyć przecież;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć My dziś jedziemy do Warszawy do Ikei więc cały dzień mnie nie będzie. Zapomniałam Wam odpisać, że Michał nie był z nami na basenie tylko smacznie spał w swoim łóżeczku. Siostra z nim została. Tam jeste chlorowana i dość zimna woda więc na razie się chyba nie zdecyduję pójść z nim. Zresztą to miał być relaks i odpoczynek od Michałka ;) Wiem, że ten pajacyk nie działa, trzeba mu skasować końcówkę i wtedy działa. Próbowałam to już wkleić parę razy i nie wiem jak :O Może poprzedzę kwiatkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przyjedź, amamen, nawet bez swojej kołdry, bo Roberta nie będzie;) Poczytałam (trochę późno) różne rybie fora i się okazało, że wkrótce będę musiała kupić duże akwarium, bo ta kula ma zaledwie 5 l, a to zdecydowanie za mało:( Szkoda, ze facet w zoologicznym nie powiedział uczciwie co i jak:( Amamen, a jakie macie duże akwarium? i ile rybek? bo może niepotrzebnie panikuję:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a co oni wczoraj tak ryli na tym forum???????:O:O:O wcale nie mogłyśmy wejść ze sylwek:O:O:(:( ale widzę że mama fasolki dostała się ok. 23.20:O:O:O:O bezsensu wtedy konserwują jak najwięcej ludzi wchodzi w piątkowy wieczór...widać nie tylko w USA są pojebusy ..... dziś Nadia w nocy obudziła się i wzięłam ją do łóżka...tak się wierciła właziła na mnie....no to jeszcze wytrzymałam ...próbowałam spać...ale przegięła gdy stanęła na nogi i klapła mi dupskiem prosto na twarz:(:(:(...nos mam czerwony i taki obrzmiały a gupi Piotr sie śmieje dziś ze mnie i woła na mnie Kulfon..... ...dobrze że mi nosa nie złamała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to udanych zakupów, mmo fasolki:) Pewnie b edziesz miała dość, jeśli ta ikea jest tak duża, jak nasz:o A pewnie większa jeszcze, skoro w Warszawie;) A Michałka nie zabieracie pewnie, co? przyzwyczajasz go do Twojej nieobecności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D amamen, to całe szczęście, że ma miękką pupę z pieluchą w dodatku:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZObaczymy może teraz pajacyk zadziała Ja nigdy nie miałam rybek więc nic nie umiem powiedzieć na ten temat, ale rzeczywiście to jest rola sprzedawcy w sklepie. Z drugiej strony na takich stronach miłośników zwierzatek są takie przegięcia, że hej :D Parę razy weszłam na forum o chomikach i ja nie wiem czy kotoś normalny aż tak dba o chomika :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya my mamy 200 litrowe akwarium i ok 30 rybek:):):):) mamo fasolki pewnie po kanape jedziecie???????....udanych zakupów......ciekawe ile te pudła takie kosztują????????? bo zamierzam kupić potem do wszystkich klunkrów Nadii:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, nie zazdroszczę takiej nocki. Co do Michała to on już wiele razy zostawał na pół dnia z kimś z moich rodziców i spływa to po nim jak woda po kaczce :D Boje się tylko jak to będzie z obcą osobą :O Na razie uciekam stąd, może jeszcze później wpadnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby szczęście aya....:O ale mnie boli 😭....juz myslałam ze ona tak specjalnie to zrobiła :O:O:O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa mamo fasolki popatrz na te ceny tych pudeł.....ale pewnie już cię nie ma:(:(:( aya a ty sama z dziećmi???? z Robert to gdzie jest????? a może pisałaś??? hmmmm nie przypominam sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen, przyślj kiedyś koniecznie zdjęcie, bo piękne musi być to twoje akwarium:) Rzeczywiście musiała Ci jakoś nieszczęśliwie usiąść skoro ciąglke boli:o specjalnie jakby chciała, to na pewno tak dobrze by się jej nie udało;) Właśnie, mamo fasolki, napisz po co jedziecie, a może trafisz do jakiegoś fryzjera \"przypadkiem\":D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz pojechał do sklepu i do fryzjera, bo musi być przecież piekny na tym wyjeździe i9ntergracyjnym Jadą do Szczyrku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory, że piszę tak okropnie, ale robert podłączył internet do laptopa, a na tym laptopie połowy liter nie widać, bo sa poprzecierane i jakaś inna ta klawiatura:o ale cichsza zdecydowanie od zwykłej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D ano musi być piękny...hihihihihhihihihi...dobre:D:D:D:D:D:D ZA DOBRZE SIE MAJĄ W TEJ ROBOCIE CIĄGLE MA JAKIES WYJAZDY!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee akwarium jest piękne:O hihihihihi my mamy narożnikowe bo tak nam pasowało ale przyślę :)..ja lubie pić kawę i patrzeć na ryby:O ...mało wyszukane hobby ...ale naprawdę lubię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mu powiedziałam, to on oczywiście nie wiedział o co mi chodzi No bo przecież wyjazd integracyjny mają TYLKO raz w roku, no i musi być dwudniowy, bo ludzie z całej Polski przyjeżdżają:o Ale, że dwa tygodnie temu był na wyjeździe integracyjnym czy cholera wie jakim dla dyrektorów w zastepstwie swojego dyrektora a dwa miesiące wcześniej na wyjeżdzie intergacyjnym z pracownikami magazynu i9 w międzyczasie na jakichś szkoleniach też oczywiście dwudniowy, to się nie liczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam nadzieję, ze jakieś akwarium większe będziemy mieć, bo rybki się akurat Robertowi podobają:) Zapewne do pierwszej zmiany wody;) ale może nie bęfdzie tak źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MY NASZE CZYŚCIMY RAZ NA PÓŁ ROKU........wystarczy teraz powinno byc w lipcu a jest juz wrzesień......same gloniska są:O:O:O i teraz jest brzydkie.... ano rzeczywiście ostatnio wyjeżdżał przecież;) ale skoro MUSI jechać to niech jedzie;) mój na przykład dziś jedzie na ryby o 14:O:O:O:O zostawi ten syf i sobie jedzie w cholerę ach ci faceci:)....ciekawe czy szefunio da mu wolne jeszcze w pon wt i śr:O:O:??????....bo jak mu nie da to rokuję że do gwiazdki tak będziemy mieli:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no takie do dziecięcych pokoi...takie kolorowe....eeee no widziałam gdzieś ,ale nie jestem pewna czy w Ikei są:O:O:O:O i tam się wkłada takie różne różności np. zabawki;) wiecie na pewno jakie:) jak mcdzia podesłała linki to tam w dziecięcych pokojach takie były....chyba :O to własnie o takie mi chodzi:) muszę zbierać stad tyłek i iść Nadię położyć spać, bo wyczepały im się pomysły do zabawy:O:O:O i jest tu w tym pokoju o parę tonów za głośno jak byś była tak miła to zerknij na ceny tych pudeł:) paaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a on z szefem na te ryby jeżdzi, tak? bo kiedyś chyba pisałaś:o to może i zefa zaangażuje, zeby wam pomógł w remoncie byłoby szybciej, no bo skoro tacy nierozłączni są i mają wspólne hobby;):D:D:D Muszę już iść, niestety:( Postaram się zajrzeć później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dalej jestem strasznie chora nic mi nie przechodzi emilka spała cała noc o 3 dostaała butle i spała do 7.50 dobra córeczka, bo ja niemiałam bym siły wstawac dzisiaj, a robert poszedł na rano do pracy emilka właśnie wstała, wiec później sie pojawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/CategoryDisplay?catalogId=10101&storeId=19&categoryId=10298&langId=-27&parentCats=10115*10298&chapterId=10299&cattype=sub http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/CategoryDisplay?catalogId=10101&storeId=19&categoryId=10198&langId=-27&parentCats=10106*10198&cattype=sub Amamen moze zobacz tutaj bo ja nie mam pojęcia jakie pudełka masz na myśli. TAm jest ich tyle, że głowa boli :D Jedziemy o 13, a ja mam taki okres, że nie nadążam zmieniać podpasek 😭 Zatamponuję się :D ale to i tak mało mimo OB Super Plus Wy też macie takie obfite miesiączki po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie mamofasolki przed porodem to bym z jedną podpaska obeszła cału@ a teraz to mnie zalewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie same, ale za to od pewnego czasu częstsze:D:D:D tak 300 procent normy;) Julka śpi, a ja padam choć do wieczora jeszcze tak daleko😭😭 Muszę do wieczora poczekać i zacznę sprzątać, bo teraz wszystko na nic, co posprzątam, to dzieciaki i tak rozwalą:o I jeszcze czeka mnie góra prasowania😭 Ale pogoda dziś piękna, przez ponad dwie godziny włóczyliśmy się po parku i właściwie wszyscy wróciliśmy tak samo brudni:D:D:D Nie lubię byćsama, bo tak, to zawsze mogę choć na chwilę się wyłączyć i zdać się na Roberta, a bez niego jestem na nieustannym czuwaniu, a właściwie na najwyższej gotowości:o:o Miałam posprzątać choć pokój Meteora, jak Julka zaśnie, ale przyszła siostra Roberta, no i plan runął:o Ale co się odwlecze, to nie uciecze;) niestety:o:o Idę pościągać jedno pranie z balkonu, bo już wyschło i dołoże je do tej sporej już teraz górki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie odpoczywają bo wolne dzisiaj to nikogo nie ma a alato gdzie ??? maż na rybkach to ona łajzuje:P własnie napisałam plan na paxdziernik ufffffffffff dobrze ze juz skonczone:) ja czuje sie trochu lepiej:) ale katar nadal jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×