Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

dobra jestes mamo fasolki.......:D:D:D ....WY TO DOPIERO JESTEŚCIE KIEROWCY:D:D:DHIHIHIHIHIHIHIHIHHII ale nie jest źle ja też zapominam o światłach....:O:O:O przecież może się zdarzyć.....na początku mujego jeżdzenia to też miałam taki przypadek że wjechałam nie z tej strony wysepki co trzeba i policja mnie goniła i jak oni jechali za mną to mnie zestresowali i dojechałam do skrzyżowania i ja patrzyłam na tego co przede mną jechał a on skręcał w prawo i miał strzałkę zieloną a ja chciałam jechać prosto nie patrzyłam na światła tylko na niego i on był winny !!!!:O:O bo mnie zmylił.......i ja wjechałam na czerwonym na skrzyżowanie i się zdziwiłam że te samochody ruszają z boku.....:O:O ale zdążyłam przejechać!!!!!!!!! udało mi się!!!!! a policja gupia mnie goniła a wszystko przez nich przecież!!!! bo mnie zestresowali.....ale byli barrrrrrrrrrrrdzo wyrozumiali......:):):) i mnie tylko pouczyli...hihihihihhihihi ale to było dawno:O teraz juz lepiej jeżdżę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do lekarza się chyba wybiorę z NADIĄ ma rozwolnienie i odruch wymiotny:O:O:O:O znowu rano była kupa na plecach:O:O:O no i te smary jeszcze:O:O:O wczoraj po basenie byłam wykończona:O i nie zajrzałam już do was:) wkurza mnie ten remont ..wczoraj mąż przyjechał o21 więc nic nie robił...... ....normalnie mam dosyć tego syfu...wezmę ekipę i zrobią w dwa dni ....a maż będzie robił dwa miesiące chyba :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze z policją do czynienia nie miałam, tzn. jako kierowca, ale pare lat temu jechaliśmy z Pawłem bez pasów i zatrzymał nas gliniarz na mieście. Okazało sie że to kolega mojego byłego chłopaka i dał nam tylko upomnienie :O cwaniaczek wielki... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, lepiej chyba będzie jak się wybierzesz do lekarza, tak jak zrobiła Sylwek - okazało się że angina. Oczywiście odpukać w niemalowane i oby tylko nic małej nie było. A Nikola jest zdrowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za choróbska się tu znowu plączą???? A sio!!!!!!! U nas katar i chrypka......remonty w toku dach zrobiony, daszek nad balkonem i za balkon się wzięto za układanie kawelków i w tym roku jeszcze chcieliśmy podłączyć się do wodociągu zobaczymy! Wiecie co Miłosz zjada na kolacje kasze a w nocy dwie butle bebiko 3R po 200ml!!!! Lekarka powiedziała że potrzebuje więc mamy mu nie zabraniać!!....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia idzie spać ostatnio wcześniej, nawet o 19.30 - 20.00 i nie je kolacji :O więc podczas 12 godznin snu wypija po 3 razy po 150ml mleka z kaszką. Ale żałować jej nie będę ;) Pewnie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedne jesteście z tym nocnym karmieniem:o ale w końcu nie będzie to trwać wiecznie;) Ja już zrobiłam wszystko dziś!:) jestem z siebie dumna i z czystym sumieniem mogę się zabrać za \"nicnierobienie\":D:D:D, czyli łażenie po internecie;):D:D Amamen, miałaś napisać w jakim pasie Niki pływa:o, ze o przysłaniu zdjęcia akwarium już nie wspomnę!:o:o Ja też w czasie remontu chętnie wynajęłabym ekipę, zeby było szybciej...tylko, ze z ekipami tez nic nie wiadomo, jak widać u Mcdzi na przykład:o Amamen, nic sie nie martw;) w końcu do świąt wcale nie tak daleko:p zimno już jest:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen nas ostatnio zaniedbuje 😠 ale chyba można jej wybaczyć, przez ten remont zupełnie nie może się skupić :D No to nie wyrzucimy jej z klubu, nie? :D:P:P Do mnie praca napływa falami, raz mam młynek że nie wiem za co się wziąć a jak zrobię wszystko to się nudzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dopiero się odrobiłam i już nic mi się nie chce ale wolałam dzisiaj zrobić niz zostawiać na poniedziałek. TAka pracowita jestem;) Ola nadal ma ten katar niby się kończy ale jak zasypia to ciągle Jej przeszkadza podobno katar 7 dni trwa to jutro jest 7 więc ma być koniec!!! Jutro ma być ta dziewczyna zainteresowana kupnem sukni, dzwoniła to chyba jej bardzo zależy??? Tylko czy się zmieści ehhhhhhhhhh Powiem Wam dopiero w poniedziałek i może wreszcie jakies zdjęcia zrobie. Pozdrowionka dla wszystkich zakatarzonych dzieciaczków i Ich mamuś. Acha to wyrabianie normy wczesnym rankiem bardzo, bardzo polecam lepsze jak kawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny od poniedziałku mogę mieć utrudniony kontakt z Wami z pracy, bo zmieniam stanowisko i zanim dojdę do ładu nie będę mieć głowy na inne rzeczy. Ale będę odzywać się z domu. Czeka mnie wiele pracy i nauki, więc trzymajcie za mnie kciuki! Miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski... Ja byłam dzisiaj w pracy bo skończył mi się w poniedziałek macierzyński...:O:O a ja żyłam sobie w słodkiej nieświadomosci i koleżanka wypisała mi urlop wypoczynkowy...no i musiałam go jechać w końcu podpisać. Tak więc teraz jestem na wypoczynkowym a 2 listopada wracam do pracy... Nabijały się ze mnie czy ekstra przypomnienie przysłać...żebym nie zapomniała :D:D:D:D:D Ech....fajnie tak w domciu.... Ale pracować na chlebek i pieluszki trzeba.... A co tak u Was z tymi katarami? Zdrowia dla dzieciaczków i dla Was! Koniecznie.... I nie kichać na monitory! Wiecie przecież ile juz nam tu bakterii netem przelazło :) Idę teraz poleżeć.... Nic mi sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja idę na basen:) w końcu się zmobilizowałam:) pamiętałyście o dniu chłopaka? robicie swoim chłopakom jakieś niespodzianki albo prezenty z tej okazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamiętałam, kupiłam Pawłowi bobmonierkę Toffifee. Ja też chcę na basen!!! 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a mój facet dzisiaj z rana pyta co mu kupiłam na dzień chłopca? hehehehehe a jak jakieś inne siweta, to on nie pamięta:) za to w pracy mamy jednego rodzynka i dostał całe pudełko cukierków, które oczywiście mu potem zjadłyśmy:) mojego chłopaka zabrałam zas dzisiaj na pizze z tej okazji może mało oryginalne, ale nie miałam coś dzisiaj głowy no tak, ci faceci to faktycznie całe życie jak mali chłopcy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, a katar u nas już zniknał, ale i tak nie poszłyśmy się dziś szczepić, wolę jeszcze troche odczekać z drugiej strony mogę tak czekać i czekac, bo u nas ciągłe tego kataru nawroty... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jedziemy jutro do Olsztyna. Zawozimy brata Krzyśka na studia. Zuzię zostawiamy pod opieka babci...hmmm....cos sobie wymyslimy na tym wyjeździe dla uczczenia tego dnia. Dzis ufff...czasu nam nie starczyło...pierzemy ciagle...a przez tę pogode tak kiepsko wszystko schnie...przewieszamy więc pranie w najróżniejsze pozycje :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja suszarka stoi przed kominkiem na przejściu i wszyscy klną :( ale przynajmniej schnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, no i oczywiście miłej wyprawy zyczę:) odpoczywajcie :) bez dzidzi:) byle bebcia nie osiwiała do Waszego powrotu:) a ja jutro teź do szkoły:( ale mi się nieeeeee chceeeeee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMEMMJAN
JA SZYBKO NAPISZĘ Nikola pływa w takim pasie jakby styropianowym:O tak ma przewiazane w pasie i to ją unosi;) zadjęc narazie nie robię żadnych.........zaginął nam w tym burdlu aparat:O:O:O ale na jakims z poczatkowych zdjec jest to akwarium na pewno ale potem zrobię na pewno i wam wyślę:):):) nie zaniedbuję was przecież! wchodzę i was czytam i piszę do was :O:O:O a wy niedobre chcecie mnie wywalić z klubu??????????😭ja naprawdę nie mam czasu jakos ostatnio:O:O:O:O albo źle zorganizowana jestem albo za dużo rzeczy chcę zrobić naraz:O:O:O już sama nie wiem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten amemmjan do góry to ja:D:D:D Spieszę się i potem takie coś mi wychodzi:O:O:O bab powiedziała że może ta sraka od zębów....a ona ma takie rozwolnienie że nic dziś nie jadła:O:O caluśki dzień!!!!!!! a ta sraka to wsiąka w pieluchy a cuchnie jak kupa od 5 dinozaurów:O:O:O:O nifuroksazyd daję i zobaczymy co dalej będzie:O:O:O narazie uciekam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu do szkoły to też by mi się nie chciało..... Jak sobie przypomnę ten mój maraton egzaminowy w sierpniu...to jestem przeszczęśliwa że mam już koniec. Ale spoko...zleci Mamuniu zobaczysz. Wiecie...my szukamy wózka. Takiej spacerówki ale bardziej rozbudowanej...tzn z ocieplaczem na nóżki i możliwością regulowania oparcia do takiego zupełnie na płasko...i jeszcze musi być lekka koniecznie....I już wymiekam...mam zawrót głowy... Wybrałam Bayby dream sprint albo Graco citisport plus....ale tak do końca to nie wiem :O:O:O Bo w jednym są straszne kolory do wyboru a w drugim (graco) nie mogę się nigdzie doczytać czy ma ocieplacz na nózki....panie w sklepach udzielają nam sprzecznych informacji :O:O:O Poradzicie mi coś??? Macie większe doświadczenie...moze macie jakieś inne typy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen> na srakę to smecta już jak w takim stadium i lakcid zacznij podawać zeby się nie odwodniła, a jak nie pomoże to silniejszy troszkę lacidofil moje od zębisków też miały takie srale że hoho i na dodatek je odparzał okropnie bo takie wodniste te kupy były lekarka kazała mi dawać jak nawięcej rzeczy z ryżem (absorbuje wode) i mało owoców, a juz na pewno broń boże soczów owocowych to stara pediatrzyca, dobrze sie zna na rzeczy :) powodzenia:) klamerkę na nos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Zuzki, ja to Ci mogę polecić taki wózek, co byś Ty chyba nie chciała:) niezła ta kolumbryna moja:) jedyne co odradzam kategorycznie to kółka obracające się wokół własnej osi joooobla można dostać! ja kupiłam dwa wózki (drugi u babci) widziałyście na zdjęciach ale ten z ruchomymi kółkami to do ........ nie powiem katasrofa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u nas nadal katar, głos emilce sie zmienił przez ta anginę, ma taką chrypkę, robert i teściowa nie bardzo poradzili sobie rano, bo mało zjadła antybiotyku i pluła nim, ja na wieczór dałam jej strzykawką i poszzło nawet niexle:) zmieniaja mi sie godziny pracy, bo zatrudnili druga nauczycielke do mnie do grupy i nie ma juz nadliczbowych, bede pracowac jeden tydzien od 10 do 15, a drugi od 6 do 11, wiec sie wyspie i tesciowa nie bedzie przychodzic tak z rana, wiec emilka tez bedzie spała sobie spokojnie:)w poniedziałek zaczynam od 10, wiec moze uda mi sie cos rano napisac do was u nas strasznie leje, zrobiło sie bardzo zimno:( mam nadzieje ze jej do poniedziałku przejdzie bo musi isć do tesciowej, jak myślicie to bedzie za szybko ja tak brac na pole?nie wiem czy tesciowa sie zgodzi zostac u nas, ale przeciez to dla dobra emilki, ale ona taka dziwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno będzie dobrze, antybiotyki szybko działają, a babci powiedz, może jak jej przetłumaczysz, to się zgodzi? ja się tak boje,żeby moje nic nie złapały bo podwójnie to bym tego chyba nie przezyła:( one jeszcze nie były nigdy tak poważnie chore- odpuuukać żeby antybiotyki brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie ruchomych kółek nie polecam, ja mam ruchome teraz w spacerówce, ale mogę sobie ja zablokowac i sie nie kreca to jest dobrze, zato moja siostra to uwielbia jak sie jej kreca i zawsze mi przestawia ja też slyszałam ze ryz zapieka i nie ma sie wtedy kupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.rampers.pl/index.php?id=457&sub=9&ssub= Tu powinien być ten Baby dreams...źle wtedy napisałam amamen... To chyba się otwiera.... Mamuniu...no tak...wózek dla bliźniaczek mi akurat niekoniecznie potrzebny...chyba że będę woziła Marcela i Zuzie... Ale właśnie sobie uświadomiłam, że taki podwójny wózek to u nas na klatce w ogóle by nie przeszedł!!!!!! Jest tak wąsko!!! Chyba bym go po linie z okna spuszczała......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×